Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 11.12.2018 16:30



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S18W12] Купа на ПМЛ, Предварителен кръг, първи мач (FT) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 5190
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W12] Купа на ПМЛ, Предварителен кръг, първи мач (FT) <>   |   06.12.2018 16:41


КРАТЪК ПРЕГЛЕД   >>>>
КРИВА НИВА 0:3 REAL GREEN
FT

THE THRACIAN ORPHICS 0:1 THE GRIZZLIES
FT

ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА   >>>>

ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ
Съб 16:30 10206 | Волфсбург - Хофенхайм Германия 2:2
Съб 16:30 20902 | Локомотив Москва - Газовик Оренбург Русия 2:1
Съб 17:00 10701 | Брентфорд - Суонзи Англия-ІІ 2:3
Съб 17:00 10702 | Сток Сити - Ипсуич Англия-ІІ 2:0
Съб 17:00 10707 | Лийдс - Куинс ПР Англия-ІІ 2:1
Съб 18:00 22205 | Волфсбергер - ЛАСК Линц Австрия 1:1
Съб 19:00 21602 | РК Генк - Кортрийк Белгия 1:1
Съб 19:30 10204 | Херта Берлин - Айнтрахт Франкфурт Германия 1:0
Съб 19:30 20604 | Вилем ІІ - Хееренвеен Холандия 1:5
Съб 20:00 21702 | Йънг Бойс - Тюн Швейцария 3:2 (2:2)
Съб 20:00 21705 | Санкт Гален - Ксамакс Швейцария 3:2
Съб 21:00 10504 | Анже - Бордо Франция P:P
Съб 21:00 10506 | Гинган - Амиен Франция 1:2
Съб 21:00 21605 | Eксел Мускрон - Золте Варегем Белгия 0:0
Съб 22:30 21303 | Витория Сетубал - Бенфика Португалия 0:1
.
ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ
Нед 13:00 11008 | Алкоркон - Реус Испания-ІІ 0:1
Нед 13:00 20905 | Динамо Москва - Урал Русия 4:0
Нед 15:30 20605 | Еммен - Фейенорд Холандия 1:4
Нед 15:30 20901 | Краснодар - Уфа Русия 1:1
Нед 16:00 10305 | Удинезе - Аталанта Италия 1:3
Нед 16:00 10308 | Парма - Киево Италия 1:1
Нед 16:00 10508 | Страсбург - Каен Франция 2:2
Нед 16:30 10208 | Майнц - Хановер Германия 1:1
Нед 17:00 21703 | Базел - Цюрих Швейцария 2:0
Нед 17:00 21704 | Грасхопърс - Люцерн Швейцария 2:3
Нед 18:00 10509 | Лил - Реймс Франция 1:1 (0:1)
Нед 18:00 20903 | Зенит - Рубин Русия 1:2
Нед 18:00 22202 | Рапид Виена - Щурм Грац Австрия 0:0
Нед 19:00 10202 | Борусия Гладбах - Щутгарт Германия 3:0
Нед 21:00 11001 | Луго - Лас Палмас Испания-ІІ 4:2 (3:2)
Нед 22:00 21304 | Спортинг Лисабон - Авеш Португалия 4:1
.

КУПА НА ПМЛ
Изображение КРИВА НИВА 0:3 REAL GREEN Изображение
(0:3)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10702 | Сток Сити - Ипсуич [2:0] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 16:30] 10206 | Волфсбург - Хофенхайм [2:2] | 1:1 | 2:2 | 2:1 |
[Съб 20:00] 21702 | Йънг Бойс - Тюн [3:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 20902 | Локомотив Москва - Газовик Оренбург [2:1] | 2:1 | 1:0 | |
[Нед 15:30] 20605 | Еммен - Фейенорд [1:4] | 0:2 | 1:3 | 1:2 | ● [Съб 17:00] 10701 | Брентфорд - Суонзи [2:3] | 1:0 | 1:1 | 2:1 |
[Нед 16:00] 10508 | Страсбург - Каен [2:2] | 1:0 | 2:1 | |[Съб 18:00] 22205 | Волфсбергер - ЛАСК Линц [1:1] | 1:1 | 1:2 | 2:2 |
[Нед 16:30] 10208 | Майнц - Хановер [1:1] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 19:30] 10204 | Херта Берлин - Айнтрахт Франкфурт [1:0] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 18:00] 20903 | Зенит - Рубин [1:2] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 19:30] 20604 | Вилем ІІ - Хееренвеен [1:5] | 1:1 | 2:1 | 1:0 |
[Нед 18:00] 22202 | Рапид Виена - Щурм Грац [0:0] | 1:0 | 1:1 | 2:1 | ● [Съб 21:00] 10504 | Анже - Бордо [P:P] | -:- | 1:1 | |
[Нед 19:00] 10202 | Борусия Гладбах - Щутгарт [3:0] | 3:1 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 17:00] 21704 | Грасхопърс - Люцерн [2:3] | 1:1 | 2:1 | |

. .
0:1 Гол на Роско
. 5' Волфсбург - Хофенхайм 2:2 .
0:2 Гол на Роско
. 6' Локомотив Москва - Газовик Оренбург 2:1 .
Киану спасява удар на Оейзис
. 10' Сток Сити - Ипсуич 2:0 .
0:3 Гол на Роско
. 32' Волфсбергер - ЛАСК Линц 1:1 .
Мартун [1] БатРадо
Оейзис [2] Роско
Ла Вила [3] Тодоров [К]
Боби68 [4] ХюманФактор
Кибик [В] Киану
● ● ●
.

ПРИЯТЕЛСКИ МАЧ
Изображение THE THRACIAN ORPHICS 0:1 THE GRIZZLIES Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10707 | Лийдс - Куинс ПР [2:1] | 2:0 | 3:0 | 2:1 | ● [Съб 17:00] 10701 | Брентфорд - Суонзи [2:3] | 2:1 | 2:2 | 1:1 |
[Съб 19:00] 21602 | РК Генк - Кортрийк [1:1] | 2:1 | 2:0 | 3:1 | ● [Съб 21:00] 10506 | Гинган - Амиен [1:2] | 1:0 | 1:0 | |
[Съб 20:00] 21705 | Санкт Гален - Ксамакс [3:2] | 1:1 | 2:1 | | ● [Съб 21:00] 21605 | Eксел Мускрон - Золте Варегем [0:0] | 2:3 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 13:00] 11008 | Алкоркон - Реус [0:1] | 1:0 | 2:0 | | ● [Съб 22:30] 21303 | Витория Сетубал - Бенфика [0:1] | 1:2 | 1:3 | |
[Нед 15:30] 20901 | Краснодар - Уфа [1:1] | 2:0 | 3:0 | 1:0 | ● [Нед 13:00] 20905 | Динамо Москва - Урал [4:0] | 1:1 | 2:0 | 2:1 |
[Нед 16:00] 10308 | Парма - Киево [1:1] | 2:1 | 1:0 | 1:1 | ● [Нед 16:00] 10305 | Удинезе - Аталанта [1:3] | 1:1 | 1:2 | 0:1 |
[Нед 18:00] 10509 | Лил - Реймс [1:1] | 1:0 | 2:0 | | ● [Нед 17:00] 21703 | Базел - Цюрих [2:0] | 2:1 | 2:0 | |
[Нед 22:00] 21304 | Спортинг Лисабон - Авеш [4:1] | 3:0 | 2:0 | | ● [Нед 21:00] 11001 | Луго - Лас Палмас [4:2] | 1:0 | 1:1 | |

. .
Вандом спасява удар на Оскар
. 12' Лийдс - Куинс ПР 2:1 .
Вандом спасява удар на Ивъл МакАндрюз
. 61' Парма - Киево 1:1 .
0:1 Гол на Шваба
. 67' Базел - Цюрих 2:0 .
Оскар [1] Борката
Ивъл МакАндрюз [2] Брут
Баба Йорга [3] Енкели
Ринсуинд [4] Шваба [К]
Алекс [В] Вандом
● ● ●
.

Купа на ПМЛ ● 2018-2019

СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ



|
||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||КРИВА НИВА ||0||-|
||REAL GREEN ||3||-|
|
© PML 2002-2018



⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Роско REAL GREEN 3 ( 1) 0 ( 0) 3 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼|
|◼ 2. Томи NEW MERSEY RAZORS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 1) ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 1) ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 1) ◼|
|◼ Киану REAL GREEN 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼|

|

ОТБОР НА КРЪГА

▶.......◀||1|||Роско |||REAL GREEN ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Оейзис |||КРИВА НИВА ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Мартун |||КРИВА НИВА ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Боби68 |||КРИВА НИВА ||▶.......◀

▶.......◀||В|||Киану |||REAL GREEN ||▶.......◀

КАПИТАН||Д|||Бай Момчил |||КРИВА НИВА ||▶.......◀
КАПИТАН||Г|||Тодоров |||REAL GREEN ||▶.......◀

|

★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★

|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★|
| 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 6 11 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 2. БатРадо REAL GREEN 4 10 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 3. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Доги THE MUMMIES 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 5. Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 6. Жеката DUNE WARRIORS 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 7. Кори DUNE WARRIORS 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| Брут THE GRIZZLIES 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 9. Тодоринко THUG SLUGS 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

| 11. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Нуф VALIANT KNIGHTS 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Гонзо DEMBA BOYZ 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 14. Крюшо AIR FORCE 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| Дяволо EXTREME ZOMBIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 16. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Сайлър CRAZY BAND 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Пепито EXTREME ZOMBIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Моандър EXTREME ZOMBIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 20. Шваба THE GRIZZLIES 1 3 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 21. Пр.Недев RED OR DEAD 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 22. Саутуинд THUG SLUGS 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Киану REAL GREEN 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дарксийд AIR FORCE 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 25. Дуумър CRAZY BAND 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Надя THUG SLUGS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Анфийлд REAL GREEN 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Сатурния AIR FORCE 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ивич RED OR DEAD 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Олимпия RED OR DEAD 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 32. Тонзос RED OR DEAD 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дюнкеркю RED OR DEAD 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дани-007 DEMBA BOYZ 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 37. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Хенман VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Алфи VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| А. Агаси VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Фалкенбах THUG SLUGS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Стифо UNDERGROUND 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Борката THE GRIZZLIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Славо THE GRIZZLIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Юве Фен EXTREME ZOMBIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Шопченко DEMBA BOYZ 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 47. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Роско REAL GREEN 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Тодоров REAL GREEN 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| ХюманФактор REAL GREEN 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Симо AIR FORCE 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|

|


ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (10.12.2018-16.12.2018)

● ПМЛ А Лига - XI кръг ●
LES MOUSQUETAIRES - КРИВА НИВА
CRAZY BAND - THE THRACIAN ORPHICS
NEW MERSEY RAZORS - AIR FORCE
THUG SLUGS - REAL GREEN
THE MUMMIES - EXTREME ZOMBIES
|
● ПМЛ Б Лига - XI кръг ●
UNDERGROUND - VALIANT KNIGHTS
THE GRIZZLIES - DUNE WARRIORS
RED OR DEAD - DEMBA BOYZ
СИНЯТА ЛАВИНА почива
|


Последна промяна SUBXERO на 10.12.2018 14:19, променена общо 7 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг