Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 16:22



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
# [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг) 
Автор Съобщение
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 01:28


шопченко написа:
Крал Блуфен написа:
шопченко написа:
Превърнахте един страхотно интересен и успорван шампионат(5 отбора бяхме на 2 точки разлика) в цирк...дано догодина няма вече такива простотии, че тъкмо се зарибих по играта...


WO ● DEMBA BOYZ 3:0 (служебно) DUNE WARRIORS ● [ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]
——————————————————————————————————————————————————————————————————
* Служебна победа (3:0) за DEMBA BOYZ заради неявяване на DUNE WARRIORS.

Единственото общо между двата случая е служебният резултат
Но не си виновен ти, а тези които те допускат да играеш с два отбора...и аз да бях и аз щях да си правя както ми е удобно...и миналата година направи в последните кръгове подобен, но не толкова явен цирк, за да класираш Underground директно :uuu:

живи и здрави...гоним победата този кръг, пък квото стане :football:


Е то излиза,че Краля всеки сезон ти е виновен,че не си се класирал!

Каква ирония е,че сега ше му стискаш палци да ви класира на бараж. Ако стане чудото и не успее обаче се сърди на себе си, а не на него, Университарио,Ъндърграунд или земетресението в Непал! :stop:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 07:10


Гонзо написа:
пп Надке , до сега си мислех че от теб може да стане човек , но ти ще си останеш КУРВА . За цялостното ти действие през седмицата си заслужи това звание , с което ще се обръщам за напред към теб .


БРАВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 08:32


шопченко написа:
На Враца написа:
falkenbach написа:
Нали ти казах, че Университарио ще бият, а ти не вярваше. :-)

Ми не вярвах, че Демба са толкова зле.

Ей аматьор, спри с глупавите ти коментари, че си една кръгла нула

Аз съм номер 1 :first: , а ти разчиташ на служебни победи и милостта на Блуфена, за да се класираш на бараж. Разликата е осезаема! :bluefan:

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 09:56


Браво на момчетата и на отбора, като цяло! Въпреки всички наказания, тенденциозното отношение, свързано с PC Mania, където е ясно какво би трябвало да се случи (т.е. да им се анулират мачовете) и кой отбор категорично и самостоятелно да бъде на върха, заедно с Блу Пауър, и подаръците с по 3:0, дето се раздават на всички отбори - ние пак се доказваме, като най-добри в ред отношения, но за мен най-важното - най-добро нападение! Евала момчета, браво и поздравления. Чакам днес да оформим още по-хубав краен резултат!

На шопченко ще кажа, браво, някои от мачовете бяха наистина невъзможни за хващане, но понякога така се получава. Уважавам всички в Демба бойз, които не се подадоха на напрежението и провокациите и не ни обвиниха, че сме лягали на Блу Пауър в един от мачовете, за които бяхме най-добре подготвени, така че поздрави! Все пак държа да отбележа, че фалкенбах не знам сега къде играе, но едно време в крейзи банд бяха добро отборче, дето ритаха хубаво, така че да се каже, че е 'кръгла нула' е малко пресилено

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 14.04.2013 19:23
Мнения: 330
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 10:31


Принципно не чета коментарите но сега като видя каква злост и простотия се вихрят заради един бараж, си представям в А група какво е. Това е игра, която в по - голям процент е базирана на късмета. И уж е за кеф ама като гледам единствения кеф тук е да храниш падналия отбор. Жалко .....

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 12:06


И нас много ни храниха, страхуваха и подиграваха за неприятната загуба миналия кръг от Кралския клуб, но с времето тези неща се преглъщат и виждаш, че само лузърите се присмиват на загубилия отбор!

Поздрави за добрата игра и успех догодина!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 15:36


Пропускаме да отбележим в последния си мач, Дембите също изтърват, мачът върви към 1:4 или 2:4 в най-лошия случай. Така приключваме мача като отборът с най-добро нападение (и второ в двете групи общо) и втора най-добра защита. Ако не се зачитаха и без това фалшивите резултати на PC Mania, картинката е още по-плачевна за съперниците, а ние трябва да сме еднолично лидери най-отгоре на класирането. Престъпното отнемане на три точки от актива ни изобщо няма да го коментирам, некои хора ше си получат заслуженото за тея глупости.

Федерацията няма ли да ни отнеме още точки сега за нещо друго нередно, че вкарахме прекалено много голове като гост, примерно?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 21:03


Мани го Магера, влизайте в А група и ще мачкаме заедно там.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 09.02.2014 18:37
Мнения: 156
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 22:51


Още веднъж честита победа на всички!От претенденти за директна промоция за едната бройка да се разминеме с баража.Изиграхме един от най-силните си мачове тоя кръг и заслужено продължаваме битката.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   04.05.2015 09:35


Javier Saviola написа:
Още веднъж честита победа на всички!От претенденти за директна промоция за едната бройка да се разминеме с баража.Изиграхме един от най-силните си мачове тоя кръг и заслужено продължаваме битката.


Петку поздравява Савиола! :bluefan:


 
(Demba Boyz)
Аватар

Регистриран на: 20.10.2013 11:17
Мнения: 980
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   05.05.2015 00:47


Така след леко преосмисляне на нещата...
Разочарованието след този провал е голямо, поне при мен.
Играхме толкова постоянно целия сезон и почти през цялото време бяхме в 4-ката.
Поемам изцяло вината за последния мач...на сляпо да ги бях дал мачовете толкова 1-1 нямаше да станат сигурно...изборът ми за нашите мачове си е добър, колкото и пъти да го гледам.
Поздравявам всички момчета в отбора-Гонзо, Дани, Тали, Ванката и останалите, които се включваха при нужда да запълват дупките.
Също така поздравявам и съперниците ни... беше драматичен и успорван шампионат до самия му край. :handshake:
Все пак не мога да не призная, че отборите преди нас заслужено са там...на всичкото отгоре са им отнети и точки, така че нямаме право да имаме каквито и да е претенции за по-предно класиране.
Пожелавам на Universitario и Dune Warriors успех в баражите срещу отборите от А група.
Аз лично не съм доволен от себе си и се надявам догодина вече да имаме мъничко повече шанс и да успеем да се класираме в А група.
Виждам, че имаме доста фенове по другите отбори. Споменават ни има няма през един два поста...Демба това, Демба онова...няма лошо, следите ни изкъсо значи. :thumbs:
С нетърпение очаквам началото на новия сезон... :football:

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   05.05.2015 09:58


:thumbs: Хубаво изказване, само напред!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   05.05.2015 10:08


Горе главите Демба, догодина ще влезете и съдбата ще ви компенсира щедро сегашните неволи 8-)


 
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   05.05.2015 11:28


шопченко написа:
Така след леко преосмисляне на нещата...
Разочарованието след този провал е голямо, поне при мен.
Играхме толкова постоянно целия сезон и почти през цялото време бяхме в 4-ката.
Поемам изцяло вината за последния мач...на сляпо да ги бях дал мачовете толкова 1-1 нямаше да станат сигурно...изборът ми за нашите мачове си е добър, колкото и пъти да го гледам.
Поздравявам всички момчета в отбора-Гонзо, Дани, Тали, Ванката и останалите, които се включваха при нужда да запълват дупките.
Също така поздравявам и съперниците ни... беше драматичен и успорван шампионат до самия му край. :handshake:
Все пак не мога да не призная, че отборите преди нас заслужено са там...на всичкото отгоре са им отнети и точки, така че нямаме право да имаме каквито и да е претенции за по-предно класиране.
Пожелавам на Universitario и Dune Warriors успех в баражите срещу отборите от А група.
Аз лично не съм доволен от себе си и се надявам догодина вече да имаме мъничко повече шанс и да успеем да се класираме в А група.
Виждам, че имаме доста фенове по другите отбори. Споменават ни има няма през един два поста...Демба това, Демба онова...няма лошо, следите ни изкъсо значи. :thumbs:
С нетърпение очаквам началото на новия сезон... :football:



Майна, не знам дали знаеш, ама в Демба бойз са играли легенди, като изгрев ламерз, спорта и да не забравяме - Мазньо, така че това е отбор с история и традиции, а не с мрънкачи, които се оплакват от вятъра, кривия терен и по-големите цолове на гумите на съперниковия отбор. Не винаги е било така, да знаеш!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   05.05.2015 11:35


Евала, Шопе, ентусиаст си. Ако успееш и да се измъкнеш от тъмната сянка на Гондзу с порочните му разбирания за футбола в реален и виртуален план, ще се превърнеш в истинска машина :)


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   05.05.2015 11:40


петльо написа:
Майна, не знам дали знаеш, ама в Демба бойз са играли легенди, като изгрев ламерз, спорта и да не забравяме - Мазньо, така че това е отбор с история и традиции, а не с мрънкачи, които се оплакват от вятъра, кривия терен и по-големите цолове на гумите на съперниковия отбор. Не винаги е било така, да знаеш!


Ами не знам дали знаеш , но с тези хора играех и аз и още по важното е , че точно те искаха да ги водя . Нищо , не всеки може да знае всичко .

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   05.05.2015 11:43


Medved написа:
Евала, Шопе, ентусиаст си. Ако успееш и да се измъкнеш от тъмната сянка на Гондзу с порочните му разбирания за футбола в реален и виртуален план, ще се превърнеш в истинска машина :)



Ами точно заради Гонзо момчето е толкова ентусиазирано . Ако беше при теб , отдавна да се е отказал .
Смея да твърдя , че момчетата с всеки сезон са все по озлобени и гладни за победи , но посредствени хорица като теб няма как да го разберат .

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   05.05.2015 21:10


А на тебе кой ти е дал трибуна да ръсиш акъл и обиди бе, безтитленик! 8-)


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   05.05.2015 23:15


Medved написа:
А на тебе кой ти е дал трибуна да ръсиш акъл и обиди бе, безтитленик! 8-)


На мен само Господ може да ми забранява .

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Мнение  Re: # [14322009] ● DEMBA BOYZ - CD UNIVERSITARIO SFX ● (ПМЛ 'Б' лига, XХIІ кръг)   |   06.05.2015 09:26


Гонзо написа:
Medved написа:
Евала, Шопе, ентусиаст си. Ако успееш и да се измъкнеш от тъмната сянка на Гондзу с порочните му разбирания за футбола в реален и виртуален план, ще се превърнеш в истинска машина :)



Ами точно заради Гонзо момчето е толкова ентусиазирано . Ако беше при теб , отдавна да се е отказал .
Смея да твърдя , че момчетата с всеки сезон са все по озлобени и гладни за победи , но посредствени хорица като теб няма как да го разберат .



Погрешен избор са направили момчетата, за тва за пореден сезон сте в Б група

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 84 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг