Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:43



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 341 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
# [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг) 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:08


SUBXERO написа:
петльо написа:
Онзи ден се видях с Резо и гарантирам, че не е фантом, беше със сако

Сега ако ни светнеш и какво обличат фантомите по принцип... :rofl:



Не, не, просто отбелязвам, че е манекен и се облича добре и ходи по светски събития, за да създава добро впечатление, а не да се оплаква от ниската си заплата или това как някой мач му избягал в последната минута.
Искам да кажа все пак, че доста от жителите на ЕВРОПЕЙСКАТА столица на културата са възпитани манекени, така че тва не е случайно

_________________
Изображение


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:09


Единствените фантоми, за които аз съм сигурен, са Мъри, куфарите, фантомите на магера и най-вероятно ПЦ Мания. Може би и Бате Петку, когото не съм виждал и не познавам, така че има вероятност и той да е фантом.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:12


Цитат:
Ей тук се изложи толкова , че по добре да спреш . Не само че сме истински и сме играли във "Футбол в неделя" , ами и повечето ритаме (някои в минало време) в една и съща лига . Като решиш да ни видиш , ще ти дам целия график на мачове на Дир-а и чорбата . Не си стой в къщи , там няма как да ни видиш


Явно изобщо нямаш прадстава кой е Петку и колко време прекарва вкъщи, за да си помислиш, че ще прояви желание да посети форум лига мачле, където поритват пубери и чичаци - шкембелии само за да го разубедиш, че Демба е отбор фантом!
Сега знаеш ли колко интернет измами върлуват? Хипотетично кво ти пречи да обещаеш по бира на неколко случайни анонимника и да се представят пред мен като играчи на Демба?)
Ако не знаех за наличието на фотошоп, бих те накарал да снимаш целия отбор един по един, като всеки играч държи вестник с днешна дата в едната ръка, а в другата лист с умоляващ надпис : "Не съм фантом"!!!!


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:12


Stuart написа:
Единствените фантоми, за които аз съм сигурен, са Мъри, куфарите, фантомите на магера и най-вероятно ПЦ Мания. Може би и Бате Петку, когото не съм виждал и не познавам, така че има вероятност и той да е фантом.


Петку е реален! Виждали сме се в ултралуксозен и ВИП хотел на Боровец, собственост на уважавам софийски бизнесмен!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:16


петльо написа:
Не, не, просто отбелязвам, че е манекен и се облича добре и ходи по светски събития, за да създава добро впечатление, а не да се оплаква от ниската си заплата или това как някой мач му избягал в последната минута.
Искам да кажа все пак, че доста от жителите на ЕВРОПЕЙСКАТА столица на културата са възпитани манекени, така че тва не е случайно


Хахахахаха , кви светски събития в майново бе :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Само вие си вярвате че този град става за нещо . :rofl: Порутени блокове , най големия мангалски квартал на балканите , пълен с боклуци и пълни кошчета .
Аз пък няма да се хваля , но пък си живея в Европейския Манхатън , но ти няма как да знаеш кой е този град , та ще ти помогна , като ти кажа че това е Финансовата столица на Европа . Тук хората не си купуват турски ризи от пазара в събота , а милионерите и интелигентните хора са повече , отколкото ти можеш да си представиш . Никой не се оплаква от заплатите , защото за разлика от твоето село , тук работодателите плащат на време .

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Мнение  Петку   |   27.04.2015 14:17


Добавям - алесандрон, Форест фен, Стюарт, Куесчъна, Зепъра, спърса, Ледове, нейви, Алабао, Венабили, баба Тонка, алексбг, баба Йорга, рогача, шпората, бат радо, Дявола, фогелфрай, малдини, Екзорсиста, терминатора, тиранозавъра, фалкенбах, Надя.

Сигурно изпускам и други.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:18


Stuart написа:
Единствените фантоми, за които аз съм сигурен, са Мъри, куфарите, фантомите на магера и най-вероятно ПЦ Мания. Може би и Бате Петку, когото не съм виждал и не познавам, така че има вероятност и той да е фантом.



Навремето имаше ботове, които се представяха из различни форуми за мен, но админите ги разкриха, обаче се объркаха и баннаха истинския!!!!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:18


Stuart написа:
Единствените фантоми, за които аз съм сигурен, са Мъри, куфарите, фантомите на магера и най-вероятно ПЦ Мания. Може би и Бате Петку, когото не съм виждал и не познавам, така че има вероятност и той да е фантом.


Бате Петку е реален.

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:19


Бате Петку написа:
Цитат:
Ей тук се изложи толкова , че по добре да спреш . Не само че сме истински и сме играли във "Футбол в неделя" , ами и повечето ритаме (някои в минало време) в една и съща лига . Като решиш да ни видиш , ще ти дам целия график на мачове на Дир-а и чорбата . Не си стой в къщи , там няма как да ни видиш


Явно изобщо нямаш прадстава кой е Петку и колко време прекарва вкъщи, за да си помислиш, че ще прояви желание да посети форум лига мачле, където поритват пубери и чичаци - шкембелии само за да го разубедиш, че Демба е отбор фантом!
Сега знаеш ли колко интернет измами върлуват? Хипотетично кво ти пречи да обещаеш по бира на неколко случайни анонимника и да се представят пред мен като играчи на Демба?)
Ако не знаех за наличието на фотошоп, бих те накарал да снимаш целия отбор един по един, като всеки играч държи вестник с днешна дата в едната ръка, а в другата лист с умоляващ надпис : "Не съм фантом"!!!!


А на мен знаеш ли колко ми пука , че някъв Петку ме мисли за фантом . Тоова че си природно недъгав да ритнеш топка , също малко ме вълнува , само ти казах че можеш да почерпиш всеки от отбора , ако искаш да имаш честа да видиш някой от тях . Нито съм те молил , нито ще те .

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: Петку   |   27.04.2015 14:20


Vendome написа:
Добавям - алесандрон, Форест фен, Стюарт, Куесчъна, Зепъра, спърса, Ледове, нейви, Алабао, Венабили, баба Тонка, алексбг, баба Йорга, рогача, шпората, бат радо, Дявола, фогелфрай, малдини, Екзорсиста, терминатора, тиранозавъра, фалкенбах, Надя.

Сигурно изпускам и други.



Гонзо продължавам да не го виждам!!!!! Да не говорим за хора от отбора му!!!!


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: Петку   |   27.04.2015 14:23


Бате Петку написа:
Vendome написа:
Добавям - алесандрон, Форест фен, Стюарт, Куесчъна, Зепъра, спърса, Ледове, нейви, Алабао, Венабили, баба Тонка, алексбг, баба Йорга, рогача, шпората, бат радо, Дявола, фогелфрай, малдини, Екзорсиста, терминатора, тиранозавъра, фалкенбах, Надя.

Сигурно изпускам и други.



Гонзо продължавам да не го виждам!!!!! Да не говорим за хора от отбора му!!!!


Да не излезе че съм фантом , а пускам от името на реални хора :-o

_________________
Изображение


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:23


Аз не съм го виждал Петку, така че за мене е фантом. Зарчетата му също са фантоми, откак ги загуби или каквото беше там!

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:25


Гонзо написа:
петльо написа:
Не, не, просто отбелязвам, че е манекен и се облича добре и ходи по светски събития, за да създава добро впечатление, а не да се оплаква от ниската си заплата или това как някой мач му избягал в последната минута.
Искам да кажа все пак, че доста от жителите на ЕВРОПЕЙСКАТА столица на културата са възпитани манекени, така че тва не е случайно


Хахахахаха , кви светски събития в майново бе :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Само вие си вярвате че този град става за нещо . :rofl: Порутени блокове , най големия мангалски квартал на балканите , пълен с боклуци и пълни кошчета .
Аз пък няма да се хваля , но пък си живея в Европейския Манхатън , но ти няма как да знаеш кой е този град , та ще ти помогна , като ти кажа че това е Финансовата столица на Европа . Тук хората не си купуват турски ризи от пазара в събота , а милионерите и интелигентните хора са повече , отколкото ти можеш да си представиш . Никой не се оплаква от заплатите , защото за разлика от твоето село , тук работодателите плащат на време .



И тези милионери, колко често трябва им сменяш чаршафите в хотела?

Аз със забавени заплати проблеми нямам, момчетата ми никога не са се оплаквали, а като трябва и бонуси давам

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:26


Stuart написа:
Единствените фантоми, за които аз съм сигурен, са Мъри, куфарите, фантомите на магера и най-вероятно ПЦ Мания. Може би и Бате Петку, когото не съм виждал и не познавам, така че има вероятност и той да е фантом.

Подозирайки, че под "фантомите на магера" включваш и моята особа, ще трябва да се намеся най-решително и да ти заявя, че си в груба грешка! :stop:

Може да имам една единствена среща с клубари, но това е единствено по причини от сферата на логистиката.

Припомням април 2002 (когато повечето тук дори не бяха в ЕФ) и първия полуфинал в ШЛ (Барса 1-2 Реал), който гледахме заедно в... не помня вече как се казваше заведението. До спортната палата беше, помня, че се чакахме на ъгъла на Пица-Хът.

Изреждам по памет присъстващите (или по-скоро тези, за които още си спомням):
Магера
Редо
Декоф
Вайпъра
Алабао
+ още няколко фена на Реал - единият си сменяше никовете многократно, останал ми е в съзнанието като Merengue, за другите не помня подробности.

Другите не ги помня вече, но ако някой от тук четящите също е бил там и не фигурира в горния списък, или е с друг ник без да знам (както се оказа с Редо), ще се радвам да си каже.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:26


Цитат:
А на мен знаеш ли колко ми пука , че някъв Петку ме мисли за фантом . Тоова че си природно недъгав да ритнеш топка , също малко ме вълнува , само ти казах че можеш да почерпиш всеки от отбора , ако искаш да имаш честа да видиш някой от тях . Нито съм те молил , нито ще те
.

Има доста хора освен мен, които мислят, че Демба е не по - малък фантом от Писи Мания. Не ти го казват, защото знаят, че ще се разстроиш и ще изгубиш концентрация в прогнозите!

Петку, ако искаш да знаеш е играл 8 години в Славия, а връх в кариерата му е финал в 1 ПВО дивизия и освен, че може да играе с двата крака е спечелил повече дузпи за отбора си от Емо Костадинов!!!
Така че ела да те видя, обаче на голямо игрище, а не да си правим цък - цък между блоковете и на некви измислени площадки...


 
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Мнение  Re: Петку   |   27.04.2015 14:26


Vendome написа:
Добавям - алесандрон, Форест фен, Стюарт, Куесчъна, Зепъра, спърса, Ледове, нейви, Алабао, Венабили, баба Тонка, алексбг, баба Йорга, рогача, шпората, бат радо, Дявола, фогелфрай, малдини, Екзорсиста, терминатора, тиранозавъра, фалкенбах, Надя.

Сигурно изпускам и други.


Алабао и аз съм го виждал, не е фантом!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:26


Петку сме го виждали бая народ, а освен аз в мое присъствие още тисипи и Гамена. Тях ги познаваш, нали?

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:27


Stuart написа:
Аз не съм го виждал Петку, така че за мене е фантом. Зарчетата му също са фантоми, откак ги загуби или каквото беше там!



Зарчетата вече са фантом - факт!


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Мнение  Re: # [14312008] ● CD UNIVERSITARIO SFX - CDLM BLUE POWER ● (ПМЛ 'Б' лига, XХI кръг)   |   27.04.2015 14:27


SUBXERO написа:
Stuart написа:
Единствените фантоми, за които аз съм сигурен, са Мъри, куфарите, фантомите на магера и най-вероятно ПЦ Мания. Може би и Бате Петку, когото не съм виждал и не познавам, така че има вероятност и той да е фантом.

Подозирайки, че под "фантомите на магера" включваш и моята особа, ще трябва да се намеся най-решително и да ти заявя, че си в груба грешка! :stop:

Те си се знаят кои са фантомите. Ти изглеждаш сравнително реален!

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Мнение  Re: Петку   |   27.04.2015 14:28


петльо написа:
Vendome написа:
Добавям - алесандрон, Форест фен, Стюарт, Куесчъна, Зепъра, спърса, Ледове, нейви, Алабао, Венабили, баба Тонка, алексбг, баба Йорга, рогача, шпората, бат радо, Дявола, фогелфрай, малдини, Екзорсиста, терминатора, тиранозавъра, фалкенбах, Надя.

Сигурно изпускам и други.


Алабао и аз съм го виждал, не е фантом!


Виждал си ГО, добре :)

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 341 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг