Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.05.2024 15:06



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S23W27] ПМЛ Лига, XV кръг (FT) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10520
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S23W27] ПМЛ Лига, XV кръг (FT) <>   |   19.04.2024 16:30


КРАТЪК ПРЕГЛЕД   >>>>
LES MOUSQUETAIRES 0:3 КРИВА НИВА
FT

CRAZY BAND 4:2 THUG SLUGS
FT

THE THRACIAN ORPHICS 2:3 UNDERGROUND
FT

DEMBA BOYZ 2:0 DUNE WARRIORS
FT

REAL GREEN 1:0 THE GRIZZLIES
FT

THE MUMMIES 1:4 VALIANT KNIGHTS
FT

AIR FORCE 2:0 EXTREME ZOMBIES
FT

ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА   >>>>

◼ ◼||LMQ|||CRB|||THO|||DMB|||RGR|||MUM|||AFR|
ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ||KRN|||TSL|||UGR|||DWR|||GRZ|||VKN|||EXZ|
Съб 16:30 10020104 | Хайденхайм - РБ Лайпциг Германия 1:2 || ||| H ||| ||| ||| ||| A ||| |
Съб 16:30 10020105 | Волфсбург - Бохум Германия 1:0 || H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| A |
Съб 16:30 10020106 | Хофенхайм - Борусия М'Гладбах Германия 4:3 (3:3)|| A ||| ||| ||| ||| A ||| ||| A |
Съб 16:30 10020107 | Кьолн - Дармщат Германия 0:2 (0:1)|| H ||| H ||| ||| ||| H ||| ||| H |
Съб 17:00 10070301 | Съндърланд - Милуол Англия-ІІ 0:1 || ||| A ||| ||| ||| ||| H ||| |
Съб 17:00 10070302 | Кардиф - Саутхямптън Англия-ІІ 2:1 (1:1)|| H ||| H ||| H ||| ||| ||| A ||| |
Съб 17:00 10070303 | Уотфорд - Хъл Сити Англия-ІІ 0:0 || A ||| ||| A ||| ||| A ||| H ||| |
Съб 17:00 10070304 | Норич - Бристол Сити Англия-ІІ 1:1 || ||| H ||| H ||| ||| H ||| A ||| |
Съб 17:00 10070308 | Родъръм - Бирмингам Англия-ІІ 0:0 || H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 30262401 | Моркамб - Форест Грийн Англия-ІV 1:2 || ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 30262406 | Нюпорт - Солфърд Сити Англия-ІV 0:1 (0:0)|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:15 10100402 | Расинг Сантандер - Леванте Испания-ІІ 0:0 || ||| A ||| ||| A ||| ||| A ||| A |
Съб 17:15 10100408 | Виляреал Б - Ферол Испания-ІІ 1:0 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Съб 17:15 20040902 | Райо Валекано - Осасуна Испания 2:1 || ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:30 40360011 | У Крайова 1948 - Динамо Букурещ Румъния 1:1 || ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 18:00 10050204 | Нант - Рен Франция 0:3 || ||| A ||| A ||| ||| ||| A ||| A |
Съб 19:00 20030801 | Емполи - Наполи Италия 1:0 || ||| ||| A ||| A ||| A ||| ||| |
Съб 19:00 20171506 | Ивердон - Лозана Уши Швейцария 3:0 (2:0)|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Съб 19:15 10070307 | Куинс ПР - Престън Англия-ІІ 1:0 || A ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| |
Съб 19:15 10160504 | Вестерло - Стандард Лиеж Белгия 3:3 (3:2)|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
Съб 19:30 10020101 | Унион Берлин - Байерн Мюнхен Германия 1:5 (0:5)|| ||| A ||| ||| ||| ||| H ||| H |
Съб 19:30 10100403 | Елче - Спортинг Хихон Испания-ІІ 2:1 || ||| ||| A ||| ||| ||| H ||| |
Съб 20:15 20141304 | Левски София - Берое България 1:0 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
Съб 21:00 10160505 | АА Гент - Мехелен Белгия 3:1 || ||| ||| ||| ||| H ||| ||| H |
Съб 21:30 20171504 | Лугано - Лозана Швейцария 2:0 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
Съб 21:30 30112002 | Хамбургер ШФ - Холщайн Кил Германия-ІІ 0:1 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Съб 21:45 10160503 | РК Генк - Андерлехт Белгия 2:1 (1:1)|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 21:45 20030805 | Верона - Удинезе Италия 1:0 (0:0)|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
Съб 22:00 10050202 | Ланс - Клермон Франция 1:0 || ||| H ||| ||| ||| ||| A ||| H |
Съб 22:00 10100407 | Уеска - Сарагоса Испания-ІІ 1:2 || ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| |
Съб 22:00 20040907 | Жирона - Кадис Испания 4:1 || ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| |
◼ ◼||LMQ|||CRB|||THO|||DMB|||RGR|||MUM|||AFR|
ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ||KRN|||TSL|||UGR|||DWR|||GRZ|||VKN|||EXZ|
Нед 02:00 20151401 | Леон - Монтерей Мексико 2:0 || H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 04:05 20151402 | Сантос Лагуна - Пачука Мексико 0:2 (0:1)|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 14:30 10160502 | Серкъл Брюж - Антверп Белгия 0:1 || A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 14:30 30112004 | Ханза Росток - Магдебург Германия-ІІ 0:2 || ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Нед 15:00 10100401 | Еспаньол - Андора Испания-ІІ 1:1 || ||| H ||| H ||| H ||| ||| H ||| H |
Нед 15:00 30232103 | АИК Солна - Юргорден Швеция 2:0 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
Нед 15:00 30232106 | ГАИС Гьотеборг - Мялби Швеция 2:1 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Нед 16:00 10050205 | Лил - Страсбург Франция 1:0 || ||| ||| H ||| H ||| ||| ||| H |
Нед 16:00 10050207 | Реймс - Монпелие Франция 1:2 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Нед 16:00 10050208 | Льо Авър - Мец Франция 0:1 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
Нед 16:00 20030804 | Торино - Фрозиноне Италия 0:0 || H ||| ||| H ||| H ||| H ||| ||| H |
Нед 16:00 50450018 | Марибор - Рогашка Словения 3:0 || ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Нед 17:00 20010703 | Астън Вила - Борнемут Англия 3:1 || ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Нед 17:15 10100404 | Ейбар - Алкоркон Испания-ІІ 2:0 || ||| H ||| H ||| H ||| ||| A ||| H |
Нед 17:15 10100406 | Елденсе - Албасете Испания-ІІ 0:1 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
Нед 17:45 20141305 | Локомотив София - Ботев Пловдив България 0:4 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Нед 18:05 10050206 | Стад Брест - Монако Франция 0:2 || ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 18:30 10020102 | Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен Германия 1:1 (1:0)|| A ||| A ||| ||| ||| A ||| A ||| |
Нед 18:30 20010702 | Фулъм - Ливърпул Англия 1:3 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Нед 19:30 10160501 | Юнион Сент Жил - Клуб Брюж Белгия 1:2 || A ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Нед 20:00 10050203 | Тулуза - Марсилия Франция 2:2 (2:1)|| ||| ||| ||| A ||| ||| H ||| |
Нед 20:15 10160507 | Спортинг Шарльороа - Ойпен Белгия 1:0 || H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 20:30 10020103 | Фрайбург - Майнц Германия 1:1 || ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
Нед 21:45 20030802 | Монца - Аталанта Италия 1:2 || A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 22:00 10050201 | Пари Сен Жермен - Лион Франция 4:1 || ||| H ||| ||| H ||| ||| H ||| |
Нед 22:00 20040901 | Реал Мадрид - Барселона Испания 3:2 (2:2)|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
.

ПМЛ ЛИГА
Изображение LES MOUSQUETAIRES 0:3 КРИВА НИВА Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10020105 | Волфсбург - Бохум [1:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10020106 | Хофенхайм - Борусия М'Гладбах [4:3] | 2:1 | 1:1 | |
[Съб 16:30] 10020107 | Кьолн - Дармщат [0:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 10070303 | Уотфорд - Хъл Сити [0:0] | 1:1 | 1:2 | |
[Съб 17:00] 10070302 | Кардиф - Саутхямптън [2:1] | 1:2 | 0:2 | | ● [Съб 19:15] 10070307 | Куинс ПР - Престън [1:0] | 2:1 | 1:0 | |
[Съб 17:00] 10070308 | Родъръм - Бирмингам [0:0] | 1:2 | 0:2 | | ● [Нед 04:05] 20151402 | Сантос Лагуна - Пачука [0:2] | 1:2 | 2:1 | 1:1 |
[Съб 21:45] 10160503 | РК Генк - Андерлехт [2:1] | 0:1 | 1:1 | 1:2 | ● [Нед 14:30] 10160502 | Серкъл Брюж - Антверп [0:1] | 2:1 | 1:2 | 1:1 |
[Нед 02:00] 20151401 | Леон - Монтерей [2:0] | 1:1 | 1:2 | 0:2 | ● [Нед 18:30] 10020102 | Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен [1:1] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 16:00] 20030804 | Торино - Фрозиноне [0:0] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Нед 19:30] 10160501 | Юнион Сент Жил - Клуб Брюж [1:2] | 1:1 | 2:1 | 1:2 |
[Нед 20:15] 10160507 | Спортинг Шарльороа - Ойпен [1:0] | 2:0 | 3:1 | 2:1 | ● [Нед 21:45] 20030802 | Монца - Аталанта [1:2] | 1:1 | 1:3 | 1:2 |

. .
0:1 Гол на Боби68
. 32' Куинс ПР - Престън 1:0 .
Оейзис покрива удар в гредата на Мкк
. 43' РК Генк - Андерлехт 1:1 ❯ 2:1 .
0:2 Гол с греда на Копача
. 74' Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен 1:1 .
0:3 Гол на Копача
. 81' Юнион Сент Жил - Клуб Брюж 1:2 .
Инексис спасява удар на Боби68
. Монца - Аталанта 1:2 88' .
Мкк [1] бай Момчил
Сарафино [2] Ла Вила
Христов [3] Копача
[К] Форест Фен [4] Боби68
Инексис [В] Оейзис [К]
● ● ●
.
Изображение CRAZY BAND 4:2 THUG SLUGS Изображение
(3:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10020104 | Хайденхайм - РБ Лайпциг [1:2] | 1:1 | 1:2 | 1:2 | ● [Съб 17:00] 10070301 | Съндърланд - Милуол [0:1] | 1:1 | 1:0 | |
[Съб 16:30] 10020107 | Кьолн - Дармщат [0:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 17:15] 10100402 | Расинг Сантандер - Леванте [0:0] | 1:0 | 2:1 | 1:1 |
[Съб 17:00] 10070302 | Кардиф - Саутхямптън [2:1] | 1:2 | 0:2 | | ● [Съб 18:00] 10050204 | Нант - Рен [0:3] | 1:1 | 1:2 | 0:1 |
[Съб 17:00] 10070304 | Норич - Бристол Сити [1:1] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 19:15] 10070307 | Куинс ПР - Престън [1:0] | 1:1 | 2:0 | 2:1 |
[Съб 17:30] 40360011 | У Крайова 1948 - Динамо Букурещ [1:1] [PK] | 1:1 | 3:2 / 2:3 | -:- / -:- | ● [Съб 19:30] 10020101 | Унион Берлин - Байерн Мюнхен [1:5] | 0:2 | 1:3 | |
[Съб 22:00] 10050202 | Ланс - Клермон [1:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Съб 22:00] 10100407 | Уеска - Сарагоса [1:2] | 0:0 | 1:1 | |
[Нед 15:00] 10100401 | Еспаньол - Андора [1:1] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 18:05] 10050206 | Стад Брест - Монако [0:2] | 0:2 | 1:2 | |
[Нед 17:15] 10100404 | Ейбар - Алкоркон [2:0] | 2:1 | 2:0 | | ● [Нед 18:30] 10020102 | Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен [1:1] | 2:2 | 1:2 | 1:1 |
[Нед 22:00] 10050201 | Пари Сен Жермен - Лион [4:1] | 2:0 | 3:1 | 2:1 | ●

. .
Гол на Тиро 1:0
. Хайденхайм - РБ Лайпциг 1:2 4' .
Гол на Емесерем 2:0
. Хайденхайм - РБ Лайпциг 1:2 4' .
Гол от дузпа на Терминатор 3:0
. У Крайова 1948 - Динамо Букурещ 1:1 24' .
Барс спасява удар на Дуумър
. 44' Ланс - Клермон 1:0 .
Гол на Емесерем 4:0
. Ейбар - Алкоркон 2:0 67' .
4:1 Гол на Тянков
. 73' Стад Брест - Монако 0:2 .
4:2 Гол с греда на Фалкенбах
. 74' Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен 1:1 .
Тиро [1] Тянков
Емесерем [2] Надя
Фенгом [3] Фалкенбах
Дуумър [4] Лорд Брахилус
[К] Терминатор [В] Барс
● ● ●
.
Изображение THE THRACIAN ORPHICS 2:3 UNDERGROUND Изображение
(0:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10070302 | Кардиф - Саутхямптън [2:1] | 1:2 | 1:3 | | ● [Съб 17:00] 10070303 | Уотфорд - Хъл Сити [0:0] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 10070304 | Норич - Бристол Сити [1:1] | 1:0 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 30262406 | Нюпорт - Солфърд Сити [0:1] | 0:1 | 1:1 | 1:2 |
[Съб 17:00] 30262401 | Моркамб - Форест Грийн [1:2] | 2:1 | 2:2 | 1:0 | ● [Съб 17:15] 20040902 | Райо Валекано - Осасуна [2:1] | 1:0 | 2:1 | 1:1 |
[Съб 22:00] 20040907 | Жирона - Кадис [4:1] | 2:0 | 1:0 | 2:1 | ● [Съб 18:00] 10050204 | Нант - Рен [0:3] | 1:1 | 1:0 | 0:1 |
[Нед 15:00] 10100401 | Еспаньол - Андора [1:1] | 1:0 | 2:0 | | ● [Съб 19:00] 20030801 | Емполи - Наполи [1:0] | 0:2 | 0:1 | 1:1 |
[Нед 16:00] 10050205 | Лил - Страсбург [1:0] | 1:0 | 1:0 | 2:1 | ● [Съб 19:15] 10070307 | Куинс ПР - Престън [1:0] | 2:0 | 1:1 | |
[Нед 16:00] 20030804 | Торино - Фрозиноне [0:0] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 19:30] 10100403 | Елче - Спортинг Хихон [2:1] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 17:15] 10100404 | Ейбар - Алкоркон [2:0] | 2:1 | 1:0 | | ● [Съб 22:00] 10100407 | Уеска - Сарагоса [1:2] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 16:00] 50450018 | Марибор - Рогашка [3:0] [FK] | 3:0 | 1:4 / 0:5 | 3:1 / 4:0 |

. .
0:1 Гол с греда на Ририбиро
. 19' Нюпорт - Солфърд Сити 0:1 .
0:2 Гол на Стифо
. 20' Райо Валекано - Осасуна 2:1 .
Гол на Алекс 1:2
. Лил - Страсбург 1:0 59' .
Гол на Алекс 2:2
. Лил - Страсбург 1:0 59' .
2:3 Гол от фаул на Бай Гроздан
. 62' Марибор - Рогашка 3:0 .
Оскар [1] Ририбиро
Ивъл МакАндрюз [2] Стифо
Редо [3] Жоро Левскаря [К]
[К] Алекс [4] Бай Гроздан
Мартин [В] Василико
● ● ●
.
Изображение DEMBA BOYZ 2:0 DUNE WARRIORS Изображение
(1:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 20:15] 20141304 | Левски София - Берое [1:0] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 17:15] 10100402 | Расинг Сантандер - Леванте [0:0] | 1:0 | 1:1 | |
[Съб 21:30] 20171504 | Лугано - Лозана [2:0] | 2:0 | 3:1 | 2:1 | ● [Съб 17:15] 10100408 | Виляреал Б - Ферол [1:0] | 2:2 | 1:1 | |
[Нед 15:00] 10100401 | Еспаньол - Андора [1:1] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 19:00] 20030801 | Емполи - Наполи [1:0] | 1:1 | 1:2 | 0:2 |
[Нед 15:00] 30232103 | АИК Солна - Юргорден [2:0] | 2:1 | 1:0 | | ● [Съб 19:00] 20171506 | Ивердон - Лозана Уши [3:0] | 1:0 | 1:1 | 2:1 |
[Нед 16:00] 10050205 | Лил - Страсбург [1:0] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Нед 15:00] 30232106 | ГАИС Гьотеборг - Мялби [2:1] | 0:2 | 1:2 | |
[Нед 16:00] 20030804 | Торино - Фрозиноне [0:0] | 2:0 | 1:0 | 2:1 | ● [Нед 16:00] 10050207 | Реймс - Монпелие [1:2] | 1:1 | 1:0 | 0:1 |
[Нед 17:15] 10100404 | Ейбар - Алкоркон [2:0] | 2:1 | 1:0 | | ● [Нед 17:45] 20141305 | Локомотив София - Ботев Пловдив [0:4] | 2:1 | 0:2 | |
[Нед 22:00] 10050201 | Пари Сен Жермен - Лион [4:1] | 2:1 | 2:0 | 1:1 | ● [Нед 20:00] 10050203 | Тулуза - Марсилия [2:2] | 0:0 | 0:1 | 1:1 |

. .
Гол на Дани-007 1:0
. Лугано - Лозана 2:0 42' .
Гол на Гаменчо 2:0
. Лил - Страсбург 1:0 59' .
Гонзо [1] Жеката
Гаменчо [2] Легендата
Ванката [3] Венабили
Дани-007 [4] Гоа
[К] Шопченко [В] Кори [К]
● ● ●
.
Изображение REAL GREEN 1:0 THE GRIZZLIES Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10020105 | Волфсбург - Бохум [1:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10020106 | Хофенхайм - Борусия М'Гладбах [4:3] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 16:30] 10020107 | Кьолн - Дармщат [0:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 10070303 | Уотфорд - Хъл Сити [0:0] | 0:2 | 1:1 | 1:2 |
[Съб 17:00] 10070304 | Норич - Бристол Сити [1:1] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 19:00] 20030801 | Емполи - Наполи [1:0] | 1:2 | 0:2 | 0:1 |
[Съб 21:00] 10160505 | АА Гент - Мехелен [3:1] | 1:1 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 21:30] 30112002 | Хамбургер ШФ - Холщайн Кил [0:1] | 1:2 | 1:1 | 2:1 |
[Съб 22:00] 20040907 | Жирона - Кадис [4:1] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 18:30] 10020102 | Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен [1:1] | 1:1 | 2:2 | |
[Нед 14:30] 30112004 | Ханза Росток - Магдебург [0:2] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 18:30] 20010702 | Фулъм - Ливърпул [1:3] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 16:00] 20030804 | Торино - Фрозиноне [0:0] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 19:30] 10160501 | Юнион Сент Жил - Клуб Брюж [1:2] | 1:1 | 2:2 | 2:1 |
[Нед 17:00] 20010703 | Астън Вила - Борнемут [3:1] | 3:1 | 2:1 | | ● [Нед 22:00] 20040901 | Реал Мадрид - Барселона [3:2] | 2:2 | 2:1 | |

. .
Гол на Митак73 1:0
. Астън Вила - Борнемут 3:1 64' .
Анфийлд спасява удар с греда на Саймън80
. Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен 1:1 74' .
Удар в гредата на Вандом
. 89' Реал Мадрид - Барселона 2:2 ❯ 3:2 .
ХюманФактор [1] Саймън80
БатРадо [2] Вандом
Митак73 [3] Рогач
Роско [4] Румбети
[К] Анфийлд [В] Шваба [К]
● ● ●
.
Изображение THE MUMMIES 1:4 VALIANT KNIGHTS Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10070301 | Съндърланд - Милуол [0:1] | ?:? | 1:0 | | ● [Съб 16:30] 10020104 | Хайденхайм - РБ Лайпциг [1:2] | 1:3 | 1:2 | 1:1 |
[Съб 17:00] 10070303 | Уотфорд - Хъл Сити [0:0] | 1:2 | 2:2 | | ● [Съб 17:00] 10070302 | Кардиф - Саутхямптън [2:1] | 1:1 | 1:2 | |
[Съб 19:30] 10020101 | Унион Берлин - Байерн Мюнхен [1:5] | ?:? | ?:? | 1:2 | ● [Съб 17:00] 10070304 | Норич - Бристол Сити [1:1] | 2:1 | 3:1 | |
[Съб 19:30] 10100403 | Елче - Спортинг Хихон [2:1] | 1:1 | 1:0 | | ● [Съб 17:15] 10100402 | Расинг Сантандер - Леванте [0:0] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 15:00] 10100401 | Еспаньол - Андора [1:1] | 1:0 | ?:? | | ● [Съб 18:00] 10050204 | Нант - Рен [0:3] | 1:1 | 1:0 | 0:1 |
[Нед 20:00] 10050203 | Тулуза - Марсилия [2:2] | 1:1 | 1:2 | 2:1 | ● [Съб 22:00] 10050202 | Ланс - Клермон [1:0] | 1:0 | 2:0 | 2:0 |
[Нед 20:30] 10020103 | Фрайбург - Майнц [1:1] | 2:1 | 1:0 | 1:1 | ● [Нед 17:15] 10100404 | Ейбар - Алкоркон [2:0] | 2:0 | 2:1 | |
[Нед 22:00] 10050201 | Пари Сен Жермен - Лион [4:1] | 1:1 | 1:2 | ?:? | ● [Нед 18:30] 10020102 | Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен [1:1] | 1:1 | 1:1 | 2:1 |

. .
0:1 Гол на А.Агаси
. 4' Хайденхайм - РБ Лайпциг 1:2 .
Удар в гредата на Нуф
. 8' Кардиф - Саутхямптън 1:1 ❯ 2:1 .
Анфийлд Айрън спасява удар на Нуф
. Ланс - Клермон 1:0 44' .
0:2 Гол на Хенман
. 67' Ейбар - Алкоркон 2:0 .
0:3 Гол с греда на Хенман
. 74' Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен 1:1 .
0:4 Гол с греда на Нуф
. 74' Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен 1:1 .
Удар в гредата на Мандор
. Тулуза - Марсилия 2:1 ❯ 2:2 84' .
Гол на доги 1:4
. Фрайбург - Майнц 1:1 86' .
- [1] Нуф [К]
Баба Тонка [2] Хенман
[К] Мандор [3] А.Агаси
доги [4] Алфи
Анфийлд Айрън [В] -
● ● ●
.
Изображение AIR FORCE 2:0 EXTREME ZOMBIES Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10020107 | Кьолн - Дармщат [0:2] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 16:30] 10020105 | Волфсбург - Бохум [1:0] | 2:1 | 2:0 | |
[Съб 19:30] 10020101 | Унион Берлин - Байерн Мюнхен [1:5] | 1:2 | 1:3 | 0:3 | ● [Съб 16:30] 10020106 | Хофенхайм - Борусия М'Гладбах [4:3] | 1:1 | 1:0 | 2:1 |
[Съб 21:00] 10160505 | АА Гент - Мехелен [3:1] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 17:15] 10100402 | Расинг Сантандер - Леванте [0:0] | 1:1 | 1:0 | 2:1 |
[Съб 22:00] 10050202 | Ланс - Клермон [1:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Съб 18:00] 10050204 | Нант - Рен [0:3] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 15:00] 10100401 | Еспаньол - Андора [1:1] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 19:15] 10160504 | Вестерло - Стандард Лиеж [3:3] | 1:1 | 2:1 | |
[Нед 16:00] 10050205 | Лил - Страсбург [1:0] | 2:1 | 2:0 | 1:1 | ● [Съб 21:45] 20030805 | Верона - Удинезе [1:0] | 1:1 | 2:1 | |
[Нед 16:00] 20030804 | Торино - Фрозиноне [0:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Нед 16:00] 10050208 | Льо Авър - Мец [0:1] | 1:0 | 2:1 | 1:1 |
[Нед 17:15] 10100404 | Ейбар - Алкоркон [2:0] | 1:0 | 2:0 | 2:0 | ● [Нед 17:15] 10100406 | Елденсе - Албасете [0:1] | 1:0 | 2:1 | 1:1 |

. .
Дяволо спасява удар на Дъбрав
. 44' Ланс - Клермон 1:0 .
Гол на Симо 1:0
. Ейбар - Алкоркон 2:0 67' .
Гол на Дъбрав 2:0
. Ейбар - Алкоркон 2:0 67' .
Дъбрав [1] ПЕПИТО
Симо [2] Моандър
Роби [3] Мадридиста
Пениуайз [4] Коко
[К] Крюшо [В] Дяволо [К]
● ● ●
.

ПМЛ Лига ● 2023-2024

Изображение КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● DEMBA BOYZ 18 10 4 4 34:18 +16 24 9 7 1 1 18:6 +12 15 9 3 3 3 16:12 +4 9
2. ● КРИВА НИВА 18 10 4 4 30:19 +11 24 9 6 2 1 16:6 +10 14 9 4 2 3 14:13 +1 10
3. ● UNDERGROUND 18 9 5 4 33:26 +7 23 9 6 1 2 22:14 +8 13 9 3 4 2 11:12 -1 10
4. AIR FORCE 18 10 2 6 29:25 +4 22 9 6 0 3 16:11 +5 12 9 4 2 3 13:14 -1 10
5. THE GRIZZLIES 18 9 3 6 31:32 -1 21 9 3 3 3 13:17 -4 9 9 6 0 3 18:15 +3 12
6. DUNE WARRIORS 18 9 2 7 35:31 +4 20 9 5 1 3 21:16 +5 11 9 4 1 4 14:15 -1 9
7. ● СИНЯТА ЛАВИНА 18 8 3 7 23:25 -2 19 9 4 2 3 11:10 +1 10 9 4 1 4 12:15 -3 9
8. CRAZY BAND 18 8 2 8 25:26 -1 18 9 5 0 4 15:14 +1 10 9 3 2 4 10:12 -2 8
9. THE THRACIAN ORPHICS 18 8 0 10 39:41 -2 16 9 4 0 5 21:21 0 8 9 4 0 5 18:20 -2 8
10. EXTREME ZOMBIES 18 6 4 8 25:28 -3 16 9 4 1 4 13:13 0 9 9 2 3 4 12:15 -3 7
11. ● THE MUMMIES 18 6 3 9 32:36 -4 15 9 4 2 3 17:16 +1 10 9 2 1 6 15:20 -5 5
12. ● LES MOUSQUETAIRES 18 5 5 8 24:30 -6 15 9 2 4 3 13:13 0 8 9 3 1 5 11:17 -6 7
13. REAL GREEN 18 5 3 10 21:27 -6 13 9 3 3 3 9:9 0 9 9 2 0 7 12:18 -6 4
14. THUG SLUGS 18 4 5 9 24:33 -9 13 9 4 3 2 18:14 +4 11 9 0 2 7 6:19 -13 2
15. ● VALIANT KNIGHTS 18 5 1 12 23:31 -8 11 9 1 0 8 9:16 -7 2 9 4 1 4 14:15 -1 9




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА Изображение

▶ ||DMB|||KRN|||UGR|||AFR|||GRZ|||DWR|||SLV|||CRB|||THO|||EXZ|||MUM|||LMQ|||RGR|||TSL|||VKN|
1. DEMBA BOYZ ||DMB|||||| ||| |||4:1||| |||2:0|||3:1|||0:0||| ||| ||| ||| |||3:1|||1:0|||2:0|
2. КРИВА НИВА ||KRN|||0:0||||||1:0||| |||1:2||| |||3:1|||1:0||| |||2:2|||4:1||| ||| ||| ||| |
3. UNDERGROUND ||UGR|||3:0||| |||||| |||3:1||| |||3:2|||4:0||| |||2:2|||2:6||| ||| |||1:0||| |
4. AIR FORCE ||AFR||| |||1:0|||3:0||||||2:1||| ||| ||| |||2:3|||2:0||| |||1:2|||2:0||| ||| |
5. THE GRIZZLIES ||GRZ|||2:2||| ||| ||| ||||||3:2|||1:1|||1:3||| |||0:3|||4:1||| ||| |||2:1||| |
6. DUNE WARRIORS ||DWR||| |||2:3|||1:1|||1:4||| |||||| ||| |||4:2||| ||| |||4:2|||2:1||| |||4:0|
7. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV||| ||| ||| |||1:1||| |||0:1|||||| |||3:2||| ||| |||2:1|||2:1|||1:1|||0:2|
8. CRAZY BAND ||CRB||| ||| ||| |||1:3||| |||1:2|||3:1||||||2:1||| ||| ||| |||2:1|||4:2|||0:1|
9. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||1:5|||5:1|||2:3||| |||3:4||| ||| ||| ||||||4:2|||2:1|||3:1||| ||| ||| |
10. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||2:1||| ||| ||| ||| |||2:1|||0:1|||1:4||| ||||||2:1||| ||| |||0:0|||3:0|
11. THE MUMMIES ||MUM|||0:2||| ||| |||1:1||| |||1:1|||0:1|||3:1||| ||| |||||| ||| |||4:2|||1:4|
12. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ|||2:1|||0:3|||0:0||| |||1:2||| ||| |||1:1||| |||2:2|||2:2|||||| ||| ||| |
13. REAL GREEN ||RGR||| |||1:1|||2:2||| |||1:0||| ||| ||| |||1:3|||1:0|||0:1|||0:1|||||| ||| |
14. THUG SLUGS ||TSL||| |||2:2||| |||4:1||| |||3:2||| ||| |||2:0||| ||| |||2:2|||0:2||||||3:3|
15. VALIANT KNIGHTS ||VKN||| |||0:1|||1:2|||0:1|||2:3||| ||| ||| |||1:3||| ||| |||1:2|||3:1||| ||||

© PML 2002-2024


ПМЛ Мейджър Лига ● 2023-2024
   >>>>
Изображение КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● DUNE WARRIORS 4 3 0 1 8:6 +2 6 2 1 0 1 3:3 0 2 2 2 0 0 5:3 +2 4
2. ● UNDERGROUND 4 2 1 1 7:5 +2 5 2 1 0 1 4:3 +1 2 2 1 1 0 3:2 +1 3
3. ● THE GRIZZLIES 4 2 1 1 5:6 -1 5 2 0 1 1 0:4 -4 1 2 2 0 0 5:2 +3 4
4. ● VALIANT KNIGHTS 4 1 0 3 5:5 0 2 2 0 0 2 1:3 -2 0 2 1 0 1 4:2 +2 2
5. ● EXTREME ZOMBIES 4 1 0 3 4:7 -3 2 2 0 0 2 3:5 -2 0 2 1 0 1 1:2 -1 2




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА Изображение

▶ ||DWR|||UGR|||GRZ|||VKN|||EXZ|
1. DUNE WARRIORS ||DWR|||||| |||1:3||| |||2:0|
2. UNDERGROUND ||UGR|||2:3|||||| |||2:0||| |
3. THE GRIZZLIES ||GRZ||| |||0:0||||||0:4||| |
4. VALIANT KNIGHTS ||VKN|||1:2||| ||| ||||||0:1|
5. EXTREME ZOMBIES ||EXZ||| |||2:3|||1:2||| ||||

© PML 2002-2024


ПМЛ Блуфен Лига ● 2023-2024
   >>>>
Изображение КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● КРИВА НИВА 4 3 0 1 7:2 +5 6 2 2 0 0 4:0 +4 4 2 1 0 1 3:2 +1 2
2. ● СИНЯТА ЛАВИНА 4 3 0 1 6:3 +3 6 2 1 0 1 2:1 +1 2 2 2 0 0 4:2 +2 4
3. ● CRAZY BAND 4 2 0 2 3:4 -1 4 2 1 0 1 2:3 -1 2 2 1 0 1 1:1 0 2
4. ● LES MOUSQUETAIRES 4 1 0 3 5:6 -1 2 2 1 0 1 5:2 +3 2 2 0 0 2 0:4 -4 0
5. ● THUG SLUGS 4 1 0 3 2:8 -6 2 2 1 0 1 2:2 0 2 2 0 0 2 0:6 -6 0




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА Изображение

▶ ||KRN|||SLV|||CRB|||LMQ|||TSL|
1. КРИВА НИВА ||KRN|||||| ||| |||2:0|||2:0|
2. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||2:0||||||0:1||| ||| |
3. CRAZY BAND ||CRB|||0:3||| ||||||2:0||| |
4. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ||| |||1:2||| ||||||4:0|
5. THUG SLUGS ||TSL||| |||1:2|||1:0||| ||||

© PML 2002-2024


ПМЛ Сафин Лига ● 2023-2024
   >>>>
Изображение КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● REAL GREEN 4 2 1 1 8:5 +3 5 2 1 1 0 3:1 +2 3 2 1 0 1 5:4 +1 2
2. ● DEMBA BOYZ 4 2 1 1 8:5 +3 5 2 1 0 1 3:3 0 2 2 1 1 0 5:2 +3 3
3. ● THE MUMMIES 4 2 0 2 9:8 +1 4 2 2 0 0 7:4 +3 4 2 0 0 2 2:4 -2 0
4. ● AIR FORCE 4 2 0 2 4:7 -3 4 2 1 0 1 3:5 -2 2 2 1 0 1 1:2 -1 2
5. ● THE THRACIAN ORPHICS 4 1 0 3 5:9 -4 2 2 0 0 2 1:4 -3 0 2 1 0 1 4:5 -1 2




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА Изображение

▶ ||RGR|||DMB|||MUM|||AFR|||THO|
1. REAL GREEN ||RGR||||||1:1||| |||2:0||| |
2. DEMBA BOYZ ||DMB||| ||||||2:1||| |||1:2|
3. THE MUMMIES ||MUM|||3:2||| |||||| |||4:2|
4. AIR FORCE ||AFR||| |||1:4|||2:1|||||| |
5. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||1:3||| ||| |||0:1||||

© PML 2002-2024


⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Лиги ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Мандор THE MUMMIES 14 3 (18) 7 2 ( 9) 6 1 ( 9) 1 0 ◼|
|◼ 2. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 14 2 (17) 7 0 ( 8) 6 2 ( 9) 1 0 ◼|
|◼ 3. Венабили DUNE WARRIORS 11 1 (18) 7 0 ( 9) 3 1 ( 9) 1 0 ◼|
|◼ 4. Саймън80 THE GRIZZLIES 10 3 (18) 6 1 ( 9) 4 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 5. Ририбиро UNDERGROUND 10 2 (18) 8 2 ( 9) 2 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 10 2 (18) 3 1 ( 9) 7 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 7. Гонзо DEMBA BOYZ 10 1 (18) 5 0 ( 9) 4 1 ( 9) 1 0 ◼|
|◼ 8. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 10 0 (16) 6 0 ( 8) 4 0 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 9. Жеката DUNE WARRIORS 9 3 (18) 5 2 ( 9) 4 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 10. Румбети THE GRIZZLIES 9 2 (13) 3 1 ( 6) 6 1 ( 7) 0 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Доги THE MUMMIES 9 2 (18) 6 1 ( 9) 3 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 12. Стифо UNDERGROUND 9 1 (18) 5 0 ( 9) 4 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ Гаменчо DEMBA BOYZ 9 1 (18) 6 0 ( 9) 3 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 14. Тиро CRAZY BAND 9 0 (18) 4 0 ( 9) 5 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 15. Гоа DUNE WARRIORS 8 5 (18) 6 1 ( 9) 1 2 ( 9) 1 2 ◼|
|◼ 16. Коко EXTREME ZOMBIES 8 3 (18) 3 2 ( 9) 5 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 17. Роби AIR FORCE 8 2 (14) 4 0 ( 7) 4 2 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 18. Хенман VALIANT KNIGHTS 8 2 (16) 3 1 ( 8) 5 1 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 19. Бай Гроздан UNDERGROUND 8 2 (18) 4 1 ( 9) 2 0 ( 9) 2 1 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 8 2 (18) 6 0 ( 9) 2 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 21. Копача КРИВА НИВА 8 1 (17) 2 0 ( 9) 6 1 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 22. Симо AIR FORCE 7 7 (18) 2 3 ( 9) 5 3 ( 9) 0 1 ◼|
|◼ 23. А.Агаси VALIANT KNIGHTS 7 6 (18) 2 3 ( 9) 5 3 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 24. Моандър EXTREME ZOMBIES 7 5 (18) 6 4 ( 9) 1 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 25. Фалкенбах THUG SLUGS 7 3 (14) 3 0 ( 6) 3 3 ( 8) 1 0 ◼|
|◼ 26. Емесерем CRAZY BAND 7 3 (18) 5 3 ( 9) 2 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 7 3 (18) 6 2 ( 9) 0 1 ( 9) 1 0 ◼|
|◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 7 3 (18) 3 3 ( 9) 4 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 29. Дъбрав AIR FORCE 7 2 (16) 6 2 ( 8) 1 0 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 30. Легендата DUNE WARRIORS 7 1 (18) 3 1 ( 9) 4 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ Бай Момчил КРИВА НИВА 7 1 (18) 3 0 ( 9) 4 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 32. Христов LES MOUSQUETAIRES 7 0 (17) 2 0 ( 8) 5 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 33. Редо THE THRACIAN ORPHICS 6 4 (14) 3 3 ( 8) 3 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 34. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 6 3 (18) 3 2 ( 9) 3 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 35. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 6 2 (18) 1 0 ( 9) 5 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 36. Жоро Левскаря UNDERGROUND 6 1 (18) 4 0 ( 9) 2 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 37. Шифтър THUG SLUGS 6 0 (11) 6 0 ( 7) 0 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 38. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 6 0 (18) 0 0 ( 9) 6 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 39. Фенгом CRAZY BAND 5 5 (18) 2 1 ( 9) 3 4 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 40. Баба Тонка THE MUMMIES 5 4 (18) 2 1 ( 9) 3 3 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 41. Вандом THE GRIZZLIES 5 3 (18) 1 1 ( 9) 4 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 5 3 (18) 2 2 ( 9) 3 0 ( 9) 0 1 ◼|
|◼ 43. Мартун КРИВА НИВА 5 2 ( 6) 3 1 ( 3) 2 1 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 44. Лорд Брахилус THUG SLUGS 5 2 (12) 4 1 ( 7) 1 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 45. Бат Влади REAL GREEN 5 2 (13) 2 1 ( 6) 3 1 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 46. Дани-007 DEMBA BOYZ 5 2 (18) 4 1 ( 9) 1 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 47. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 4 3 (17) 3 0 ( 9) 1 3 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 48. Рогач THE GRIZZLIES 4 3 (18) 1 1 ( 9) 3 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 49. Роско REAL GREEN 4 2 (15) 2 0 ( 7) 2 2 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 50. Джони Хейнс THE MUMMIES 4 2 (17) 1 0 ( 8) 3 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 4 2 (17) 3 1 ( 9) 1 1 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 52. ХюманФактор REAL GREEN 4 1 (14) 0 0 ( 7) 3 1 ( 7) 1 0 ◼|
|◼ 53. Митак73 REAL GREEN 4 1 (15) 3 1 ( 8) 1 0 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 54. Мкк LES MOUSQUETAIRES 4 1 (16) 3 1 ( 8) 1 0 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 55. Пениуайз AIR FORCE 4 0 (15) 2 0 ( 7) 2 0 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 56. Боби68 КРИВА НИВА 3 5 (12) 2 2 ( 7) 1 3 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 57. Алфи VALIANT KNIGHTS 3 3 (15) 1 1 ( 6) 2 2 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 58. Дуумър CRAZY BAND 3 2 (18) 3 2 ( 9) 0 0 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 59. Мадридиста EXTREME ZOMBIES 3 1 (18) 1 0 ( 9) 2 1 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 60. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 3 0 ( 4) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 61. Шваба THE GRIZZLIES 3 0 ( 5) 2 0 ( 3) 0 0 ( 2) 1 0 ◼|
|◼ 62. Ла Вила КРИВА НИВА 3 0 ( 7) 3 0 ( 3) 0 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 63. К. Донев КРИВА НИВА 3 0 ( 9) 2 0 ( 5) 1 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 64. БатРадо REAL GREEN 3 0 (13) 2 0 ( 7) 1 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 65. Дарксийд AIR FORCE 2 1 ( 6) 1 1 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 66. Тянков THUG SLUGS 2 1 (12) 1 0 ( 5) 1 1 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 67. Надя THUG SLUGS 2 1 (13) 2 1 ( 5) 0 0 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 68. Острието THUG SLUGS 2 0 (10) 1 0 ( 6) 1 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 69. Оейзис КРИВА НИВА 1 2 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 2 ◼|
|◼ 70. Нуф VALIANT KNIGHTS 1 2 ( 5) 0 0 ( 3) 1 1 ( 2) 0 1 ◼|
|◼ 71. Спаркито13 REAL GREEN 1 1 ( 2) 0 1 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 72. Крюшо AIR FORCE 1 1 ( 3) 1 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 73. Терминатор CRAZY BAND 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 74. Шопченко DEMBA BOYZ 0 2 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 2 ◼|
|◼ 75. Кори DUNE WARRIORS 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 77. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 0 1 ( 3) 0 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 78. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Мартин THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 80. Кибик КРИВА НИВА 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ( 3) 0 0 ◼|

||
|◼отбелязани голове   избити голови удари   (изиграни мачове)|◼

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Лиги ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Василико UNDERGROUND 16 26 (18) 7 13 ( 9) 9 12 ( 9) 0 1 ◼|
|◼ 2. Оейзис КРИВА НИВА 13 19 (18) 8 6 ( 9) 5 13 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 3. Барс THUG SLUGS 11 25 (15) 5 11 ( 8) 5 13 ( 7) 1 1 ◼|
|◼ 4. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 10 35 (18) 6 15 ( 9) 4 20 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 5. Терминатор CRAZY BAND 9 26 (18) 5 14 ( 9) 4 12 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 6. Инексис LES MOUSQUETAIRES 9 27 (17) 5 13 ( 9) 3 14 ( 8) 1 0 ◼|
|◼ 7. Дяволо EXTREME ZOMBIES 9 28 (18) 4 13 ( 9) 3 15 ( 9) 2 0 ◼|
|◼ 8. Брут THE GRIZZLIES 9 31 (16) 3 17 ( 8) 6 14 ( 8) 0 0 ◼|
|◼ 9. Кори DUNE WARRIORS 8 31 (18) 7 15 ( 9) 1 15 ( 9) 0 1 ◼|
|◼ 10. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 7 8 ( 5) 4 5 ( 3) 3 3 ( 2) 0 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Шопченко DEMBA BOYZ 7 18 (18) 3 6 ( 9) 4 12 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 12. Анфийлд REAL GREEN 7 27 (18) 2 9 ( 9) 5 18 ( 9) 0 0 ◼|
|◼ 13. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 6 13 (12) 3 5 ( 6) 3 8 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 14. Редо THE THRACIAN ORPHICS 4 9 ( 4) 0 1 ( 1) 1 6 ( 3) 3 2 ◼|
|◼ 15. Крюшо AIR FORCE 4 19 (13) 1 10 ( 6) 3 9 ( 7) 0 0 ◼|
|◼ 16. Нуф VALIANT KNIGHTS 4 25 (13) 3 12 ( 6) 0 11 ( 7) 1 2 ◼|
|◼ 17. Мартин THE THRACIAN ORPHICS 3 13 ( 7) 2 9 ( 4) 1 4 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 18. Мандор THE MUMMIES 2 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 2 1 ◼|
|◼ 19. Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 20. Сатурния AIR FORCE 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 21. Дъбрав AIR FORCE 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 22. Шваба THE GRIZZLIES 1 1 ( 2) 1 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 23. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 2 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 2 ◼|
|◼ 24. Шифтър THUG SLUGS 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 25. Алфи VALIANT KNIGHTS 1 2 ( 2) 1 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 26. Тянков THUG SLUGS 1 3 ( 1) 1 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 27. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 6 ( 2) 1 4 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 28. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 29. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 30. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 32. Хенман VALIANT KNIGHTS 0 3 ( 2) 0 1 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ◼|

||
|◼спасени голови удари   допуснати голове   (изиграни мачове)|◼

|

ОТБОР НА КРЪГА

▶.......◀||1|||Емесерем |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Алекс |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Нуф |||VALIANT KNIGHTS ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Дъбрав |||AIR FORCE ||▶.......◀

▶.......◀||В|||Инексис |||LES MOUSQUETAIRES ||▶.......◀

КАПИТАН||Д|||Шопченко |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀
КАПИТАН||Г|||Оейзис |||КРИВА НИВА ||▶.......◀

|

★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★

|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★|
| 1. Оейзис КРИВА НИВА 13 24 ☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 2. Василико UNDERGROUND 11 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 3. Мандор THE MUMMIES 9 24 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 4. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 7 9 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 5. Дяволо EXTREME ZOMBIES 7 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 6. Барс THUG SLUGS 6 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 7. Доги THE MUMMIES 6 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 6 ☆★|
| 8. Надя THUG SLUGS 5 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 9. Брут THE GRIZZLIES 5 20 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 10. Инексис LES MOUSQUETAIRES 5 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

| 11. Ририбиро UNDERGROUND 5 22 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Симо AIR FORCE 5 22 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 13. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 5 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Оскар THE THRACIAN ORPHICS 5 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 15. Саймън80 THE GRIZZLIES 5 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 16. Гоа DUNE WARRIORS 5 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
| Кори DUNE WARRIORS 5 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
| 18. А.Агаси VALIANT KNIGHTS 5 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 19. Мартин THE THRACIAN ORPHICS 4 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 20. Мартун КРИВА НИВА 4 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 21. Моандър EXTREME ZOMBIES 4 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 22. Коко EXTREME ZOMBIES 4 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 23. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 4 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 24. Терминатор CRAZY BAND 4 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| Емесерем CRAZY BAND 4 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 26. Рогач THE GRIZZLIES 4 24 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 27. Копача КРИВА НИВА 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Анфийлд REAL GREEN 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 29. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Гонзо DEMBA BOYZ 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 31. Жоро Левскаря UNDERGROUND 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Алфи VALIANT KNIGHTS 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Ванката DEMBA BOYZ 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Дани-007 DEMBA BOYZ 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Редо THE THRACIAN ORPHICS 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 36. Жеката DUNE WARRIORS 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Нуф VALIANT KNIGHTS 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Бай Момчил КРИВА НИВА 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 40. Шваба THE GRIZZLIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 41. Роби AIR FORCE 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 42. Румбети THE GRIZZLIES 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 43. Дъбрав AIR FORCE 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 44. Пепито EXTREME ZOMBIES 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 45. Бай Гроздан UNDERGROUND 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Шопченко DEMBA BOYZ 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 48. Джони Хейнс THE MUMMIES 2 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 49. Легендата DUNE WARRIORS 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Вандом THE GRIZZLIES 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 54. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 55. Ла Вила КРИВА НИВА 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 56. К. Донев КРИВА НИВА 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 57. Острието THUG SLUGS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 58. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 59. Боби68 КРИВА НИВА 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Бат Влади REAL GREEN 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 61. Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Шифтър THUG SLUGS 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 63. Роско REAL GREEN 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| ХюманФактор REAL GREEN 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Митак73 REAL GREEN 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 66. Крюшо AIR FORCE 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Тянков THUG SLUGS 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 68. Мкк LES MOUSQUETAIRES 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 69. Стифо UNDERGROUND 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Гаменчо DEMBA BOYZ 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 71. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Тиро CRAZY BAND 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Фенгом CRAZY BAND 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дуумър CRAZY BAND 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 75. Баба Тонка THE MUMMIES 1 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 77. Хенман VALIANT KNIGHTS 1 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|

|


ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (22.04.2024-28.04.2024)

● Купа на ПМЛ - финал (неутрален терен) ●
КРИВА НИВА - СИНЯТА ЛАВИНА
|
● Купа на Памела - финал (неутрален терен) ●
THUG SLUGS - VALIANT KNIGHTS
|


Последна промяна Mandor на 21.04.2024 23:05, променена общо 9 пъти



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9685
Отговори с цитат
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S23W27] ПМЛ Лига, XV кръг (H - 18:00) <>   |   21.04.2024 18:38


Честито Демби! :first:
Колкото можахме ви държахме под напрежение... :cheers:

_________________
Изображение


 
(Air Force)
Аватар

Регистриран на: 21.09.2012 12:13
Мнения: 1048
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S23W27] ПМЛ Лига, XV кръг (H - 22:00) <>   |   21.04.2024 21:38


Честито на Demba Boyz!!!
Наздраве!!!
:cheers:

_________________
Изображение


 
ICQ
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5103
Отговори с цитат
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S23W27] ПМЛ Лига, XV кръг (FT) <>   |   22.04.2024 09:46


Поздравления за Демба Бойз :rock:
Респект за упоритостта през всичките тези години и че никога не се предадохте, макар да сте били на ръба на отказването.
Постоянството винаги дава успехи - браво!

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг