Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 14:50



Отговори на тема  [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
# [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [1:1] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг) 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 15:36
Мнения: 610
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   17.01.2021 10:55


Дяволе, на всички им стана ясна работата, спести си графоманските излияния.

Когато за първи път лъсна, че си мултак, ме обяви за втория ник на Резо. Сега Петку е на мушката.

Само едно ще кажа - Дявола никовете си мени, но нравът - никога.

_________________
Изображение
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   18.01.2021 01:45


Тюлене, тази лъжа колкото пъти и да я повтаряш истина няма да стане. А и топката е във вашата половина вече, ясно защо. Много ще трябва да се извинявате, но и да се покриете в някоя дупка за дълго време. Не мога да повярвам, че всичко това се случва, просто нямам думи... :outofspace: :uuu:


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 02.09.2012 16:45
Мнения: 327
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   18.01.2021 09:04


Вие всичките сте завършени кретени, комплексари, честно! За Форумна игра на 20 години си изписахте живота, естествено с доста правописни грешки в почти всеки един пост, както очаквах. Аз съм си Аз, казвам се Димитър Колев и съм бивш колега на Жоро (Дявола). Да, допуснах грешка, защото с едната ръка храня 4-годишния си син, а с другата пускам прогнози. Дайте черен картон, ако искате, но да знаете - нямате общо с реалността. Смешни, комплексирани, дебилни хора... затова никога не пиша постове тук, защото ми се повръща от ганьовското ви поведение.

Успех в тази игра и дано някога пораснете!

ПС: В тази игра има и други хора, които ме познават и съм играл дори за друг отбор преди Зомбитата, но естествено всеки от вас много знае, но не се е хванал да провери. Класически Ганьо!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   18.01.2021 10:06


Moandor написа:
Вие всичките сте завършени кретени, комплексари, честно! За Форумна игра на 20 години си изписахте живота, естествено с доста правописни грешки в почти всеки един пост, както очаквах. Аз съм си Аз, казвам се Димитър Колев и съм бивш колега на Жоро (Дявола). Да, допуснах грешка, защото с едната ръка храня 4-годишния си син, а с другата пускам прогнози. Дайте черен картон, ако искате, но да знаете - нямате общо с реалността. Смешни, комплексирани, дебилни хора... затова никога не пиша постове тук, защото ми се повръща от ганьовското ви поведение.

Успех в тази игра и дано някога пораснете!

ПС: В тази игра има и други хора, които ме познават и съм играл дори за друг отбор преди Зомбитата, но естествено всеки от вас много знае, но не се е хванал да провери. Класически Ганьо!


Дяволе, много бензин си налял в моторетката, както пишеше Чудомир, вечна му памет :-)
Я се усмихни малко, погледни през прозореца, подрапай макарите, почеши се по задника и ще видиш колко е хубав живота :yes:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   18.01.2021 13:41


Moandor написа:
Вие всичките сте завършени кретени, комплексари, честно! За Форумна игра на 20 години си изписахте живота, естествено с доста правописни грешки в почти всеки един пост, както очаквах. Аз съм си Аз, казвам се Димитър Колев и съм бивш колега на Жоро (Дявола). Да, допуснах грешка, защото с едната ръка храня 4-годишния си син, а с другата пускам прогнози. Дайте черен картон, ако искате, но да знаете - нямате общо с реалността. Смешни, комплексирани, дебилни хора... затова никога не пиша постове тук, защото ми се повръща от ганьовското ви поведение.

Успех в тази игра и дано някога пораснете!

ПС: В тази игра има и други хора, които ме познават и съм играл дори за друг отбор преди Зомбитата, но естествено всеки от вас много знае, но не се е хванал да провери. Класически Ганьо!


Дявола, честит наследник! Това е приказка вече! Да ти е жив и здрав.
И за протокола. Никой не се обръща към Даката с Тюлене.
Уважаеми господин Тюлен, е много по-приемливо.
Айде

Днес ви довършваме с ПСУ-то! 8-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   18.01.2021 14:04


Резо, не усещаш ли, че бая попрекалихте? Аре стига глупости!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 15:36
Мнения: 610
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   18.01.2021 15:07


SUBXERO написа:
Резо, не усещаш ли, че бая попрекалихте? Аре стига глупости!


С кое по-точно?

С това, че вземаме на подбив хора, които мамят във форумна игра ли? Много тънкообидни станахме всички, в крак с новото време.

П.С. Надявам се на същата забележка при следващ изблик от някой колко големи калитари сме.

П.С. 2 Това само на мен ли ми прилича на темата за програмистите и добрите момчета от залите?

_________________
Изображение
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 02.09.2012 16:45
Мнения: 327
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   18.01.2021 15:45


Кретени! Само за детето ми нито дума! Различен човек от Дявола съм, но живея истински живот за разлика от Вас. Ако искаш да ти дам профил в Инстаграм да разгледаш, Резо ли си, какъв си? Смешници..


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   18.01.2021 15:59


Moandor написа:
Кретени! Само за детето ми нито дума! Различен човек от Дявола съм, но живея истински живот за разлика от Вас. Ако искаш да ти дам профил в Инстаграм да разгледаш, Резо ли си, какъв си? Смешници..


Ти си хит на Бисер Киров, да знаеш! :rofl:


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 02.09.2012 16:45
Мнения: 327
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   18.01.2021 16:43


Не, не съм. Нормален човек с професия и семейство съм. Моандър е герой от Heroes of Might and Magic III, а ти си форумен плък, чиято единствена радост е да пише неграмотни постове, които на всичкото отгоре нямат и общо с реалността.


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   18.01.2021 17:33


Moandor написа:
Не, не съм. Нормален човек с професия и семейство съм. Моандър е герой от Heroes of Might and Magic III, а ти си форумен плък, чиято единствена радост е да пише неграмотни постове, които на всичкото отгоре нямат и общо с реалността.


Ти ся кво? Размахваш визитка, за да разсееш съмненията, че живеете с Пепито на семейни начала ли? :rofl: На мен не ми пречи. Играйте си тенис, гледайте филми, яжте пуканки...
Нали ти казвам, че животът е прекрасен!
Не се връзвай на форумни плъКове като мен :-)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   18.01.2021 19:20


много тънкообидни тези зомбита, чета и цъкам с език
не знаех, че зомбитата се фрустрират толкова екстремно, ако ги засегнеш на темата Идентичност. Македонски зомбита , явно

ама що бисери само...

Реален живот живея , бате...да ти дам Инстаграм да разгледаш...герой съм от Heroes не знам си кво.... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
КУЛТОВ !!!
Инстаграм - единица мярка за реалност. Откога бе !?

не ми давай, не знам откъде се влиза и защо се ползва инстаграм. наистина. само ФБ профил имам
старомоден човек.

но за едно сте прави, де.
Личната ни закачка с Дявола, не бива да се разпростира върху целия ви отбор. Това,че той ни хейти с повод и без, и омаловажава победите ни, не е задължително да се отнася за всички.
Само се чудя..що подскачате така, ако наистина няма нищо нередно..... :helpless:

Айде, развръзката идва
0:1 Милан
2:1 Арсе
2:2 Ередивизи

п.с.
кво се оплаквате от сеира, бе , зяпачите ....Винаги е така в този мач. Ривър - Бока ряпа да яде :laugh: ;-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   19.01.2021 00:12


Браво на Моандъра, с неговия гол взимаме ценна точка в най-тежкия ни мач за сезона. :football:
Моандъре не се връзвай на булитата! А и Резо/Петку са един и същи човек, гаранция. Стилът им е еднакъв и винаги пишат един под друг, яка шизофрения приятел, тежко е за някои хора. Хъх, само не знам, кой/кога е рибар и кой/кога... шаран... :unsure: :-D

Изхиксихме в крайна сметка. Логично 1-1, но можеше да го измъкнем този мач, малко ме е яд. Нищо, поне не загубихме. В никакъв случай не трябва да губим от орките, въпрос на зомбарска чест! :devil:
Резо все плаче за вниманието на Дявола ама няма и няма признаване. Ето това бе един златен шанс. Да ни победят и то с хендикап, защото дадох лесни потоци, вместо това се заядоха за глупости и направо се стопиха в собствената си злоба и завист. Станаха и за смях на целия форум. Тюлене, не е късно да се махнеш от потъващия кораб! Изглеждаш свестно момче, но с малко промит мозък, но не ти е лесно. А може би трябваше ти да пуснеш мачовете. Резо иззе функциите с диктаторски подход само и само да ми се докаже ама го изтървахме по бели гащи, тюх. :dunno:
Последен шанс пред Резо е да спечели Манията, все пак това е играта на Дявола. :laugh: :devil:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   19.01.2021 09:18


Пълен провал !
Губим точка срещу отбор, борещ се за оцеляване
Пълна аналогия с Ливърпул - УБА 1:1
срещу силните бием, срещу слабаците се дъним, не мога да го разбера това ?!?!? :dunno:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [1:1] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   20.01.2021 22:23


Малееее - изпуснал съм темата на сезона... Що пуканки, що чудо... Язък само, че отново е с негативни нотки, ама ПаМеЛа - какво да я правиш, женски му работи...
:outofspace: :cheers:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [1:1] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   21.01.2021 09:04


Влизам само да кажа, че Петку ще вдига пак трофея :cheers:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20151003] ● NEW MERSEY RAZORS [:] EXTREME ZOMBIES ● ПМЛ А Лига (XI кръг)   |   30.01.2021 19:45


Малко съм изтървал сеира няколко дни... та,
ReZo написа:
Пълен провал !
Губим точка срещу отбор, борещ се за оцеляване
Пълна аналогия с Ливърпул - УБА 1:1
срещу силните бием, срещу слабаците се дъним, не мога да го разбера това ?!?!? :dunno:

Абсолютно! Пълен смех, ама сами сме си виновни.
Ало, дяволчето, защо си мислиш, че Резо или NMR се опитват/ме да ти се доказват/ме? Много фентъзи го обърна нещо...
Освен Мадридиста, не вярвам някой друг да иска да ти се доказва. Или Моандъра беше?... че ме мързи да погледна.
Пепито поне ведро го обръща на майтап покрай пиячка или бой на жената :laugh: следвайте неговия пример.
И последно, ако има някой или някои, които да искат да се доказват, би трябвало да искат на шампионите да се докажат.
Спечелили 2 от последните 3 титли (загубената е от голова разлика) и отново борейки се за поредна...
Така че айде малко по-ведро, приемайте бъзиците и се усмихвайте повече ;-)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг