<> [ПМЛ LiveScore ~ S22W10] Купа на ПМЛ, осминафинали, първи мачове (FT) <>
| 11.11.2022 15:04
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
CRAZY BAND 2:2 LES MOUSQUETAIRES
FT
КРИВА НИВА 2:2 СИНЯТА ЛАВИНА
FT
AIR FORCE 0:1 VALIANT KNIGHTS
FT
THE THRACIAN ORPHICS 0:0 REAL GREEN
FT
UNDERGROUND 4:2 THUG SLUGS
FT
THE GRIZZLIES 3:0 DEMBA BOYZ
FT
DUNE WARRIORS 1:1 THE MUMMIES
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||CRB|||KRN|||AFR|||THO|||UGR|||GRZ|||DWR|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||LMQ|||SLV|||VKN|||RGR|||TSL|||DMB|||MUM|
◼Съб 16:00 10030304 | Наполи - Удинезе Италия 3:2 ◼|| ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020203 | Байер Леверкузен - Щутгарт Германия 2:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 16:30 10020205 | Хофенхайм - Волфсбург Германия 1:2 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 16:30 10020207 | Херта Берлин - Кьолн Германия 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 16:30 10020208 | Аугсбург - Бохум Германия 0:1 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 10010103 | Уест Хям - Лестър Англия 0:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 17:00 10010104 | Ливърпул - Саутхямптън Англия 3:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| H |
◼Съб 17:00 10010105 | Тотнъм - Лийдс Англия 4:3 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 10040410 | Фуентес - Осасуна Испания 1:4 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20070702 | Норич - Мидълзбро Англия-ІІ 1:2 (1:1)◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 20070703 | Бристол Сити - Уотфорд Англия-ІІ 0:0 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20070705 | Престън - Милуол Англия-ІІ 2:4 ◼|| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20070706 | Кардиф - Шефилд Юнайтед Англия-ІІ 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 20070707 | Ковънтри - Куинс ПР Англия-ІІ 2:0 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20251701 | Милтън Кийнс Донс - Дарби Каунти Англия-ІІІ 1:3 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20251702 | Акрингтън - Шефилд Уензди Англия-ІІІ 0:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20251703 | Шрозбъри - Барнзли Англия-ІІІ 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A |
◼Съб 17:00 20251707 | Ипсуич - Челтнъм Англия-ІІІ 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| H |
◼Съб 17:00 20261802 | Солфърд Сити - АФК Уимбълдън Англия-ІV 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 20261807 | Гримзби - Донкастър Англия-ІV 1:3 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 17:30 10060607 | Волендам - Утрехт Нидерландия 0:4 (0:3)◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:30 30142102 | Левски София - Славия София България 1:2 (1:1)◼|| H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Съб 18:00 10050505 | Ланс - Клермон Франция 2:1 ◼|| ||| H ||| H ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 19:00 20171104 | Сион - Санкт Гален Швейцария 2:7 (1:7)◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:30 10010101 | Нюкасъл - Челси Англия 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A |
◼Съб 19:30 10020202 | Шалке 04 - Байерн Мюнхен Германия 0:2 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 19:30 10040404 | Алкора - Елче Испания 0:3 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 19:45 10060602 | Еммен - Аякс Нидерландия 3:3 ◼|| H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| A |
◼Съб 20:30 40360011 | Рапид Букурещ - Университатя Крайова Румъния 2:2 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 21:30 30112004 | Айнтрахт Брауншвайг - Ханза Росток Германия-ІІ 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 21:45 10010102 | Уулвърхямптън - Арсенал Англия 0:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 21:45 10030306 | Болоня - Сасуоло Италия 3:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 22:00 10040412 | Санта Амалия - Виляреал Испания 0:9 ◼|| ||| A ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 22:00 10050503 | Рен - Тулуза Франция 2:1 ◼|| A ||| H ||| ||| ||| H ||| ||| H |
◼Съб 22:00 10060601 | ПСВ Айндховен - АЗ Алкмаар Нидерландия 0:1 ◼|| A ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 23:00 10040402 | Алмасан - Атлетико Мадрид Испания 0:2 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼ ◼||CRB|||KRN|||AFR|||THO|||UGR|||GRZ|||DWR|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||LMQ|||SLV|||VKN|||RGR|||TSL|||DMB|||MUM|
◼Нед 12:45 30142104 | Хебър Пазарджик - Локомотив Пловдив България 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 13:00 10040411 | Мойеруса - Райо Валекано Испания 1:3 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 13:15 10060606 | НЕК Ниймеген - Ваалвийк Нидерландия 6:1 (5:1)◼|| ||| ||| A ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 13:30 10030303 | Аталанта - Интер Италия 2:3 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 14:00 10050502 | Пари Сен Жермен - Оксер Франция 5:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 14:30 20070701 | Бърнли - Блякбърн Англия-ІІ 3:0 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A |
◼Нед 14:30 20161001 | Клуб Брюж - Антверп Белгия 2:2 ◼|| A ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 14:30 30112001 | Дармщат - Гройтер Фюрт Германия-ІІ 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 15:30 10060603 | Хееренвеен - Камбуур Нидерландия 2:1 ◼|| A ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 15:30 10060608 | Грьонинген - Фортуна Ситард Нидерландия 2:3 (2:2)◼|| ||| ||| A ||| A ||| A ||| ||| A |
◼Нед 15:30 20221501 | Аустрия Клагенфурт - РБ Залцбург Австрия 0:1 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10010106 | Брайтън - Астън Вила Англия 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Нед 16:00 10030305 | Рома - Торино Италия 1:1 (0:1)◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 16:00 10030309 | Монца - Салернитана Италия 3:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050506 | Лил - Анже Франция 1:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050508 | Стад Брест - Троа Франция 2:1 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050509 | Нант - АК Аячо Франция 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Нед 17:00 10040408 | Алгар - Селта Виго Испания 1:6 (1:5)◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:00 20161004 | Стандард Лиеж - Юнион Сент Жил Белгия 2:3 (1:3)◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 17:30 20130904 | Витория Гимараеш - Маритимо Португалия 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 17:30 20171103 | Йънг Бойс - Люцерн Швейцария 3:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:30 30142101 | Лудогорец - ЦСКА 1948 България 1:1 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:45 10060605 | Фейенорд - Екселсиор Ротердам Нидерландия 5:1 ◼|| ||| ||| H ||| H ||| H ||| ||| H |
◼Нед 18:00 20211402 | Стрьомсгодсет - Бодьо/Глимт Норвегия 2:4 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 18:00 20211403 | Розенборг - Сарпсборг 08 Норвегия 2:3 (2:2)◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 18:00 20221503 | ЛАСК Линц - Щурм Грац Австрия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 18:05 10050504 | Страсбург - Лориен Франция 1:1 ◼|| H ||| A ||| A ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 19:00 10030301 | Милан - Фиорентина Италия 2:1 (1:1)◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 19:30 10040401 | Реал Унион - Кадис Испания 3:2 (2:2)◼|| ||| H ||| A ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 19:30 20161002 | Андерлехт - РК Генк Белгия 0:2 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 20:00 20130905 | Портимонензе - Брага Португалия 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 21:00 10060604 | Го Ахед Ийгълс - Витес Нидерландия 2:2 (2:1)◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 21:45 10030302 | Ювентус - Лацио Италия 3:0 (2:0)◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 21:45 10050501 | Монако - Марсилия Франция 2:3 (2:2)◼|| A ||| A ||| ||| ||| A ||| ||| A |
◼Нед 22:00 10040403 | Алсира - Атлетик Билбао Испания 0:2 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 22:00 10040405 | Арентейро - Алмерия Испания 2:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
.
Купа на ПМЛ ● 2022-2023
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ОСМИНАФИНАЛИ |
|
||CRAZY BAND ||2||-|
||LES MOUSQUETAIRES ||2||-|
|
|
|
|
|
|
||КРИВА НИВА ||2||-|
||СИНЯТА ЛАВИНА ||2||-|
|
|
|
|
|
|
||AIR FORCE ||0||-|
||VALIANT KNIGHTS ||1||-|
|
|
|
|
|
|
||THE THRACIAN ORPHICS ||0||-|
||REAL GREEN ||0||-|
|
|
|
|
|
|
||UNDERGROUND ||4||-|
||THUG SLUGS ||2||-|
|
|
|
|
|
|
||THE GRIZZLIES ||3||-|
||DEMBA BOYZ ||0||-|
|
|
|
|
|
|
||DUNE WARRIORS ||1||-|
||THE MUMMIES ||1||-|
|
© PML 2002-2022
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Стифо UNDERGROUND 2 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 2 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 3. Легендата DUNE WARRIORS 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 4. Анфийлд REAL GREEN 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 5. Доги THE MUMMIES 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ририбиро UNDERGROUND 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Митак73 REAL GREEN 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Емесерем CRAZY BAND 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мкк LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ Бай Момчил КРИВА НИВА 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Боби68 КРИВА НИВА 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 20. Дъбрав AIR FORCE 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Гоа DUNE WARRIORS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Венабили DUNE WARRIORS 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Тянков THUG SLUGS 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 25. Дарксийд AIR FORCE 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Пениуайз AIR FORCE 0 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 27. Симо AIR FORCE 0 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Роби AIR FORCE 0 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Жеката DUNE WARRIORS 0 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 31. Мандор THE MUMMIES 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Тонка THE MUMMIES 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Гаменчо DEMBA BOYZ 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бат Влади REAL GREEN 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Спаркито13 REAL GREEN 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Тиро CRAZY BAND 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дуумър CRAZY BAND 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Саймън80 THE GRIZZLIES 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Надя THUG SLUGS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Копача КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мартун КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 60. Роско REAL GREEN 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Шифтър THUG SLUGS 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Нуф VALIANT KNIGHTS 3 0 ( 1) 0 0 ( 0) 3 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 2. Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 3. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Кори DUNE WARRIORS 1 2 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 5. Крюшо AIR FORCE 1 3 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 6. Брут THE GRIZZLIES 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Анфийлд REAL GREEN 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 8. Василико UNDERGROUND 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Терминатор CRAZY BAND 0 2 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Инексис LES MOUSQUETAIRES 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ К. Донев КРИВА НИВА 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 13. Шопченко DEMBA BOYZ 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 14. Барс THUG SLUGS 0 6 ( 2) 0 0 ( 0) 0 4 ( 1) 0 1 ( 1) 0 1 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Вандом |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Пениуайз |||AIR FORCE ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Стифо |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Жоро Левскаря |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Нуф |||VALIANT KNIGHTS ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Шваба |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Анфийлд |||REAL GREEN ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Нуф VALIANT KNIGHTS 6 8 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 2. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 4 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 3. Инексис LES MOUSQUETAIRES 3 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 4. Дъбрав AIR FORCE 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Кори DUNE WARRIORS 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 6. Копача КРИВА НИВА 2 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 7. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 8. Дяволо EXTREME ZOMBIES 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 9. Анфийлд REAL GREEN 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 10. Мандор THE MUMMIES 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Емесерем CRAZY BAND 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Вандом THE GRIZZLIES 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 15. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 16. Кибик КРИВА НИВА 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 17. Пениуайз AIR FORCE 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 18. Гонзо DEMBA BOYZ 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Шопченко DEMBA BOYZ 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Пепито EXTREME ZOMBIES 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Моандър EXTREME ZOMBIES 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 24. Джони Хейнс THE MUMMIES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Доги THE MUMMIES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Роби AIR FORCE 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Стифо UNDERGROUND 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Терминатор CRAZY BAND 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Саймън80 THE GRIZZLIES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Хенман VALIANT KNIGHTS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Барс THUG SLUGS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Фалкенбах THUG SLUGS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 36. Симо AIR FORCE 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Крюшо AIR FORCE 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Гоа DUNE WARRIORS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Венабили DUNE WARRIORS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Легендата DUNE WARRIORS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
От 14.11.2022 до 01.01.2023 сме първо в принудителна Перуканска и после в Коледна пауза!
ПРИЯТНИ ЕМОЦИИ ПРЕД МАЛКИЯ ЕКРАН И ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!
|
СЛЕДВАЩИ МАЧОВЕ (02.01.2023-08.01.2023)
● Купа на ПМЛ - осминафинали, реванши ●
LES MOUSQUETAIRES - CRAZY BAND
СИНЯТА ЛАВИНА - КРИВА НИВА
VALIANT KNIGHTS - AIR FORCE
REAL GREEN - THE THRACIAN ORPHICS
THUG SLUGS - UNDERGROUND
DEMBA BOYZ - THE GRIZZLIES
THE MUMMIES - DUNE WARRIORS
|