Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:27



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
# [14151001] ● EXTREME ZOMBIES 1:0 NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг) 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   14.12.2014 20:55


и ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ

:devil: :devil: :devil:

Ювеееееееееееееееееее
евала Ювето :-D :rock:

с гол в 94 мин. измъкваме изключително важна победа над един от най-култовите отбори в Памелка :-)

успех на резачките в оставашите мачове и така

:cheers:


 

Регистриран на: 21.10.2014 16:05
Мнения: 117
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   14.12.2014 20:59


Четита победа на отбора на Зомбитата !

Дано другият кръг излезнем от дупката в която сме изпаднали и успеем да победим симпатичния отбор на Мечоците. ;-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   14.12.2014 21:06


SCB FOREVER написа:
Четита победа на отбора на Зомбитата !

Дано другият кръг излезнем от дупката в която сме изпаднали и успеем да победим симпатичния отбор на Мечоците. ;-)


Завършваме полусезона с 2 поредни загуби. Дано това не стане в завършването и на сезона. Лавината есенен шампион и много сгъстено в челото на следващите позиции. Очаква ни удивителен втори полусезон! :football:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 21.10.2014 16:05
Мнения: 117
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   14.12.2014 21:17


TheExorcist написа:
Честита победа на Зомбитата. Заслужена според мен, макар, че боли, че ни вкараха баш с последната атака накрая. Тия Остенде какъв гол изпуснаха в последната минута не е за вярване, но ги има тези моменти1 :-)


Аз гледах последните 20 минути на този мач и мога да кажа, че освен бавене, лежане, няколко спречквания между двата отбора и няколко смени за бавене на играта, друго не видях. Да, Андерлехт имаха един прехвърлящ удар, който не можа да уцели вратата и толкова. Връх на всичко това беше, че съдията всячески гледаше да бави и накъсва играта, а накрая за капак даде само две минути продължение(може би взима пример от Ст. Тодоров в днешния му мач в Разград), но да беше дал и 10 - резултата щеше да е все същия.


Последна промяна SCB FOREVER на 14.12.2014 21:19, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   14.12.2014 21:27


гледам хобит по нова премиерата и не следях последния мач, радвам се че излезе 3:0, щото се чудех леко и между 3:1, но общо взето си взех поука че тоя мач задължително трябва да имаме чист резултат и взе че влезна. ценна победа в последната секунда срещу силен противник, и челото е сгъстено за втория полусезон и интригата ще е до последния кръг, супер оспорвано първенство става и тепърва най-интерсното ще става :ura: :ura:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   14.12.2014 21:31


SCB FOREVER написа:
TheExorcist написа:
Честита победа на Зомбитата. Заслужена според мен, макар, че боли, че ни вкараха баш с последната атака накрая. Тия Остенде какъв гол изпуснаха в последната минута не е за вярване, но ги има тези моменти1 :-)


Аз гледах последните 20 минути на този мач и мога да кажа, че освен бавене, лежане, няколко спречквания между двата отбора и няколко смени за бавене на играта, друго не видях. Да, Андерлехт имаха един прехвърлящ удар, който не можа да уцели вратата и толкова. Връх на всичко това беше, че съдията всячески гледаше да бави и накъсва играта, а накрая за капак даде само две минути продължение(може би взима пример от Ст. Тодоров в днешния му мач в Разград), но да беше дал и 10 - резултата щеше да е все същия.


И аз гледах точно последните 20 минути и то си беше фаул след фаул и търкаляне. Но точно в последната минута някакъв от Андерлехт щеше да си вкара автогол красавец като изби една засечка точно на сантиметър над гредата. Бтв, за прът път гледам дори и малко някакви минути на мач от Белгия от изобщо не помня кога. Даже въобще не знам дали някога съм гледал цял мач от Белгия. :)

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 14.12.2014 21:33, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 904
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   14.12.2014 22:15


Кошмарен мач с Резачките...много трудни за познаване срещи,както за нас така и за тях.Заслужавахме ли да спечелим,или не е много трудно да се каже.Радва ме победата,но определено и съперниците можеха да се поздравят с нея.Успех по-нататък и за нас,и за тях. :-D


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   14.12.2014 22:29


PEPITO написа:
TheExorcist написа:

Аз никога не обвинявам, а в случая отговарям на критика към мен в една от бележките, че мача бил твърда двойка. Никога не съм и помислял да го играя 2-ка, хикса ми се виждаше най-сигурен, не посмях да скоча на твърда единица, въпреки, че я мислех.


Не зная тази игра каква е точно?Трета година пиля нерви с нея и все още съм на кръстопът!!!Дилемата е,дали е индивидуална след като всеки пуска прогнозите както ги вижда...или е отборна с опити за покриване.Вчера в Холандия на АДО,първата прогноза беше вече дадена на 3:0 за домакините.Аз го виждах 2:2,но ако го бях играл така каква отборна прогноза може да бъде моята.Затова дадох 2:1 и го изпуснахме.Та Пич,не се връзвай въобще какво казват другите и че те били нападали.Това са си твои прогнози,а "специалистите" си имат техни прогнози и нека си ги познават сами.Тук между другото много рядко съм виждал някой да си признае че се е оплел(само Ювето редовно се тюхка),та така че свиркай си!
Ето как оприличавам ПМЛ,ха-ха-ха...........https://38.media.tumblr.com/4d66b2e0e99 ... o1_500.gif


Пак добре, че си го задаваш тоя въпрос - каква е играта? Играта е баланс между отборно и индивидуално - да надушиш на кой мач да импровизираш и на кой да покриваш. Това е вечният стремеж към съвършенство, а съвършена е само ... ПаМеЛа (перферазирам вместо Бог) ;-) , защото ТЯ разполага, ТИ само предполагаш :)


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   14.12.2014 22:34


alessandron написа:
Пак добре, че си го задаваш тоя въпрос - каква е играта? Играта е баланс между отборно и индивидуално - да надушиш на кой мач да импровизираш и на кой да покриваш. Това е вечният стремеж към съвършенство, а съвършена е само ... ПаМеЛа (перферазирам вместо Бог) ;-) , защото ТЯ разполага, ТИ само предполагаш :)


Ей, колко поетично го каза само! По-добре трудно може да се опише! :moufan: :cheers:


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 904
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   14.12.2014 23:02


alessandron написа:
Пак добре, че си го задаваш тоя въпрос - каква е играта? Играта е баланс между отборно и индивидуално - да надушиш на кой мач да импровизираш и на кой да покриваш. Това е вечният стремеж към съвършенство, а съвършена е само ... ПаМеЛа (перферазирам вместо Бог) ;-) , защото ТЯ разполага, ТИ само предполагаш :)


Дааа,задавам си въпроса каква е играта...както всъщност и с много други неща в живота.Радвам се,че одобряваш това ми действие,което като гледам за теб не е необходимо,тъй като си разбрал тайната на играта.Сега остава да береш плодовете от познанието си и с двете ръце.Това ли всъщност е съвършенството и как се чувстваш когато го достигнеш???Ето още един въпрос,който си поставям...ха-ха-ха.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   14.12.2014 23:25


PEPITO написа:
alessandron написа:
Пак добре, че си го задаваш тоя въпрос - каква е играта? Играта е баланс между отборно и индивидуално - да надушиш на кой мач да импровизираш и на кой да покриваш. Това е вечният стремеж към съвършенство, а съвършена е само ... ПаМеЛа (перферазирам вместо Бог) ;-) , защото ТЯ разполага, ТИ само предполагаш :)


Дааа,задавам си въпроса каква е играта...както всъщност и с много други неща в живота.Радвам се,че одобряваш това ми действие,което като гледам за теб не е необходимо,тъй като си разбрал тайната на играта.Сега остава да береш плодовете от познанието си и с двете ръце.Това ли всъщност е съвършенството и как се чувстваш когато го достигнеш???Ето още един въпрос,който си поставям...ха-ха-ха.


Не съм я разбрал, само съм я прочел. Ако я бях разбрал, все щях да печеля. ;-) А как се чувствам - сигурно както теб, като го постигнеш. Щото това е съвършенство само в една игра и нищо повече :)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   14.12.2014 23:26


И ето, че още 3 отбора се връщат в играта! Зомбитата, мумиите и валките с победи.
Ставаме 6 отбора, които ще гоним лавината. А те на върха с 2 точки предимство си свиркат :whistle:
Става много интересно...
:cheers:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   14.12.2014 23:32


PEPITO написа:
alessandron написа:
Пак добре, че си го задаваш тоя въпрос - каква е играта? Играта е баланс между отборно и индивидуално - да надушиш на кой мач да импровизираш и на кой да покриваш. Това е вечният стремеж към съвършенство, а съвършена е само ... ПаМеЛа (перферазирам вместо Бог) ;-) , защото ТЯ разполага, ТИ само предполагаш :)


Дааа,задавам си въпроса каква е играта...както всъщност и с много други неща в живота.Радвам се,че одобряваш това ми действие,което като гледам за теб не е необходимо,тъй като си разбрал тайната на играта.Сега остава да береш плодовете от познанието си и с двете ръце.Това ли всъщност е съвършенството и как се чувстваш когато го достигнеш???Ето още един въпрос,който си поставям...ха-ха-ха.


Въпрос на усет, както Сандрича го каза. Ние с него влезнахме заедно в играта през далечния 2005-2006 сезон, като Дявола ни вкара и бяхме съотборници за един сезон в Зомбитата. После пътищата се разделиха. В началото не знаех нищо за коефициенти, статистки, тенденции и такива неща, Еврофутбол не бях играл от средата на 90-те и бях загубил всякаква представа. Но после влизаш в час и с практика нещата стават. Успех ви пожелавам. :-)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES 1:0 NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   15.12.2014 10:35


Честита заслужена победа на Зомбитата. Дявола яко ни обърка с мачовете.
А голът с андерлехт си е класен, макар и неочакван за мен. Имах известни колебания между 2:0 и 2:1, но 3:0 за един толкова колеблив домакин не очаквах.
Както и да е. Изводите от втория ни пореден мач без гол остават за нас.

Идва мач с мечоците, прясно напляскани от рицарите. Време да се върнем на пътя на победите и да си припомним как се късат мрежи. ;)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 15:36
Мнения: 610
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES 1:0 NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   16.12.2014 11:22


Ем, не мога да си изкривя душата и да кажа, че заслужено губим този мач. Последните два уикенда нещата уникално каръшки се заплитат и не можем да хванем ръка. Миналата седмица измислен гол в 89тата в Германия, сега след 3:0 до 60тата минута двата отбора се кротват и играят белот до края. Заслужавахме точката, най - малко заради разпиляните домакински прогнози. Но, това е ПМЛ, и шансът не винаги е на наша страна.

Почивката идва в правилен момент за нас. Групираме се и започваме силно напролет. Това ни е по - добрия дял от първенството традиционно.

_________________
Изображение
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: # [14151001] ● EXTREME ZOMBIES 1:0 NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ 'А' лига, ХI кръг)   |   16.12.2014 11:26


Първо и ние да ви натупаме и тогава почивка. Не бързай ;))


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг