Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:56



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
<> [ПМЛ LiveScore ~ S14W15] ПМЛ 'A' лига, ХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХI кръг (FT) <> 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W15] ПМЛ 'A' лига, ХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХI кръг (FT) <>   |   15.12.2014 13:31


Сандето заслужава бонус за Андерлехт 3-0


 
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5277
Местоположение: София
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W15] ПМЛ 'A' лига, ХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХI кръг (FT) <>   |   15.12.2014 14:09


Аз се въздържам да коментирам от позицията на последен в класирането, но искам само да отбележа, че Бандата е единствения отбор /и в двете групи/ постигнал победа като гост в този домакински кръг.
По-домакински кръг не помня.
И единствения отбор, който не е допуснал гол от всички гостуващи отбори.
Един бонус за капитана на отбора /ДЮШЕШ/ в мача няма да е излишен :)


 
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2425
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W15] ПМЛ 'A' лига, ХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХI кръг (FT) <>   |   15.12.2014 14:22


terminator написа:
Аз се въздържам да коментирам от позицията на последен в класирането, но искам само да отбележа, че Бандата е единствения отбор /и в двете групи/ постигнал победа като гост в този домакински кръг.
По-домакински кръг не помня.
И единствения отбор, който не е допуснал гол от всички гостуващи отбори.
Един бонус за капитана на отбора /ДЮШЕШ/ в мача няма да е излишен :)

Това ще бъде отчетено в моята класация. Печели приза за капитан на гостуващ тим. :laugh:

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W15] ПМЛ 'A' лига, ХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХI кръг (FT) <>   |   15.12.2014 14:41


Diavolo написа:
Сандето заслужава бонус за Андерлехт 3-0


Не отговаря на критериите за избор. Може с "уайлд кард", но предпочитам да не прибягвам, защото става субективно.

Но пък сега се замислям, че може да се допълни списъкът с критериите за избор - т.е. към далекобойните (над 3,5 гола) прогнози, които носят бонус сега, да се добавят и 3:0/0:3. Как е?


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W15] ПМЛ 'A' лига, ХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХI кръг (FT) <>   |   15.12.2014 14:56


На Враца написа:
terminator написа:
Аз се въздържам да коментирам от позицията на последен в класирането, но искам само да отбележа, че Бандата е единствения отбор /и в двете групи/ постигнал победа като гост в този домакински кръг.
По-домакински кръг не помня.
И единствения отбор, който не е допуснал гол от всички гостуващи отбори.
Един бонус за капитана на отбора /ДЮШЕШ/ в мача няма да е излишен :)

Това ще бъде отчетено в моята класация. Печели приза за капитан на гостуващ тим. :laugh:


Според мен Нейви заслужава да бъде определен за гостуващ капитан на кръга, въпреки че не взе пълен точков актив. Първият капитан, чийто отбор взима точка и отбелязва повече от гол на негостоприемния "Снежен ад" през този сезон.

Важна победа и за "бандюгите" в един подчертано домакински кръг, но постигната срещу далеч по-скромен съперник. Без да омаловажавам успеха на "бандата" или труда на Оейзиса на капитанския мостик на "земеделците", но за мен Нивата са най-слабият домакин в "А" лига и още следващия кръг това ще лъсне с пълна сила, като бъдат подобаващо разпарчетосани от "зомбаретата".


Последна промяна Medved на 15.12.2014 14:57, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1380
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W15] ПМЛ 'A' лига, ХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХI кръг (FT) <>   |   15.12.2014 15:18


Bjoern Bo написа:
но за мен Нивата са най-слабият домакин в "А" лига


Аз не знам дали сме най-слабия домакин и на какво се дължи това, дали е на моя избор или на не доброто отиграване на нападателите(определено нещата в защита са много по-добре), но определено този сезон нещата при нас не се получават и в следващите два мача срещу зомбитата и резачките у дома ще си покаже дали имаме все още някакви шансове за титлата или не. В този ред на мисли да отбележа, че откакто аз съм капитан сме най-добрият гост, пък нека някои да твърдят че избора на потоци нямал значение ;-)

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1380
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W15] ПМЛ 'A' лига, ХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХI кръг (FT) <>   |   15.12.2014 15:22


oasis написа:
Bjoern Bo написа:
но за мен Нивата са най-слабият домакин в "А" лига


Аз не знам дали сме най-слабия домакин и на какво се дължи това, дали е на моя избор или на не доброто отиграване на нападателите(определено нещата в защита са много по-добре), но определено този сезон нещата при нас не се получават и в следващите два мача срещу зомбитата и резачките у дома ще си покаже дали имаме все още някакви шансове за титлата или не. В този ред на мисли да отбележа, че откакто аз съм капитан сме най-добрият гост, пък нека някои да твърдят че избора на потоци нямал значение ;-)


И как го видя че сме най-слабият домакин като има поне три отбора с по-лоши показатели от нас. Ако те е яд че точно вас бихме това е друг въпрос :dunno:

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W15] ПМЛ 'A' лига, ХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХI кръг (FT) <>   |   15.12.2014 16:14


oasis написа:
И как го видя че сме най-слабият домакин като има поне три отбора с по-лоши показатели от нас. Ако те е яд че точно вас бихме това е друг въпрос :dunno:

Два са - кърсд (които нямат и победа като домакини) и бандата (които имат 1 победа и 5 загуби). С равни точки сте с арлито (равна голова разлика, но имат повече отбелязани голове от вас) и РоД (по-добра голова разлика). Другите отбори обаче не са особено добри и като гости (т.е. може да се каже, че такава си е формата на играчите им), докато вие сте с най-слабото нападение като домакини и същевременно най-силното като гости (т.е. май домакинският избор-мачове прецаква нещата).

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1380
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W15] ПМЛ 'A' лига, ХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХI кръг (FT) <>   |   15.12.2014 16:21


Shifter написа:
oasis написа:
И как го видя че сме най-слабият домакин като има поне три отбора с по-лоши показатели от нас. Ако те е яд че точно вас бихме това е друг въпрос :dunno:

Два са - кърсд (които нямат и победа като домакини) и бандата (които имат 1 победа и 5 загуби). С равни точки сте с арлито (равна голова разлика, но имат повече отбелязани голове от вас) и РоД (по-добра голова разлика). Другите отбори обаче не са особено добри и като гости (т.е. може да се каже, че такава си е формата на играчите им), докато вие сте с най-слабото нападение като домакини и същевременно най-силното като гости (т.е. май домакинският избор-мачове прецаква нещата).


Само че Арлито са с мач повече ;-) . И пак казвам не знам дали е избора на мачове или лошото отиграване на нападението, защото примерно в мача с Кърдс се пропуснаха очебийни голове, така че проблемите са комплексни.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W15] ПМЛ 'A' лига, ХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХI кръг (FT) <>   |   15.12.2014 16:33


oasis написа:
И как го видя че сме най-слабият домакин като има поне три отбора с по-лоши показатели от нас. Ако те е яд че точно вас бихме това е друг въпрос :dunno:


Чисто субективно мнение на базата на изгледани 3-4 ваши мача ;)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 50 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг