Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 00:32



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S23W20] ПМЛ Лига, X кръг (FT) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10441
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S23W20] ПМЛ Лига, X кръг (FT) <>   |   23.02.2024 18:20


КРАТЪК ПРЕГЛЕД   >>>>
EXTREME ZOMBIES 1:4 CRAZY BAND
FT

VALIANT KNIGHTS 1:2 LES MOUSQUETAIRES
FT

THE GRIZZLIES 1:1 СИНЯТА ЛАВИНА
FT

DUNE WARRIORS 2:3 КРИВА НИВА
FT

UNDERGROUND 1:0 THUG SLUGS
FT

THE MUMMIES 0:2 DEMBA BOYZ
FT

AIR FORCE 2:3 THE THRACIAN ORPHICS
FT

ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА   >>>>

Съб 01:00 10100502 | Леванте - Андора Испания-ІІ P:P || H ||| H ||| H ||| H ||| ||| H ||| H |
◼ ◼||EXZ|||VKN|||GRZ|||DWR|||UGR|||MUM|||AFR|
ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ||CRB|||LMQ|||SLV|||KRN|||TSL|||DMB|||THO|
Съб 16:30 10020105 | Унион Берлин - Хайденхайм Германия 2:2 || ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 16:30 10020108 | Вердер Бремен - Дармщат Германия 1:1 || ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
Съб 17:00 10070401 | Саутхямптън - Милуол Англия-ІІ 1:2 || H ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| |
Съб 17:00 10070402 | Съндърланд - Суонзи Англия-ІІ 1:2 || H ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| |
Съб 17:00 10070403 | Блякбърн - Норич Англия-ІІ 1:1 || A ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 10070405 | Уотфорд - Хъдърсфийлд Англия-ІІ 1:2 || ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 10070406 | Кардиф - Стоук Сити Англия-ІІ 2:1 || A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 10070407 | Шефилд Уензди - Бристол Сити Англия-ІІ 2:1 || ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
Съб 17:00 10070408 | Куинс ПР - Родъръм Англия-ІІ 2:1 || ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
Съб 17:00 20010704 | Брайтън - Евертън Англия 1:1 (0:1)|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
Съб 17:00 20161306 | Моленбеек - Ауд Хеверлее Льовен Белгия 1:1 || A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 20251802 | Барнзли - Дарби Каунти Англия-ІІІ 2:1 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Съб 17:00 20251804 | Чарлтън - Портсмут Англия-ІІІ 0:0 || ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| |
Съб 17:00 20251806 | Порт Вейл - Линкълн Сити Англия-ІІІ 0:2 (0:1)|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 30262201 | Моркамб - Гримзби Англия-ІV 1:1 || A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 30262202 | Стокпорт - Суиндън Англия-ІV 0:0 || H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:15 10100504 | Расинг Сантандер - Леганес Испания-ІІ 2:1 || ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:15 30081902 | Комо - Парма Италия-ІІ 1:1 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
Съб 17:15 30081903 | Пиза - Венеция Италия-ІІ 1:2 (1:1)|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| A |
Съб 17:45 40140001 | Левски София - Арда Кърджали България 4:0 || ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
Съб 19:00 20030805 | Салернитана - Монца Италия 0:2 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Съб 19:00 20171404 | Ивердон - Базел Швейцария 0:2 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Съб 19:00 20171405 | Санкт Гален - Лозана Уши Швейцария 1:0 (0:0)|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Съб 19:15 20161304 | Синт Тройден - Вестерло Белгия 1:0 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
Съб 19:30 10020101 | Байерн Мюнхен - РБ Лайпциг Германия 2:1 (1:1)|| ||| A ||| ||| ||| ||| H ||| |
Съб 19:30 10100501 | Ейбар - Еспаньол Испания-ІІ 2:3 (2:2)|| A ||| ||| ||| A ||| ||| H ||| H |
Съб 19:30 10100508 | Виляреал Б - Сарагоса Испания-ІІ 0:0 || A ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| |
Съб 19:30 20040907 | Алавес - Майорка Испания 1:1 || ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 19:45 10060307 | Ваалвийк - Фортуна Ситард Нидерландия 0:1 || A ||| ||| A ||| ||| ||| ||| A |
Съб 20:00 20131105 | Ещрела - Шавеш Португалия 1:1 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Съб 21:00 10060305 | ПЕК Цволе - ПСВ Айндховен Нидерландия 1:7 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| H |
Съб 21:30 30112001 | Магдебург - Шалке 04 Германия-ІІ 3:0 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Съб 21:45 20161307 | Мехелен - Кортрайк Белгия 3:0 (2:0)|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 22:00 10050208 | Страсбург - Стад Брест Франция 0:3 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Съб 22:00 20010701 | Арсенал - Нюкасъл Англия 4:1 || ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
Съб 22:00 20040904 | Алмерия - Атлетико Мадрид Испания 2:2 || ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
Съб 22:00 20191605 | Индепендиенте - Расинг Клуб Аржентина 0:1 || ||| ||| ||| H ||| H ||| ||| |
◼ ◼||EXZ|||VKN|||GRZ|||DWR|||UGR|||MUM|||AFR|
ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ||CRB|||LMQ|||SLV|||KRN|||TSL|||DMB|||THO|
Нед 03:00 20191606 | Унион Санта Фе - Индепендиенте Рива Аржентина 4:1 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Нед 03:05 20151205 | Чивас Гуадалахара - УНАМ Пумас Мексико 3:1 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
Нед 05:10 20151201 | Клуб Америка - Крус Асул Мексико 1:0 || ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
Нед 13:30 20030804 | Ювентус - Фрозиноне Италия 3:2 (2:2)|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| H |
Нед 14:00 10050202 | Ланс - Монако Франция 2:3 (2:2)|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Нед 14:30 20161303 | Клуб Брюж - Андерлехт Белгия 1:2 (1:1)|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 14:30 30112002 | Фортуна Дюселдорф - Ханза Росток Германия-ІІ 2:0 || ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Нед 15:00 10100509 | Елденсе - Ферол Испания-ІІ 2:0 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Нед 15:00 20040906 | Кадис - Селта Виго Испания 2:2 (1:2)|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Нед 15:00 20121001 | Трабзонспор - Адана Демирспор Турция 1:0 || ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
Нед 15:00 20121004 | Карагюмрюк - Аланияспор Турция 1:1 (1:0)|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Нед 15:00 30242104 | Вейле - Силкеборг Дания 2:0 || ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
Нед 15:30 10060302 | Твенте - Го Ахед Ийгълс Нидерландия 3:0 || H ||| ||| H ||| A ||| H ||| ||| |
Нед 15:30 10060304 | Алмере Сити - Фейенорд Нидерландия 0:2 (0:1)|| H ||| ||| H ||| H ||| H ||| ||| H |
Нед 16:00 10050204 | Ница - Клермон Франция 0:0 || ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| |
Нед 16:00 10050205 | Тулуза - Лил Франция 3:1 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Нед 16:00 10050207 | Льо Авър - Реймс Франция 1:2 (1:1)|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Нед 16:30 10020103 | Айнтрахт Франкфурт - Волфсбург Германия 2:2 (1:2)|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 17:15 10100506 | Бургос - Спортинг Хихон Испания-ІІ 1:0 || ||| ||| H ||| ||| ||| ||| A |
Нед 17:15 10100507 | Алкоркон - Тенерифе Испания-ІІ 1:1 || H ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| |
Нед 17:15 30081901 | Модена - Специя Италия-ІІ 0:0 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
Нед 17:45 10060301 | АЗ Алкмаар - Аякс Нидерландия 2:0 || A ||| ||| A ||| A ||| A ||| ||| A |
Нед 18:30 10020102 | Борусия Дортмунд - Хофенхайм Германия 2:3 || ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 19:00 30242101 | Орхус ГФ - Мидтиланд Дания 2:3 (2:2)|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
Нед 19:30 10100503 | Картахена - Елче Испания-ІІ 0:1 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| A |
Нед 19:30 20040905 | Лас Палмас - Осасуна Испания 1:1 || ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 19:30 20161302 | Юнион Сент Жил - Стандард Лиеж Белгия 2:1 || H ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
Нед 20:00 20131102 | Бенфика - Портимонензе Португалия 4:0 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
Нед 20:00 20151204 | Толука - Тихуана Мексико 2:0 || ||| ||| ||| ||| ||| A ||| H |
Нед 21:00 10060306 | Волендам - Хееренвеен Нидерландия 0:4 (0:3)|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Нед 21:45 10050203 | Марсилия - Монпелие Франция 4:1 || ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| |
Нед 21:45 20030801 | Милан - Аталанта Италия 1:1 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
Нед 22:00 20191601 | Ривър Плейт - Бока Хуниорс Аржентина 1:1 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
.

ПМЛ ЛИГА
Изображение EXTREME ZOMBIES 1:4 CRAZY BAND Изображение
(0:4)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 01:00] 10100502 | Леванте - Андора [P:P] | 1:0 | 2:0 | 2:1 |[Съб 17:00] 10070403 | Блякбърн - Норич [1:1] | 1:1 | 1:1 | 1:2 |
[Съб 17:00] 10070401 | Саутхямптън - Милуол [1:2] | 3:0 | 2:0 | 3:1 | ● [Съб 17:00] 10070406 | Кардиф - Стоук Сити [2:1] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 10070402 | Съндърланд - Суонзи [1:2] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 20161306 | Моленбеек - Ауд Хеверлее Льовен [1:1] | 1:1 | 2:1 | 1:2 |
[Съб 17:00] 30262202 | Стокпорт - Суиндън [0:0] | 2:1 | 1:0 | | ● [Съб 17:00] 30262201 | Моркамб - Гримзби [1:1] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 15:30] 10060302 | Твенте - Го Ахед Ийгълс [3:0] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 19:30] 10100501 | Ейбар - Еспаньол [2:3] | 1:1 | 1:0 | 2:1 |
[Нед 15:30] 10060304 | Алмере Сити - Фейенорд [0:2] | 0:1 | 0:2 | | ● [Съб 19:30] 10100508 | Виляреал Б - Сарагоса [0:0] | 0:1 | 1:1 | |
[Нед 17:15] 10100507 | Алкоркон - Тенерифе [1:1] | 1:1 | 0:0 | | ● [Съб 19:45] 10060307 | Ваалвийк - Фортуна Ситард [0:1] | 1:1 | 2:1 | 2:1 |
[Нед 19:30] 20161302 | Юнион Сент Жил - Стандард Лиеж [2:1] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 17:45] 10060301 | АЗ Алкмаар - Аякс [2:0] | 1:1 | 2:1 | |

. .
0:1 Гол на Фенгом
. 7' Блякбърн - Норич 1:1 .
0:2 Гол на Емесерем
. 7' Блякбърн - Норич 1:1 .
0:3 Гол на Тиро
. 8' Кардиф - Стоук Сити 2:1 .
Дяволо спасява удар на Фенгом
. Моленбеек - Ауд Хеверлее Льовен 1:1 12' .
0:4 Гол на Тиро
. 17' Моркамб - Гримзби 1:1 .
Удар в гредата на ПЕПИТО
. Алмере Сити - Фейенорд 0:1 ❯ 0:2 61' .
Гол с греда на Моандър 1:4
. Алмере Сити - Фейенорд 0:2 61' .
Терминатор спасява удар на Моандър
. 72' Алкоркон - Тенерифе 1:1 .
Терминатор спасява удар на Моандър
. 83' Юнион Сент Жил - Стандард Лиеж 2:1 .
Коко [1] Емесерем
ПЕПИТО [2] Фенгом
Мадридиста [3] Тиро
Моандър [4] Дуумър
[К] Дяволо [В] Терминатор [К]
● ● ●
.
Изображение VALIANT KNIGHTS 1:2 LES MOUSQUETAIRES Изображение
(1:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 01:00] 10100502 | Леванте - Андора [P:P] | 2:0 | 1:0 | |[Съб 17:00] 10070403 | Блякбърн - Норич [1:1] | 2:1 | 1:2 | 1:1 |
[Съб 16:30] 10020105 | Унион Берлин - Хайденхайм [2:2] | 1:1 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 10070405 | Уотфорд - Хъдърсфийлд [1:2] | 2:1 | 1:0 | 1:1 |
[Съб 17:00] 10070401 | Саутхямптън - Милуол [1:2] | 2:1 | 1:0 | 2:0 | ● [Съб 17:00] 20251806 | Порт Вейл - Линкълн Сити [0:2] | 1:1 | 0:2 | 0:1 |
[Съб 17:00] 10070402 | Съндърланд - Суонзи [1:2] | 3:1 | 3:2 | 2:1 | ● [Съб 17:15] 10100504 | Расинг Сантандер - Леганес [2:1] | 1:1 | 1:0 | |
[Съб 17:00] 20251804 | Чарлтън - Портсмут [0:0] | 0:1 | 1:2 | 1:1 | ● [Съб 19:30] 10020101 | Байерн Мюнхен - РБ Лайпциг [2:1] | 2:0 | 2:1 | |
[Съб 19:30] 20040907 | Алавес - Майорка [1:1] | 1:0 | 1:1 | | ● [Нед 14:30] 20161303 | Клуб Брюж - Андерлехт [1:2] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 21:45] 20161307 | Мехелен - Кортрайк [3:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Нед 16:30] 10020103 | Айнтрахт Франкфурт - Волфсбург [2:2] | 1:2 | 1:1 | 0:1 |
[Нед 18:30] 10020102 | Борусия Дортмунд - Хофенхайм [2:3] | 2:1 | 3:1 | 2:0 | ● [Нед 19:30] 20040905 | Лас Палмас - Осасуна [1:1] | 1:0 | 0:0 | |

. .
Нуф спасява удар на Форест Фен
. Блякбърн – Норич 1:1 7' .
0:1 Гол с греда на Христов
. 15' Порт Вейл - Линкълн Сити 0:2 .
Удар в гредата на Форест Фен
. 15' Порт Вейл - Линкълн Сити 0:1 ❯ 0:2 .
0:2 Гол с греда на Форест Фен
. 34' Байерн Мюнхен - РБ Лайпциг 2:1 .
Гол на Хенман 1:2
. Алавес - Майорка 1:1 36' .
Удар в гредата на Хенман
. Мехелен - Кортрайк 2:0 ❯ 3:0 42' .
Удар в гредата на Сарафино
. 55' Клуб Брюж - Андерлехт 1:1 ❯ 1:2 .
Удар в гредата на Мкк
. 68' Айнтрахт Франкфурт - Волфсбург 1:2 ❯ 2:2 .
А.Агаси [1] Мкк
Алфи [2] Сарафино
Хенман [3] Христов
Дъ Найт [4] Форест Фен [К]
[К] Нуф [В] Инексис
● ● ●
.
Изображение THE GRIZZLIES 1:1 СИНЯТА ЛАВИНА Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 01:00] 10100502 | Леванте - Андора [P:P] | 2:1 | 3:1 | 2:0 |[Съб 19:30] 10100508 | Виляреал Б - Сарагоса [0:0] | 1:0 | 2:1 | 1:1 |
[Съб 22:00] 20040904 | Алмерия - Атлетико Мадрид [2:2] | 0:1 | 1:1 | | ● [Съб 19:45] 10060307 | Ваалвийк - Фортуна Ситард [0:1] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 15:00] 20121001 | Трабзонспор - Адана Демирспор [1:0] | 2:1 | 2:0 | 1:1 | ● [Нед 14:00] 10050202 | Ланс - Монако [2:3] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 15:30] 10060302 | Твенте - Го Ахед Ийгълс [3:0] | 3:1 | 2:1 | | ● [Нед 15:00] 20040906 | Кадис - Селта Виго [2:2] | 1:2 | 0:1 | |
[Нед 15:30] 10060304 | Алмере Сити - Фейенорд [0:2] | 1:2 | 0:2 | 1:3 | ● [Нед 15:00] 20121004 | Карагюмрюк - Аланияспор [1:1] | 1:0 | 2:1 | 1:1 |
[Нед 16:00] 10050204 | Ница - Клермон [0:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 16:00] 10050207 | Льо Авър - Реймс [1:2] | 1:0 | 1:1 | 1:1 |
[Нед 17:15] 10100506 | Бургос - Спортинг Хихон [1:0] | 1:0 | 1:1 | | ● [Нед 17:15] 10100507 | Алкоркон - Тенерифе [1:1] | 0:1 | 1:0 | |
[Нед 21:45] 10050203 | Марсилия - Монпелие [4:1] | 2:1 | 2:0 | 1:0 | ● [Нед 17:45] 10060301 | АЗ Алкмаар - Аякс [2:0] | 2:1 | 1:2 | 1:1 |

. .
Удар в гредата на Кристин
. 58' Кадис - Селта Виго 1:2 ❯ 2:2 .
0:1 Гол с греда на Рунекс
. 59' Карагюмрюк - Аланияспор 1:1 .
Удар в гредата на Кристин
. 59' Карагюмрюк - Аланияспор 1:0 ❯ 1:1 .
Асът на Вихър спасява удар с греда на Саймън80
. 61' Алмере Сити - Фейенорд 0:2 .
Удар в гредата на Рунекс
. 64' Льо Авър - Реймс 1:1 ❯ 1:2 .
Удар в гредата на Зепер
. 64' Льо Авър - Реймс 1:1 ❯ 1:2 .
Гол на Саймън80 1:1
. Бургос - Спортинг Хихон 1:0 72' .
[К] Шваба [1] Ел Капитано
Саймън80 [2] Кристин
Рогач [3] Зепер
Вандом [4] Рунекс [К]
Брут [В] Асът на Вихър
● ● ●
.
Изображение DUNE WARRIORS 2:3 КРИВА НИВА Изображение
(1:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 01:00] 10100502 | Леванте - Андора [P:P] | 1:0 | 2:0 | |[Съб 17:00] 20251802 | Барнзли - Дарби Каунти [2:1] | 1:2 | 2:1 | 2:0 |
[Съб 17:00] 20251804 | Чарлтън - Портсмут [0:0] | 2:2 | 2:1 | 1:1 | ● [Съб 17:15] 30081903 | Пиза - Венеция [1:2] | 1:1 | 1:2 | 1:1 |
[Съб 17:15] 30081902 | Комо - Парма [1:1] | 2:1 | 1:2 | 1:1 | ● [Съб 19:30] 10100501 | Ейбар - Еспаньол [2:3] | 1:0 | 1:1 | |
[Съб 21:00] 10060305 | ПЕК Цволе - ПСВ Айндховен [1:7] | 0:2 | 1:3 | | ● [Съб 20:00] 20131105 | Ещрела - Шавеш [1:1] | 1:0 | 1:1 | 1:2 |
[Съб 22:00] 20191605 | Индепендиенте - Расинг Клуб [0:1] | 1:1 | 1:0 | 0:1 | ● [Нед 15:00] 10100509 | Елденсе - Ферол [2:0] | 1:1 | 2:0 | |
[Нед 15:30] 10060304 | Алмере Сити - Фейенорд [0:2] | 1:2 | 0:2 | | ● [Нед 15:30] 10060302 | Твенте - Го Ахед Ийгълс [3:0] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 19:30] 10100503 | Картахена - Елче [0:1] | 1:0 | 0:0 | | ● [Нед 17:45] 10060301 | АЗ Алкмаар - Аякс [2:0] | 2:1 | 1:2 | |
[Нед 20:00] 20131102 | Бенфика - Портимонензе [4:0] | 2:1 | 3:1 | 3:0 | ● [Нед 22:00] 20191601 | Ривър Плейт - Бока Хуниорс [1:1] | 1:0 | 1:1 | 2:1 |

. .
0:1 Гол на Мартун
. 13' Барнзли - Дарби Каунти 2:1 .
Оейзис спасява удар на Жеката
. 24' Комо - Парма 1:1 .
Удар в гредата на бай Момчил
. 25' Пиза - Венеция 1:1 ❯ 1:2 .
0:2 Гол с греда на Копача
. 25' Пиза - Венеция 1:2 .
Удар в гредата на кибик
. 25' Пиза - Венеция 1:1 ❯ 1:2 .
Кори спасява удар на Мартун
. Ещрела - Шавеш 1:1 37' .
Гол на Гоа 1:2
. Индепендиенте - Расинг Клуб 0:1 45' .
Отменен гол на кибик
. 57' Елденсе - Ферол 2:0 .
Гол с греда на Венабили 2:2
. Алмере Сити - Фейенорд 0:2 61' .
2:3 Гол на Копача
. 90' Ривър Плейт - Бока Хуниорс 1:1 .
Жеката [1] бай Момчил
Гоа [2] Копача
Легендата [3] Мартун
Венабили [4] кибик
[К] Кори [В] Оейзис [К]
● ● ●
.
Изображение UNDERGROUND 1:0 THUG SLUGS Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 19:00] 20171405 | Санкт Гален - Лозана Уши [1:0] | 2:0 | 3:1 | 2:1 | ● [Съб 19:00] 20030805 | Салернитана - Монца [0:2] | 0:1 | 1:2 | 1:1 |
[Съб 22:00] 20191605 | Индепендиенте - Расинг Клуб [0:1] | 2:1 | 1:1 | | ● [Съб 19:00] 20171404 | Ивердон - Базел [0:2] | 2:1 | 1:2 | 1:1 |
[Нед 13:30] 20030804 | Ювентус - Фрозиноне [3:2] | 2:0 | 3:0 | 3:1 | ● [Съб 21:30] 30112001 | Магдебург - Шалке 04 [3:0] | 2:1 | 2:0 | |
[Нед 14:30] 30112002 | Фортуна Дюселдорф - Ханза Росток [2:0] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 22:00] 10050208 | Страсбург - Стад Брест [0:3] | 0:1 | 0:2 | |
[Нед 15:30] 10060302 | Твенте - Го Ахед Ийгълс [3:0] | 2:1 | 3:1 | | ● [Нед 03:00] 20191606 | Унион Санта Фе - Индепендиенте Рива [4:1] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 15:30] 10060304 | Алмере Сити - Фейенорд [0:2] | 1:3 | 1:2 | 0:2 | ● [Нед 16:00] 10050205 | Тулуза - Лил [3:1] | 0:0 | 1:1 | 0:1 |
[Нед 16:00] 10050204 | Ница - Клермон [0:0] | 3:1 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 17:45] 10060301 | АЗ Алкмаар - Аякс [2:0] | 1:3 | 2:2 | 1:2 |
[Нед 21:45] 10050203 | Марсилия - Монпелие [4:1] | 1:0 | 2:0 | | ● [Нед 21:00] 10060306 | Волендам - Хееренвеен [0:4] | 1:2 | 2:2 | |

. .
Гол на Ририбиро 1:0
. Фортуна Дюселдорф - Ханза Росток 2:0 55' .
Барс спасява удар с греда на Ририбиро
. 61' Алмере Сити - Фейенорд 0:2 .
Ририбиро [1] Острието
Стифо [2] Фалкенбах
[К] Жоро Левскаря [3] Тянков [К]
Бай Гроздан [4] Шифтър
Василико [В] Барс
● ● ●
.
Изображение THE MUMMIES 0:2 DEMBA BOYZ Изображение
(0:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 01:00] 10100502 | Леванте - Андора [P:P] | 1:1 | 7:7 | |[Съб 16:30] 10020108 | Вердер Бремен - Дармщат [1:1] | 2:0 | 3:1 | 2:1 |
[Съб 17:00] 10070401 | Саутхямптън - Милуол [1:2] | 2:0 | 3:0 | | ● [Съб 17:00] 10070407 | Шефилд Уензди - Бристол Сити [2:1] | 1:0 | 2:1 | 1:1 |
[Съб 17:00] 10070402 | Съндърланд - Суонзи [1:2] | 3:1 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 17:00] 10070408 | Куинс ПР - Родъръм [2:1] | 2:0 | 2:1 | |
[Съб 19:30] 10020101 | Байерн Мюнхен - РБ Лайпциг [2:1] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 17:00] 20010704 | Брайтън - Евертън [1:1] | 2:1 | 2:0 | |
[Съб 19:30] 10100501 | Ейбар - Еспаньол [2:3] | 1:1 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 17:45] 40140001 | Левски София - Арда Кърджали [4:0] [PK] | 2:1 | 2:3 / 0:3 | 1:0 / 2:0 |
[Съб 22:00] 20010701 | Арсенал - Нюкасъл [4:1] | 2:0 | 3:1 | | ● [Съб 19:30] 10100508 | Виляреал Б - Сарагоса [0:0] | 0:1 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 05:10] 20151201 | Клуб Америка - Крус Асул [1:0] | 1:2 | 1:1 | 2:2 | ● [Нед 15:00] 30242104 | Вейле - Силкеборг [2:0] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 19:00] 30242101 | Орхус ГФ - Мидтиланд [2:3] | 1:2 | 2:1 | | ● [Нед 17:15] 10100507 | Алкоркон - Тенерифе [1:1] | 1:1 | 1:0 | |
[Нед 20:00] 20151204 | Толука - Тихуана [2:0] | 1:0 | 1:1 | 2:1 |

. .
0:1 Гол на Ванката
. 9' Шефилд Уензди - Бристол Сити 2:1 .
0:2 Гол на Ванката
. 9' Куинс ПР - Родъръм 2:1 .
Удар в аут от дузпа на Гонзо
. 26' Левски София - Арда Кърджали 4:0 .
Шопченко спасява удар с греда на Мандор
. 34' Байерн Мюнхен - РБ Лайпциг 2:1 .
Отменен гол на Гонзо
. 72' Алкоркон - Тенерифе 1:1 .
Джони Хейнс [1] Гонзо
Мандор [2] Гаменчо
Баба Тонка [3] Ванката
доги [4] Дани-007
Анфийлд Айрън [В] Шопченко [К]
● ● ●
.
Изображение AIR FORCE 2:3 THE THRACIAN ORPHICS Изображение
(0:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 01:00] 10100502 | Леванте - Андора [P:P] | 3:0 | 2:0 | |[Съб 17:15] 30081903 | Пиза - Венеция [1:2] | 1:1 | 1:2 | 1:1 |
[Съб 19:30] 10100501 | Ейбар - Еспаньол [2:3] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Съб 19:15] 20161304 | Синт Тройден - Вестерло [1:0] | 2:1 | 1:1 | 1:0 |
[Съб 21:00] 10060305 | ПЕК Цволе - ПСВ Айндховен [1:7] | 0:3 | 0:2 | | ● [Съб 19:45] 10060307 | Ваалвийк - Фортуна Ситард [0:1] | 1:0 | 2:1 | |
[Нед 13:30] 20030804 | Ювентус - Фрозиноне [3:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 03:05] 20151205 | Чивас Гуадалахара - УНАМ Пумас [3:1] | 1:1 | 1:2 | 2:0 |
[Нед 15:30] 10060304 | Алмере Сити - Фейенорд [0:2] | 1:2 | 1:2 | | ● [Нед 17:15] 10100506 | Бургос - Спортинг Хихон [1:0] | 1:1 | 1:2 | 0:0 |
[Нед 17:15] 30081901 | Модена - Специя [0:0] | 2:0 | 3:0 | 2:1 | ● [Нед 17:45] 10060301 | АЗ Алкмаар - Аякс [2:0] | 2:1 | 2:2 | |
[Нед 19:30] 20161302 | Юнион Сент Жил - Стандард Лиеж [2:1] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 19:30] 10100503 | Картахена - Елче [0:1] | 2:1 | 1:0 | |
[Нед 20:00] 20151204 | Толука - Тихуана [2:0] | 1:1 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 21:45] 20030801 | Милан - Аталанта [1:1] | 1:1 | 2:0 | |

. .
Крюшо покрива удар в гредата на Оскар
. Пиза - Венеция 1:1 ❯ 1:2 25' .
Крюшо покрива удар в гредата на Алекс
. Пиза - Венеция 1:1 ❯ 1:2 25' .
0:1 Гол с греда на Редо
. 25' Пиза - Венеция 1:2 .
0:2 Гол на Редо
. 33' Синт Тройден - Вестерло 1:0 .
Гол на Роби 1:2
. Юнион Сент Жил - Стандард Лиеж 2:1 83' .
Гол на Дъбрав 2:2
. Толука - Тихуана 2:0 84' .
2:3 Гол на Оскар
. 89' Милан - Аталанта 1:1 .
Роби [1] Оскар
Симо [2] Ивъл МакАндрюз
Дъбрав [3] Редо
Пениуайз [4] Алекс [К]
[К] Крюшо [В] Мартин
● ● ●
.

ПМЛ Лига ● 2023-2024

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД X КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. СИНЯТА ЛАВИНА 14 8 2 4 19:17 +2 18 7 4 1 2 10:8 +2 9 7 4 1 2 9:9 0 9
2. DEMBA BOYZ 13 7 3 3 23:13 +10 17 6 4 1 1 10:5 +5 9 7 3 2 2 13:8 +5 8
3. КРИВА НИВА 14 7 3 4 21:16 +5 17 7 4 2 1 12:5 +7 10 7 3 1 3 9:11 -2 7
4. AIR FORCE 14 8 1 5 23:20 +3 17 7 4 0 3 12:11 +1 8 7 4 1 2 11:9 +2 9
5. UNDERGROUND 13 6 4 3 23:21 +2 16 7 4 1 2 15:12 +3 9 6 2 3 1 8:9 -1 7
6. THE GRIZZLIES 13 7 2 4 22:22 0 16 7 3 2 2 10:12 -2 8 6 4 0 2 12:10 +2 8
7. CRAZY BAND 13 6 2 5 17:16 +1 14 6 4 0 2 10:9 +1 8 7 2 2 3 7:7 0 6
8. LES MOUSQUETAIRES 13 5 3 5 19:19 0 13 6 2 3 1 12:8 +4 7 7 3 0 4 7:11 -4 6
9. ● DUNE WARRIORS 13 5 2 6 24:24 0 12 7 3 1 3 13:12 +1 7 6 2 1 3 11:12 -1 5
10. EXTREME ZOMBIES 13 4 4 5 19:19 0 12 7 2 1 4 9:11 -2 5 6 2 3 1 10:8 +2 7
11. THE MUMMIES 14 5 2 7 28:29 -1 12 7 4 1 2 15:11 +4 9 7 1 1 5 13:18 -5 3
12. ● THE THRACIAN ORPHICS 13 6 0 7 25:27 -2 12 6 3 0 3 12:12 0 6 7 3 0 4 13:15 -2 6
13. ● THUG SLUGS 14 4 2 8 17:24 -7 10 7 4 1 2 14:10 +4 9 7 0 1 6 3:14 -11 1
14. ● REAL GREEN 13 3 3 7 18:21 -3 9 6 1 3 2 7:8 -1 5 7 2 0 5 11:13 -2 4
15. ● VALIANT KNIGHTS 13 2 1 10 14:24 -10 5 7 0 0 7 5:12 -7 0 6 2 1 3 9:12 -3 5




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД X КРЪГ Изображение

▶ ||SLV|||DMB|||KRN|||AFR|||UGR|||GRZ|||CRB|||LMQ|||DWR|||EXZ|||MUM|||THO|||TSL|||RGR|||VKN|
1. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||||| ||| |||1:1||| ||| ||| |||2:1|||#11||| ||| |||3:2|||#13|||2:1|||0:2|
2. DEMBA BOYZ ||DMB|||3:1|||||| |||#11||| ||| |||0:0||| |||#15||| ||| ||| |||1:0|||3:1|||#13|
3. КРИВА НИВА ||KRN|||#14|||0:0|||||| |||#11|||1:2|||1:0||| ||| |||2:2|||4:1||| ||| ||| ||| |
4. AIR FORCE ||AFR||| ||| |||1:0||||||3:0|||2:1||| |||1:2||| |||#15||| |||2:3||| |||#12||| |
5. UNDERGROUND ||UGR|||#12|||3:0||| ||| ||||||3:1|||#14||| ||| |||2:2|||2:6||| |||1:0||| ||| |
6. THE GRIZZLIES ||GRZ|||1:1|||#14||| ||| ||| ||||||#12||| |||3:2|||0:3|||4:1||| |||2:1||| ||| |
7. CRAZY BAND ||CRB|||3:1||| ||| |||1:3||| ||| |||||| |||#13||| ||| |||2:1|||#15|||2:1|||#11|
8. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ||| |||2:1|||#15||| |||#13|||#11|||1:1|||||| |||2:2|||2:2||| ||| ||| ||| |
9. DUNE WARRIORS ||DWR||| ||| |||2:3|||1:4|||1:1||| ||| |||#12|||||| ||| |||#14||| |||2:1|||4:0|
10. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||0:1|||#12||| ||| ||| ||| |||1:4||| |||2:1||||||#14||| |||0:0||| |||3:0|
11. THE MUMMIES ||MUM|||0:1|||0:2||| |||#13||| ||| |||3:1||| |||1:1||| |||||| |||4:2||| |||#15|
12. THE THRACIAN ORPHICS ||THO||| |||1:5|||5:1||| |||#15|||#13||| |||3:1||| |||#11|||2:1|||||| ||| ||| |
13. THUG SLUGS ||TSL||| ||| |||#12|||4:1||| ||| ||| |||#14|||3:2||| ||| |||2:0||||||0:2|||3:3|
14. REAL GREEN ||RGR||| ||| |||1:1||| |||2:2|||#15||| |||0:1||| |||#13|||#11|||1:3||| |||||| |
15. VALIANT KNIGHTS ||VKN||| ||| |||0:1|||0:1|||1:2|||2:3||| |||1:2||| ||| ||| |||#12||| |||#14||||

© PML 2002-2024


ПМЛ Мейджър Лига ● 2023-2024
   >>>>
Изображение КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● DUNE WARRIORS 4 3 0 1 8:6 +2 6 2 1 0 1 3:3 0 2 2 2 0 0 5:3 +2 4
2. ● UNDERGROUND 4 2 1 1 7:5 +2 5 2 1 0 1 4:3 +1 2 2 1 1 0 3:2 +1 3
3. ● THE GRIZZLIES 4 2 1 1 5:6 -1 5 2 0 1 1 0:4 -4 1 2 2 0 0 5:2 +3 4
4. ● VALIANT KNIGHTS 4 1 0 3 5:5 0 2 2 0 0 2 1:3 -2 0 2 1 0 1 4:2 +2 2
5. ● EXTREME ZOMBIES 4 1 0 3 4:7 -3 2 2 0 0 2 3:5 -2 0 2 1 0 1 1:2 -1 2




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА Изображение

▶ ||DWR|||UGR|||GRZ|||VKN|||EXZ|
1. DUNE WARRIORS ||DWR|||||| |||1:3||| |||2:0|
2. UNDERGROUND ||UGR|||2:3|||||| |||2:0||| |
3. THE GRIZZLIES ||GRZ||| |||0:0||||||0:4||| |
4. VALIANT KNIGHTS ||VKN|||1:2||| ||| ||||||0:1|
5. EXTREME ZOMBIES ||EXZ||| |||2:3|||1:2||| ||||

© PML 2002-2024


ПМЛ Блуфен Лига ● 2023-2024
   >>>>
Изображение КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● КРИВА НИВА 4 3 0 1 7:2 +5 6 2 2 0 0 4:0 +4 4 2 1 0 1 3:2 +1 2
2. ● СИНЯТА ЛАВИНА 4 3 0 1 6:3 +3 6 2 1 0 1 2:1 +1 2 2 2 0 0 4:2 +2 4
3. ● CRAZY BAND 4 2 0 2 3:4 -1 4 2 1 0 1 2:3 -1 2 2 1 0 1 1:1 0 2
4. ● LES MOUSQUETAIRES 4 1 0 3 5:6 -1 2 2 1 0 1 5:2 +3 2 2 0 0 2 0:4 -4 0
5. ● THUG SLUGS 4 1 0 3 2:8 -6 2 2 1 0 1 2:2 0 2 2 0 0 2 0:6 -6 0




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА Изображение

▶ ||KRN|||SLV|||CRB|||LMQ|||TSL|
1. КРИВА НИВА ||KRN|||||| ||| |||2:0|||2:0|
2. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||2:0||||||0:1||| ||| |
3. CRAZY BAND ||CRB|||0:3||| ||||||2:0||| |
4. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ||| |||1:2||| ||||||4:0|
5. THUG SLUGS ||TSL||| |||1:2|||1:0||| ||||

© PML 2002-2024


ПМЛ Сафин Лига ● 2023-2024
   >>>>
Изображение КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● REAL GREEN 4 2 1 1 8:5 +3 5 2 1 1 0 3:1 +2 3 2 1 0 1 5:4 +1 2
2. ● DEMBA BOYZ 4 2 1 1 8:5 +3 5 2 1 0 1 3:3 0 2 2 1 1 0 5:2 +3 3
3. ● THE MUMMIES 4 2 0 2 9:8 +1 4 2 2 0 0 7:4 +3 4 2 0 0 2 2:4 -2 0
4. ● AIR FORCE 4 2 0 2 4:7 -3 4 2 1 0 1 3:5 -2 2 2 1 0 1 1:2 -1 2
5. ● THE THRACIAN ORPHICS 4 1 0 3 5:9 -4 2 2 0 0 2 1:4 -3 0 2 1 0 1 4:5 -1 2




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА Изображение

▶ ||RGR|||DMB|||MUM|||AFR|||THO|
1. REAL GREEN ||RGR||||||1:1||| |||2:0||| |
2. DEMBA BOYZ ||DMB||| ||||||2:1||| |||1:2|
3. THE MUMMIES ||MUM|||3:2||| |||||| |||4:2|
4. AIR FORCE ||AFR||| |||1:4|||2:1|||||| |
5. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||1:3||| ||| |||0:1||||

© PML 2002-2024


⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Лиги ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Мандор THE MUMMIES 14 3 (14) 7 2 ( 7) 6 1 ( 7) 1 0 ◼|
|◼ 2. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 9 2 (12) 4 0 ( 5) 4 2 ( 7) 1 0 ◼|
|◼ 3. Саймън80 THE GRIZZLIES 9 2 (13) 6 1 ( 7) 3 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 4. Венабили DUNE WARRIORS 9 1 (13) 5 0 ( 7) 3 1 ( 6) 1 0 ◼|
|◼ 5. Ририбиро UNDERGROUND 8 2 (13) 7 2 ( 7) 1 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 6. Коко EXTREME ZOMBIES 7 3 (13) 2 2 ( 7) 5 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 7. Румбети THE GRIZZLIES 7 2 ( 9) 1 1 ( 4) 6 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 8. Ванката DEMBA BOYZ 7 2 (13) 1 1 ( 6) 6 1 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 9. Роби AIR FORCE 7 1 (10) 3 0 ( 5) 4 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 10. Стифо UNDERGROUND 7 1 (13) 4 0 ( 7) 3 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 7 1 (13) 3 0 ( 6) 3 1 ( 7) 1 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 12. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 7 1 (14) 5 0 ( 7) 2 1 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 13. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 7 0 (12) 4 0 ( 6) 3 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 14. Тиро CRAZY BAND 7 0 (13) 3 0 ( 6) 4 0 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 15. Моандър EXTREME ZOMBIES 6 5 (13) 6 4 ( 7) 0 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 16. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 6 3 (13) 5 2 ( 6) 0 1 ( 7) 1 0 ◼|
|◼ 17. Доги THE MUMMIES 6 2 (14) 4 1 ( 7) 2 1 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 18. Легендата DUNE WARRIORS 6 1 (13) 2 1 ( 7) 4 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 6 1 (13) 5 1 ( 7) 1 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ Копача КРИВА НИВА 6 1 (13) 2 0 ( 7) 4 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 21. Христов LES MOUSQUETAIRES 6 0 (12) 2 0 ( 5) 4 0 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 22. Симо AIR FORCE 5 7 (14) 1 3 ( 7) 4 3 ( 7) 0 1 ◼|
|◼ 23. Гоа DUNE WARRIORS 5 4 (13) 3 1 ( 7) 1 2 ( 6) 1 1 ◼|
|◼ 24. Пепито EXTREME ZOMBIES 5 3 (13) 1 3 ( 7) 4 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 25. Баба Тонка THE MUMMIES 5 3 (14) 2 0 ( 7) 3 3 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 26. Мартун КРИВА НИВА 5 2 ( 6) 3 1 ( 3) 2 1 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 27. Фалкенбах THUG SLUGS 5 2 (11) 2 0 ( 5) 2 2 ( 6) 1 0 ◼|
|◼ 28. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 5 2 (14) 2 2 ( 7) 3 0 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 29. Бат Влади REAL GREEN 5 1 (11) 2 1 ( 5) 3 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 30. Шифтър THUG SLUGS 5 0 (10) 5 0 ( 6) 0 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 31. Гаменчо DEMBA BOYZ 5 0 (13) 3 0 ( 6) 2 0 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 32. А.Агаси VALIANT KNIGHTS 4 6 (13) 0 3 ( 7) 4 3 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 33. Фенгом CRAZY BAND 4 5 (13) 2 1 ( 6) 2 4 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 34. Емесерем CRAZY BAND 4 3 (13) 3 3 ( 6) 1 0 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 35. Хенман VALIANT KNIGHTS 4 2 (11) 2 1 ( 6) 2 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 36. Жеката DUNE WARRIORS 4 2 (13) 3 2 ( 7) 1 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 4 2 (13) 3 1 ( 6) 1 1 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 38. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 4 2 (14) 3 1 ( 7) 1 1 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 39. Роско REAL GREEN 4 1 (10) 2 0 ( 4) 2 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 4 1 (10) 0 0 ( 5) 3 1 ( 5) 1 0 ◼|
|◼ 41. Жоро Левскаря UNDERGROUND 4 1 (13) 2 0 ( 7) 2 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 42. Бай Момчил КРИВА НИВА 4 1 (14) 2 0 ( 7) 2 1 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 43. Мкк LES MOUSQUETAIRES 4 0 (11) 3 0 ( 5) 1 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 44. Бай Гроздан UNDERGROUND 4 0 (13) 2 0 ( 7) 2 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 45. Редо THE THRACIAN ORPHICS 3 4 ( 9) 1 3 ( 5) 2 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 46. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 3 3 (13) 2 0 ( 7) 1 3 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 47. Алфи VALIANT KNIGHTS 3 2 (11) 1 0 ( 5) 2 2 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 48. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 3 2 (13) 1 0 ( 6) 2 2 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 49. Джони Хейнс THE MUMMIES 3 2 (14) 1 0 ( 7) 2 2 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 50. Лорд Брахилус THUG SLUGS 3 1 ( 9) 2 0 ( 5) 1 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 51. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 3 1 (13) 1 1 ( 6) 2 0 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 52. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 3 0 ( 3) 2 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 53. Шваба THE GRIZZLIES 3 0 ( 4) 2 0 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ 54. К. Донев КРИВА НИВА 3 0 ( 9) 2 0 ( 5) 1 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 55. Митак73 REAL GREEN 3 0 (10) 2 0 ( 5) 1 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 56. Пениуайз AIR FORCE 3 0 (11) 2 0 ( 5) 1 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 57. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 3 0 (14) 0 0 ( 7) 3 0 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 58. Вандом THE GRIZZLIES 2 3 (13) 0 1 ( 7) 2 2 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 59. Боби68 КРИВА НИВА 2 2 ( 8) 2 1 ( 5) 0 1 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 60. Дуумър CRAZY BAND 2 1 (13) 2 1 ( 6) 0 0 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 61. Надя THUG SLUGS 2 0 (10) 2 0 ( 4) 0 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 2 0 (10) 1 0 ( 4) 1 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 63. Рогач THE GRIZZLIES 1 2 (13) 1 1 ( 7) 0 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 64. Крюшо AIR FORCE 1 1 ( 3) 1 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 65. Дарксийд AIR FORCE 1 1 ( 5) 0 1 ( 2) 1 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 66. Тянков THUG SLUGS 1 1 ( 9) 1 0 ( 4) 0 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 67. Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 1 (13) 0 0 ( 7) 1 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 68. Ла Вила КРИВА НИВА 1 0 ( 4) 1 0 ( 1) 0 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 69. Острието THUG SLUGS 1 0 ( 7) 1 0 ( 4) 0 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 70. Оейзис КРИВА НИВА 0 2 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 2 ◼|
|◼ 71. Шопченко DEMBA BOYZ 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 72. Спаркито13 REAL GREEN 0 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 73. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 0 1 ( 3) 0 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 74. Мартин THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 75. Кибик КРИВА НИВА 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 76. Нуф VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 4) 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|

||
|◼отбелязани голове   избити голови удари   (изиграни мачове)|◼

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Лиги ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Василико UNDERGROUND 13 21 (13) 6 11 ( 7) 7 9 ( 6) 0 1 ◼|
|◼ 2. Оейзис КРИВА НИВА 12 16 (14) 8 5 ( 7) 4 11 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 3. Барс THUG SLUGS 9 17 (11) 4 7 ( 6) 4 9 ( 5) 1 1 ◼|
|◼ 4. Брут THE GRIZZLIES 9 22 (12) 3 12 ( 6) 6 10 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 5. Терминатор CRAZY BAND 8 16 (13) 4 9 ( 6) 4 7 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 6. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 8 28 (14) 5 10 ( 7) 3 18 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 7. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 7 8 ( 5) 4 5 ( 3) 3 3 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 8. Кори DUNE WARRIORS 7 24 (13) 6 11 ( 7) 1 12 ( 6) 0 1 ◼|
|◼ 9. Шопченко DEMBA BOYZ 6 13 (13) 2 5 ( 6) 4 8 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 10. Инексис LES MOUSQUETAIRES 6 16 (12) 4 8 ( 6) 2 8 ( 6) 0 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Анфийлд REAL GREEN 6 21 (13) 1 8 ( 6) 5 13 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 12. Дяволо EXTREME ZOMBIES 5 19 (13) 3 11 ( 7) 1 8 ( 6) 1 0 ◼|
|◼ 13. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 4 9 ( 9) 2 3 ( 4) 2 6 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 14. Крюшо AIR FORCE 3 18 (11) 1 10 ( 5) 2 8 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 15. Нуф VALIANT KNIGHTS 3 19 ( 9) 2 8 ( 4) 0 9 ( 5) 1 2 ◼|
|◼ 16. Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 8 ( 4) 0 1 ( 1) 1 6 ( 3) 1 1 ◼|
|◼ Мартин THE THRACIAN ORPHICS 2 8 ( 4) 2 5 ( 2) 0 3 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 18. Шваба THE GRIZZLIES 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 19. Мандор THE MUMMIES 1 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 1 ◼|
|◼ 20. Дъбрав AIR FORCE 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 21. Шифтър THUG SLUGS 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 22. Алфи VALIANT KNIGHTS 1 2 ( 2) 1 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 23. Тянков THUG SLUGS 1 3 ( 1) 1 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 24. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 25. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 26. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 28. Хенман VALIANT KNIGHTS 0 3 ( 2) 0 1 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ◼|

||
|◼спасени голови удари   допуснати голове   (изиграни мачове)|◼

|

ОТБОР НА КРЪГА

▶.......◀||1|||Моандър |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Саймън80 |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Форест Фен |||LES MOUSQUETAIRES ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Гоа |||DUNE WARRIORS ||▶.......◀

▶.......◀||В|||Терминатор |||CRAZY BAND ||▶.......◀

КАПИТАН||Д|||Жоро Левскаря |||UNDERGROUND ||▶.......◀
КАПИТАН||Г|||Шопченко |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀

|

★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★

|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★|
| 1. Василико UNDERGROUND 11 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 2. Оейзис КРИВА НИВА 11 18 ☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 3. Мандор THE MUMMIES 9 18 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 4. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 6 7 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 5. Барс THUG SLUGS 6 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 6. Доги THE MUMMIES 6 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 6 ☆★|
| 7. Брут THE GRIZZLIES 5 15 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 8. Ририбиро UNDERGROUND 5 17 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 9. Саймън80 THE GRIZZLIES 5 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 10. Симо AIR FORCE 5 18 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

| 11. А.Агаси VALIANT KNIGHTS 5 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 12. Мартин THE THRACIAN ORPHICS 4 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 13. Дяволо EXTREME ZOMBIES 4 16 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Моандър EXTREME ZOMBIES 4 16 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 15. Инексис LES MOUSQUETAIRES 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| Коко EXTREME ZOMBIES 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 17. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 4 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 18. Терминатор CRAZY BAND 4 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 19. Мартун КРИВА НИВА 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 20. Надя THUG SLUGS 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 21. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Гонзо DEMBA BOYZ 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 23. Гоа DUNE WARRIORS 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Кори DUNE WARRIORS 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Дани-007 DEMBA BOYZ 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 27. Емесерем CRAZY BAND 3 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 3 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Бай Момчил КРИВА НИВА 3 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 30. Шваба THE GRIZZLIES 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 31. Роби AIR FORCE 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 32. Анфийлд REAL GREEN 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 33. Алфи VALIANT KNIGHTS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 34. Жоро Левскаря UNDERGROUND 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Жеката DUNE WARRIORS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Нуф VALIANT KNIGHTS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Ванката DEMBA BOYZ 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Шопченко DEMBA BOYZ 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 41. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Джони Хейнс THE MUMMIES 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 44. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 45. Острието THUG SLUGS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 46. К. Донев КРИВА НИВА 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 47. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 48. Румбети THE GRIZZLIES 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Бат Влади REAL GREEN 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| ХюманФактор REAL GREEN 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 51. Шифтър THUG SLUGS 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 52. Мкк LES MOUSQUETAIRES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Копача КРИВА НИВА 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Тянков THUG SLUGS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 55. Пепито EXTREME ZOMBIES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 56. Стифо UNDERGROUND 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Бай Гроздан UNDERGROUND 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Легендата DUNE WARRIORS 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Вандом THE GRIZZLIES 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Рогач THE GRIZZLIES 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дъбрав AIR FORCE 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Крюшо AIR FORCE 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 65. Тиро CRAZY BAND 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Фенгом CRAZY BAND 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дуумър CRAZY BAND 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Баба Тонка THE MUMMIES 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|

|


ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (26.02.2024-03.03.2024)

● ПМЛ Лига - XI кръг ●
КРИВА НИВА - UNDERGROUND
СИНЯТА ЛАВИНА - DUNE WARRIORS
LES MOUSQUETAIRES - THE GRIZZLIES
CRAZY BAND - VALIANT KNIGHTS
THE THRACIAN ORPHICS - EXTREME ZOMBIES
DEMBA BOYZ - AIR FORCE
REAL GREEN - THE MUMMIES
THUG SLUGS почива
|


Последна промяна Mandor на 25.02.2024 23:59, променена общо 7 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг