Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 23.05.2019 00:47



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S18W23] ПМЛ А Лига, XVII кръг + ПМЛ Б Лига Плейоф, финал, първи мач (FT) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 5603
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W23] ПМЛ А Лига, XVII кръг + ПМЛ Б Лига Плейоф, финал, първи мач (FT) <>   |   14.03.2019 14:10


КРАТЪК ПРЕГЛЕД   >>>>
THUG SLUGS 4:1 NEW MERSEY RAZORS
FT

THE MUMMIES 0:0 CRAZY BAND
FT

REAL GREEN 0:0 LES MOUSQUETAIRES
FT

AIR FORCE 1:0 КРИВА НИВА
FT

THE THRACIAN ORPHICS 1:0 EXTREME ZOMBIES
FT

RED OR DEAD 0:0 DEMBA BOYZ
FT

ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА   >>>>

ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ
Съб 16:00 10306 | Сасуоло - Сампдория Италия 3:5 (2:5)
Съб 16:00 20808 | Ливорно - Салернитана Италия-ІІ 1:0
Съб 17:00 10701 | Астън Вила - Мидълзбро Англия-ІІ 3:0
Съб 17:00 10702 | Брентфорд - Уест Бромич Англия-ІІ 0:1
Съб 17:00 10703 | Сток Сити - Рединг Англия-ІІ 0:0
Съб 17:00 10704 | Престън - Бирмингам Англия-ІІ 1:0 (0:0)
Съб 17:00 10705 | Ипсуич - Нотингам Форест Англия-ІІ 1:1
Съб 17:00 10706 | Хъл Сити - Куинс ПР Англия-ІІ 2:2
Съб 17:00 10707 | Родъръм - Норич Англия-ІІ 1:2
Съб 17:00 10708 | Шефилд Уензди - Блякбърн Англия-ІІ 4:2
Съб 17:00 10709 | Уигън - Болтън Англия-ІІ 5:2
Съб 17:00 20102 | Бърнли - Лестър Англия 1:2 (1:1)
Съб 17:00 20103 | Борнемут - Нюкасъл Англия 2:2 (2:1)
Съб 17:00 20105 | Уест Хям - Хъдърсфийлд Англия 4:3 (3:3)
Съб 17:00 32601 | Бери - Кeмбридж Юнайтед Англия-ІV P:P
Съб 17:00 32603 | Милтън Кийнс Донс - Стивънидж Англия-ІV 1:1
Съб 17:00 32604 | Гримзби - Нортхямптън Англия-ІV 0:0
Съб 17:00 32605 | Олдъм - Транмиър Англия-ІV P:P
Съб 19:00 20804 | Верона - Асколи Италия-ІІ 1:1
Съб 19:00 21802 | Панетоликос - ПАОК Солун Гърция 1:2
Съб 19:00 32805 | Чикаго Файър - Сиатъл Саундърс САЩ 2:4
Съб 19:30 10608 | Хееренвеен - Де Граафшап Холандия 0:3
Съб 20:00 21703 | Санкт Гален - Лугано Швейцария 0:2
Съб 20:00 32802 | Кълъмбъс Крю - ФК Далас САЩ 1:0
Съб 20:45 10604 | Фейенорд - Вилем II Холандия 2:3
Съб 21:00 10504 | Каен - Сент Етиен Франция 0:5 (0:4)
Съб 21:00 10506 | Анже - Амиен Франция 0:0
Съб 21:00 10508 | Ним - Страсбург Франция 2:2 (1:2)
Съб 21:30 10308 | Торино - Болоня Италия 2:3
Съб 21:30 21005 | Алкоркон - Тенерифе Испания-ІІ 1:1
Съб 21:45 10603 | Хераклес - Витес Холандия 3:2
.
ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ
Нед 00:00 33005 | Депортиво Кали - Америка Кали Колумбия 0:1
Нед 02:45 33004 | Енвигадо - Агилас Дорадас Колумбия 1:1
Нед 05:00 21503 | УАНЛ Тигрес - Керетаро Мексико 4:1
Нед 05:06 21501 | Тихуана - Монтерей Мексико 1:0
Нед 15:00 21807 | ОФИ Крит - Левадиакос Гърция 2:0
Нед 15:30 10601 | АЗ Алкмаар - Аякс Холандия 1:0
Нед 15:30 10606 | Грьонинген - АДО Ден Хааг Холандия 1:0
Нед 16:00 10307 | Лацио - Парма Италия 4:1
Нед 16:00 10507 | Реймс - Нант Франция 1:0
Нед 16:00 20802 | Палермо - Карпи Италия-ІІ 4:1
Нед 17:00 21003 | Кордоба - Спортинг Хихон Испания-ІІ 1:2
Нед 17:00 21701 | Базел - Йънг Бойс Швейцария 2:2
Нед 17:00 21702 | Тюн - Люцерн Швейцария 1:1
Нед 17:00 21704 | Цюрих - Ксамакс Швейцария 2:1
Нед 17:15 10405 | Еспаньол - Севиля Испания 0:1
Нед 17:45 10607 | Екселсиор Ротердам - ПЕК Цволе Холандия 0:2
Нед 18:00 10502 | Бордо - Рен Франция 1:1 (1:0)
Нед 19:00 21007 | Осасуна - Райо Махадаонда Испания-ІІ 3:0
Нед 19:00 21601 | Стандард Лиеж - Ваасланд Беверен Белгия 4:3
Нед 19:00 21606 | Кортрийк - Антверп Белгия 2:0
Нед 19:30 10402 | Валенсия - Хетафе Испания 0:0
Нед 19:30 10406 | Виляреал - Райо Валекано Испания 3:1
Нед 21:00 21002 | Лас Палмас - Майорка Испания-ІІ 1:2
Нед 21:30 10301 | Милан - Интер Италия 2:3
Нед 21:45 10401 | Бетис - Барселона Испания 1:4
Нед 22:00 20806 | Кротоне - Лече Италия-ІІ 2:2
.

ПМЛ А ЛИГА
Изображение THUG SLUGS 4:1 NEW MERSEY RAZORS Изображение
(3:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10703 | Сток Сити - Рединг [0:0] | 1:1 | 1:0 | | ● [Съб 16:00] 20808 | Ливорно - Салернитана [1:0] | 2:0 | 2:1 | 1:0 |
[Съб 17:00] 10706 | Хъл Сити - Куинс ПР [2:2] | 3:1 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 10701 | Астън Вила - Мидълзбро [3:0] | 2:1 | 2:0 | |
[Съб 19:00] 20804 | Верона - Асколи [1:1] | 1:0 | 1:1 | 2:1 | ● [Съб 17:00] 10702 | Брентфорд - Уест Бромич [0:1] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 20:00] 32802 | Кълъмбъс Крю - ФК Далас [1:0] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Съб 19:00] 32805 | Чикаго Файър - Сиатъл Саундърс [2:4] | 1:2 | 1:1 | 0:1 |
[Съб 21:00] 10504 | Каен - Сент Етиен [0:5] | 1:1 | 0:1 | | ● [Съб 21:00] 10508 | Ним - Страсбург [2:2] | 1:1 | 1:0 | |
[Съб 21:00] 10506 | Анже - Амиен [0:0] | 1:1 | 1:0 | | ● [Нед 17:00] 21003 | Кордоба - Спортинг Хихон [1:2] | 1:2 | 1:1 | 1:1 |
[Съб 21:30] 21005 | Алкоркон - Тенерифе [1:1] | 1:0 | 2:0 | 1:1 | ● [Нед 17:00] 21701 | Базел - Йънг Бойс [2:2] | 2:1 | 1:0 | 1:1 |
[Нед 17:00] 21702 | Тюн - Люцерн [1:1] | 2:1 | 2:2 | 1:1 | ● [Нед 18:00] 10502 | Бордо - Рен [1:1] | 1:2 | 1:1 | |

. .
Саутуинд спасява удар на Нема Значка
. Ливорно - Салернитана 1:0 3' .
Гол на Шифтър 1:0
. Верона - Асколи 1:1 31' .
Гол на Фалкенбах 2:0
. Кълъмбъс Крю - ФК Далас 1:0 37' .
Гол на Шифтър 3:0
. Алкоркон - Тенерифе 1:1 42' .
3:1 Гол на Романист
. 64' Кордоба - Спортинг Хихон 1:2 .
Гол на Фалкенбах 4:1
. Тюн - Люцерн 1:1 66' .
Саутуинд спасява удар на Нема Значка
. Бордо - Рен 1:1 69' .
[К] Фалкенбах [1] Томи
Лорд Брахилус [2] Романист
Шифтър [3] Тюлена [К]
Барс [4] Нема Значка
Саутуинд [В] Резо
● ● ●
.

Изображение THE MUMMIES 0:0 CRAZY BAND Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10706 | Хъл Сити - Куинс ПР [2:2] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 17:00] 10701 | Астън Вила - Мидълзбро [3:0] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 10708 | Шефилд Уензди - Блякбърн [4:2] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Съб 17:00] 10702 | Брентфорд - Уест Бромич [0:1] | 1:2 | 1:1 | 2:1 |
[Съб 17:00] 20105 | Уест Хям - Хъдърсфийлд [4:3] | 1:0 | 2:0 | | ● [Съб 17:00] 20102 | Бърнли - Лестър [1:2] | 1:0 | 1:1 | |
[Съб 17:00] 32603 | Милтън Кийнс Донс - Стивънидж [1:1] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 17:00] 32604 | Гримзби - Нортхямптън [0:0] | 0:1 | 1:1 | |
[Съб 20:45] 10604 | Фейенорд - Вилем II [2:3] | 3:0 | 3:1 | | ● [Съб 20:00] 21703 | Санкт Гален - Лугано [0:2] | 1:0 | 2:1 | 1:1 |
[Нед 15:30] 10606 | Грьонинген - АДО Ден Хааг [1:0] | 2:1 | 3:1 | 2:0 | ● [Съб 21:45] 10603 | Хераклес - Витес [3:2] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 17:00] 21704 | Цюрих - Ксамакс [2:1] | 2:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Нед 15:30] 10601 | АЗ Алкмаар - Аякс [1:0] | 0:2 | 1:3 | 1:2 |
[Нед 19:00] 21601 | Стандард Лиеж - Ваасланд Беверен [4:3] | 2:1 | 3:1 | 2:0 | ● [Нед 19:00] 21606 | Кортрийк - Антверп [2:0] | 0:1 | 1:2 | 1:1 |

. .
Удар в гредата на Фенгом
. 11' Бърнли - Лестър 1:1 ❯ 1:2 .
Терминатор спасява удар на Мандор
. 66' Цюрих - Ксамакс 2:1 .
Джони Хейнс [1] Тиро
Баба Тонка [2] Дуумър
[К] Мандор [3] Сайлър
Доги [4] Фенгом
Анфийлд Айрън [В] Терминатор [К]
● ● ●
.

Изображение REAL GREEN 0:0 LES MOUSQUETAIRES Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10703 | Сток Сити - Рединг [0:0] | 1:1 | 1:0 | 2:0 | ● [Съб 16:00] 10306 | Сасуоло - Сампдория [3:5] | 1:0 | 1:1 | |
[Съб 17:00] 10708 | Шефилд Уензди - Блякбърн [4:2] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 17:00] 10701 | Астън Вила - Мидълзбро [3:0] | 2:1 | 1:0 | 1:1 |
[Съб 17:00] 32603 | Милтън Кийнс Донс - Стивънидж [1:1] | 2:0 | 1:0 | 2:1 |[Съб 17:00] 10702 | Брентфорд - Уест Бромич [0:1] | 1:1 | 1:1 | 2:2 |
[Съб 21:30] 10308 | Торино - Болоня [2:3] | 2:0 | 3:0 | | ● [Съб 17:00] 32605 | Олдъм - Транмиър [P:P] | 0:2 | 0:1 | 1:2 |
[Нед 15:30] 10606 | Грьонинген - АДО Ден Хааг [1:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 21:45] 10603 | Хераклес - Витес [3:2] | 1:1 | 2:2 | |
[Нед 16:00] 10307 | Лацио - Парма [4:1] | 3:0 | 3:1 | | ● [Нед 15:30] 10601 | АЗ Алкмаар - Аякс [1:0] | 1:2 | 2:2 | 1:3 |
[Нед 16:00] 20802 | Палермо - Карпи [4:1] | 2:1 | 2:0 | | ● [Нед 21:30] 10301 | Милан - Интер [2:3] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 17:45] 10607 | Екселсиор Ротердам - ПЕК Цволе [0:2] | 2:1 | 2:0 | 1:1 | ● [Нед 22:00] 20806 | Кротоне - Лече [2:2] | 0:2 | 1:1 | |

. .
Роско [1] Христов
Тодоров [2] Роувърс
БатРадо [3] Сарафино [К]
ХюманФактор [4] Форест Фен
Киану [В] Инексис
● ● ●
.

Изображение AIR FORCE 1:0 КРИВА НИВА Изображение
(1:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10705 | Ипсуич - Нотингам Форест [1:1] | 1:1 | 0:1 | | ● [Съб 17:00] 10701 | Астън Вила - Мидълзбро [3:0] | 2:0 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 10707 | Родъръм - Норич [1:2] | 1:1 | 1:2 | | ● [Съб 17:00] 10704 | Престън - Бирмингам [1:0] | 2:1 | 1:1 | |
[Съб 19:00] 21802 | Панетоликос - ПАОК Солун [1:2] | 1:2 | 0:1 | 0:2 | ● [Съб 21:45] 10603 | Хераклес - Витес [3:2] | 2:1 | 1:0 | |
[Съб 19:30] 10608 | Хееренвеен - Де Граафшап [0:3] | 3:0 | 2:0 | | ● [Нед 15:00] 21807 | ОФИ Крит - Левадиакос [2:0] | 0:1 | 1:0 | 1:1 |
[Съб 20:45] 10604 | Фейенорд - Вилем II [2:3] | 1:1 | 2:1 | | ● [Нед 17:00] 21701 | Базел - Йънг Бойс [2:2] | 1:1 | 0:1 | 2:1 |
[Нед 17:00] 21704 | Цюрих - Ксамакс [2:1] | 1:1 | 2:0 | 1:0 | ● [Нед 17:15] 10405 | Еспаньол - Севиля [0:1] | 2:1 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 19:30] 10406 | Виляреал - Райо Валекано [3:1] | 2:0 | 1:0 | 2:1 | ● [Нед 17:45] 10607 | Екселсиор Ротердам - ПЕК Цволе [0:2] | 2:0 | 2:1 | |
[Нед 21:45] 10401 | Бетис - Барселона [1:4] | 1:3 | 0:2 | 1:2 | ● [Нед 19:30] 10402 | Валенсия - Хетафе [0:0] | 1:0 | 2:0 | 2:1 |

. .
Оейзис спасява удар на Симо
. 9' Ипсуич - Нотингам Форест 1:1 .
Гол на Дъбрав 1:0
. Родъръм - Норич 1:2 10' .
Оейзис спасява удар на Сатурния
. 32' Панетоликос - ПАОК Солун 1:2 .
Дарксийд [1] Бай Момчил
Симо [2] Мартун
Дъбрав [3] Копача
Сатурния [4] Ла Вила
[К] Крюшо [В] Оейзис [К]
● ● ●
.

Изображение THE THRACIAN ORPHICS 1:0 EXTREME ZOMBIES Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10703 | Сток Сити - Рединг [0:0] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 10702 | Брентфорд - Уест Бромич [0:1] | 2:1 | 1:1 | |
[Съб 17:00] 10706 | Хъл Сити - Куинс ПР [2:2] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 17:00] 10709 | Уигън - Болтън [5:2] | 2:0 | 1:0 | |
[Съб 17:00] 20105 | Уест Хям - Хъдърсфийлд [4:3] | 1:0 | 2:0 | | ● [Съб 17:00] 20103 | Борнемут - Нюкасъл [2:2] | 2:1 | 1:1 | |
[Съб 20:45] 10604 | Фейенорд - Вилем II [2:3] | 2:1 | 3:1 | 3:0 | ● [Съб 21:00] 10508 | Ним - Страсбург [2:2] | 1:1 | 0:0 | |
[Нед 02:45] 33004 | Енвигадо - Агилас Дорадас [1:1] | 2:0 | 2:0 | 1:0 | ● [Съб 21:45] 10603 | Хераклес - Витес [3:2] | 1:2 | 1:3 | 1:1 |
[Нед 15:30] 10606 | Грьонинген - АДО Ден Хааг [1:0] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Нед 00:00] 33005 | Депортиво Кали - Америка Кали [0:1] | 1:1 | 1:0 | 2:1 |
[Нед 16:00] 10507 | Реймс - Нант [1:0] | 1:0 | 2:1 | | ● [Нед 17:45] 10607 | Екселсиор Ротердам - ПЕК Цволе [0:2] | 1:1 | 1:0 | 1:2 |
[Нед 19:00] 21007 | Осасуна - Райо Махадаонда [3:0] | 1:0 | 1:0 | 2:0 | ● [Нед 21:00] 21002 | Лас Палмас - Майорка [1:2] | 1:0 | 1:1 | 0:0 |

. .
Удар в гредата на ПЕПИТО
. 12' Борнемут - Нюкасъл 2:1 ❯ 2:2 .
Гол на Баба Йорга 1:0
. Грьонинген - АДО Ден Хааг 1:0 57' .
Дяволо спасява удар на Алекс
. 60' Реймс - Нант 1:0 .
Ивъл МакАндрюз [1] ПЕПИТО
Баба Йорга [2] Моандър
Ринсуинд [3] Юве Фен
Алекс [4] Мадридиста
[К] Редо [В] Дяволо [К]
● ● ●
.

ПМЛ Б ЛИГА ПЛЕЙОФ
Изображение RED OR DEAD 0:0 DEMBA BOYZ Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10706 | Хъл Сити - Куинс ПР [2:2] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 17:00] 10701 | Астън Вила - Мидълзбро [3:0] | 1:0 | 1:1 | 2:1 |
[Съб 17:00] 10708 | Шефилд Уензди - Блякбърн [4:2] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 17:00] 10702 | Брентфорд - Уест Бромич [0:1] | 2:2 | 1:1 | 2:1 |
[Съб 17:00] 20105 | Уест Хям - Хъдърсфийлд [4:3] | 2:0 | 3:1 | 2:1 | ● [Съб 17:00] 20103 | Борнемут - Нюкасъл [2:2] | 2:1 | 1:1 | 1:0 |
[Съб 17:00] 32601 | Бери - Кeмбридж Юнайтед [P:P] | 1:0 | 2:0 | 1:1 |[Съб 17:00] 32604 | Гримзби - Нортхямптън [0:0] | 1:1 | 1:2 | 1:1 |
[Съб 20:45] 10604 | Фейенорд - Вилем II [2:3] | 2:1 | 3:1 | | ● [Съб 21:45] 10603 | Хераклес - Витес [3:2] | 2:2 | 1:1 | |
[Нед 05:00] 21503 | УАНЛ Тигрес - Керетаро [4:1] | 2:0 | 3:1 | | ● [Нед 05:06] 21501 | Тихуана - Монтерей [1:0] | 1:1 | 2:1 | |
[Нед 15:30] 10601 | АЗ Алкмаар - Аякс [1:0] | 1:3 | 0:2 | | ● [Нед 17:00] 21003 | Кордоба - Спортинг Хихон [1:2] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 19:00] 21007 | Осасуна - Райо Махадаонда [3:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Нед 17:45] 10607 | Екселсиор Ротердам - ПЕК Цволе [0:2] | 2:1 | 2:2 | |

. .
Удар в гредата на Талиезин
. 12' Борнемут - Нюкасъл 2:1 ❯ 2:2 .
Пр.Недев [1] Гонзо [К]
Олимпия [2] Талиезин
[К] Тонзос [3] Ванката
Ивич [4] Дани-007
Дюнкеркю [В] Шопченко
● ● ●
.

ПМЛ А Лига ● 2018-2019

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД XVII КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. CRAZY BAND 17 7 6 4 26:19 +7 20 8 2 4 2 15:14 +1 8 9 5 2 2 11:5 +6 12
2. NEW MERSEY RAZORS 17 7 6 4 29:29 0 20 8 4 3 1 14:10 +4 11 9 3 3 3 15:19 -4 9
3. ● LES MOUSQUETAIRES 17 8 3 6 25:20 +5 19 8 6 0 2 15:7 +8 12 9 2 3 4 10:13 -3 7
4. THUG SLUGS 17 7 3 7 32:32 0 17 9 5 0 4 18:16 +2 10 8 2 3 3 14:16 -2 7
5. AIR FORCE 17 7 3 7 24:28 -4 17 9 3 3 3 13:14 -1 9 8 4 0 4 11:14 -3 8
6. EXTREME ZOMBIES 17 7 2 8 25:19 +6 16 8 5 0 3 15:7 +8 10 9 2 2 5 10:12 -2 6
7. ● THE MUMMIES 17 4 8 5 24:27 -3 16 9 3 5 1 12:8 +4 11 8 1 3 4 12:19 -7 5
8. КРИВА НИВА 17 6 4 7 20:24 -4 16 8 3 3 2 11:10 +1 9 9 3 1 5 9:14 -5 7
9. ● THE THRACIAN ORPHICS 17 5 5 7 27:29 -2 15 9 4 1 4 14:13 +1 9 8 1 4 3 13:16 -3 6
10. ● REAL GREEN 17 4 6 7 25:30 -5 14 9 3 4 2 16:15 +1 10 8 1 2 5 9:15 -6 4




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД XVII КРЪГ Изображение

▶ ||CRB|||NMR|||LMQ|||TSL|||AFR|||EXZ|||MUM|||KRN|||THO|||RGR|
1. CRAZY BAND ||CRB||||||1:1|||2:0|||2:2|||2:3|||2:1|||2:2|||2:3|||2:2|||#18|
2. NEW MERSEY RAZORS ||NMR|||1:1||||||2:1|||2:0|||2:1|||1:1|||#18|||0:1|||4:3|||2:2|
3. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ|||0:1|||2:3||||||2:1|||#18|||2:0|||2:0|||2:0|||3:2|||2:0|
4. THUG SLUGS ||TSL|||0:3|||4:1|||1:2||||||1:2|||2:1|||2:3|||2:1|||3:1|||3:2|
5. AIR FORCE ||AFR|||1:2|||1:3|||2:2|||1:1||||||2:4|||3:1|||1:0|||1:1|||1:0|
6. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||0:1|||3:0|||2:1|||#18|||2:1||||||4:1|||4:0|||0:1|||0:2|
7. THE MUMMIES ||MUM|||0:0|||1:1|||2:1|||2:0|||0:1|||1:1||||||2:2|||1:1|||3:1|
8. КРИВА НИВА ||KRN|||1:0|||1:2|||1:1|||3:4|||2:1|||1:0|||1:1||||||#18|||1:1|
9. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||0:2|||2:2|||1:2|||1:3|||4:0|||1:0|||2:1|||0:2||||||3:1|
10. REAL GREEN ||RGR|||2:1|||4:2|||0:0|||3:3|||1:2|||0:2|||3:3|||1:0|||2:2||||

© PML 2002-2019


⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 9 (13) 4 ( 6) 5 ( 7) 0 (13) ◼|
|◼ 2. Сайлър CRAZY BAND 9 (17) 5 ( 8) 4 ( 9) 0 (17) ◼|
|◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 9 (17) 2 ( 8) 6 ( 9) 1 (17) ◼|
|◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 9 (17) 6 ( 8) 3 ( 9) 0 (17) ◼|
|◼ 5. Тюлена NEW MERSEY RAZORS 8 (16) 4 ( 7) 4 ( 9) 0 (16) ◼|
|◼ 6. Барс THUG SLUGS 7 (12) 2 ( 7) 5 ( 5) 0 (12) ◼|
|◼ 7. Сатурния AIR FORCE 7 (13) 5 ( 7) 2 ( 6) 0 (13) ◼|
|◼ 8. Ла Вила КРИВА НИВА 7 (16) 3 ( 7) 4 ( 9) 0 (16) ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 7 (16) 5 ( 9) 2 ( 7) 0 (16) ◼|
|◼ 10. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 7 (17) 4 ( 8) 3 ( 9) 0 (17) ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Лорд Брахилус THUG SLUGS 6 (12) 6 ( 7) 0 ( 5) 0 (12) ◼|
|◼ 12. Надя THUG SLUGS 6 (13) 3 ( 7) 3 ( 6) 0 (13) ◼|
|◼ 13. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 6 (15) 4 ( 8) 2 ( 7) 0 (15) ◼|
|◼ 14. Тиро CRAZY BAND 6 (16) 2 ( 7) 4 ( 9) 0 (16) ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 6 (16) 4 ( 8) 2 ( 8) 0 (16) ◼|
|◼ Тодоров REAL GREEN 6 (16) 5 ( 9) 1 ( 7) 0 (16) ◼|
|◼ 17. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 6 (17) 4 ( 8) 2 ( 9) 0 (17) ◼|
|◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 6 (17) 5 ( 8) 1 ( 9) 0 (17) ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 6 (17) 1 ( 9) 5 ( 8) 0 (17) ◼|
|◼ Баба Тонка THE MUMMIES 6 (17) 3 ( 9) 3 ( 8) 0 (17) ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 6 (17) 3 ( 9) 3 ( 8) 0 (17) ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 6 (17) 5 ( 9) 1 ( 8) 0 (17) ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 6 (17) 4 ( 9) 2 ( 8) 0 (17) ◼|
|◼ 24. Боби68 КРИВА НИВА 5 (14) 3 ( 6) 2 ( 8) 0 (14) ◼|
|◼ Дуумър CRAZY BAND 5 (14) 3 ( 6) 2 ( 8) 0 (14) ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 5 (14) 2 ( 7) 3 ( 7) 0 (14) ◼|
|◼ 27. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 5 (15) 2 ( 7) 3 ( 8) 0 (15) ◼|
|◼ 28. Роско REAL GREEN 5 (16) 2 ( 9) 1 ( 7) 2 (16) ◼|
|◼ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 5 (16) 2 ( 8) 3 ( 8) 0 (16) ◼|
|◼ 30. Пепито EXTREME ZOMBIES 5 (17) 3 ( 8) 2 ( 9) 0 (17) ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 5 (17) 4 ( 8) 1 ( 9) 0 (17) ◼|
|◼ 32. Емесерем CRAZY BAND 4 (10) 2 ( 5) 1 ( 5) 1 (10) ◼|
|◼ 33. Дарксийд AIR FORCE 4 (12) 1 ( 7) 3 ( 5) 0 (12) ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 4 (12) 1 ( 5) 3 ( 7) 0 (12) ◼|
|◼ 35. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 4 (14) 1 ( 8) 3 ( 6) 0 (14) ◼|
|◼ 36. Бай Момчил КРИВА НИВА 4 (15) 2 ( 7) 2 ( 8) 0 (15) ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 4 (15) 2 ( 6) 2 ( 9) 0 (15) ◼|
|◼ 38. Христов LES MOUSQUETAIRES 3 ( 8) 2 ( 3) 1 ( 5) 0 ( 8) ◼|
|◼ 39. Тодоринко THUG SLUGS 3 ( 9) 1 ( 3) 2 ( 6) 0 ( 9) ◼|
|◼ 40. Мкк LES MOUSQUETAIRES 3 (10) 2 ( 6) 1 ( 4) 0 (10) ◼|
|◼ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 3 (10) 1 ( 4) 2 ( 6) 0 (10) ◼|
|◼ 42. Шифтър THUG SLUGS 3 (11) 3 ( 7) 0 ( 4) 0 (11) ◼|
|◼ 43. Крюшо AIR FORCE 3 (17) 2 ( 9) 1 ( 8) 0 (17) ◼|
|◼ 44. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 2) ◼|
|◼ 45. Томи NEW MERSEY RAZORS 2 ( 8) 1 ( 5) 1 ( 3) 0 ( 8) ◼|
|◼ 46. Фенгом CRAZY BAND 2 (11) 2 ( 6) 0 ( 5) 0 (11) ◼|
|◼ 47. Саутуинд THUG SLUGS 2 (12) 1 ( 6) 1 ( 6) 0 (12) ◼|
|◼ 48. Мартун КРИВА НИВА 2 (13) 1 ( 6) 1 ( 7) 0 (13) ◼|
|◼ 49. Копача КРИВА НИВА 2 (16) 2 ( 8) 0 ( 8) 0 (16) ◼|
|◼ 50. Изгрев Ламерз REAL GREEN 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 2) 0 ( 2) ◼|
|◼ 51. Мартин THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 0) 0 ( 3) ◼|
|◼ 52. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 7) 1 ( 4) 0 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ 53. Романист NEW MERSEY RAZORS 1 (17) 0 ( 8) 1 ( 9) 0 (17) ◼|
|◼ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 (17) 1 ( 9) 0 ( 8) 0 (17) ◼|
|◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 (17) 0 ( 8) 0 ( 9) 1 (17) ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Дяволо EXTREME ZOMBIES 11 (17) 8 ( 8) 3 ( 9) 0 (17) ◼|
|◼ 2. Романист NEW MERSEY RAZORS 10 (17) 2 ( 8) 7 ( 9) 1 (17) ◼|
|◼ 3. Терминатор CRAZY BAND 7 (17) 2 ( 8) 5 ( 9) 0 (17) ◼|
|◼ 4. Инексис LES MOUSQUETAIRES 6 (16) 5 ( 8) 1 ( 8) 0 (16) ◼|
|◼ 5. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 6 (17) 1 ( 9) 5 ( 8) 0 (17) ◼|
|◼ 6. Саутуинд THUG SLUGS 5 (12) 2 ( 6) 3 ( 6) 0 (12) ◼|
|◼ Киану REAL GREEN 5 (12) 5 ( 8) 0 ( 4) 0 (12) ◼|
|◼ 8. Фалкенбах THUG SLUGS 5 (14) 3 ( 7) 0 ( 7) 2 (14) ◼|
|◼ 9. Крюшо AIR FORCE 5 (17) 3 ( 9) 2 ( 8) 0 (17) ◼|
|◼ Редо THE THRACIAN ORPHICS 5 (17) 2 ( 9) 2 ( 8) 1 (17) ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Анфийлд REAL GREEN 4 ( 7) 1 ( 2) 3 ( 5) 0 ( 7) ◼|
|◼ 12. Кибик КРИВА НИВА 3 ( 4) 2 ( 3) 1 ( 1) 0 ( 4) ◼|
|◼ 13. Оейзис КРИВА НИВА 3 ( 7) 0 ( 3) 3 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ 14. Мартун КРИВА НИВА 2 (13) 1 ( 6) 1 ( 7) 0 (13) ◼|
|◼ 15. Барс THUG SLUGS 1 (12) 0 ( 7) 1 ( 5) 0 (12) ◼|
|◼ 16. Мандор THE MUMMIES 1 (17) 0 ( 9) 0 ( 8) 1 (17) ◼|

|

ПМЛ Б Лига ● 2018-2019
   >>>>
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● DUNE WARRIORS 12 7 2 3 24:17 +7 16 6 3 1 2 9:8 +1 7 6 4 1 1 15:9 +6 9
2. ● THE GRIZZLIES 12 6 3 3 18:14 +4 15 6 3 1 2 12:11 +1 7 6 3 2 1 6:3 +3 8
3. ● VALIANT KNIGHTS 12 7 1 4 18:17 +1 15 6 4 0 2 10:6 +4 8 6 3 1 2 8:11 -3 7
4. ● RED OR DEAD 12 5 4 3 23:14 +9 14 6 2 3 1 12:6 +6 7 6 3 1 2 11:8 +3 7
5. ● DEMBA BOYZ 12 4 4 4 20:19 +1 12 6 2 2 2 12:9 +3 6 6 2 2 2 8:10 -2 6
6. ● СИНЯТА ЛАВИНА 12 2 3 7 15:24 -9 7 6 1 2 3 8:10 -2 4 6 1 1 4 7:14 -7 3
7. ● UNDERGROUND 12 1 3 8 9:22 -13 5 6 1 1 4 4:10 -6 3 6 0 2 4 5:12 -7 2




КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА

▶ ||DWR|||GRZ|||VKN|||ROD|||DMB|||SLV|||UGR|
1. DUNE WARRIORS ||DWR||||||0:2|||1:3|||2:1|||0:0|||4:1|||2:1|
2. THE GRIZZLIES ||GRZ|||3:4||||||1:2|||2:1|||2:1|||1:1|||3:2|
3. VALIANT KNIGHTS ||VKN|||0:3|||1:0||||||0:1|||4:1|||2:1|||3:0|
4. RED OR DEAD ||ROD|||1:1|||0:1|||6:0||||||2:2|||3:2|||0:0|
5. DEMBA BOYZ ||DMB|||1:2|||2:2|||1:2|||2:2||||||3:0|||3:1|
6. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||3:1|||0:1|||1:1|||2:4|||1:2||||||1:1|
7. UNDERGROUND ||UGR|||1:4|||0:0|||1:0|||0:2|||1:2|||1:2||||

© PML 2002-2019


ПМЛ Б Лига Плейоф ● 2018-2019

СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ


|
||ПОЛУФИНАЛИ | |ФИНАЛ |
|
||DEMBA BOYZ ||0||3|───┐
||THE GRIZZLIES ||0||1|
||RED OR DEAD ||0||-|
||DEMBA BOYZ ||0||-|
||RED OR DEAD ||2||1||4|
||VALIANT KNIGHTS ||1||2||3|
|
© PML 2002-2019



⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Кори DUNE WARRIORS 9 (12) 3 ( 6) 5 ( 6) 1 (12) ◼|
|◼ 2. Хенман VALIANT KNIGHTS 9 (14) 3 ( 7) 6 ( 7) 0 (14) ◼|
|◼ Славо THE GRIZZLIES 9 (14) 5 ( 7) 4 ( 7) 0 (14) ◼|
|◼ Ивич RED OR DEAD 9 (14) 5 ( 7) 4 ( 7) 0 (14) ◼|
|◼ 5. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 6 ( 9) 3 ( 5) 2 ( 4) 1 ( 9) ◼|
|◼ 6. Пр.Недев RED OR DEAD 6 (11) 5 ( 5) 1 ( 6) 0 (11) ◼|
|◼ 7. Борката THE GRIZZLIES 6 (14) 4 ( 7) 2 ( 7) 0 (14) ◼|
|◼ 8. Гонзо DEMBA BOYZ 6 (15) 5 ( 7) 1 ( 8) 0 (15) ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 6 (15) 0 ( 7) 6 ( 8) 0 (15) ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 6 (15) 3 ( 7) 3 ( 8) 0 (15) ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Жеката DUNE WARRIORS 5 (11) 4 ( 6) 1 ( 5) 0 (11) ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 5 (11) 2 ( 5) 3 ( 6) 0 (11) ◼|
|◼ 13. Легендата DUNE WARRIORS 5 (12) 1 ( 6) 4 ( 6) 0 (12) ◼|
|◼ 14. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 5 (14) 4 ( 7) 0 ( 7) 1 (14) ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 5 (14) 2 ( 7) 2 ( 7) 1 (14) ◼|
|◼ 16. Тонзос RED OR DEAD 5 (15) 2 ( 8) 3 ( 7) 0 (15) ◼|
|◼ 17. Венабили DUNE WARRIORS 4 (12) 1 ( 6) 3 ( 6) 0 (12) ◼|
|◼ Олимпия RED OR DEAD 4 (12) 2 ( 7) 1 ( 5) 1 (12) ◼|
|◼ 19. Жоро Левскаря UNDERGROUND 3 (10) 2 ( 5) 1 ( 5) 0 (10) ◼|
|◼ 20. Бай Гроздан UNDERGROUND 3 (12) 1 ( 6) 2 ( 6) 0 (12) ◼|
|◼ 21. Дани-007 DEMBA BOYZ 3 (14) 2 ( 6) 1 ( 8) 0 (14) ◼|
|◼ 22. Вожда RED OR DEAD 2 ( 8) 0 ( 5) 2 ( 3) 0 ( 8) ◼|
|◼ 23. Стифо UNDERGROUND 2 (11) 1 ( 5) 1 ( 6) 0 (11) ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 2 (11) 2 ( 6) 0 ( 5) 0 (11) ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 (11) 1 ( 5) 1 ( 6) 0 (11) ◼|
|◼ 26. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 (12) 1 ( 6) 1 ( 6) 0 (12) ◼|
|◼ 27. А. Агаси VALIANT KNIGHTS 2 (13) 2 ( 6) 0 ( 7) 0 (13) ◼|
|◼ 28. Сарате DEMBA BOYZ 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼|
|◼ 29. Халик DUNE WARRIORS 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 2) 0 ( 2) ◼|
|◼ 30. Шарп UNDERGROUND 1 ( 5) 0 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 5) ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 5) 1 ( 2) 0 ( 3) 0 ( 5) ◼|
|◼ 32. Вандом THE GRIZZLIES 1 (14) 1 ( 7) 0 ( 7) 0 (14) ◼|
|◼ 33. Шопченко DEMBA BOYZ 1 (15) 0 ( 7) 0 ( 8) 1 (15) ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Василико UNDERGROUND 10 (12) 5 ( 6) 3 ( 6) 2 (12) ◼|
|◼ 2. Нуф VALIANT KNIGHTS 10 (14) 5 ( 7) 3 ( 7) 2 (14) ◼|
|◼ 3. Шопченко DEMBA BOYZ 7 (15) 4 ( 7) 3 ( 8) 0 (15) ◼|
|◼ 4. Брут THE GRIZZLIES 6 (12) 3 ( 6) 3 ( 6) 0 (12) ◼|
|◼ 5. Гоа DUNE WARRIORS 4 (11) 3 ( 6) 1 ( 5) 0 (11) ◼|
|◼ 6. Дюнкеркю RED OR DEAD 3 (15) 0 ( 8) 3 ( 7) 0 (15) ◼|
|◼ 7. Ланселот СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 3) ◼|
|◼ 8. Байкой СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 7) 1 ( 5) 1 ( 2) 0 ( 7) ◼|

|

ОТБОР НА КРЪГА

▶.......◀||1|||Нема Значка |||NEW MERSEY RAZORS ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Шифтър |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Фалкенбах |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Дъбрав |||AIR FORCE ||▶.......◀

▶.......◀||В|||Оейзис |||КРИВА НИВА ||▶.......◀

КАПИТАН||Д|||Фалкенбах |||THUG SLUGS ||▶.......◀
КАПИТАН||Г|||Гонзо |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀

|

★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★

|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★|
| 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 8 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
| 2. Саутуинд THUG SLUGS 7 14 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 3. А. Агаси VALIANT KNIGHTS 6 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 4. Терминатор CRAZY BAND 5 20 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 5. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 5 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 6. Фалкенбах THUG SLUGS 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 7. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 8. Борката THE GRIZZLIES 4 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 9. Дюнкеркю RED OR DEAD 4 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 10. Тонзос RED OR DEAD 4 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

| 11. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 12. БатРадо REAL GREEN 4 20 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 13. Дяволо EXTREME ZOMBIES 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 14. Сайлър CRAZY BAND 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 15. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 16. Жеката DUNE WARRIORS 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 18. Василико UNDERGROUND 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 19. Ивич RED OR DEAD 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 20. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 21. Алфи VALIANT KNIGHTS 3 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 22. Доги THE MUMMIES 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Моандър EXTREME ZOMBIES 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 24. Оейзис КРИВА НИВА 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 25. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Тодоринко THUG SLUGS 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 27. Мкк LES MOUSQUETAIRES 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 28. Емесерем CRAZY BAND 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 29. Надя THUG SLUGS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Шифтър THUG SLUGS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Олимпия RED OR DEAD 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Пр.Недев RED OR DEAD 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 33. Кори DUNE WARRIORS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| Брут THE GRIZZLIES 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 35. Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 36. Сатурния AIR FORCE 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 37. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Дуумър CRAZY BAND 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 40. Нуф VALIANT KNIGHTS 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Гонзо DEMBA BOYZ 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Ванката DEMBA BOYZ 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Шопченко DEMBA BOYZ 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 45. Юве Фен EXTREME ZOMBIES 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 46. Крюшо AIR FORCE 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 47. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Мандор THE MUMMIES 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Пепито EXTREME ZOMBIES 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 50. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 51. Тодоров REAL GREEN 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| ХюманФактор REAL GREEN 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 53. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 2 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 54. Шваба THE GRIZZLIES 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 55. Анфийлд REAL GREEN 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 56. Вожда RED OR DEAD 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 57. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дарксийд AIR FORCE 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 60. Барс THUG SLUGS 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Стифо UNDERGROUND 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 63. Бай Гроздан UNDERGROUND 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 64. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Боби68 КРИВА НИВА 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Киану REAL GREEN 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 67. Славо THE GRIZZLIES 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Вандом THE GRIZZLIES 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дани-007 DEMBA BOYZ 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 70. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Хенман VALIANT KNIGHTS 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Талиезин DEMBA BOYZ 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 73. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 75. Баба Тонка THE MUMMIES 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Симо AIR FORCE 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 77. Роско REAL GREEN 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|

|


Седмицата 18.03.2019-24.03.2019 е почивна!
|
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ (25.03.2019-31.03.2019)

● Купа на ПМЛ - четвъртфинали, реванши ●
THE GRIZZLIES - СИНЯТА ЛАВИНА
THE MUMMIES - EXTREME ZOMBIES
DEMBA BOYZ - THUG SLUGS
NEW MERSEY RAZORS - RED OR DEAD
|
● Купа на Памела - четвъртфинали, реванши ●
REAL GREEN - CRAZY BAND
AIR FORCE - THE THRACIAN ORPHICS
UNDERGROUND - VALIANT KNIGHTS
LES MOUSQUETAIRES - DUNE WARRIORS
|


Последна промяна Mandor на 17.03.2019 23:53, променена общо 8 пъти



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 2709
Отговори с цитат
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W23] ПМЛ А Лига, XVII кръг + ПМЛ Б Лига Плейоф, финал, първи мач (C - 22:00) <>   |   16.03.2019 23:46


Напрежението във всички мачове е голямо - резултатът е налице: в 5 мача на НТ ще има цели 4 гола отбелязани, 3 от тях дело на Плужеците. Които разкъртиха шампиона и досегашен лидер НМР. Дотук са си осигурили поне хикс, а почти сигурната им победа означава осигурено място в А-лига догодина. А Бандата получават златен шанс кръг преди финала... Въпреки това - борбата за титлата продължава да е тройна. Борбата за оставане май е четворно-петорна: трудно ми е да определя...

А в реалния футбол явно пролетта се е усетила по терените: 3:4, 0:5, 2:3, 3:2, 5:2, 3:5, 2:2..........

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...

Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 2417
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W23] ПМЛ А Лига, XVII кръг + ПМЛ Б Лига Плейоф, финал, първи мач (C - 22:00) <>   |   16.03.2019 23:52


Алекс, моля без урочасване :stop: Както написах и в темата за нашия мач, за утре валидните прогнози са 7-2 за резачките (вкл. техен дубъл), така че нищо не сме си осигурили, въпреки добрата ни преднина.

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 16.03.2019 23:54, променена общо 1 път



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 2709
Отговори с цитат
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W23] ПМЛ А Лига, XVII кръг + ПМЛ Б Лига Плейоф, финал, първи мач (HT) <>   |   17.03.2019 00:18


Пропуснал съм дубъла, извинявам се... :unsure:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...

Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 2709
Отговори с цитат
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W23] ПМЛ А Лига, XVII кръг + ПМЛ Б Лига Плейоф, финал, първи мач (FT) <>   |   18.03.2019 10:57


Аз лично не си спомням такова чудо в ПМЛ:
- 6 мача и само 7 гола
- 3 мача 0:0 и 2 - 1:0

П.С. Мисля, че Шифтъра и да пропусне гол/избивка на кръга - няма кой да му се сърди (е може би съотборниците Плужеци - хахахаха)...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...

Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг