Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:59



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
# [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща) 
Автор Съобщение
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   17.05.2015 21:36


На Враца написа:
Хубава контрола се получи да. Този път не съм чак толкова разочарована от себе си. Ако Шифтъра беше пуснал на време, щяхме да сме Х. :-) Още веднъж, поздравления за дубъла.

Аз винаги пускам навреме и никога не съм имал картон за изпуснат срок, освен ако не съм се включвал като резерва за някой друг :stop: Да беше казала, че искаш всички да пуснем до обяд в сряда... Да нямаш предвид Боян, реално заради неговото закъснение получихме 4-я гол :-P

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 17.05.2015 21:38, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2425
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   17.05.2015 21:40


Shifter написа:
На Враца написа:
Хубава контрола се получи да. Този път не съм чак толкова разочарована от себе си. Ако Шифтъра беше пуснал на време, щяхме да сме Х. :-) Още веднъж, поздравления за дубъла.

Аз винаги пускам навреме и никога не съм имал картон за изпуснат срок, освен ако не съм се включвал като резерва за някой друг :stop: Да беше казала, че искаш всички да пуснем до обяд в сряда... Да нямаш предвид Боян, реално заради неговото закъснение получихме 4-я гол :-P

Е, значи той е виновен. Важното е, че не моя вината. :-D

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   17.05.2015 21:42


На Враца написа:
Е, значи той е виновен. Важното е, че не моя вината. :-D


3 домакинства и 3 загуби...явно си загубила форма :stop:

А Торино си беше сигурна единица, а и след 1:1 на Ювентус миналия кръг е малко нагло да искате пак. :laugh:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2425
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   17.05.2015 21:50


Крал Блуфен написа:
На Враца написа:
Е, значи той е виновен. Важното е, че не моя вината. :-D


3 домакинства и 3 загуби...явно си загубила форма :stop:

А Торино си беше сигурна единица, а и след 1:1 на Ювентус миналия кръг е малко нагло да искате пак. :laugh:

Казах, че за Торино вината е моя. :unsure:

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   17.05.2015 22:24


На Враца написа:
Казах, че за Торино вината е моя. :unsure:


Няма Торино, няма Сиена - мениджъра носи ЦЯЛАТА вина при негативен резултат. :stop:

Аз обаче съм наясно с възможностите ти, а те са много повече от тва така,че не знам от кое точно си доволна!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2425
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   17.05.2015 22:28


Крал Блуфен написа:

Аз обаче съм наясно с възможностите ти, а те са много повече от тва така,че не знам от кое точно си доволна!

Доволна съм, че вкарахме 3, предвид, че другите 2 мача бяхме немощни в нападение.

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   18.05.2015 09:40


Супер трилър гледам е станал! Със Слъгс А група ще е още по-интересна - с тях винаги стават яки мачове.

Както знаете, договорът на Петку с РОД изтече и в момента крадецът на лицензи преговаря с него за нов ВИП договор за следващия сезон!
В този смисъл при провал на преговорите, този мач може и да се окаже бенефисен за Петку в любимия червен отбор! :petku: :petku:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   18.05.2015 10:23


Бате Петку написа:
Супер трилър гледам е станал! Със Слъгс А група ще е още по-интересна - с тях винаги стават яки мачове.

Както знаете, договорът на Петку с РОД изтече и в момента крадецът на лицензи преговаря с него за нов ВИП договор за следващия сезон!
В този смисъл при провал на преговорите, този мач може и да се окаже бенефисен за Петку в любимия червен отбор! :petku: :petku:


Остава и да отидеш в комичния отбор на Блуфена и ще се посрамиш :-D
Ако ще напускаш казвай по-рано, че ще го закъсаме за играчи и не е ясно дали ще започнем първенството в пълен състав. Сега едвам успявахме на тръни всеки път.


Последна промяна tonzos_justice на 18.05.2015 10:25, променена общо 1 път



 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   18.05.2015 10:50


Бате Петку написа:
Супер трилър гледам е станал! Със Слъгс А група ще е още по-интересна - с тях винаги стават яки мачове.

Както знаете, договорът на Петку с РОД изтече и в момента крадецът на лицензи преговаря с него за нов ВИП договор за следващия сезон!
В този смисъл при провал на преговорите, този мач може и да се окаже бенефисен за Петку в любимия червен отбор! :petku: :petku:



Безспорен е факта,че суперзвезда като Петку се чувства некомфортно и ненамясто в средняк като ПОД. Тонзо е изчерпан мениджър и няма ресурс да задържи такъв прогресиращ играч. В Блъ Пауър конкуренцията е убийствена,но предлагам да се обиграеш още един сезон в Дубъл, който също е доста по-престижен от ПОД!

ВРЕМЕ ТИ Е ЗА ГОЛЕМИ ФУТБОЛ БАЦЕ

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   18.05.2015 10:54


Крал Блуфен написа:

Безспорен е факта,че суперзвезда като Петку се чувства некомфортно и ненамясто в средняк като ПОД. Тонзо е изчерпан мениджър и няма ресурс да задържи такъв прогресиращ играч. В Блъ Пауър конкуренцията е убийствена,но предлагам да се обиграеш още един сезон в Дубъл, който също е доста по-престижен от ПОД!

ВРЕМЕ ТИ Е ЗА ГОЛЕМИ ФУТБОЛ БАЦЕ


А за мен оферта няма ли да предложиш? Оф, ти каза, че съм бил изчерпан, жалко ;-) :give5: :-D


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   18.05.2015 11:16


tonzos_justice написа:
Бате Петку написа:
Супер трилър гледам е станал! Със Слъгс А група ще е още по-интересна - с тях винаги стават яки мачове.

Както знаете, договорът на Петку с РОД изтече и в момента крадецът на лицензи преговаря с него за нов ВИП договор за следващия сезон!
В този смисъл при провал на преговорите, този мач може и да се окаже бенефисен за Петку в любимия червен отбор! :petku: :petku:


Остава и да отидеш в комичния отбор на Блуфена и ще се посрамиш :-D
Ако ще напускаш казвай по-рано, че ще го закъсаме за играчи и не е ясно дали ще започнем първенството в пълен състав. Сега едвам успявахме на тръни всеки път.


Преговорите с крадеца ПРОДЪЛЖАВАТ, освен това към Петку до момента НЯМА НИКАКВИ КОНКРЕТНИ оферти, така че не виждам причина моментално да се обявява свободен прием в РОД!!! :bluefan:


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   18.05.2015 11:24


tonzos_justice написа:

А за мен оферта няма ли да предложиш? Оф, ти каза, че съм бил изчерпан, жалко ;-) :give5: :-D



Ама и си нагъл значи! Наа тебе още преди две години ти предложих да дойдеш НА СТАЖ в Дубъла!!! :stop:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   18.05.2015 11:40


Крал Блуфен написа:
tonzos_justice написа:

А за мен оферта няма ли да предложиш? Оф, ти каза, че съм бил изчерпан, жалко ;-) :give5: :-D



Ама и си нагъл значи! Наа тебе още преди две години ти предложих да дойдеш НА СТАЖ в Дубъла!!! :stop:


След толкова години тук, да ме правиш стажант бате е малко ниско нивото ;-)


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: # [14346004] ● THUG SLUGS - RED OR DEAD ● (Контролна среща)   |   18.05.2015 11:42


Бате Петку написа:
Преговорите с крадеца ПРОДЪЛЖАВАТ, освен това към Петку до момента НЯМА НИКАКВИ КОНКРЕТНИ оферти, така че не виждам причина моментално да се обявява свободен прием в РОД!!! :bluefan:


Играхме основно 5 човека, имаме нужда по принцип от един сериозен нов играч, за да попълва дупки. А и аз да си почивам малко, че не съм излизал 1 седмица отпуск от години. На години съм вече ;-)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг