Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:18



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17 мнения ] 
# [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг) 
Автор Съобщение
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   13.04.2015 18:04


# [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 904
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   18.04.2015 02:27


Не знам дали се лъжа,или имам право,но при мен в Мексико са обявили,че мачът Чиапас-Веракрус ще започне днес петък 17.04. след около час към 20.30 PM местно време.На някои места го дават че ще се играе утре на 18.04...пълна каша.Знаейки,че прогнозите се правят до 16 часа БГ време,когато срещата ще е завършила.Лощото е че вече дадох моята прогноза и се усетих късно.Д-еба!


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 904
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   18.04.2015 05:33


PEPITO написа:
Не знам дали се лъжа,или имам право,но при мен в Мексико са обявили,че мачът Чиапас-Веракрус ще започне днес петък 17.04. след около час към 20.30 PM местно време.На някои места го дават че ще се играе утре на 18.04...пълна каша.Знаейки,че прогнозите се правят до 16 часа БГ време,когато срещата ще е завършила.Лощото е че вече дадох моята прогноза и се усетих късно.Д-еба!



Аз пък взех че го и познах,ха-ха-ха.Би трябвало да ми се признае голът,при положение че си дадох прогнозата точно 6 часа преди да свърши мача!


Последна промяна PEPITO на 18.04.2015 05:34, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   18.04.2015 09:46


за съжаление няма да ти се признае прогнозата
и нашия и техния мач ще се анулира!
за пореден път сме прецакани във важен мач, а нямаме никаква вина. :dunno:
не знам само Спърса къде е блял като е избирал мачове. Пак с Арлито имаме гаф без да носим никаква вина. Не върви с този отбор и това е. :uuu:


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   18.04.2015 13:20


нещо осрахме подготовката за мача с тоя мексикански, който се игра, но това не е по наша вина, а на домакина. поне се окопитихме в движение, дано се нагодим и спечелим, много важен мач е това и стават пак някакви дебилщини :-D


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   18.04.2015 15:02


Diavolo написа:
не знам само Спърса къде е блял като е избирал мачове. Пак с Арлито имаме гаф без да носим никаква вина. Не върви с този отбор и това е. :uuu:


Хаха, Спърса бил блял, дай нормално първенство и няма да блея. Примерно от А Група винаги ще знам кой мач е в петък и кой в събота, ама в Мексико точно се доверявам на Мейджа и толкова.

Да не говорим, че вашият човек, който живее в Мексико си казва, че не се е усетил навреме и е дал прогнози, пък ти искаш аз да съм в течение :)


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   18.04.2015 16:03


Е това вече си е типично за нашия отбор - аз ви казвам, че при нас дисциплината е желязна и всичко се обсъжда с часове, вие не ми вярвате. След цялата дискусия Ради прави избивка точно на мексиканския дето отдавна е минал :dance:


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 904
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   18.04.2015 16:05


Спърса не е виновен в случая.Не знам защо,но този мач в Мексико го бяха дали на различни сайтове,че ще се играе в различни дни.Аз се усетих,защото видях че ще го дават по телевизията още в петък...явно са променили програмата в самото Мексико.НО пък смятам,че не е честно спрямо мен лично да не ми се признае голът,защото АЗ ГО ПОЗНАХ преди да се е играл.Вярно е,че противникът не игра защита,(но не вярвам че щеше и да го познае) но аз нямам вина за това.Играта и най-вече правилата доказват че има много неизпипани подробности!Писах и в друга тема по въпроса,но управата на ПМЛ са ми изстрили коментарите,защото не им е удобен този проблем!За жалост явно е така...все пак да не се ядосваме,нали уж ще се забавляваме :laugh: .А и така ще направиме вратарчето им Розентал-вратар на кръга,тъй като още преди да са започнали мачовете вече има спасен мач,ха ха ха.Успех и на двата отбора...и двата да победят(нали сме на клишета днес). :devil:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   18.04.2015 17:50


PEPITO написа:
Спърса не е виновен в случая.Не знам защо,но този мач в Мексико го бяха дали на различни сайтове,че ще се играе в различни дни.Аз се усетих,защото видях че ще го дават по телевизията още в петък...явно са променили програмата в самото Мексико.НО пък смятам,че не е честно спрямо мен лично да не ми се признае голът,защото АЗ ГО ПОЗНАХ преди да се е играл.Вярно е,че противникът не игра защита,(но не вярвам че щеше и да го познае) но аз нямам вина за това.Играта и най-вече правилата доказват че има много неизпипани подробности!Писах и в друга тема по въпроса,но управата на ПМЛ са ми изстрили коментарите,защото не им е удобен този проблем!За жалост явно е така...все пак да не се ядосваме,нали уж ще се забавляваме :laugh: .А и така ще направиме вратарчето им Розентал-вратар на кръга,тъй като още преди да са започнали мачовете вече има спасен мач,ха ха ха.Успех и на двата отбора...и двата да победят(нали сме на клишета днес). :devil:


Това, което искаш, е все едно да биеш дузпа преди съдията да е свирил и после да се сърдиш, че не е признат гол - крайно несериозно. Познал си бил, ама си сигурен, че не биха го избили, като вратарят на Арлито баш него е избил, след като явно не е разбрал, че се е играл, щото ако беше, нямаше да го пипа, тъй като не важи. :no:


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 904
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   18.04.2015 18:17


alessandron написа:

Това, което искаш, е все едно да биеш дузпа преди съдията да е свирил и после да се сърдиш, че не е признат гол - крайно несериозно. Познал си бил, ама си сигурен, че не биха го избили, като вратарят на Арлито баш него е избил, след като явно не е разбрал, че се е играл, щото ако беше, нямаше да го пипа, тъй като не важи. :no:


Пич,знаеш ли че на моменти си страшно досаден и можеш да вбесиш даже някой анемик с ниско кръвно?Защо се буташ където не ти е мястото,а???Или искаш да покажеш някаква си компетенция и да впечатлиш с познания,или пък пак се изказваш с авторитета на основателите на тази "невероятна" игра и да защитиш железните перфектни правила???
Да те питам тогава ,значи на мен няма да ми се признае гола...нали така,а на тяхното вратарче след като вече знае резултат от ИГРАНИЯ вече мач ще му се признае спасяване,така ли???
И второ питане към управата(не зная дали имаш честта да си вътре в нея)...ЗАЩО е даден мач,който ще се играе преди да са завършили прогнозите???Не се ли ОБЕЗМИСЛЯ по този начин смисъла на играта ПМЛ??????...Бах решил да не се ядосвам,но от такива отворковци които знаят всичко ми кипва...


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   18.04.2015 18:38


PEPITO написа:
alessandron написа:

Това, което искаш, е все едно да биеш дузпа преди съдията да е свирил и после да се сърдиш, че не е признат гол - крайно несериозно. Познал си бил, ама си сигурен, че не биха го избили, като вратарят на Арлито баш него е избил, след като явно не е разбрал, че се е играл, щото ако беше, нямаше да го пипа, тъй като не важи. :no:


Пич,знаеш ли че на моменти си страшно досаден и можеш да вбесиш даже някой анемик с ниско кръвно?Защо се буташ където не ти е мястото,а???Или искаш да покажеш някаква си компетенция и да впечатлиш с познания,или пък пак се изказваш с авторитета на основателите на тази "невероятна" игра и да защитиш железните перфектни правила???
Да те питам тогава ,значи на мен няма да ми се признае гола...нали така,а на тяхното вратарче след като вече знае резултат от ИГРАНИЯ вече мач ще му се признае спасяване,така ли???
И второ питане към управата(не зная дали имаш честта да си вътре в нея)...ЗАЩО е даден мач,който ще се играе преди да са завършили прогнозите???Не се ли ОБЕЗМИСЛЯ по този начин смисъла на играта ПМЛ??????...Бах решил да не се ядосвам,но от такива отворковци които знаят всичко ми кипва...


Тоя па, ходи захапи едно бурито и се успокой. Кипвало му било - ми намали си котлона, щото и на мен ми приличаш на лигльо с памперс с често хленчене, а уж си на 30-тина, поне по твои думи. Не е мой проблем, че не можеш да схванеш елементарна логика. Защо бил даден мач - щото например и ти си разбрал, че е станала промяна едва в петък кажи-речи, "управата" не е на заплата, че да следи ежеминутно кога ще стане промяна, затова и си има срок да се нанасят промени в потоци - вторник. Има си правила - играеш вече трета година, ако не се лъжа, елементарни неща като кои мачове се признават за ПМЛ-среща и кои не са отдавна дискутирани и казани, дори и без да е завършен прословутия правилник. И на никого нищо не му се признава на мач, който е извън часовия диапазон 16:00 бг време събота - полунощ бг време неделя. Дори не знаеш кой е в управата, при все че всяка седмица го псуват сигурно, обаче да измрънкаш за избито 1:1 на мач извън всякакви правила можеш. :wave:


Последна промяна alessandron на 18.04.2015 18:43, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   18.04.2015 18:46


Мачът е даден (най-вероятно) защото в понеделник (13.04), когато са пускани потоците и мачовете, е бил с начален ден събота (18.04) и после по някое време са го променили на петък. Пробвали сме да следим за промени в програмите с цел да се избегнат такива неща, но това отнема време и няма как да се върши редовно. Най-добре би било капитаните (или по-ентусиазирани играчи) да си следят за своите мачове и да информират навреме за грешки.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   18.04.2015 20:07


Ако са сменили датата на мача след крайния срок за пускане на мачове, то никой не носи вина и е късно да се отреагира и за мен никой не е виновен. Аз си мислех, че е променено още вторник/сряда някъде и не е отразено или е отразено ама няма кой да гледа. Но ако са го сменили в петък, то никой не е виновен. А и наистина не може някой денонощно да виси и да проверява началния час и датите на мачовете. За това си трябва цял екип и професионална подготовка.
Без излишни нерви и драми, моля. ;-)


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   19.04.2015 00:20


браво за хубавия гол, 2:0 изглежда ботска, но и трудна прогноза при положение че имаме мач с монако, очаквах лацио да вкарат един гол, а дори и да вземат нещо от мача, но уви. тук поне за разликата от атлетико-хетафе 2:0, когато ъндърграунд ни биха, майсторски гол ни зашиха, дано поне изравним и да не губим мача, че примката около врата ни се стяга баш накрая


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   19.04.2015 20:58


пак ни биха, нищо ново. последните два кръга ще са на живот и смърт, представям си ако изпаднем да не дава дума, от шампион до борещ се за оцеляване :helpless:


Последна промяна juve на 19.04.2015 20:58, променена общо 1 път



 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   19.04.2015 23:16


alessandron написа:
Дори не знаеш кой е в управата, при все че всяка седмица го псуват сигурно

Тази седмица псувал ли го е някой? Ако не, нека поправим този непростим пропуск с едно звучно КУР ЗА МАГЕРА!

Наздраве и до нови срещи! :cheers:

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Мнение  Re: # [14301002] ● ARLITO - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХ кръг)   |   20.04.2015 09:56


Понеже няма кой да ме похвали, да се похваля сам - доста добри мачове избрах за Зомбитата, май единствено на Интер-Милан са близо до гола, всички други им бягат с много. И добре, че Фогела ви беше вратар, щото 2 от мачовете завършиха 0:0, любимата му прогноза :)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 17 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг