Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 00:07



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
# [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II) 
Автор Съобщение
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 16:50


Гонзо написа:
Че кво и е на втора лига ? Редовно гази опонентите от А :handshake:


Ми и аз не виждам какво да и е на втора лига, не мисля, че нещо спрямо А лига има велика разлика. И в двее лиги си има достатъчно добри играчи и отбори.


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 22.08.2012 17:26
Мнения: 2447
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 16:50


Ами освен да пожелая бързо завръщане на Зомбитата в А група, а на нас - този път да не изпаднем веднага :laugh:

Голямо БЛАГОДАРЯ на всичките ми съотборници за страхотната игра през сезона - Антихейтър, Жеката, Сянки, Туиг (по азбучен ред), както и на Сафин за няколкото му включвания като вратар! Въпреки че започнахме първенството с минусови точки по моя вина, успяхме да се преборим за промоцията, а това е страхотно постижение! Невероятен финален спринт с няколко поредни победи и така чудото стана факт :ludnica:

За догодина може би ще потърсим някакви промени с цел подобряване на компонентите от играта, в които показахме слабости. Трябва ни и 1 нов играч при положение, че всички досегашни освен Сафин продължим с отбора.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5593
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 16:52


alessandron написа:
Гонзо написа:
Че кво и е на втора лига ? Редовно гази опонентите от А :handshake:


Ми и аз не виждам какво да и е на втора лига, не мисля, че нещо спрямо А лига има велика разлика. И в двее лиги си има достатъчно добри играчи и отбори.


Ако някой от А група си мисли , че като е изпаднал в Б , ще прегази всички и ще се класира без проблем , жестоко се лъже .

_________________
Изображение


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 22.08.2012 17:26
Мнения: 2447
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 16:54


А, още нещо към съперника - знам какво е да изпаднеш (ние вече бяхме в А), така че не прибързвайте да се тюхкате - кофти чувството ще отмине, а имате шанс да компенсирате емоциите с лихви! :-)


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 16:55


Гонзо написа:

Ако някой от А група си мисли , че като е изпаднал в Б , ще прегази всички и ще се класира без проблем , жестоко се лъже .


Абсолютно!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:08


честито на съперника. дявола да не ме картотекира следващия сезон. Потвърждавам че това бе последния ми мач в играта. Стискам палци на отбора да се върне догодина или когато е възможно. Благодаря за емоциите, трите сезона си струваха :-)


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:11


juve написа:
честито на съперника. дявола да не ме картотекира следващия сезон. Потвърждавам че това бе последния ми мач в играта. Стискам палци на отбора да се върне догодина или когато е възможно. Благодаря за емоциите, трите сезона си струваха :-)


Язък ти за прякора.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5593
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:13


alessandron написа:
juve написа:
честито на съперника. дявола да не ме картотекира следващия сезон. Потвърждавам че това бе последния ми мач в играта. Стискам палци на отбора да се върне догодина или когато е възможно. Благодаря за емоциите, трите сезона си струваха :-)


Язък ти за прякора.


Ами Санде , това е разликата между добрите играчи и Легендите .

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:18


Първата жертва на малоумното (!) правило за втория бараж е факт. И то каква! :blink:

Честито на дюнките и най-вече на големия капитан Гоа, който въпреки тежкото начало на сезона и всестранните упреци и обиди успя да вдигне в движение един съвсем не лош отбор, истинско домакинско страшилище (в който дори изтъкнат бот като Нажата започна да играе импровизаторски... понякога :)) и в крайна сметка съвсем заслужено се завърна в елита. Респект, Гоа - ВЕЛИКАН!!!

А Дяволето да не се прави на лузър, ами да честити чистосърдечно на достойния съперник. Като безпристрастен наблюдател мисля, че победата на дюнките в баража не буди никакво съмнение - напълно категорично и в двата мача.

А изпадането на зомбитата още повече ме амбицира за създаването на мечешкия дубъл догодина. Треперете, зомбета, че младите мецани ви дебнат в гората!!!! :))))


Последна промяна Medved на 17.05.2015 17:21, променена общо 2 пъти



 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 906
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:21


alessandron написа:

Язък ти за прякора.


Абе Саше,не се ли чувстваш малко и ти отговорен,че Ювето се отказва?А,честно...или забрави колко пъти по време на целия сезон даже и да не играеше ти срещу нас се включваше да ни назидаваш да не се оплакваме,да не виеме и то без никой да те е канил.През цялото време ни даваше и съвети как да играем,все едно ти си най-голямия специалист в тази игра.С това твое чувство за превъзходство отблъскваш Ювето,а може би и мен за да се откажем.Абе Саше...ако искам съвет ще те попитам бе Бате,трай си там и не се бутай между шамарите.Бъдете си най-добрите и злорадствайте сега,че Зомбитата и Дяволето загубиха и отиват в"Б".А уж сте в тази игра от години и все тръбите че била за забавление.Хайде честито на теб и на много други!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10441
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:23


Непременно да го кръстиш ФК Катеричка Рунтавелка. :laugh:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:29


PEPITO написа:
alessandron написа:

Язък ти за прякора.


Абе Саше,не се ли чувстваш малко и ти отговорен,че Ювето се отказва?А,честно...или забрави колко пъти по време на целия сезон даже и да не играеше ти срещу нас се включваше да ни назидаваш да не се оплакваме,да не виеме и то без никой да те е канил.През цялото време ни даваше и съвети как да играем,все едно ти си най-голямия специалист в тази игра.С това твое чувство за превъзходство отблъскваш Ювето,а може би и мен за да се откажем.Абе Саше...ако искам съвет ще те попитам бе Бате,трай си там и не се бутай между шамарите.Бъдете си най-добрите и злорадствайте сега,че Зомбитата и Дяволето загубиха и отиват в"Б".А уж сте в тази игра от години и все тръбите че била за забавление.Хайде честито на теб и на много други!


Абе, Пепка, нещо в Мексико да нема лов на вещици? Бе много чувствителни души излязохте бе. Ако нещо не си разбрал, Пепка, в тая игра влязох като Зомби, така че за нищо не злорадствам - просто сте ми забавни, ти най-вече. Щом и жената ще си биеш заради играта, значи си само за ПМЛ. Когато е трудно, тогава си личи кой какъв е - като си шампион, всичко е супер и е лесно. А и между другото къде се бутам си е моя работа, чувствай се привилигерован.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:32


Май има нов гол за Дюн във 2-ра Бундеслига :whistle:

Иначе не,че искам да съм адвокат на Санде ама по-високомерно отношение към противниците от Дявола съм виждал САМО от Крал Блуфен в тая игра :laugh: :laugh: :laugh:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2426
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:33


juve написа:
честито на съперника. дявола да не ме картотекира следващия сезон. Потвърждавам че това бе последния ми мач в играта. Стискам палци на отбора да се върне догодина или когато е възможно. Благодаря за емоциите, трите сезона си струваха :-)


Предполагам,че докато Ювентус бяха в Серия-Б , ти си бил за някой друг....Сиена може би ?! :rofl:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:35


Крал Блуфен написа:
Май има нов гол за Дюн във 2-ра Бундеслига :whistle:

Иначе не,че искам да съм адвокат на Санде ама по-високомерно отношение към противниците от Дявола съм виждал САМО от Крал Блуфен в тая игра :laugh: :laugh: :laugh:


Пепко сигурно е ЛЪВ като мен, та затва така показва ноктенца. Нека, нека, играта има нужда от искра!


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 906
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:40


alessandron написа:

Абе, Пепка, нещо в Мексико да нема лов на вещици? Бе много чувствителни души излязохте бе. Ако нещо не си разбрал, Пепка, в тая игра влязох като Зомби, така че за нищо не злорадствам - просто сте ми забавни, ти най-вече. Щом и жената ще си биеш заради играта, значи си само за ПМЛ. Когато е трудно, тогава си личи кой какъв е - като си шампион, всичко е супер и е лесно. А и между другото къде се бутам си е моя работа, чувствай се привилигерован.


Виж какво,нямам желание да се разправям,особено с "профан" като теб.Знаех че ще отговориш и затова ето какво ще ти кажа,но не го приемай че съм се абонирал само и само да крада от интелекта ти.Кажи Братче,колко пъти аз съм коментирал твоите прогнози и съм идвал да те светвам.А...нито веднъж!!!И нещо друго Саше,тук е пълно лицемерие,ДА...Значи когато започнахме в началото с Ювето,започнахте да ни хвалите колко е хубаво да има нови попълнения,които горят в играта...Помниш ли?И после...после да ни се подигравате колко е лошо да сме амбициозни и как трябвало да приемаме загубите и съдбата.И всичко това с някакво превъзходство и самодоволство.Хайде със здраве!


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:48


PEPITO написа:
alessandron написа:

Абе, Пепка, нещо в Мексико да нема лов на вещици? Бе много чувствителни души излязохте бе. Ако нещо не си разбрал, Пепка, в тая игра влязох като Зомби, така че за нищо не злорадствам - просто сте ми забавни, ти най-вече. Щом и жената ще си биеш заради играта, значи си само за ПМЛ. Когато е трудно, тогава си личи кой какъв е - като си шампион, всичко е супер и е лесно. А и между другото къде се бутам си е моя работа, чувствай се привилигерован.


Виж какво,нямам желание да се разправям,особено с "профан" като теб.Знаех че ще отговориш и затова ето какво ще ти кажа,но не го приемай че съм се абонирал само и само да крада от интелекта ти.Кажи Братче,колко пъти аз съм коментирал твоите прогнози и съм идвал да те светвам.А...нито веднъж!!!И нещо друго Саше,тук е пълно лицемерие,ДА...Значи когато започнахме в началото с Ювето,започнахте да ни хвалите колко е хубаво да има нови попълнения,които горят в играта...Помниш ли?И после...после да ни се подигравате колко е лошо да сме амбициозни и как трябвало да приемаме загубите и съдбата.И всичко това с някакво превъзходство и самодоволство.Хайде със здраве!


Аууу, ма тва кафенце верно е изнежило здраво. Ми коментирай бре, някой да те е спрял? Между другото, ПРОфан може така да го коментираш, щото съм ФЕН на ПРО-та, уцелил си. Ти нали беше на 30 години - досега трябваше да си разбрал какво е подигравка, какво добронамерено намекване да си се вгледаш в кошничката, вместо да кориш другиго. Ама щом си толкоз обидчив, извинявай, макар да не си ми "братче". И не се отказвайте, повторих го вече - най-лесно е като си шампион. Наздраве :cheers:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:50


Като гледам накъде отиват нещата, да не си на мястото на пепитковата жена тази вечер... В краен случай кучето... :help:


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:52


ReZo написа:
juve написа:
честито на съперника. дявола да не ме картотекира следващия сезон. Потвърждавам че това бе последния ми мач в играта. Стискам палци на отбора да се върне догодина или когато е възможно. Благодаря за емоциите, трите сезона си струваха :-)


Предполагам,че докато Ювентус бяха в Серия-Б , ти си бил за някой друг....Сиена може би ?! :rofl:

точно тая година като бяхме в Б група въобще не следях футбола :-)


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:56


SUBXERO написа:
Непременно да го кръстиш ФК Катеричка Рунтавелка. :laugh:


:rofl: :rofl: :rofl: :moufan: :rock: :thumbs: :thumbs: :thumbs:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг