Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 11.12.2018 15:58



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S18W10] ПМЛ А Лига + ПМЛ Б Лига, IX кръг (FT) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 5190
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S18W10] ПМЛ А Лига + ПМЛ Б Лига, IX кръг (FT) <>   |   21.11.2018 14:15


КРАТЪК ПРЕГЛЕД   >>>>
THUG SLUGS 2:1 EXTREME ZOMBIES
FT

THE MUMMIES 1:1 NEW MERSEY RAZORS
FT

REAL GREEN 2:1 CRAZY BAND
FT

AIR FORCE 2:2 LES MOUSQUETAIRES
FT

THE THRACIAN ORPHICS 0:2 КРИВА НИВА
FT

VALIANT KNIGHTS 0:3 DUNE WARRIORS
FT

UNDERGROUND 1:2 DEMBA BOYZ
FT

THE GRIZZLIES 1:1 СИНЯТА ЛАВИНА
FT

ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА   >>>>

ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ
Съб 16:00 20804 | Ливорно - Читадела Италия-ІІ 0:0
Съб 16:30 10201 | Херта Берлин - Хофенхайм Германия 3:3
Съб 16:30 10202 | Байерн Мюнхен - Фортуна Дюселдорф Германия 3:3 (3:2)
Съб 16:30 10203 | Майнц - Борусия Дортмунд Германия 1:2
Съб 16:30 10206 | Волфсбург - РБ Лайпциг Германия 1:0
Съб 17:00 10702 | Суонзи - Норич Англия-ІІ 1:4
Съб 17:00 10704 | Шефилд Уензди - Дарби Каунти Англия-ІІ 1:2
Съб 17:00 10706 | Лийдс - Бристол Сити Англия-ІІ 2:0
Съб 17:00 10707 | Милуол - Болтън Англия-ІІ 1:1
Съб 17:00 10708 | Престън - Блякбърн Англия-ІІ 4:1
Съб 17:00 10710 | Уигън - Рединг Англия-ІІ 0:0
Съб 17:00 32502 | Уолсол - Съндърланд Англия-ІІІ 2:2
Съб 17:00 32505 | Барнзли - Донкастър Англия-ІІІ 1:1
Съб 17:00 32601 | Стивънидж - Милтън Кийнс Донс Англия-ІV 3:2 (2:2)
Съб 17:00 32602 | Нортхямптън - Гримзби Англия-ІV 2:2
Съб 17:00 32603 | Кeмбридж Юнайтед - Бери Англия-ІV 2:2
Съб 17:00 32604 | Порт Вейл - Суиндън Англия-ІV 0:1
Съб 17:00 32605 | Колчестър - Екзитър Англия-ІV 1:1
Съб 18:00 10505 | Пари Сен Жермен - Тулуза Франция 1:0
Съб 18:00 22203 | Хартберг - РБ Залцбург Австрия 0:4 (0:3)
Съб 19:00 20801 | Беневенто - Перуджа Италия-ІІ 2:1 (1:1)
Съб 19:00 21606 | Стандард Лиеж - Ойпен Белгия 3:0
Съб 19:00 22101 | Бран - Од БК Норвегия 1:0
Съб 19:00 22102 | Стабек - Стрьомсгодсет Норвегия 2:2 (2:1)
Съб 19:00 22108 | Хаугесунд - Старт Норвегия 3:1
Съб 19:30 10204 | Шалке - Нюрнберг Германия 5:2 (4:2)
Съб 19:30 10602 | НАК Бреда - Аякс Холандия 0:3 (0:2)
Съб 19:30 10604 | ПЕК Цволе - АДО Ден Хааг Холандия 2:3
Съб 19:30 10701 | Брентфорд - Мидълзбро Англия-ІІ 1:2
Съб 20:00 21701 | Йънг Бойс - Лугано Швейцария 1:0
Съб 20:00 21705 | Ксамакс - Цюрих Швейцария 3:3
Съб 21:00 10503 | Дижон - Бордо Франция 0:0
Съб 21:00 10504 | Каен - Монако Франция 0:1
Съб 21:00 10506 | Нант - Анже Франция 1:1
Съб 21:00 10508 | Реймс - Гинган Франция 2:1
Съб 21:00 10509 | Страсбург - Ним Франция 0:1
Съб 21:00 21604 | Остенде - Кортрийк Белгия 1:2
Съб 21:30 21002 | Кадис - Лас Палмас Испания-ІІ 4:1 (3:1)
Съб 21:30 21605 | РК Генк - Серкъл Брюж Белгия 1:2 (0:2)
Съб 21:45 10601 | ПСВ Айндховен - Хееренвеен Холандия 3:0
Съб 21:45 10608 | Фортуна Ситард - Хераклес Холандия 3:0
.
ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ
Нед 03:00 21503 | Клуб Америка - Веракрус Мексико 4:1
Нед 05:06 21502 | Монтерей - Атлас Мексико 3:1
Нед 12:30 21204 | Сивасспор - Ризеспор Турция 1:1
Нед 13:00 22405 | Вендсисел - Есберг Дания 1:1
Нед 13:15 10609 | Еммен - Екселсиор Ротердам Холандия 1:2
Нед 14:00 10705 | Астън Вила - Бирмингам Англия-ІІ 4:2
Нед 15:00 22402 | Нордселанд - Одензе Дания 1:3
Нед 15:30 10105 | Борнемут - Арсенал Англия 1:2
Нед 15:30 10603 | Фейенорд - Грьонинген Холандия 1:0
Нед 15:30 10606 | Вилем ІІ - Витес Холандия 1:3
Нед 15:30 10607 | Утрехт - Де Граафшап Холандия 5:0
Нед 15:30 22206 | Санкт Пьолтен - Вакер Инсбрук Австрия 2:0 (1:0)
Нед 16:00 10501 | Монпелие - Рен Франция 2:2
Нед 16:00 20802 | Специя - Фоджа Италия-ІІ 0:0
Нед 16:00 20806 | Пескара - Асколи Италия-ІІ 1:1
Нед 16:30 10208 | Фрайбург - Вердер Бремен Германия 1:1 (1:0)
Нед 17:00 21702 | Люцерн - Базел Швейцария 1:1 (1:0)
Нед 17:00 21703 | Сион - Тюн Швейцария 2:1
Нед 17:15 20406 | Севиля - Валядолид Испания 1:0
Нед 18:00 10108 | Уулвърхямптън - Хъдърсфийлд Англия 0:2
Нед 18:00 21201 | Трабзонспор - Фенербахче Турция 2:1
Нед 19:00 10207 | Борусия Гладбах - Хановер Германия 4:1
Нед 19:00 21004 | Овиедо - Реус Испания-ІІ 3:0
Нед 19:00 21601 | Сент Трюиден - Андерлехт Белгия 4:2 (3:2)
Нед 19:00 22401 | ФК Копенхаген - Мидтиланд Дания 2:1
Нед 19:30 20403 | Еспаньол - Жирона Испания 1:3 (1:2)
Нед 20:00 21504 | УНАМ Пумас - Сантос Лагуна Мексико 1:1
Нед 21:00 22003 | Крузейро - Фламенго Бразилия 0:2
Нед 21:00 22008 | Атлетико Паранаензе - Сеара Бразилия 2:2
.

ПМЛ А ЛИГА
Изображение THUG SLUGS 2:1 EXTREME ZOMBIES Изображение
(2:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10707 | Милуол - Болтън [1:1] | 2:0 | 1:0 | 1:1 | ● [Съб 17:00] 10708 | Престън - Блякбърн [4:1] | 1:1 | 2:1 | 1:0 |
[Съб 17:00] 10710 | Уигън - Рединг [0:0] | 1:0 | 2:0 | | ● [Съб 19:00] 22102 | Стабек - Стрьомсгодсет [2:2] | 2:1 | 1:1 | 1:0 |
[Съб 18:00] 10505 | Пари Сен Жермен - Тулуза [1:0] | 3:0 | 3:1 | 2:0 | ● [Съб 21:00] 10503 | Дижон - Бордо [0:0] | 1:1 | 0:1 | |
[Съб 19:00] 22101 | Бран - Од БК [1:0] | 2:0 | 3:1 | 3:0 | ● [Съб 21:00] 10504 | Каен - Монако [0:1] | 0:1 | 1:1 | 1:2 |
[Съб 21:00] 10506 | Нант - Анже [1:1] | 1:1 | 1:0 | | ● [Съб 21:30] 21002 | Кадис - Лас Палмас [4:1] | 1:0 | 2:0 | 1:1 |
[Нед 15:30] 10603 | Фейенорд - Грьонинген [1:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 21:45] 10608 | Фортуна Ситард - Хераклес [3:0] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 15:30] 10607 | Утрехт - Де Граафшап [5:0] | 3:1 | 2:1 | | ● [Нед 13:15] 10609 | Еммен - Екселсиор Ротердам [1:2] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 19:00] 21004 | Овиедо - Реус [3:0] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 14:00] 10705 | Астън Вила - Бирмингам [4:2] | 1:0 | 1:1 | |

. .
Гол на Лорд Брахилус 1:0
. Милуол - Болтън 1:1 10' .
Удар в гредата на ПЕПИТО
. 32' Стабек - Стрьомсгодсет 2:1 ❯ 2:2 .
1:1 Гол на Юве Фен
. 40' Каен - Монако 0:1 .
Гол на Лорд Брахилус 2:1
. Нант - Анже 1:1 41' .
Лорд Брахилус [1] Юве Фен
Саутуинд [2] ПЕПИТО
Тодоринко [3] Моандър
Надя [4] Мадридиста
[К] Фалкенбах [В] Дяволо [К]
● ● ●
.

Изображение THE MUMMIES 1:1 NEW MERSEY RAZORS Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 21:00] 10508 | Реймс - Гинган [2:1] | 2:0 | 1:0 | | ● [Съб 16:00] 20804 | Ливорно - Читадела [0:0] | 0:1 | 1:1 | 0:1 |
[Нед 12:30] 21204 | Сивасспор - Ризеспор [1:1] | 2:1 | 2:0 | 1:0 | ● [Съб 18:00] 10505 | Пари Сен Жермен - Тулуза [1:0] | 3:0 | 2:0 | |
[Нед 13:00] 22405 | Вендсисел - Есберг [1:1] | 1:2 | 0:2 | 1:1 | ● [Съб 19:30] 10602 | НАК Бреда - Аякс [0:3] | 0:2 | 1:2 | |
[Нед 15:30] 10603 | Фейенорд - Грьонинген [1:0] | 2:0 | 3:0 | | ● [Съб 21:00] 10504 | Каен - Монако [0:1] | 1:1 | 1:0 | |
[Нед 15:30] 10607 | Утрехт - Де Граафшап [5:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 21:45] 10608 | Фортуна Ситард - Хераклес [3:0] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 16:00] 10501 | Монпелие - Рен [2:2] | 2:1 | 2:0 | | ● [Нед 18:00] 21201 | Трабзонспор - Фенербахче [2:1] | 1:2 | 0:1 | 1:1 |
[Нед 16:00] 20806 | Пескара - Асколи [1:1] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 19:00] 22401 | ФК Копенхаген - Мидтиланд [2:1] | 2:1 | 1:1 | 2:1 |
[Нед 21:00] 22008 | Атлетико Паранаензе - Сеара [2:2] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 21:00] 22003 | Крузейро - Фламенго [0:2] | 1:1 | 0:1 | 1:0 |

. .
Удар в гредата на Нема Значка
. 37' НАК Бреда - Аякс 0:2 ❯ 0:3 .
Гол на Джони Хейнс 1:0
. Вендсисел - Есберг 1:1 51' .
1:1 Гол на Резо
. 81' ФК Копенхаген - Мидтиланд 2:1 .
Анфийлд Айрън спасява удар на Тюлена
. ФК Копенхаген - Мидтиланд 2:1 81' .
Джони Хейнс [1] Резо
Баба Тонка [2] Нема Значка
[К] Мандор [3] Бате Петку
Доги [4] Тюлена [К]
Анфийлд Айрън [В] Романист
● ● ●
.

Изображение REAL GREEN 2:1 CRAZY BAND Изображение
(1:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10206 | Волфсбург - РБ Лайпциг [1:0] | 1:1 | 1:3 | | ● [Съб 16:30] 10202 | Байерн Мюнхен - Фортуна Дюселдорф [3:3] | 2:0 | 3:0 | |
[Съб 17:00] 10706 | Лийдс - Бристол Сити [2:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Съб 17:00] 10704 | Шефилд Уензди - Дарби Каунти [1:2] | 0:1 | 1:2 | |
[Съб 17:00] 10710 | Уигън - Рединг [0:0] | 2:1 | 1:0 | 1:1 | ● [Съб 17:00] 10708 | Престън - Блякбърн [4:1] | 1:1 | 0:0 | 1:1 |
[Съб 19:00] 21606 | Стандард Лиеж - Ойпен [3:0] | 2:1 | 2:0 | 3:1 | ● [Съб 18:00] 22203 | Хартберг - РБ Залцбург [0:4] | 1:2 | 0:2 | |
[Съб 19:30] 10204 | Шалке - Нюрнберг [5:2] | 2:0 | 1:0 | | ● [Съб 19:30] 10602 | НАК Бреда - Аякс [0:3] | 0:3 | 0:2 | 1:3 |
[Нед 15:30] 10603 | Фейенорд - Грьонинген [1:0] | 2:0 | 3:0 | 3:1 | ● [Съб 20:00] 21701 | Йънг Бойс - Лугано [1:0] | 2:0 | 3:1 | 3:0 |
[Нед 15:30] 22206 | Санкт Пьолтен - Вакер Инсбрук [2:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Съб 21:30] 21605 | РК Генк - Серкъл Брюж [1:2] | 2:1 | 2:1 | 2:0 |
[Нед 17:00] 21703 | Сион - Тюн [2:1] | 0:1 | 1:1 | 1:2 | ● [Нед 19:00] 10207 | Борусия Гладбах - Хановер [4:1] | 3:0 | 3:1 | |

. .
0:1 Гол на Дуумър
. 9' Шефилд Уензди - Дарби Каунти 1:2 .
Гол на Роско 1:1
. Лийдс - Бристол Сити 2:0 9' .
Киану спасява удар на Емесерем
. НАК Бреда - Аякс 0:3 37' .
Удар в гредата на Сайлър
. 37' НАК Бреда - Аякс 0:2 ❯ 0:3 .
Удар в гредата на Тодоров
. Санкт Пьолтен - Вакер Инсбрук 1:0 ❯ 2:0 62' .
Гол с греда на ХюманФактор 2:1
. Санкт Пьолтен - Вакер Инсбрук 2:0 62' .
[К] Анфийлд [1] Емесерем
Тодоров [2] Сайлър
Роско [3] Дуумър
ХюманФактор [4] Тиро
Киану [В] Терминатор [К]
● ● ●
.

Изображение AIR FORCE 2:2 LES MOUSQUETAIRES Изображение
(1:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10201 | Херта Берлин - Хофенхайм [3:3] | 1:2 | 1:1 | | ● [Съб 16:30] 10206 | Волфсбург - РБ Лайпциг [1:0] | 1:2 | 1:1 | |
[Съб 16:30] 10202 | Байерн Мюнхен - Фортуна Дюселдорф [3:3] | 2:0 | 3:0 | 4:0 | ● [Съб 17:00] 32601 | Стивънидж - Милтън Кийнс Донс [3:2] | 0:1 | 1:1 | 1:2 |
[Съб 17:00] 10706 | Лийдс - Бристол Сити [2:0] | 2:1 | 1:0 | 3:1 | ● [Съб 19:30] 10604 | ПЕК Цволе - АДО Ден Хааг [2:3] | 2:1 | 2:0 | |
[Съб 17:00] 10710 | Уигън - Рединг [0:0] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 19:30] 10701 | Брентфорд - Мидълзбро [1:2] | 1:2 | 0:1 | 1:1 |
[Съб 17:00] 32602 | Нортхямптън - Гримзби [2:2] | 1:0 | 3:0 | 2:0 | ● [Съб 21:45] 10608 | Фортуна Ситард - Хераклес [3:0] | 1:2 | 1:1 | 2:2 |
[Съб 21:45] 10601 | ПСВ Айндховен - Хееренвеен [3:0] | 3:0 | 5:0 | | ● [Нед 14:00] 10705 | Астън Вила - Бирмингам [4:2] | 1:1 | 2:1 | |
[Нед 15:30] 10603 | Фейенорд - Грьонинген [1:0] | 3:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 16:30] 10208 | Фрайбург - Вердер Бремен [1:1] | 1:1 | 1:2 | 2:2 |
[Нед 17:15] 20406 | Севиля - Валядолид [1:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Нед 19:30] 20403 | Еспаньол - Жирона [1:3] | 1:0 | 1:1 | |

. .
0:1 Гол на Сарафино
. 38' Брентфорд - Мидълзбро 1:2 .
Гол на Сатурния 1:1
. ПСВ Айндховен – Хееренвеен 3:0 45' .
1:2 Гол с греда на Сарафино
. 68' Фрайбург - Вердер Бремен 1:1 .
Гол на Сатурния 2:2
. Севиля – Валядолид 1:0 71' .
[К] Крюшо [1] Сарафино
Сатурния [2] Мкк
Симо [3] Форест Фен [К]
Дъбрав [4] Роувърс
Роби [В] Инексис
● ● ●
.

Изображение THE THRACIAN ORPHICS 0:2 КРИВА НИВА Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10706 | Лийдс - Бристол Сити [2:0] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 16:30] 10201 | Херта Берлин - Хофенхайм [3:3] | 1:2 | 0:1 | |
[Съб 17:00] 10707 | Милуол - Болтън [1:1] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 10708 | Престън - Блякбърн [4:1] | 1:1 | 0:1 | |
[Съб 17:00] 32602 | Нортхямптън - Гримзби [2:2] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Съб 17:00] 32603 | Кeмбридж Юнайтед - Бери [2:2] | 1:2 | 1:1 | 1:1 |
[Съб 19:30] 10204 | Шалке - Нюрнберг [5:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 19:30] 10701 | Брентфорд - Мидълзбро [1:2] | 1:1 | 0:1 | 1:2 |
[Съб 21:30] 21605 | РК Генк - Серкъл Брюж [1:2] | 2:0 | 3:0 | | ● [Нед 16:30] 10208 | Фрайбург - Вердер Бремен [1:1] | 1:1 | 2:1 | 1:0 |
[Нед 12:30] 21204 | Сивасспор - Ризеспор [1:1] | 1:0 | 2:0 | | ● [Нед 18:00] 21201 | Трабзонспор - Фенербахче [2:1] | 1:1 | 0:0 | |
[Нед 15:00] 22402 | Нордселанд - Одензе [1:3] | 1:1 | 2:1 | 1:2 | ● [Нед 19:00] 21601 | Сент Трюиден - Андерлехт [4:2] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 19:00] 10207 | Борусия Гладбах - Хановер [4:1] | 2:0 | 3:1 | 2:1 | ● [Нед 19:00] 22401 | ФК Копенхаген - Мидтиланд [2:1] | 1:1 | 2:1 | 1:2 |

. .
Мартун спасява удар на Оскар
. 9' Лийдс - Бристол Сити 2:0 .
0:1 Гол на Ла Вила
. 38' Брентфорд - Мидълзбро 1:2 .
Редо спасява удар на Бай Момчил
. Фрайбург - Вердер Бремен 1:1 68' .
Удар в гредата на Копача
. 68' Фрайбург - Вердер Бремен 1:0 ❯ 1:1 .
0:2 Гол на Ла Вила
. 81' ФК Копенхаген - Мидтиланд 2:1 .
Оскар [1] Бай Момчил [К]
Ринсуинд [2] Боби68
Ивъл МакАндрюз [3] Ла Вила
Алекс [4] Копача
[К] Редо [В] Мартун
● ● ●
.

ПМЛ Б ЛИГА
Изображение VALIANT KNIGHTS 0:3 DUNE WARRIORS Изображение
(0:3)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:00] 20804 | Ливорно - Читадела [0:0] | 1:1 | 1:1 | 2:1 | ● [Съб 19:00] 20801 | Беневенто - Перуджа [2:1] | 2:1 | 2:2 | 1:1 |
[Съб 21:00] 10506 | Нант - Анже [1:1] | 1:0 | 2:0 | | ● [Съб 20:00] 21705 | Ксамакс - Цюрих [3:3] | 1:2 | 1:1 | 0:1 |
[Съб 21:00] 10508 | Реймс - Гинган [2:1] | 1:0 | 2:0 | | ● [Съб 21:00] 10503 | Дижон - Бордо [0:0] | 1:0 | 0:2 | |
[Съб 21:30] 21605 | РК Генк - Серкъл Брюж [1:2] | 2:0 | 3:0 | 4:0 | ● [Съб 21:00] 10504 | Каен - Монако [0:1] | 0:1 | 1:1 | |
[Нед 03:00] 21503 | Клуб Америка - Веракрус [4:1] | 2:0 | 3:1 | 3:0 | ● [Съб 21:00] 21604 | Остенде - Кортрийк [1:2] | 1:2 | 2:1 | 1:1 |
[Нед 15:30] 10603 | Фейенорд - Грьонинген [1:0] | 3:1 | 2:1 | | ● [Съб 21:45] 10608 | Фортуна Ситард - Хераклес [3:0] | 1:1 | 3:2 | |
[Нед 15:30] 10607 | Утрехт - Де Граафшап [5:0] | 2:0 | 3:1 | | ● [Нед 13:15] 10609 | Еммен - Екселсиор Ротердам [1:2] | 2:1 | 1:0 | |
[Нед 17:00] 21702 | Люцерн - Базел [1:1] | 1:3 | 0:2 | 1:2 | ● [Нед 20:00] 21504 | УНАМ Пумас - Сантос Лагуна [1:1] | 1:1 | 1:0 | 2:1 |

. .
Удар в гредата на Жеката
. 30' Беневенто - Перуджа 1:1 ❯ 2:1 .
0:1 Гол с греда на Венабили
. 30' Беневенто - Перуджа 2:1 .
0:2 Гол на Венабили
. 40' Каен - Монако 0:1 .
0:3 Гол на Легендата
. 42' Остенде - Кортрийк 1:2 .
Нуф спасява удар на Легендата
. УНАМ Пумас - Сантос Лагуна 1:1 84' .
Алфи [1] Легендата
Хенман [2] Венабили
А. Агаси [3] Кори
Дъ Найт [4] Жеката
[К] Нуф [В] Гоа [К]
● ● ●
.

Изображение UNDERGROUND 1:2 DEMBA BOYZ Изображение
(1:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10706 | Лийдс - Бристол Сити [2:0] | 1:0 | 1:1 | 2:1 | ● [Съб 16:00] 20804 | Ливорно - Читадела [0:0] | 1:2 | 1:1 | |
[Съб 17:00] 10707 | Милуол - Болтън [1:1] | 2:0 | 3:0 | 0:1 | ● [Съб 16:30] 10202 | Байерн Мюнхен - Фортуна Дюселдорф [3:3] | 3:0 | 4:1 | |
[Съб 17:00] 32505 | Барнзли - Донкастър [1:1] | 1:0 | 1:1 | 2:2 | ● [Съб 16:30] 10203 | Майнц - Борусия Дортмунд [1:2] | 1:2 | 1:1 | |
[Съб 19:30] 10204 | Шалке - Нюрнберг [5:2] | 3:1 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 10702 | Суонзи - Норич [1:4] | 2:1 | 1:2 | 1:1 |
[Съб 19:30] 10602 | НАК Бреда - Аякс [0:3] | 0:4 | 1:3 | | ● [Съб 17:00] 10704 | Шефилд Уензди - Дарби Каунти [1:2] | 1:2 | 1:2 | 1:1 |
[Съб 21:45] 10601 | ПСВ Айндховен - Хееренвеен [3:0] | 3:0 | 3:1 | 4:0 | ● [Съб 17:00] 32502 | Уолсол - Съндърланд [2:2] | 1:1 | 1:2 | 2:1 |
[Нед 16:00] 20802 | Специя - Фоджа [0:0] | 1:1 | 2:1 | | ● [Съб 21:45] 10608 | Фортуна Ситард - Хераклес [3:0] | 2:2 | 2:1 | |
[Нед 19:00] 10207 | Борусия Гладбах - Хановер [4:1] | 2:0 | 3:0 | | ● [Нед 15:30] 10606 | Вилем ІІ - Витес [1:3] | 1:2 | 1:1 | 2:1 |

. .
Василико спасява удар на Талиезин
. Майнц - Борусия Дортмунд 1:2 4' .
0:1 Гол на Талиезин
. 9' Шефилд Уензди - Дарби Каунти 1:2 .
0:2 Гол на Ванката
. 9' Шефилд Уензди - Дарби Каунти 1:2 .
Шопченко спасява удар на Гатузо
. 13' Барнзли - Донкастър 1:1 .
Гол на Стифо 1:2
. ПСВ Айндховен - Хееренвеен 3:0 45' .
Шарп [1] Гонзо [К]
Стифо [2] Талиезин
Гатузо [3] Ванката
Бай Гроздан [4] Дани-007
Василико [В] Шопченко
● ● ●
.

Изображение THE GRIZZLIES 1:1 СИНЯТА ЛАВИНА Изображение
(1:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10706 | Лийдс - Бристол Сити [2:0] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 17:00] 10702 | Суонзи - Норич [1:4] | 1:2 | 1:1 | |
[Съб 17:00] 10710 | Уигън - Рединг [0:0] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 10708 | Престън - Блякбърн [4:1] | 2:1 | 1:1 | |
[Съб 17:00] 32605 | Колчестър - Екзитър [1:1] | 1:1 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 17:00] 32604 | Порт Вейл - Суиндън [0:1] | 1:0 | 2:2 | 1:1 |
[Съб 19:00] 22108 | Хаугесунд - Старт [3:1] | 2:1 | 2:0 | 1:0 | ● [Съб 19:00] 22102 | Стабек - Стрьомсгодсет [2:2] | 2:1 | 0:1 | 1:2 |
[Нед 05:06] 21502 | Монтерей - Атлас [3:1] | 2:1 | 1:0 | 2:0 | ● [Съб 21:00] 10509 | Страсбург - Ним [0:1] | 1:1 | 2:1 | |
[Нед 16:00] 10501 | Монпелие - Рен [2:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 15:30] 10105 | Борнемут - Арсенал [1:2] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 18:00] 10108 | Уулвърхямптън - Хъдърсфийлд [0:2] | 2:1 | 2:0 | | ● [Нед 20:00] 21504 | УНАМ Пумас - Сантос Лагуна [1:1] | 1:0 | 1:1 | 2:1 |
[Нед 21:00] 22008 | Атлетико Паранаензе - Сеара [2:2] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 21:00] 22003 | Крузейро - Фламенго [0:2] | 1:2 | 1:1 | 0:1 |

. .
Байкой спасява удар на Шваба
. 9' Лийдс - Бристол Сити 2:0 .
Гол на Шваба 1:0
. Колчестър - Екзитър 1:1 16' .
Удар в гредата на Ел Капитано
. 32' Стабек - Стрьомсгодсет 2:1 ❯ 2:2 .
1:1 Гол на Ел Капитано
. 59' Борнемут - Арсенал 1:2 .
Брут спасява удар на Зепер
. УНАМ Пумас - Сантос Лагуна 1:1 84' .
[К] Шваба [1] Ел Капитано
Славо [2] Рунекс [К]
Вандом [3] Зепер
Борката [4] Кристин
Брут [В] Байкой
● ● ●
.

ПМЛ А Лига ● 2018-2019

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД IX КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● NEW MERSEY RAZORS 9 5 4 0 18:11 +7 14 5 3 2 0 11:7 +4 8 4 2 2 0 7:4 +3 6
2. ● CRAZY BAND 9 4 2 3 16:12 +4 10 5 1 2 2 9:10 -1 4 4 3 0 1 7:2 +5 6
3. ● LES MOUSQUETAIRES 9 4 2 3 14:11 +3 10 5 4 0 1 9:4 +5 8 4 0 2 2 5:7 -2 2
4. КРИВА НИВА 9 4 2 3 12:10 +2 10 5 2 2 1 6:5 +1 6 4 2 0 2 6:5 +1 4
5. AIR FORCE 9 4 2 3 16:15 +1 10 4 1 2 1 7:7 0 4 5 3 0 2 9:8 +1 6
6. THE MUMMIES 9 3 4 2 15:16 -1 10 4 2 2 0 7:4 +3 6 5 1 2 2 8:12 -4 4
7. REAL GREEN 9 3 2 4 13:16 -3 8 4 2 1 1 7:6 +1 5 5 1 1 3 6:10 -4 3
8. THUG SLUGS 9 3 1 5 14:18 -4 7 5 2 0 3 7:10 -3 4 4 1 1 2 7:8 -1 3
9. THE THRACIAN ORPHICS 9 2 2 5 12:17 -5 6 4 1 0 3 4:8 -4 2 5 1 2 2 8:9 -1 4
10. EXTREME ZOMBIES 9 2 1 6 9:13 -4 5 4 2 0 2 6:5 +1 4 5 0 1 4 3:8 -5 1




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД IX КРЪГ Изображение

▶ ||NMR|||CRB|||LMQ|||KRN|||AFR|||MUM|||RGR|||TSL|||THO|||EXZ|
1. NEW MERSEY RAZORS ||NMR||||||#15|||2:1|||#13|||#11|||#18|||2:2|||2:0|||4:3|||1:1|
2. CRAZY BAND ||CRB|||1:1||||||#13|||2:3|||2:3|||2:2|||#18|||#16|||#11|||2:1|
3. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ|||#14|||0:1||||||#11|||#18|||#16|||2:0|||2:1|||3:2|||2:0|
4. КРИВА НИВА ||KRN|||1:2|||#12|||1:1||||||2:1|||1:1|||#16|||#14|||#18|||1:0|
5. AIR FORCE ||AFR|||1:3|||#10|||2:2|||#17||||||3:1|||#14|||#12|||1:1|||#15|
6. THE MUMMIES ||MUM|||1:1|||#17|||2:1|||#15|||#13||||||3:1|||#10|||1:1|||#11|
7. REAL GREEN ||RGR|||#10|||2:1|||#17|||1:0|||1:2|||#12||||||3:3|||#15|||#13|
8. THUG SLUGS ||TSL|||#17|||0:3|||#15|||2:1|||1:2|||2:3|||#11||||||#13|||2:1|
9. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||#12|||0:2|||#10|||0:2|||#16|||#14|||3:1|||1:3||||||#17|
10. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||#16|||#14|||#12|||#10|||2:1|||4:1|||0:2|||#18|||0:1||||

© PML 2002-2018


⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Ла Вила КРИВА НИВА 6 ( 9) 2 ( 5) 4 ( 4) 0 ( 9) ◼|
|◼ Сайлър CRAZY BAND 6 ( 9) 3 ( 5) 3 ( 4) 0 ( 9) ◼|
|◼ 3. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 5 ( 7) 0 ( 2) 5 ( 5) 0 ( 7) ◼|
|◼ 4. Тюлена NEW MERSEY RAZORS 5 ( 8) 3 ( 4) 2 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ 5. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 5 ( 9) 3 ( 5) 2 ( 4) 0 ( 9) ◼|
|◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 5 ( 9) 2 ( 5) 2 ( 4) 1 ( 9) ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 5 ( 9) 2 ( 4) 3 ( 5) 0 ( 9) ◼|
|◼ 8. Лорд Брахилус THUG SLUGS 4 ( 5) 4 ( 3) 0 ( 2) 0 ( 5) ◼|
|◼ 9. Дуумър CRAZY BAND 4 ( 6) 2 ( 3) 2 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ Сатурния AIR FORCE 4 ( 6) 3 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 6) ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Роско REAL GREEN 4 ( 8) 2 ( 4) 0 ( 4) 2 ( 8) ◼|
|◼ 12. Тиро CRAZY BAND 4 ( 9) 2 ( 5) 2 ( 4) 0 ( 9) ◼|
|◼ Резо NEW MERSEY RAZORS 4 ( 9) 3 ( 5) 1 ( 4) 0 ( 9) ◼|
|◼ Баба Тонка THE MUMMIES 4 ( 9) 2 ( 4) 2 ( 5) 0 ( 9) ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 4 ( 9) 3 ( 4) 1 ( 5) 0 ( 9) ◼|
|◼ 16. Дъбрав AIR FORCE 3 ( 5) 0 ( 1) 3 ( 4) 0 ( 5) ◼|
|◼ 17. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 3 ( 6) 1 ( 3) 2 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ Дарксийд AIR FORCE 3 ( 6) 0 ( 3) 3 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ 19. Надя THUG SLUGS 3 ( 7) 1 ( 4) 2 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ Тодоринко THUG SLUGS 3 ( 7) 1 ( 3) 2 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ 21. Бай Момчил КРИВА НИВА 3 ( 8) 2 ( 4) 1 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 3 ( 8) 2 ( 4) 1 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 3 ( 8) 2 ( 3) 1 ( 5) 0 ( 8) ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 3 ( 8) 1 ( 4) 2 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ 25. Мкк LES MOUSQUETAIRES 3 ( 9) 2 ( 5) 1 ( 4) 0 ( 9) ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 3 ( 9) 0 ( 4) 3 ( 5) 0 ( 9) ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 3 ( 9) 3 ( 4) 0 ( 5) 0 ( 9) ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 9) 1 ( 4) 2 ( 5) 0 ( 9) ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 9) 2 ( 4) 1 ( 5) 0 ( 9) ◼|
|◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 3 ( 9) 2 ( 4) 1 ( 5) 0 ( 9) ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 3 ( 9) 2 ( 4) 1 ( 5) 0 ( 9) ◼|
|◼ 32. Крюшо AIR FORCE 2 ( 3) 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 3) ◼|
|◼ 33. Саутуинд THUG SLUGS 2 ( 5) 1 ( 3) 1 ( 2) 0 ( 5) ◼|
|◼ 34. Боби68 КРИВА НИВА 2 ( 8) 1 ( 4) 1 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ Тодоров REAL GREEN 2 ( 8) 2 ( 4) 0 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ Юве Фен EXTREME ZOMBIES 2 ( 8) 1 ( 4) 1 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ 37. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 2 ( 9) 1 ( 5) 1 ( 4) 0 ( 9) ◼|
|◼ 38. Дел Пиеро LES MOUSQUETAIRES 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼|
|◼ Мартин THE THRACIAN ORPHICS 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼|
|◼ 40. Фалкенбах THUG SLUGS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 2) ◼|
|◼ Изгрев Ламерз REAL GREEN 1 ( 2) 0 ( 0) 1 ( 2) 0 ( 2) ◼|
|◼ 42. Барс THUG SLUGS 1 ( 3) 0 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 3) ◼|
|◼ 43. Томи NEW MERSEY RAZORS 1 ( 4) 1 ( 3) 0 ( 1) 0 ( 4) ◼|
|◼ 44. Емесерем CRAZY BAND 1 ( 6) 0 ( 3) 0 ( 3) 1 ( 6) ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 1 ( 6) 1 ( 4) 0 ( 2) 0 ( 6) ◼|
|◼ 46. Копача КРИВА НИВА 1 ( 7) 1 ( 5) 0 ( 2) 0 ( 7) ◼|
|◼ 47. Пепито EXTREME ZOMBIES 1 ( 9) 1 ( 4) 0 ( 5) 0 ( 9) ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Романист NEW MERSEY RAZORS 5 ( 9) 2 ( 5) 2 ( 4) 1 ( 9) ◼|
|◼ 2. Киану REAL GREEN 4 ( 5) 4 ( 4) 0 ( 1) 0 ( 5) ◼|
|◼ 3. Фалкенбах THUG SLUGS 4 ( 6) 2 ( 4) 0 ( 2) 2 ( 6) ◼|
|◼ Крюшо AIR FORCE 4 ( 6) 2 ( 2) 2 ( 4) 0 ( 6) ◼|
|◼ 5. Дяволо EXTREME ZOMBIES 4 ( 8) 3 ( 4) 1 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ 6. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 4 ( 9) 1 ( 4) 3 ( 5) 0 ( 9) ◼|
|◼ 7. Анфийлд REAL GREEN 3 ( 4) 0 ( 0) 3 ( 4) 0 ( 4) ◼|
|◼ 8. Редо THE THRACIAN ORPHICS 3 ( 8) 1 ( 3) 2 ( 5) 0 ( 8) ◼|
|◼ 9. Инексис LES MOUSQUETAIRES 3 ( 9) 3 ( 5) 0 ( 4) 0 ( 9) ◼|
|◼ 10. Мартун КРИВА НИВА 2 ( 3) 1 ( 2) 1 ( 1) 0 ( 3) ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Терминатор CRAZY BAND 2 ( 9) 1 ( 5) 1 ( 4) 0 ( 9) ◼|
|◼ 12. Мандор THE MUMMIES 1 ( 0) 0 ( 0) 0 ( 0) 1 ( 0) ◼|
|◼ 13. Кибик КРИВА НИВА 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼|
|◼ Барс THUG SLUGS 1 ( 2) 0 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 2) ◼|

|

ПМЛ Б Лига ● 2018-2019

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД IX КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. THE GRIZZLIES 8 5 2 1 10:5 +5 12 4 2 1 1 6:5 +1 5 4 3 1 0 4:0 +4 7
2. VALIANT KNIGHTS 8 5 1 2 15:9 +6 11 4 2 0 2 7:5 +2 4 4 3 1 0 8:4 +4 7
3. ● DUNE WARRIORS 7 4 1 2 15:9 +6 9 3 1 0 2 5:6 -1 2 4 3 1 0 10:3 +7 7
4. ● RED OR DEAD 7 2 3 2 8:8 0 7 4 1 2 1 4:4 0 4 3 1 1 1 4:4 0 3
5. ● DEMBA BOYZ 8 3 1 4 13:15 -2 7 4 1 1 2 7:7 0 3 4 2 0 2 6:8 -2 4
6. ● СИНЯТА ЛАВИНА 8 1 3 4 9:14 -5 5 4 0 2 2 3:5 -2 2 4 1 1 2 6:9 -3 3
7. ● UNDERGROUND 8 0 3 5 5:15 -10 3 4 0 1 3 3:8 -5 1 4 0 2 2 2:7 -5 2




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД IX КРЪГ Изображение

▶ ||GRZ|||VKN|||DWR|||ROD|||DMB|||SLV|||UGR|
1. THE GRIZZLIES ||GRZ||||||1:2|||#11|||2:1|||2:1|||1:1|||#13|
2. VALIANT KNIGHTS ||VKN|||#12||||||0:3|||0:1|||4:1|||#14|||3:0|
3. DUNE WARRIORS ||DWR|||0:2|||1:3||||||#12|||#14|||4:1|||#10|
4. RED OR DEAD ||ROD|||0:1|||#13|||1:1||||||#11|||3:2|||0:0|
5. DEMBA BOYZ ||DMB|||#10|||1:2|||1:2|||2:2||||||#12|||3:1|
6. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||0:1|||1:1|||#13|||#10|||1:2||||||1:1|
7. UNDERGROUND ||UGR|||0:0|||#11|||1:4|||#14|||1:2|||1:2||||

© PML 2002-2018


⚽ ⚽ ⚽ ГОЛМАЙСТОРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Хенман VALIANT KNIGHTS 7 ( 8) 2 ( 4) 5 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ 2. Кори DUNE WARRIORS 6 ( 7) 2 ( 3) 4 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ 3. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 4 ( 5) 2 ( 2) 2 ( 3) 0 ( 5) ◼|
|◼ 4. Борката THE GRIZZLIES 4 ( 8) 2 ( 4) 2 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ Славо THE GRIZZLIES 4 ( 8) 2 ( 4) 2 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 4 ( 8) 3 ( 4) 1 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 4 ( 8) 2 ( 4) 2 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ 8. Жеката DUNE WARRIORS 3 ( 6) 2 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ 9. Венабили DUNE WARRIORS 3 ( 7) 1 ( 3) 2 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ Тонзос RED OR DEAD 3 ( 7) 1 ( 4) 2 ( 3) 0 ( 7) ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 3 ( 8) 2 ( 4) 0 ( 4) 1 ( 8) ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 3 ( 8) 0 ( 4) 2 ( 4) 1 ( 8) ◼|
|◼ 13. Пр.Недев RED OR DEAD 2 ( 5) 2 ( 2) 0 ( 3) 0 ( 5) ◼|
|◼ 14. Жоро Левскаря UNDERGROUND 2 ( 6) 2 ( 3) 0 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ Ивич RED OR DEAD 2 ( 6) 1 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ 16. Легендата DUNE WARRIORS 2 ( 7) 0 ( 3) 2 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 2 ( 7) 1 ( 3) 1 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ 18. А. Агаси VALIANT KNIGHTS 2 ( 8) 2 ( 4) 0 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 2 ( 8) 0 ( 4) 2 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 8) 0 ( 4) 2 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 8) 1 ( 4) 1 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 2 ( 8) 0 ( 4) 2 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ 23. Халик DUNE WARRIORS 1 ( 1) 0 ( 0) 1 ( 1) 0 ( 1) ◼|
|◼ Сарате DEMBA BOYZ 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 0) 0 ( 1) ◼|
|◼ 25. Шваба THE GRIZZLIES 1 ( 2) 1 ( 2) 0 ( 0) 0 ( 2) ◼|
|◼ 26. Енкели THE GRIZZLIES 1 ( 6) 1 ( 2) 0 ( 4) 0 ( 6) ◼|
|◼ Олимпия RED OR DEAD 1 ( 6) 0 ( 3) 1 ( 3) 0 ( 6) ◼|
|◼ 28. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 ( 7) 0 ( 3) 1 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ 29. Стифо UNDERGROUND 1 ( 8) 1 ( 4) 0 ( 4) 0 ( 8) ◼|

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Нуф VALIANT KNIGHTS 7 ( 8) 4 ( 4) 3 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ 2. Брут THE GRIZZLIES 4 ( 7) 2 ( 3) 2 ( 4) 0 ( 7) ◼|
|◼ 3. Василико UNDERGROUND 4 ( 8) 2 ( 4) 2 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ Шопченко DEMBA BOYZ 4 ( 8) 3 ( 4) 1 ( 4) 0 ( 8) ◼|
|◼ 5. Байкой СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 2) 1 ( 1) 1 ( 1) 0 ( 2) ◼|
|◼ 6. Ланселот СИНЯТА ЛАВИНА 2 ( 3) 2 ( 2) 0 ( 1) 0 ( 3) ◼|
|◼ 7. Дюнкеркю RED OR DEAD 2 ( 7) 0 ( 4) 2 ( 3) 0 ( 7) ◼|
|◼ 8. Гоа DUNE WARRIORS 1 ( 6) 1 ( 3) 0 ( 3) 0 ( 6) ◼|

|

ОТБОР НА КРЪГА

▶.......◀||1|||Сатурния |||AIR FORCE ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Стифо |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Лорд Брахилус |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Шваба |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀

▶.......◀||В|||Анфийлд Айрън |||THE MUMMIES ||▶.......◀

КАПИТАН||Д|||Анфийлд |||REAL GREEN ||▶.......◀
КАПИТАН||Г|||Гоа |||DUNE WARRIORS ||▶.......◀

|

★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★

|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★|
| 1. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 2. Романист NEW MERSEY RAZORS 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 3. Лорд Брахилус THUG SLUGS 2 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 4. Жеката DUNE WARRIORS 2 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 5. Кори DUNE WARRIORS 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| Брут THE GRIZZLIES 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 7. Тодоринко THUG SLUGS 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 9. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Гонзо DEMBA BOYZ 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

| 11. Крюшо AIR FORCE 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 12. Сайлър CRAZY BAND 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Нуф VALIANT KNIGHTS 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Доги THE MUMMIES 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 15. Шваба THE GRIZZLIES 1 2 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 16. Киану REAL GREEN 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Пр.Недев RED OR DEAD 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 18. Дуумър CRAZY BAND 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дарксийд AIR FORCE 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Сатурния AIR FORCE 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Олимпия RED OR DEAD 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 23. Надя THUG SLUGS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Тонзос RED OR DEAD 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дани-007 DEMBA BOYZ 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 27. Фалкенбах THUG SLUGS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Стифо UNDERGROUND 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| БатРадо REAL GREEN 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Тодоров REAL GREEN 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Борката THE GRIZZLIES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Юве Фен EXTREME ZOMBIES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Шопченко DEMBA BOYZ 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 35. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Хенман VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Алфи VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| А. Агаси VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Симо AIR FORCE 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Пепито EXTREME ZOMBIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Моандър EXTREME ZOMBIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|

|


ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (26.11.2018-02.12.2018)

● ПМЛ А Лига - X кръг ●
THE MUMMIES - THUG SLUGS
REAL GREEN - NEW MERSEY RAZORS
AIR FORCE - CRAZY BAND
THE THRACIAN ORPHICS - LES MOUSQUETAIRES
EXTREME ZOMBIES - КРИВА НИВА
|
● ПМЛ Б Лига - X кръг ●
DUNE WARRIORS - UNDERGROUND
СИНЯТА ЛАВИНА - RED OR DEAD
DEMBA BOYZ - THE GRIZZLIES
VALIANT KNIGHTS почива
|


Последна промяна Mandor на 25.11.2018 23:02, променена общо 10 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг