Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 08:15



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
# [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг) 
Автор Съобщение
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 20:43


Medved написа:
Няма значение дали е избито, трябва да е извън играния диапазон, за да не се анулират съответните прогнози на съперника.



Е това е абсурдно, належащо е да се промени! Представям си къв скандал ше стане ако се случи...

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 20:44


Крал Блуфен написа:
Medved написа:
Няма значение дали е избито, трябва да е извън играния диапазон, за да не се анулират съответните прогнози на съперника.



Е това е абсурдно, належащо е да се промени! Представям си къв скандал ше стане ако се случи...


Асболютно абсурдно е, още повече, че въобще не е записано така и може да се тълкува дали е извън или в играния диапазон, след като 2:1 е един вид извадено от диапазона от вратаря. За мен при хипотетично спиране на мача не трябва да има анулиране.


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 20:47


Официално обявявам Мунир Ел Хадади за почетна резачка !

Изображение

Обявявам Томи за почетен ПРЕЗИДЕНТ на отбора ! (слагам снимка на човек, който прилича на теб , защото нямам твоя) :laugh:

Изображение

пффффффффффффффффффффффф
чакай сега да издишам, че от тоя мач хванах запек , акне ми изби, втори пубертет карам еееей :-D

За това си заслужава тази игричка, не за друго
дали изпадаш, дали титли печелиш, дали за промоция се бориш, важно е да си забъркан в нещо, емоция да има

Нещо като дежаву се получава. Зомбитата са изпадали веднъж в историята си, а това се случи, защото ги бихме пак в последния кръг и ги пратихме на бараж.
Ако пак стане така, имат всички основания да ни понамразят леко , но не вярвам...
В Б група има един класен отбор в момента - Блу Пауър (детската ми неосъществена мечта :rofl: ), всичко друго е компромис и врменни експлозии

Наистина, встрани от майтапа, не вярвам, че Зомбитата ще се удавят срещу Демба или Дюн, но прогнози няма да правя, безмислено е.
ХУбавото е,че следващата седмица ще сме по трибуните на другите мачове и ще сме в хора на кибиците, вместо да кършим пръсти за албасетета или хаугесунди мунди шунди .....

Тежък мажък беше, потоците изискаха доста зор за избор на мачовете, важното е,че успяхме в най-важния мач. Събудихме се баш накрая. Можеше и още да вкараме, но и 4 стигат.

Айде лека ви вечер сега, Септемрви отново ;-)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 20:51


Евала, че си взехте мача. Щеше да ми е тъпо и вие наред с Бандата да изпаднете. Пък сега ще разцъкаме дет се вика след некви месеци.


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 21:03


Medved написа:
И честито оцеляване на резачките. Щом Ботевиста не успя да ви потопи с пословичния си фатализъм и негативизъм, значи сте стабиляги отвсякъде! :-D


Ботевиста е прякото доказателство,че по мениджърски нюх срещу мен да бягаш, не можеш да ме стигнеш ;-)

Не само че не ни потопи, но и с тази негова избивка в последния момент на Албасете, изплувахме с победа !
Абсолютния трансфер на сезона, наред с Кума Лиса, но той си е стар наш кадър

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 21:07


честито на резачките. стана уникален мач, истинска класика! :-)
в крайна сметка една вратарска намеса и един дубъл се оказаха решаващи...
не може да стигаме до баражи, абсурдно е, но като сме се озовали там ще играем за победа и в двата мача! :devil: Никакви рискове повече, бах го. :uuu:
Ако бях избил двата има дубъла ей така колкото да нямат дубли всичко щеше да е ОК за нас. Дори и да бях махнал само по 1 прогноза, колкото да не е дубъл и пак щяхме да се класираме, но не изневерих на веруюто си, да не избивам дубъл ако не го виждам като такъв. За това не може да се говори за ботизъм, а за философия на поведение и разбиране на играта. Много сме си патили от тези дубли, този сезон ни взеха сумати точки, ако имахме друг вратар може би нямаше да е така, но никой не иска да е вратар при нас, така че няма какво да дискутираме повече.


 

Регистриран на: 21.10.2014 16:05
Мнения: 117
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 21:38


Честито оцеляване в елита на всички резачки ! Радостно е, че и аз помогнах накрая за победата ни с добра избивка на Албасете.
:cheers: :ura: :cheers: :ura: :cheers:

Пожелавам успех на зомбитата в баража им за оставане в елитната група !


Последна промяна SCB FOREVER на 03.05.2015 21:39, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 21:44


ReZo написа:
Официално обявявам Мунир Ел Хадади за почетна резачка !

Изображение

Обявявам Томи за почетен ПРЕЗИДЕНТ на отбора ! (слагам снимка на човек, който прилича на теб , защото нямам твоя) :laugh:

Изображение

пффффффффффффффффффффффф
чакай сега да издишам, че от тоя мач хванах запек , акне ми изби, втори пубертет карам еееей :-D

За това си заслужава тази игричка, не за друго
дали изпадаш, дали титли печелиш, дали за промоция се бориш, важно е да си забъркан в нещо, емоция да има

Нещо като дежаву се получава. Зомбитата са изпадали веднъж в историята си, а това се случи, защото ги бихме пак в последния кръг и ги пратихме на бараж.
Ако пак стане така, имат всички основания да ни понамразят леко , но не вярвам...
В Б група има един класен отбор в момента - Блу Пауър (детската ми неосъществена мечта :rofl: ), всичко друго е компромис и врменни експлозии

Наистина, встрани от майтапа, не вярвам, че Зомбитата ще се удавят срещу Демба или Дюн, но прогнози няма да правя, безмислено е.
ХУбавото е,че следващата седмица ще сме по трибуните на другите мачове и ще сме в хора на кибиците, вместо да кършим пръсти за албасетета или хаугесунди мунди шунди .....

Тежък мажък беше, потоците изискаха доста зор за избор на мачовете, важното е,че успяхме в най-важния мач. Събудихме се баш накрая. Можеше и още да вкараме, но и 4 стигат.

Айде лека ви вечер сега, Септемрви отново ;-)


Е ти ебати снимката ми изкара на Ози... Аз утре ли ше мрем бе... :cry:
В такава величествена нощ, живота е най-важен! :-D

Иначе за мача, голяма драма, много ясно беше, че всичко ще е тегаво докрай, и когато Албасете поведе в един момент ми изтръпна всичко. Единственото, което искам сега е Дяволо & Co да бият в баража и пак да сме заедно в А. In bocca al luppo!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 22:01


SCB FOREVER написа:
Честито оцеляване в елита на всички резачки ! Радостно е, че и аз помогнах накрая за победата ни с добра избивка на Албасете.
:cheers: :ura: :cheers: :ura: :cheers:

Пожелавам успех на зомбитата в баража им за оставане в елитната група !


щом сега отървахме позора, догодина атакуваме титлата, такъв е режима тук
така че , до септември трябва да се видим и да уточним стратегията
а, и да ти дам индонезийските монети за колекцията
за подновяване на договора стигат, надявам се :cheers: :handshake:

п.с
странно защо магера те смята за песимист и фаталист
май бърка негативизма с ....перфекционизма :-D

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 22:07


TheExorcist написа:
ReZo написа:
Официално обявявам Мунир Ел Хадади за почетна резачка !

Изображение

Обявявам Томи за почетен ПРЕЗИДЕНТ на отбора ! (слагам снимка на човек, който прилича на теб , защото нямам твоя) :laugh:

Изображение

пффффффффффффффффффффффф
чакай сега да издишам, че от тоя мач хванах запек , акне ми изби, втори пубертет карам еееей :-D

За това си заслужава тази игричка, не за друго
дали изпадаш, дали титли печелиш, дали за промоция се бориш, важно е да си забъркан в нещо, емоция да има

Нещо като дежаву се получава. Зомбитата са изпадали веднъж в историята си, а това се случи, защото ги бихме пак в последния кръг и ги пратихме на бараж.
Ако пак стане така, имат всички основания да ни понамразят леко , но не вярвам...
В Б група има един класен отбор в момента - Блу Пауър (детската ми неосъществена мечта :rofl: ), всичко друго е компромис и врменни експлозии

Наистина, встрани от майтапа, не вярвам, че Зомбитата ще се удавят срещу Демба или Дюн, но прогнози няма да правя, безмислено е.
ХУбавото е,че следващата седмица ще сме по трибуните на другите мачове и ще сме в хора на кибиците, вместо да кършим пръсти за албасетета или хаугесунди мунди шунди .....

Тежък мажък беше, потоците изискаха доста зор за избор на мачовете, важното е,че успяхме в най-важния мач. Събудихме се баш накрая. Можеше и още да вкараме, но и 4 стигат.

Айде лека ви вечер сега, Септемрви отново ;-)


Е ти ебати снимката ми изкара на Ози... Аз утре ли ше мрем бе... :cry:
В такава величествена нощ, живота е най-важен! :-D

Иначе за мача, голяма драма, много ясно беше, че всичко ще е тегаво докрай, и когато Албасете поведе в един момент ми изтръпна всичко. Единственото, което искам сега е Дяволо & Co да бият в баража и пак да сме заедно в А. In bocca al luppo!


голям хет-трик , евала !!!
Не знам дали реши да ме се довериш от рабзора за Ню Инглънд - Ню Йорк да пишеш точно 2:1, но кой каквото иска да говори, за мен головете ни в САЩ и Мехико решиха мача
лесно се избира в Сегунда този кръг, евала за дубъла , но мехикото и юесендей ме изпотиха доста.
в крайна сметка на най-надървените мачове вкарахме, това е
браво и на Тюлена ,че се довери да търсим само единица на Тигрите, без никакви хиксове....

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 22:09


баси не е истина, биха ни със зелените потоци
е да бях дал само сини баси. обикновено Мексико е наша територия, абе както и да е, нз.


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 22:18


Аз няма да поздравя "резачките" за оцеляването, защото за отбор с качествата и потенциала, които имат това (оцеляването) не би трябвало изобщо да стои на дневен ред ... страхотен мач срещу Зомбитата и изключително здрави нерви показахте в такъв решителен момент! Ще си запазя поздравленията за догодина по това време :-) Резо и Тюлена най-добре знаят как да го направят :yes: Томи, ти ни донесе титлата с решителен гол срещу Крива Нива, а днес отново затвърждаваш мнението, че си точният човек за най-важните мачове на Рейзърс :-)

:cheers:

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 22:29


ReZo написа:
Не знам дали реши да ме се довериш от рабзора за Ню Инглънд - Ню Йорк да пишеш точно 2:1, но кой каквото иска да говори, за мен головете ни в САЩ и Мехико решиха мача


Аз съм доволен за Щатите, защото този мач специално го гледах цялото второ полувреме с гири в ръце и лицеви опори посред нощ от нерви. Направих 400 лицеви опори за едно полувреме. Освен това тия накрая почнаха нещо да се бият и оувъртайма беше към 8 минути и си викам няма ли край... Там са много луди копелета!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   03.05.2015 22:42


Diavolo написа:
баси не е истина, биха ни със зелените потоци
е да бях дал само сини баси. обикновено Мексико е наша територия, абе както и да е, нз.

значи срещу Дюн на баража, само ще те посъветвам ако имат дори и лек опасен дубъл, да избиеш поне едното, че сега вече ножа опря до кокала, а в Б група предполагам не ни се ходи. само спокойствие и пълна концентрация и няма да имаме проблем, освен ако късмета не е изцяло на страната на противника, мисля че класата ще си каже думата в наша полза :-)


Последна промяна juve на 03.05.2015 22:43, променена общо 2 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   04.05.2015 00:03


ReZo написа:
Medved написа:
И честито оцеляване на резачките. Щом Ботевиста не успя да ви потопи с пословичния си фатализъм и негативизъм, значи сте стабиляги отвсякъде! :-D


Ботевиста е прякото доказателство,че по мениджърски нюх срещу мен да бягаш, не можеш да ме стигнеш ;-)

Не само че не ни потопи, но и с тази негова избивка в последния момент на Албасете, изплувахме с победа !
Абсолютния трансфер на сезона, наред с Кума Лиса, но той си е стар наш кадър


Да не забравяме кой му е мениджър все пак. Всеки гол - бира, се бяхме разбрали нещо... А за тази избивка трябва по-благородна течност да се разлее, струва ми се :-D

Иначе одеве ми беше на клавиатурата да напиша какво самоубийство е да поставиш такъв неопитен вратар в такъв важен мач срещу такъв подреден гост, ама чак сега прозирам тактическия гений зад подобна рокада - технично го шкатирахте от нападателния квартет, за да не ви мъти играта с философстванията си, и спокойно си ги разцъкахте за 4 парцала... :)))))

Закачката настрана, Ботевиста е голям талант. За догодина бих ви предложил да му направите едно дубле да трупа ценен капитански опит, защото има голям потенциал на това поприще. Само практика му трябва + двама опитни спецове, които да му висят на главата с ценни съвети, и ще стане един от най-добрите в играта :)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 15:36
Мнения: 610
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   04.05.2015 10:07


Уф, нарочно не исках да говоря по време на мача, за да не взема да дръпна дявола за опашката.

Кошмарни 2/3 от сезона изиграхме. Причината я намирам у себе си и невъзможността ми да намеря формата от предни сезони при домакинствата. Когато играем добре вкъщи имаме самочувствието и като гост нещата просто се напасваха. Но може би е нормално да има спад. От тук на сетне трябва да седнем с момчетата и да преценим дали ще ми се доверят за капитанстване и през следващия сезон.

Няма как при анализа на изминалия сезон да не отбележим и факта, че игаем с доста подмладен състав тази година. Браво на Томи, че се нагърби с тежката задача да запълни обувките на Фореста и Сарафино и вкара една камара голове. На практика в половината мачове, които взехме, заслугата определено е негова. Супер включване на Ботевиста, както и на Кума Лиса. Загатнахме за потенциал, остава догодина да стабилизираме и, вече сработени, да видим дали ПаМеЛа ни иска пак сред челниците.

Статистически погледнато приключваме с второто най - добро нападение в ПМЛ, но и втората най - лоша защита в цялата А група. Изводите си остават за нас, но, според мен, основата, която имаме, е добра и можем да надградим.

Всичко е добре щом свършва добре, обаче. Радвам се, че темите по лайвскора са живи, че има емоция и удоволствие от играта. Все пак, това е най - важното.

И, послено, но не и по важност, едно голямо браво и благодаря на Резо! Няма Индонезия, няма Миндонезия, винаги на линия с прогнози, винаги участваш в анализа, душата и сърцето на тоя отбор. А и мозъка. Оставането в групата е тотално негова заслуга, според мен. Но с ПМЛ толкова :) Важни неща ви предстоят с Йоана и съм сигурен, че целия форум е с вас и ви стиска палци. На добър час, майна и догодина мачкаме, както ние си знаем.

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   04.05.2015 20:54


dakaaa написа:
Уф, нарочно не исках да говоря по време на мача, за да не взема да дръпна дявола за опашката.

Кошмарни 2/3 от сезона изиграхме. Причината я намирам у себе си и невъзможността ми да намеря формата от предни сезони при домакинствата. Когато играем добре вкъщи имаме самочувствието и като гост нещата просто се напасваха. Но може би е нормално да има спад. От тук на сетне трябва да седнем с момчетата и да преценим дали ще ми се доверят за капитанстване и през следващия сезон.

Няма как при анализа на изминалия сезон да не отбележим и факта, че игаем с доста подмладен състав тази година. Браво на Томи, че се нагърби с тежката задача да запълни обувките на Фореста и Сарафино и вкара една камара голове. На практика в половината мачове, които взехме, заслугата определено е негова. Супер включване на Ботевиста, както и на Кума Лиса. Загатнахме за потенциал, остава догодина да стабилизираме и, вече сработени, да видим дали ПаМеЛа ни иска пак сред челниците.

Статистически погледнато приключваме с второто най - добро нападение в ПМЛ, но и втората най - лоша защита в цялата А група. Изводите си остават за нас, но, според мен, основата, която имаме, е добра и можем да надградим.

Всичко е добре щом свършва добре, обаче. Радвам се, че темите по лайвскора са живи, че има емоция и удоволствие от играта. Все пак, това е най - важното.

И, послено, но не и по важност, едно голямо браво и благодаря на Резо! Няма Индонезия, няма Миндонезия, винаги на линия с прогнози, винаги участваш в анализа, душата и сърцето на тоя отбор. А и мозъка. Оставането в групата е тотално негова заслуга, според мен. Но с ПМЛ толкова :) Важни неща ви предстоят с Йоана и съм сигурен, че целия форум е с вас и ви стиска палци. На добър час, майна и догодина мачкаме, както ние си знаем.


Наесен работата е ясна, Дака
аз сменям памперси, ти избираш мачове , а съперниците РЕВАТ ! :give5:
а през безсънните нощи мога да ти помагам с потоците
и си газим
леко, спокойно, без напрежение
и ти отпочинал, възстановен и така нататък :)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   04.05.2015 20:59


ReZo написа:
dakaaa написа:
с


Наесен работата е ясна, Дака
аз сменям памперси, ти избираш мачове , а съперниците РЕВАТ ! :give5:
а през безсънните нощи мога да ти помагам с потоците
и си газим
леко, спокойно, без напрежение
и ти отпочинал, възстановен и така нататък :)



Егассси таткото! Мечта! Дори и да имам деца някой ден, кога сменям памперси ше е нещо като за награден фонд! :-D

Или с други думи по-скоро Блуфи ще сменя памперси, отколкото аз!

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 04.05.2015 21:05, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   05.05.2015 13:47


И ти ще сменяш ако станеш баща. Това, че мъж не сменя и не мие дупе, е илюзия.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: # [14321001] ● NEW MERSEY RAZORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ 'А' лига, XХIІ кръг)   |   05.05.2015 16:27


Vendome написа:
И ти ще сменяш ако станеш баща. Това, че мъж не сменя и не мие дупе, е илюзия.

То само това да беше...

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг