Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:11



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
# [14336001] ● EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS ● (ПМЛ Баражи, финали - І) 
Автор Съобщение
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 22.08.2012 17:26
Мнения: 2437
Мнение  Re: # [14336001] ● EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS ● (ПМЛ Баражи, финали - І)   |   11.05.2015 19:29


На логика в тая игра не се надявай, няма защо да ти го казвам :).
И аз мога да кажа, че ако има логика, трябва да влезем, но и това твърдение ще има същата тежест, т.е. никаква :).
Шансовете според мен все още са равни.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14336001] ● EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS ● (ПМЛ Баражи, финали - І)   |   11.05.2015 19:51


Diavolo написа:
alexbg написа:
Това мисля, че ще е рекорд - една година шампион, следващата изпаднал... Май досега никой не е успявал...
Така че - пак ще има в какво да сте първи... ;-)


ако има поне малко логика няма да изпаднем.
ще видим какво ще стане и дали ще спираме с ПМЛ.
аз лично не летя в облаците и се надявам на измъчена победа с гол разлика и после да ги излъжем на дузпите, пък каквото стане, все пак е игра.


Е толкоз ли не щеш да играете с нас :-o


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Мнение  Re: # [14336001] ● EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS ● (ПМЛ Баражи, финали - І)   |   11.05.2015 20:21


абе изпаднем ли дявола да разпуска отбора, толкова години претенденти за челните места и титлата и изведнъж Б група, не мерси. Това е като калчополито на Юве, макар че тогава повечето ни звезди останаха и се върнахме веднага в елита, други се разбягаха. дано не се стига до тоя вариант :helpless:


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: # [14336001] ● EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS ● (ПМЛ Баражи, финали - І)   |   11.05.2015 20:33


juve написа:
Това е като калчополито на Юве, макар че тогава повечето ни звезди останаха и се върнахме веднага в елита, други се разбягаха. дано не се стига до тоя вариант :helpless:


Въпросът е, от кои да си вземеш пример, като кои да постъпиш. Отговорът е елементарен де - спомни си кои псува и кои превъзнася навремето, когато изпаднаха. После решавай. :wave:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: # [14336001] ● EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS ● (ПМЛ Баражи, финали - І)   |   11.05.2015 21:00


juve написа:
абе изпаднем ли дявола да разпуска отбора, толкова години претенденти за челните места и титлата и изведнъж Б група, не мерси. Това е като калчополито на Юве, макар че тогава повечето ни звезди останаха и се върнахме веднага в елита, други се разбягаха. дано не се стига до тоя вариант :helpless:


Ако се разпаднеш, след като изпаднеш, значи никога не те е имало ....

по-кратко няма как да го кажа :whistle:
това е срам, по-тежък и от изпадането
петно в историята, меко казано
отбор, който е спрял с играта, само защото е изпаднал и играчите му са се разбягали , за мен е равносилен на скъсана найлонова торбичка на бунището на ПМЛ историята, омазана с ако и наплюта от мухите
Навремето като изпаднахме с рейзърс, сигурно преди 10 години е било, бях двойно амбициран да покажем добри игри и да се завърнем обратно. Отне ни два сезона, но научих важни уроци. Прераждането е необходим процес, когато си достигнал връхна точка на развитие и трябва да започнеш отново...Ако трябва с нови играчи, с нов капитан, стратегия и идеи.
Вие си знаете , но го пиша това , защото мисля, че изпадате. След първия мач особено. Не че Дюн са по-силни от вас. Просто съдбата дава подобни знаци, че ги иска в А група :yes: :-|

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Мнение  Re: # [14336001] ● EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS ● (ПМЛ Баражи, финали - І)   |   11.05.2015 22:12


Абе кво ми се правите на ариЩократи??? "По-добре да се разпаднем, от колкото да играем в Б група"
WTF??? На такива лигави и лабави маабети само едно им се полага: "Аре у Б група"! Не, че го искам, ни най-малко ми пука, ама на такива мрънкалници просто им е нужно. Да научат важни уроци, както добре е споменал Резо в миналия пост.
Аре стегайте се! В Б група също има емоция. Даже няма разлика. Групите са равностойни.
:cheers:


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14336001] ● EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS ● (ПМЛ Баражи, финали - І)   |   12.05.2015 00:59


Резо го е написал повече от ясно по-горе и няма какво да добавя по темата с евентуалното отказване при евентуалното изпадане на Зомбитата.

Нека обаче да бъдем честни особено тия дето сме по-стари (че и най-стари) кучета в ПМЛ и да се опитаме да влеземе в положението на Дявола и компания. Нима не се е случвало на всеки един от нас (за кучетата иде реч) в някакъв критичен момент през тия години игра, в който да не сме говорили и ние за отказване? Краля се е заричал безброй пъти, Резо си спомням преди 2 сезона, когато взеха титлата също в един момент беше "заплашил" с отказване ако титлата им се изплъзне, Гонзо при някое от поредните ОСТАВАНИЯ в Б група също говореше за спиране, Санде почти всеки сезон и той като Краля и още много примери.
Та мисълта ми е,че тия дето най-много гориме в играта е нормално да сме по-емоционални и темпераментни, когато иде реч за някакъв провал и такива закани са си напълно в реда на нещата. Въпроса е дали те наистина ше се изпълнят или ше си останат просто плод на поредната емоция свързана с тая странна,нелогична и курвенска игричка =)

Аз лично не мисля,че некой от Зомбитата ше се откаже при хипотетично изпадане еле па Дявола най-малкото защото това ше означава всичко, което е написал Резо в по-горния си пост и реално отбора им няма да има никаква стойност след като при първия провал е аут. Че дори и да се застои в Б група (пак хипотетично) щото знаеме,че там въртележката си е сериозна и реално почти всички отбори имат не по-малко право да играят в А групата...с малки изключения разбира се (държа да ги назова - пародията на отбор Дюн Покемонс например, други несериозници като Форса, вечно бутаната от федерацията сбирщина Карлито и т.н)

Така,че тва са нормални душевни състояния за тва keep calm and love CLUB DEPORTIVO LOS MILLONARIOS BLUE POWER :bluefan:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 12.05.2015 01:01, променена общо 2 пъти



 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: # [14336001] ● EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS ● (ПМЛ Баражи, финали - І)   |   12.05.2015 06:57


ReZo написа:

Ако се разпаднеш, след като изпаднеш, значи никога не те е имало ....

по-кратко няма как да го кажа :whistle:
това е срам, по-тежък и от изпадането
петно в историята, меко казано
отбор, който е спрял с играта, само защото е изпаднал и играчите му са се разбягали , за мен е равносилен на скъсана найлонова торбичка на бунището на ПМЛ историята, омазана с ако и наплюта от мухите
Навремето като изпаднахме с рейзърс, сигурно преди 10 години е било, бях двойно амбициран да покажем добри игри и да се завърнем обратно. Отне ни два сезона, но научих важни уроци. Прераждането е необходим процес, когато си достигнал връхна точка на развитие и трябва да започнеш отново...Ако трябва с нови играчи, с нов капитан, стратегия и идеи.
Вие си знаете , но го пиша това , защото мисля, че изпадате. След първия мач особено. Не че Дюн са по-силни от вас. Просто съдбата дава подобни знаци, че ги иска в А група :yes: :-|


Който напусне отбора си, след изпадане в Б група е пълна п.......Мерси!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: # [14336001] ● EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS ● (ПМЛ Баражи, финали - І)   |   12.05.2015 16:51


ReZo написа:

Ако се разпаднеш, след като изпаднеш, значи никога не те е имало ....



Брутално точно! :moufan:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: # [14336001] ● EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS ● (ПМЛ Баражи, финали - І)   |   12.05.2015 17:18


Крал Блуфен написа:
Резо го е написал повече от ясно по-горе и няма какво да добавя по темата с евентуалното отказване при евентуалното изпадане на Зомбитата.

Нека обаче да бъдем честни особено тия дето сме по-стари (че и най-стари) кучета в ПМЛ и да се опитаме да влеземе в положението на Дявола и компания. Нима не се е случвало на всеки един от нас (за кучетата иде реч) в някакъв критичен момент през тия години игра, в който да не сме говорили и ние за отказване? Краля се е заричал безброй пъти, Резо си спомням преди 2 сезона, когато взеха титлата също в един момент беше "заплашил" с отказване ако титлата им се изплъзне, Гонзо при някое от поредните ОСТАВАНИЯ в Б група също говореше за спиране, Санде почти всеки сезон и той като Краля и още много примери.
Та мисълта ми е,че тия дето най-много гориме в играта е нормално да сме по-емоционални и темпераментни, когато иде реч за някакъв провал и такива закани са си напълно в реда на нещата. Въпроса е дали те наистина ше се изпълнят или ше си останат просто плод на поредната емоция свързана с тая странна,нелогична и курвенска игричка =)

Аз лично не мисля,че некой от Зомбитата ше се откаже при хипотетично изпадане еле па Дявола най-малкото защото това ше означава всичко, което е написал Резо в по-горния си пост и реално отбора им няма да има никаква стойност след като при първия провал е аут. Че дори и да се застои в Б група (пак хипотетично) щото знаеме,че там въртележката си е сериозна и реално почти всички отбори имат не по-малко право да играят в А групата...с малки изключения разбира се (държа да ги назова - пародията на отбор Дюн Покемонс например, други несериозници като Форса, вечно бутаната от федерацията сбирщина Карлито и т.н)

Така,че тва са нормални душевни състояния за тва keep calm and love CLUB DEPORTIVO LOS MILLONARIOS BLUE POWER :bluefan:


значи, сега забелязвам нещо....
ако наистина , както твърдиш, Дюн са предимно в хипарския сектор, е груба капитанска грешка от страна на Дявола да им даде мачът Флуминензе - Джойнтвил! :blink:
Едно хипи за стрък джойнт е способено на чудеса ! Не просто гол ще вкара, а гол ще се съблече и ще танцува австрийски валс със съдията в продължението на мача !
така че тази победа си има логично обяснение и изобщо не говорим за късмет тука :laugh:

п.с
в реванша важи ли правилото за голове на чужд терен ? Ако Зомбитата бият с 0:1 - дузпи , или ?

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14336001] ● EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS ● (ПМЛ Баражи, финали - І)   |   12.05.2015 21:26


Не важи правилото за гол на чужд терен.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг