Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:41



Отговори на тема  [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
# [20221003] ● DUNE WARRIORS [4:1] LES MOUSQUETAIRES ● ПМЛ А Лига (XVI кръг) 
Автор Съобщение
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20221003] ● DUNE WARRIORS [:] LES MOUSQUETAIRES ● ПМЛ А Лига (XVI кръг)   |   08.03.2021 14:16


Забравих едно :finger: за Резю. Момче, с акъл на 16 годишен си. Сичко убаво и с това участието ми в темата приключва :laugh:


Последна промяна tonzos_justice на 08.03.2021 14:17, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20221003] ● DUNE WARRIORS [:] LES MOUSQUETAIRES ● ПМЛ А Лига (XVI кръг)   |   08.03.2021 14:32


tonzos_justice написа:
Забравих едно :finger: за Резю. Момче, с акъл на 16 годишен си. Сичко убаво и с това участието ми в темата приключва :laugh:


То си е приключило по дифолт...не разбирам какво търсиш в теми с мачове на отбори от А група ?! Криви, леви, прави, но в А ГРУПА ! Заслужили отбори :-)
А, да.....въртиш опашка, забравих :laugh:

ужасен съм от мисълта ,че само Дявола остана да стиска палци за нас в А група, честно !
На дълбоко подсъзнателно ниво, той ни подкрепя, знам го...просто той обича да подкрепя всички ГИГАНТИ с нацепени бицепси в буквален и преносен смисъл...като Серина Уилямсн, примерно :dance:

А ние сме високомерни и надути, да
това е стратегия
Тестваме способността ви да се поддавате на тъмната си страна и да ни хейтите неудържимо , вместо да анализирате играта ни и да видите КАК АДЖЕБА ГО ПРАВЯТ ВСЪЩНОСТ ГОЛЕМИТЕ И УСПЕЛИТЕ АБСОЛЮТНИ ДОМИНАНТИ В ТАЗИ ИГРА ! :rock: :first: :rock: :first: :rock:

нека хейта започне сега !!! :laugh:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


Последна промяна ReZo на 08.03.2021 14:34, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20221003] ● DUNE WARRIORS [:] LES MOUSQUETAIRES ● ПМЛ А Лига (XVI кръг)   |   08.03.2021 14:55


Цитат:
Никаква палачинка. Просто сте много високомерни поети в този отбор. По-добре се отдайте на перото. Иначе ви липсва елементарно уважение, като например едно мерси не получих за някои добри думи към вас. Сега заслужено хваля други и скочихте :)


Разочарован съм от теб!
Не знам дали знаеш, но това е последният сезон на НМР.
Споделих с момчетата, че може би догонина ще се върна в РОД, отбора с който тръгнах в тази игра и винаги е бил в сърцето ми, за да го видя отново в А група и да се пенсионирам с чисто сърце. След обидните ти думи, обаче мисля, че ще подам документи за пенсия още тази пролет.
Можеш да разкажеш на Олимпия, Ивич, Вожда, Недев и Дюнкеркю, че Петку няма да се върне в РОД заради обидното отношение на Тонзо към шампиона!


Последна промяна Бате Петку на 08.03.2021 14:59, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20221003] ● DUNE WARRIORS [:] LES MOUSQUETAIRES ● ПМЛ А Лига (XVI кръг)   |   08.03.2021 15:24


Бате Петку написа:
Цитат:
Никаква палачинка. Просто сте много високомерни поети в този отбор. По-добре се отдайте на перото. Иначе ви липсва елементарно уважение, като например едно мерси не получих за някои добри думи към вас. Сега заслужено хваля други и скочихте :)


Разочарован съм от теб!
Не знам дали знаеш, но това е последният сезон на НМР.
Споделих с момчетата, че може би догонина ще се върна в РОД, отбора с който тръгнах в тази игра и винаги е бил в сърцето ми, за да го видя отново в А група и да се пенсионирам с чисто сърце. След обидните ти думи, обаче мисля, че ще подам документи за пенсия още тази пролет.
Можеш да разкажеш на Олимпия, Ивич, Вожда, Недев и Дюнкеркю, че Петку няма да се върне в РОД заради обидното отношение на Тонзо към шампиона!


И аз съм отписал играта догодина. Ще изляза известно време в пенсия, за да събера евентуално желание и хъс след някоя година живот и здраве. В момента това липсва при мен. На времето някои си спомнят какво желание бликаше във всеки кръг. Сега дори не пиша коментари под темите на РОД. Така че Тонзо догодина няма да играйка в РОД.


Последна промяна tonzos_justice на 08.03.2021 15:25, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20221003] ● DUNE WARRIORS [:] LES MOUSQUETAIRES ● ПМЛ А Лига (XVI кръг)   |   08.03.2021 15:26


А, ако ти няма да си в РОД, може и да се върна :rofl:


Последна промяна Бате Петку на 08.03.2021 15:27, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20221003] ● DUNE WARRIORS [:] LES MOUSQUETAIRES ● ПМЛ А Лига (XVI кръг)   |   08.03.2021 16:37


Долни скатавки! Я се стегнете малко бе! Къде е моралът на старите кучета? Никва пауза! :stop: :stop: :stop:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20221003] ● DUNE WARRIORS [:] LES MOUSQUETAIRES ● ПМЛ А Лига (XVI кръг)   |   08.03.2021 17:51


Бате Петку написа:
А, ако ти няма да си в РОД, може и да се върна :rofl:


Най-добре ела в РОД, че ще се разпаднат. Но ти си бегач и като нищо на полусезона ще поискаш трансфер. Феновете обичат мен, не теб :laugh:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20221003] ● DUNE WARRIORS [:] LES MOUSQUETAIRES ● ПМЛ А Лига (XVI кръг)   |   08.03.2021 19:37


Като гледам, нищо чудно догодина да имаме отбори само за една група - дано не са пак две "равнопоставени" лиги, с редовни, нередовни и не-знам-какви си други сезони, на които не можеш да им хванеш спатиите в крайна сметка кой на кое място е завършил... този модел никога и никъде не ми е харесвал. Засега само Резачките са обявили ясно оттеглянето си, но по мои наблюдения има още 2-3 отбора, които го карат на автопилот и като нищо няма да се появят за новия сезон.

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20221003] ● DUNE WARRIORS [:] LES MOUSQUETAIRES ● ПМЛ А Лига (XVI кръг)   |   08.03.2021 21:17


ReZo написа:
Но не разбирам какви са тези шампионски трепети и радини вълнения , точно в тази тема ?! :dunno:
Единственото , което има значение за титлата, е дали Челси ще бие Евертън с 1:0 или 2:1 и дали Бандата ще се върнат в играта, ако изравнят 3:3
Те са реалният ни конкурент за титлата !
Тези фантастики и вързии последните два кръга приключват.....
Ако разбира се, отборите които играят срещу Дюн не решат,че заслужават още дузпи и ПСУ-та, щото тези досега може да са им малко :laugh:

всъщност, Слъгс ще определят изхода от борбата за титлата, определяйки по този начин и собствената си съдба , дали ще са на бараж. Оказа се,че имат кардинално значение за играта този сезон.
Сега , ако бях Тонзо, щях да въртя опашка пред Фалк и да му разправям колко е велик....
но той Фалк си го знае и без мен това, все пак е в шампионска люлка отгледан като малък...От звездния отбор на РЕЙЗЪРС е тръгнал.
Също като Мускетарите, чието представяне искрено ме натъжава.....
Две видни, класически РЕЗАЧКИ основаха този отбор - Фореста и Сарафино.....
и това пропадане сега.... :oops:


Резо, не знам какво имаш предвид като казваш "пропадане". Всеки отбор си има кризите, нашият не прави изключение. Където е текло пак ще тече и ти го знаеш това... :-).
Отсега да обява, ако някой прави социологическо проучване, "мускетарите" участват другия сезон независимо в коя група :-).

_________________
Изображение
Изображение


 
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5277
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: # [20221003] ● DUNE WARRIORS [:] LES MOUSQUETAIRES ● ПМЛ А Лига (XVI кръг)   |   08.03.2021 21:58


ReZo написа:
Но не разбирам какви са тези шампионски трепети и радини вълнения , точно в тази тема ?! :dunno:
Единственото , което има значение за титлата, е дали Челси ще бие Евертън с 1:0 или 2:1 и дали Бандата ще се върнат в играта, ако изравнят 3:3
Те са реалният ни конкурент за титлата !
Тези фантастики и вързии последните два кръга приключват.....
Ако разбира се, отборите които играят срещу Дюн не решат,че заслужават още дузпи и ПСУ-та, щото тези досега може да са им малко :laugh:

всъщност, Слъгс ще определят изхода от борбата за титлата, определяйки по този начин и собствената си съдба , дали ще са на бараж. Оказа се,че имат кардинално значение за играта този сезон.
Сега , ако бях Тонзо, щях да въртя опашка пред Фалк и да му разправям колко е велик....
но той Фалк си го знае и без мен това, все пак е в шампионска люлка отгледан като малък...От звездния отбор на РЕЙЗЪРС е тръгнал.
Също като Мускетарите, чието представяне искрено ме натъжава.....
Две видни, класически РЕЗАЧКИ основаха този отбор - Фореста и Сарафино.....
и това пропадане сега.... :oops:

.......
Мдааа.... нека по-добрият от Вас вземе титлата.
Нашите шансове отлетяха. Мисля, че ключово се оказа, че независимо, че имаме най-много точни удари срещу тях имаше цели 14 избивки /около 40% от ударите са избити!!!/, а срещу Вашите и на Дюн, съответно 6 и 5 избити. Мисля, че точно това наклони везната, независимо от добрата ни защита и като избор на мачове и като вратарски намеси.
Нищо де.., отчитаме добър сезон!


Последна промяна terminator на 08.03.2021 22:00, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 30 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг