Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:20



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 19 мнения ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (FT) <> 
Автор Съобщение
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (FT) <>   |   06.04.2015 05:00


——————————————————————————————————————————————————
FT THE MUMMIES 2:4 PRIMUS MAXIMUS [ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
——————————————————————————————————————————————————
.5' [<—] Удар в гредата на Кенпачи (Майнц - Байер Леверкузен 1:3 -> 2:3)
.6' [—>] ГОЛ на Джони Хейнс (Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт 3:0)
30' [—>] Удар в гредата на Доги (Екселсиор Ротердам - Витес 1:2 -> 1:3)
36' [<—] ГОЛ на Флегматрон (Ваасланд-Беверен - РК Генк 0:2)
41' [—>] ГОЛ на Доги (Хераклес - Аякс 0:2)
45+ [<—] ГОЛ на Нера (Леонес Негрос УГ - Пуебла 1:1)
45+ [<—] ГОЛ на Саватаж (Леонес Негрос УГ - Пуебла 1:1)
47' [<—] ГОЛ на Саватаж (Вилем ІІ - Фейенорд 2:2)
52' [—>] Алесандрон спасява удар на Доги (Сент Етиен - Нант 1:0)
——————————————————————————————————————————————————
THE MUMMIES: [1] Доги, [2] Анфийлд Айрън, [3] Мандор, [4] Джони Хейнс, [В] Баба Тонка
PRIMUS MAXIMUS: [1] Нера, [2] Флегматрон, [3] Саватаж, [4] Кенпачи, [В] Алесандрон
——————————————————————————————————————————————————

———————————————————————- ♦ ♦ ♦ -———————————————————————

——————————————————————————————————————————————————
FT СИНЯТА ЛАВИНА 0:1 THE THRACIAN ORPHICS [ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
——————————————————————————————————————————————————
10' [<—] ГОЛ на Баба Йорга (Реал Мадрид - Ейбар 3:0)
14' [—>] Редо спасява удар на Зепер (Мидълзбро - Родъръм 2:0)
30' [<—] Удар в гредата на Ивъл МакАндрюз (Екселсиор Ротердам - Витес 1:2 -> 1:3)
32' [—>] Редо спасява удар на Рунекс (Волфсбергер - Адмира Вакер 2:0)
——————————————————————————————————————————————————
СИНЯТА ЛАВИНА: [1] Зепер, [2] Рунекс, [3] Хоста, [4] Ел Капитано, [В] Ланселот
THE THRACIAN ORPHICS: [1] Алекс, [2] Баба Йорга, [3] Оскар, [4] Ивъл МакАндрюз, [В] Редо
——————————————————————————————————————————————————

———————————————————————- ♦ ♦ ♦ -———————————————————————

——————————————————————————————————————————————————
FT ЖФК БАБА ЯГА 3:2 DEMBA BOYZ [ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
——————————————————————————————————————————————————
.8' [<—] ГОЛ с греда на Дани-007 (Уест Хям - Сток Сити 1:1)
.8' [<—] Удар в гредата на Биг Ред (Уест Хям - Сток Сити 1:0 -> 1:1)
13' [<—] Венабили спасява удар на Гонзо (Шефилд Уензди - Чарлтън 1:1)
14' [<—] ГОЛ на Сарате (Мидълзбро - Родъръм 2:0)
25' [—>] Гол от дузпа на Венабили (Рандерс - Вестселанд -> 1:1)
42' [<—] Удар в аут от дузпа на Шопченко (Химнасия ЛП - Алдосиви -> 4:1)
45' [—>] Шопченко спасява удар на Малдини (Расинг Клуб - Атлетико Уракан 2:0)
45+ [—>] ГОЛ на Джой (Монтерей - Клуб Америка 1:1)
53' [—>] Удар в стената от фаул на Венабили (Нордселанд - Одензе -> 1:2)
67' [—>] ГОЛ на Сперанца (Евиан ТГ - Лил 0:1)
71' [—>] Удар в стената от фаул на Венабили (Олборг - Мидтиланд -> 1:2)
73' [<—] Удар в стената от фаул на Шопченко (Динамо Москва - Мордовия -> 2:1)
74' [<—] Венабили спасява удар от фаул на Шопченко (АИК Солна - Йефле -> 3:1)
——————————————————————————————————————————————————
ЖФК БАБА ЯГА: [1] Сперанца , [2] Джой, [3] Алабао , [4] Малдини, [В] Венабили
DEMBA BOYZ: [1] Гонзо, [2] Биг Ред, [3] Сарате , [4] Дани-007, [В] Шопченко
——————————————————————————————————————————————————

———————————————————————- ♦ ♦ ♦ -———————————————————————

——————————————————————————————————————————————————
FT THUG SLUGS 0:2 БАЛКАНСКИ МЕЧОК [ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
——————————————————————————————————————————————————
.1' [—>] Мейджър спасява удар на Надя (Виртус Ланчано – Латина 1:1)
28' [<—] ГОЛ на Енкели (Стрьомсгодсет – Мьондален 1:1)
30' [<—] Удар в гредата на Дюнкеркю (Екселсиор Ротердам – Витес 1:2 -> 1:3)
30' [<—] ГОЛ с греда на Шваба (Екселсиор Ротердам - Витес 1:3)
——————————————————————————————————————————————————
THUG SLUGS: [1] Шифтър, [2] Фалкенбах, [3] Надя, [4] Саутуинд, [В] Барс
БАЛКАНСКИ МЕЧОК: [1] Нема Значка, [2] Енкели, [3] Шваба, [4] Дюнкеркю, [В] Мейджър
——————————————————————————————————————————————————

———————————————————————- ♦ ♦ ♦ -———————————————————————

——————————————————————————————————————————————————
FT LES MOUSQUETAIRES 0:5 NEW MERSEY RAZORS [ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
——————————————————————————————————————————————————
10' [<—] ГОЛ на Резо (Реал Мадрид - Ейбар 3:0)
10' [<—] ГОЛ на Тюлена (Реал Мадрид - Ейбар 3:0)
11' [<—] ГОЛ с греда на Кума Лиса (Болтън - Норич 1:2)
13' [—>] Ботевиста спасява удар на Форест Фен (Шефилд Уензди – Чарлтън 1:1)
14' [—>] Ботевиста спасява удар на Сарафино (Мидълзбро - Родъръм 2:0)
17' [<—] ГОЛ на Кума Лиса (Крю Александра - Лейтън Ориент 1:1)
30' [<—] ГОЛ на Резо (Хамбургер - Волфсбург 0:2)
——————————————————————————————————————————————————
LES MOUSQUETAIRES: [1] Сарафино, [2] Форест Фен, [3] Дел Пиеро, [4] Мкк, [В] Инексис
NEW MERSEY RAZORS: [1] Кума Лиса, [2] Пилето, [3] Резо, [4] Тюлена, [В] Ботевиста
——————————————————————————————————————————————————


Последна промяна PMLeague на 14.04.2015 06:20, променена общо 9 пъти



 
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  <> КОМЕНТАРИ <>   |   06.04.2015 05:01


--


 
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  <> ИНФОРМАЦИЯ <>   |   06.04.2015 05:01


--


 
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  <> СТАТИСТИКА <>   |   06.04.2015 05:01


--


 
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (C - 22:40) <>   |   11.04.2015 21:54


Статичните на Яжки-Демби не съм ги отбелязвал.


 
(Dune Warriors)

Регистриран на: 07.06.2012 03:47
Мнения: 1975
Местоположение: 6-19
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (C - 22:40) <>   |   12.04.2015 01:56


PMLeague написа:
Статичните на Яжки-Демби не съм ги отбелязвал.


И защо не? Сега ще трябва да ходя да гледам дали някоя от дузпите днес е влязла... :-(

_________________
Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


 
(Dune Warriors)

Регистриран на: 07.06.2012 03:47
Мнения: 1975
Местоположение: 6-19
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (C - 22:40) <>   |   12.04.2015 03:58


Venabili написа:
PMLeague написа:
Статичните на Яжки-Демби не съм ги отбелязвал.


И защо не? Сега ще трябва да ходя да гледам дали някоя от дузпите днес е влязла... :-(


Мерси за добавянето им :yes:

_________________
Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


 
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (H - 21:05) <>   |   12.04.2015 20:11


От пряк свободните на Яжки-Демба има един спасен от Венабили (шведския) и 3 удара в стената. По-късно ще бъдат добавени.


 
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (H - 21:05) <>   |   12.04.2015 20:53


КУПА НА ПМЛ 2015 - ФИНАЛ
[S14W35 - 18.05/24.05.2015]

PRIMUS MAXIMUS - THE THRACIAN ORPHICS


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (H - 21:05) <>   |   12.04.2015 20:56


PMLeague написа:
КУПА НА ПМЛ 2015 - ФИНАЛ
[S14W35 - 18.05/24.05.2015]

PRIMUS MAXIMUS - THE THRACIAN ORPHICS


А даже с Орфиците играем в последния кръг на "Б" лига - не знам дали е имало такъв случай в историята на ПМЛ досега. :-)


 
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (H - 21:05) <>   |   12.04.2015 21:00


Аз се опитвам да си спомня дали е имало изцяло "Б" лига финал досега.

Иначе съвпадението, за което говориш, щеше да е впечатляващо, ако шампионатният мач беше някаква директна битка за "А" лига примерно :)


Последна промяна PMLeague на 12.04.2015 21:01, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (H - 21:05) <>   |   12.04.2015 21:03


PMLeague написа:
Аз се опитвам да си спомня дали е имало изцяло "Б" лига финал досега.

Иначе съвпадението, за което говориш, щеше да е впечатляващо, ако шампионатният мач беше някаква директна битка за "А" лига примерно :)


Е много искаш - пък и Орфиците имат някакъв шанс все още, макар и не особено голям.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (H - 21:05) <>   |   13.04.2015 13:03


Федерация, ще затоврим ли Лайвскора? :laugh:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 20.09.2012 07:52
Мнения: 309
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (FT) <>   |   16.04.2015 09:06


Аз не мога да разбера защо бе толкова несправедлив регламента за купата тази година??? Питам и вас, федерацията? Или по един мач всеки кръг, или с реванши, но не един кръг реванши, в друг по един мач. Това чудо навярно може да съществува само в БГ футбола, защото подобни измислици не съм виждал на други места. Поне не и в сериозните футболни страни. В рамките на един сезон регламента не може да е различен в различните кръгове. Защото сега лично за мен ние сме сред ощетените отбори поставени в неравностойно положение. Но да оставим настран отпадналите след два мача отбори в първи кръг. Като минимум след този кръг всеки отбор отпаднал без възможност за реванш може да се чувства направо изхвърлен по най-несправедлив начин. Ако няма дати за реванши за купата, то да има по един мач, но във всички кръгове(макар това да е късметлийски вариант и не най-достойните да достигат така до финала). Или да се започне сезона със седмица-две по-рано... Или нещо друго.

_________________
РОД - СЕПАРАТИСТ


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (FT) <>   |   16.04.2015 09:53


ivi4bg написа:
Аз не мога да разбера защо бе толкова несправедлив регламента за купата тази година??? Питам и вас, федерацията? Или по един мач всеки кръг, или с реванши, но не един кръг реванши, в друг по един мач. Това чудо навярно може да съществува само в БГ футбола, защото подобни измислици не съм виждал на други места. Поне не и в сериозните футболни страни. В рамките на един сезон регламента не може да е различен в различните кръгове. Защото сега лично за мен ние сме сред ощетените отбори поставени в неравностойно положение. Но да оставим настран отпадналите след два мача отбори в първи кръг. Като минимум след този кръг всеки отбор отпаднал без възможност за реванш може да се чувства направо изхвърлен по най-несправедлив начин. Ако няма дати за реванши за купата, то да има по един мач, но във всички кръгове(макар това да е късметлийски вариант и не най-достойните да достигат така до финала). Или да се започне сезона със седмица-две по-рано... Или нещо друго.


FA Cup

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (FT) <>   |   16.04.2015 10:05


Крал Блуфен написа:
ivi4bg написа:
Аз не мога да разбера защо бе толкова несправедлив регламента за купата тази година??? Питам и вас, федерацията? Или по един мач всеки кръг, или с реванши, но не един кръг реванши, в друг по един мач. Това чудо навярно може да съществува само в БГ футбола, защото подобни измислици не съм виждал на други места. Поне не и в сериозните футболни страни. В рамките на един сезон регламента не може да е различен в различните кръгове. Защото сега лично за мен ние сме сред ощетените отбори поставени в неравностойно положение. Но да оставим настран отпадналите след два мача отбори в първи кръг. Като минимум след този кръг всеки отбор отпаднал без възможност за реванш може да се чувства направо изхвърлен по най-несправедлив начин. Ако няма дати за реванши за купата, то да има по един мач, но във всички кръгове(макар това да е късметлийски вариант и не най-достойните да достигат така до финала). Или да се започне сезона със седмица-две по-рано... Или нещо друго.


FA Cup


Купата на лигата по-скоро - Capital One Cup май се води в момента.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (FT) <>   |   16.04.2015 12:17


spurs написа:
Крал Блуфен написа:
ivi4bg написа:
Аз не мога да разбера защо бе толкова несправедлив регламента за купата тази година??? Питам и вас, федерацията? Или по един мач всеки кръг, или с реванши, но не един кръг реванши, в друг по един мач. Това чудо навярно може да съществува само в БГ футбола, защото подобни измислици не съм виждал на други места. Поне не и в сериозните футболни страни. В рамките на един сезон регламента не може да е различен в различните кръгове. Защото сега лично за мен ние сме сред ощетените отбори поставени в неравностойно положение. Но да оставим настран отпадналите след два мача отбори в първи кръг. Като минимум след този кръг всеки отбор отпаднал без възможност за реванш може да се чувства направо изхвърлен по най-несправедлив начин. Ако няма дати за реванши за купата, то да има по един мач, но във всички кръгове(макар това да е късметлийски вариант и не най-достойните да достигат така до финала). Или да се започне сезона със седмица-две по-рано... Или нещо друго.


FA Cup


Купата на лигата по-скоро - Capital One Cup май се води в момента.


Кепитъл уан доколкото помня всичко си беше в един мач и продължения и дузпи при хикс, а на ФА преиграване при хикс и по два полуфинала на Уембли.

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (FT) <>   |   16.04.2015 12:28


ivi4bg написа:
Аз не мога да разбера защо бе толкова несправедлив регламента за купата тази година??? Питам и вас, федерацията? Или по един мач всеки кръг, или с реванши, но не един кръг реванши, в друг по един мач. Това чудо навярно може да съществува само в БГ футбола, защото подобни измислици не съм виждал на други места. Поне не и в сериозните футболни страни. В рамките на един сезон регламента не може да е различен в различните кръгове. Защото сега лично за мен ние сме сред ощетените отбори поставени в неравностойно положение. Но да оставим настран отпадналите след два мача отбори в първи кръг. Като минимум след този кръг всеки отбор отпаднал без възможност за реванш може да се чувства направо изхвърлен по най-несправедлив начин. Ако няма дати за реванши за купата, то да има по един мач, но във всички кръгове(макар това да е късметлийски вариант и не най-достойните да достигат така до финала). Или да се започне сезона със седмица-две по-рано... Или нещо друго.


Емии... Чудя се как да ти отговоря...
'Айде ще е по твоите изказвания:
1. Как така реши, че в рамките на един сезон не може да има различия при условията за елиминиране?! Справка ШЛ и ЛЕ - там как е? Не само че има предварителни кръгове, а после групи, ами накрая пак има елиминации. Че дори последния отпаднал във всеки от тези два турнира отпада след един мач (финала);
2. Да започна "по-отдалече" - имаме предварителен кръг, защото отборите в ПМЛ не са 2/4/8/16/32/64 и т.н. Това от една страна. От друга страна имаме ограничен брой седмици за Купата. Затова има предварителен кръг - и той е в два мача. Когато има възможност, първия кръг също е в два мача - уви рядко се случва. Но въпреки това - даден отбор да се чувства ощетен заради липса на реванш е несериозно. Защото отборите от предварителния кръг са най-слабо представилите се през последните 5 години именно в този турнир - Купата. Така че - като загубиш 1-2 пъти без "право на реванш": отиваш в предварителния кръг и там имаш право на реванш.
3. Да има по един мач във всички кръгове - тук (освен казаното в 1.) отново се връщам на 2/4/8 и т.н. Ние като сме 24 отбора и трябва да има непълен кръг какво ще се случи после - някой пък ще се чувства ощетен, че е играл един мач без право на реванш, за да се класира за първи кръг, а пък друг направо (без мач) се е класирал за първия кръг.

Тоест - предварителния кръг в два мача е един вид компенсация за това, че на част от отборите им се налага да играят, за да се класират за първи кръг. Оттам насетне - според мен е хубаво и първи кръг да е в два мача, за да могат всички отбори да имат право на два мача. Но пък и да е само в един мач кръга има своите плюсове - дава възможност за повече размествания в ранглистата и съответно повече разнообразие поне в предварителния кръг (а не само едни и същи отбори).
И финално - на първите ти думи: регламентът беше такъв и предишните сезони... Явно не си се интересувал... Или ако погледна предходните години - може да се окаже, че тогава сте победили и съответно не сте се чуствали ощетени...

Разбираемо е, че всеки гледа от своята камбанария и като субект е логично да е субективен... Но все пак - хубаво е да дискутираме и да си изясняваме нещата... Така че да стигаме до едно общо обективно мнение, което е приемливо ако не за всички, то за повечето отбори в ПМЛ...

'Айде, че много се разфилософствах нещо...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 20.09.2012 07:52
Мнения: 309
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W29] Купа на ПМЛ, 1/2-финали (FT) <>   |   16.04.2015 15:45


Aз съм за система с реванш, така че не мисля че заслужавахме да продължим. Заслужено отпаднахме и не продължихме със случайна победа в 1 мач. Но, щом системата е основана на случайностите от следващите кръгове, добре е да е такава от началото до края.


"-Че дори последния отпаднал във всеки от тези два турнира отпада след един мач (финала)"
Аз говоря за преди достигането на финала. А групи или елиминации нямат отношение към проблема който засягам. Защото в групите на ЕКТ се играе с реванш. Само веднъж в историята имаше случай в ЕКТ да се играят групи в 1 мач и се промъкнаха много комедийни отбори, което превърна турнира в този сезон до полуфинала в комедия.

_________________
РОД - СЕПАРАТИСТ


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 19 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг