Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:57



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
# [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II) 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 904
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 17:56


Medved написа:
Като гледам накъде отиват нещата, да не си на мястото на пепитковата жена тази вечер... В краен случай кучето... :help:


Ха ха ха,това за жената беше разбира се шега,но само Сашко не я е схванал след като сега намеква как при загуба съм си изкарвал на нея.Той каза току-що какво чувство за хумор имал,ама дали?Куче нямаме,тя жената каза че щяла да се справи сама...с гнева ми де :laugh:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 18:02


PEPITO написа:
Medved написа:
Като гледам накъде отиват нещата, да не си на мястото на пепитковата жена тази вечер... В краен случай кучето... :help:


Ха ха ха,това за жената беше разбира се шега,но само Сашко не я е схванал след като сега намеква как при загуба съм си изкарвал на нея.Той каза току-що какво чувство за хумор имал,ама дали?Куче нямаме,тя жената каза че щяла да се справи сама...с гнева ми де :laugh:


Дали, дали - Сашко в момента си пече сухари, че да си го представяш по-добре. Пробвай и ти, стига с тая тортиля. :wave:


 
(Thug Slugs)

Регистриран на: 19.08.2012 13:36
Мнения: 2425
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 18:58


Аз си казах, че Гоа-та ще размаже Дявола, ама нямаше кой да ме слуша. Този мач беше с предизвестен край. Гоа е супер добър капитан. :-)

_________________
Fortuna favet fortibus!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 19:23


това за Гоата и капитатсването му е мой личен патанет, Наде.
защото аз винаги съм говорил хубави и положителни неща за него и класата му, за изумлнение на много други колеги тук. От много години насам тръбя на ляво и на дясно, че Гоа е сред най-добрите в играта и че тази дългогодишна мизерия в Б групата е поредното доказателство за хаотичните и нелогични правила които довеждат много често до подобни нелогични завършеци. Но рано или късно всичко си идва по местата и въпреки, че е на наш гръб се радвам за него, защото ако има човек-отбор в ПМЛ, то това винаги е бил вездесъщия Гоа, който изстрада много през годините, но ето че се завръща в А групата.

Поздравления за него и за отбора му и успех догодина!


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 19:28


Diavolo написа:
От много години насам тръбя на ляво и на дясно, че Гоа е сред най-добрите в играта и че тази дългогодишна мизерия в Б групата е поредното доказателство за хаотичните и нелогични правила които довеждат много често до подобни нелогични завършеци.



Много си е логична даже тая дългогодишна мизерия - като всеки сезон пропускаш по един мач и играеш с 3ма голяма част от мачовете си е НАПЪЛНО логично да гниеш в Б група. Тоя сезон имаха зверски късмет в последния кръг срещу нас и за тва го добутаха. Вече баражите са си ролетка...надиграха ви тотално тоя мач така,че е нормално да се класират, но тва не променя факта,че отборчетата, които играят за да отбият номера нямат място в ПМЛ!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 19:29


Medved написа:
А изпадането на зомбитата още повече ме амбицира за създаването на мечешкия дубъл догодина. Треперете, зомбета, че младите мецани ви дебнат в гората!!!! :))))


А пък аз щях да доведа нов и надявам се много силен отбор, който да направи още по-силна и интересна играта, а и да се раздвижат нещата с доказани майстори на игрите и прогнозите и големи фенове на футбола, тениса, снукъра и баскета (НБА по-точно), но от друг форум в нета... Сега обаче няма да стане, защото ако ги доведа тук може да почнат да наказват лошо и това да попречи и на нашия отбор да се върне веднага. Ще почакат още един сезон. Знаеш, че съм довел най-много хора в играта и съм помогнал страшно за развитието и, така че когато говоря нещо сериозно, значи знам какво правя. :-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 19:33


Крал Блуфен написа:
Diavolo написа:
От много години насам тръбя на ляво и на дясно, че Гоа е сред най-добрите в играта и че тази дългогодишна мизерия в Б групата е поредното доказателство за хаотичните и нелогични правила които довеждат много често до подобни нелогични завършеци.



Много си е логична даже тая дългогодишна мизерия - като всеки сезон пропускаш по един мач и играеш с 3ма голяма част от мачовете си е НАПЪЛНО логично да гниеш в Б група. Тоя сезон имаха зверски късмет в последния кръг срещу нас и за тва го добутаха. Вече баражите са си ролетка...надиграха ви тотално тоя мач така,че е нормално да се класират, но тва не променя факта,че отборчетата, които играят за да отбият номера нямат място в ПМЛ!


аз продължавам да твърдя, че мястото ни не беше в баражите и че имаше по-слаби отбори от нас. Но аз съм виновен, че подходих доста високомерно при някои дубли, особено начина по който резачките ни победиха беше безумен. Догодина в А група ще има отбори с доста хаотичен стил, с доста кадрови проблеми и несериозно отношение. Лично за мен е неприемливо отбор с изряден състав и отношение и само с един жълт картон по невнимание да изпада заради нелепи стечения на обстоятелствата в поредица от комични мачове...

:dunno: :uuu:


Последна промяна Diavolo на 17.05.2015 19:34, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 19:35


Diavolo написа:
Сега обаче няма да стане, защото ако ги доведа тук може да почнат да наказват лошо и това да попречи и на нашия отбор да се върне веднага.


Що за егоизъм бе?!? :blink: Иначе щом има снокерджии и баскетбудалисти, хич и не ги води тези неориентирани люде. Достатъчно клоуни си имаме и сега :))))

Иначе вие си се връщате с лекота с директна промоция, не буди и грам съмнение. Каквото и да се говори, "Б" лигата е много по-слаба от "А" лигата и доказателството за това е, че повечето отбори, които отпаднат от елита, почти винаги се завръщат още на следващия сезон (поне от дългогодишните участници). Май само Форса тази година е някакво изключение, ама те си имаха сериозни кадрови проблеми през голяма част от сезона...


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 19:36


Diavolo написа:
Сега обаче няма да стане, защото ако ги доведа тук може да почнат да наказват лошо и това да попречи и на нашия отбор да се върне веднага.


Дяволе, тва изречение осира всичко останало хубаво дето си написал за новия отбор! Нямало да ги доведе щото можело да ви попречат за промоция... :tomate:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 19:37


''клоуни клоуни'' ама са виртуални изроди и киснат денонощно по форуми, сайтове и са спортни маниаци. просто са млади момчета на по 20 г. и нормално да са големи фенове на баскета и снукъра (такава е модата), но са преди всички футболни фенове. А и имат доста игри и аз играя в тях, просто не са добре организирани като нас.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 19:41


Diavolo написа:
''клоуни клоуни'' ама са виртуални изроди и киснат денонощно по форуми, сайтове и са спортни маниаци. просто са млади момчета на по 20 г. и нормално да са големи фенове на баскета и снукъра (такава е модата), но са преди всички футболни фенове. А и имат доста игри и аз играя в тях, просто не са добре организирани като нас.


Еми доведиги да ги видиме колко са добри. То така на думи всеки може. А и Краля ше се впечатли ако са изкарали много пари от залози, а не ако са печелили игри по форуми :laugh:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 19:42


Medved написа:
Diavolo написа:
Иначе вие си се връщате с лекота с директна промоция, не буди и грам съмнение.


да бе да, тия ги разправяй на някой друг ;) това е игра и всичко може да стане
в началото на сезона след първите 3 кръга писа, че ние и лавините ще решим титлата и ето каква стана... :о
след титлата от миналия сезон просто събрахме на куп много лоша карма, аз много вярвам в тия неща и може би и заради това съдбата се изгаври така с нас. Както казва Краля много ни завидяха и много уроки отнесохме, но за това знам, че не е виновен отбора, а моят ник в частност...
Както и да е, ще видим ще си помисля за новия отбор, а и няма гаранция, че ще се съгласят де.
Сега не ми се занимава изобщо с нищо, а и виждаш, че не се знае дали изобщо ще мога да вдигна моя отбор, като Юве иска да напуска, а не се знае и Пепитко дали няма да напусне потъващия кораб.
Вярвам, че и двамата няма да избягат, не вярвам на думите на Юве, просто е афектиран, но ще видим.


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 19:46


Ювето нали ти е втори ник бе, ще го увещаеш нещо :)))


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 19:53


Medved написа:
Ювето нали ти е втори ник бе, ще го увещаеш нещо :)))

да десети ник съм аз :dance: това отказване съм го решил отдавна, даже още миналия сезон се чудих, изчерпах се и това е :yes:


Последна промяна juve на 17.05.2015 19:53, променена общо 1 път



 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 19:57


juve написа:
това отказване съм го решил отдавна, даже още миналия сезон се чудих, изчерпах се и това е :yes:


Виж са, ако Краля каже,че се е изчерпал след 12 години ПМЛ може и да върви ама да се изчерпаш за три сезона не е сериозно.
Ти каза,че ше се откажеш ако изпаднете, което означава,че отпадането ти е проблема. А това е жалко защото така излиза,че при първия провал и си готов да се откажеш. Почини си, започни да тренираш, слушай квалитетна поп-фолк музика, хвани си гадже с 800 кубика силикон и полека лека ше ти се върне отново желанието за игра и живи здрави Септември почваме пак =)

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 20:04


Крал Блуфен написа:
juve написа:
това отказване съм го решил отдавна, даже още миналия сезон се чудих, изчерпах се и това е :yes:


Виж са, ако Краля каже,че се е изчерпал след 12 години ПМЛ може и да върви ама да се изчерпаш за три сезона не е сериозно.
Ти каза,че ше се откажеш ако изпаднете, което означава,че отпадането ти е проблема. А това е жалко защото така излиза,че при първия провал и си готов да се откажеш. Почини си, започни да тренираш, слушай квалитетна поп-фолк музика, хвани си гадже с 800 кубика силикон и полека лека ше ти се върне отново желанието за игра и живи здрави Септември почваме пак =)


:yes: И Пепито да не се сърди, дори аз няма да се обажда повече, щом дразня така. :dunno: :question:


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 904
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 20:48


Diavolo написа:
а не се знае и Пепитко дали няма да напусне потъващия кораб.
Вярвам, че и двамата няма да избягат, не вярвам на думите на Юве, просто е афектиран, но ще видим.


Дяволе,а пък аз пък няма да избягам!Искам да уча занаята,не искам да си умра неук пък.Искам да съм Майстор,искам като Сашко ;-)


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 21:03


PEPITO написа:
Diavolo написа:
а не се знае и Пепитко дали няма да напусне потъващия кораб.
Вярвам, че и двамата няма да избягат, не вярвам на думите на Юве, просто е афектиран, но ще видим.


Дяволе,а пък аз пък няма да избягам!Искам да уча занаята,не искам да си умра неук пък.Искам да съм Майстор,искам като Сашко ;-)


:laugh: :cheers:

п.п. Пепка, ама ако искаш като мен, все в Б група ще си седиш ;-)


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 19.09.2012 16:15
Мнения: 904
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 21:16


alessandron написа:
PEPITO написа:
Diavolo написа:
а не се знае и Пепитко дали няма да напусне потъващия кораб.
Вярвам, че и двамата няма да избягат, не вярвам на думите на Юве, просто е афектиран, но ще видим.


Дяволе,а пък аз пък няма да избягам!Искам да уча занаята,не искам да си умра неук пък.Искам да съм Майстор,искам като Сашко ;-)


:laugh: :cheers:

п.п. Пепка, ама ако искаш като мен, все в Б група ще си седиш ;-)


Ха ха ха,наздраве Саше :cheers:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: # [14346002] ● DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES ● (ПМЛ Баражи, финали - II)   |   17.05.2015 22:41


PEPITO написа:
alessandron написа:

Абе, Пепка, нещо в Мексико да нема лов на вещици? Бе много чувствителни души излязохте бе. Ако нещо не си разбрал, Пепка, в тая игра влязох като Зомби, така че за нищо не злорадствам - просто сте ми забавни, ти най-вече. Щом и жената ще си биеш заради играта, значи си само за ПМЛ. Когато е трудно, тогава си личи кой какъв е - като си шампион, всичко е супер и е лесно. А и между другото къде се бутам си е моя работа, чувствай се привилигерован.


Виж какво,нямам желание да се разправям,особено с "профан" като теб.Знаех че ще отговориш и затова ето какво ще ти кажа,но не го приемай че съм се абонирал само и само да крада от интелекта ти.Кажи Братче,колко пъти аз съм коментирал твоите прогнози и съм идвал да те светвам.А...нито веднъж!!!И нещо друго Саше,тук е пълно лицемерие,ДА...Значи когато започнахме в началото с Ювето,започнахте да ни хвалите колко е хубаво да има нови попълнения,които горят в играта...Помниш ли?И после...после да ни се подигравате колко е лошо да сме амбициозни и как трябвало да приемаме загубите и съдбата.И всичко това с някакво превъзходство и самодоволство.Хайде със здраве!


Саше :rofl: :rofl: :rofl:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг