Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 24.04.2024 19:49



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
# [14131001] ● CRAZY BAND 1:4 NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ІХ кръг) 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Мнение  Re: # [14131001] ● CRAZY BAND 1:4 NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ІХ кръг)   |   01.12.2014 13:19


Честито на всички резачки, уникален мач. Точно като Резо мисля, въпреки изразителната победа до последната минута нищо не се знаеше. Един гол за Сао Пауло в последната минута и един такъв за Сантос и щеше да е равен, а сега на обратния полюс. Затова тази игра е ненормална, всичко може да стане. Аз също като видях мачовете ми беше доста мътно. Въобще не бяха лесни, нищо, че вкарахме. Респект за Бандата. И успех им пожелавам по-натам! :-)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Мнение  Re: # [14131001] ● CRAZY BAND 1:4 NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ІХ кръг)   |   01.12.2014 18:33


Благодаря на Резо за приятните думи.
Макар, че аз не съм най-подходящият да пиша, имайки в предвид отчайващата ми форма, след мача с лавините ще си проличи дали ще сме един от 3-те коня или ще изостанем с 5 точки от тях. Това ще е почти окончателно... дали сме в борбата за първото място или в борбата за оставане в А група.
Аз бих казал, че резачките и лавините са двата претендента за титлата. Ние сме все още "в суматохата" и търсим както казва нашия мениджър - "баланса между импровизацията и сватбарщината" :laugh:
:cheers:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: # [14131001] ● CRAZY BAND 1:4 NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ІХ кръг)   |   01.12.2014 19:34


Явно има някакво голямо неразбиране в отбора относно целите ни в шампионата, затова нека поясня. Миналия сезон ни беше за утвърждаване в челото на "Б" лига. Този сезон ни е за титла в "Б" лига. Следващия сезон ни е за утвърждаване в елита. По-следващия сезон ни е за атакуване на челото. Айде дайте първо да се научим да играем добър виртуален футбол, пък тогава да поставяме високи цели, че най-лошо се пада, когато тръгнеш по високото, преди още да си се научил да летиш ;)

Иначе браво на резачките! В първите кръгове изглеждаха доста колебливи, но постепенно си стъпиха на краката и след тази силна серия вече могат със самочувствие да се конкурират с лидера, който по едно време изглеждаше направо недостижим на върха. Пожелавам им да оглавят класирането след Х кръг, ако ме разбирате за кои важни условия иде реч ;)))


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10455
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: AW: # [14131001] ● CRAZY BAND 1:4 NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ІХ кръг)   |   01.12.2014 20:15


Това, което написа, батка, може да ни е/била план-програмата (колкото и петилетно да звучи). Целите е добре да се изпълняват, но когато човек ги задмине, трябва да се огледа, да се замисли и да си постави нови. С това изобщо не искам да кажа, че трябва да си поставяме каквито и да е титли и купи като цели. Да се научим да четем играта още по-добре, да намерим идеалната крива, да се утвърдим в А ВФГ-то, това са за мене важните неща. С други думи, човек трябва да е адаптивен към обстоятелствата, извличайки позитивите и избягвайки негативите, породени от динамиката на заобикалящото го.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: AW: # [14131001] ● CRAZY BAND 1:4 NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ІХ кръг)   |   01.12.2014 20:20


Цитат:
Да се научим да четем играта още по-добре, да намерим идеалната крива, да се утвърдим в А ВФГ-то, това са за мене важните неща.


:cheers:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Мнение  Re: # [14131001] ● CRAZY BAND 1:4 NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ІХ кръг)   |   02.12.2014 18:15


Bjoern Bo написа:
Явно има някакво голямо неразбиране в отбора относно целите ни в шампионата, затова нека поясня. Миналия сезон ни беше за утвърждаване в челото на "Б" лига. Този сезон ни е за титла в "Б" лига. Следващия сезон ни е за утвърждаване в елита. По-следващия сезон ни е за атакуване на челото. Айде дайте първо да се научим да играем добър виртуален футбол, пък тогава да поставяме високи цели, че най-лошо се пада, когато тръгнеш по високото, преди още да си се научил да летиш ;)

Иначе браво на резачките! В първите кръгове изглеждаха доста колебливи, но постепенно си стъпиха на краката и след тази силна серия вече могат със самочувствие да се конкурират с лидера, който по едно време изглеждаше направо недостижим на върха. Пожелавам им да оглавят класирането след Х кръг, ако ме разбирате за кои важни условия иде реч ;)))


Не за друго баце, ама се питам има ли друг отбор в ПМЛ с 2 капитана и то мощни??? :blink:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг