Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:11



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 82 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
ПМЛ Сезон ХІV (2014/2015): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) 
Автор Съобщение
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХІV (2014/2015): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране)   |   08.06.2015 13:38


Electrue написа:
Изключително съм развълнуван от преминаването в армейския отбор. Нямам търпение да започнат битките в А група. Надявам се да оправдая очакванията и да съм достоен наследник на фланелката с номер 9 :-) Искам да благодаря на Тонзос, че ме прие без да се замисли. Също така на Бате Петку без когото този трансфер нямаше как да бъде факт. И накрая, но не и по значение да благодаря на вече бившите ми съотборници от Орфикс и по специално на Редо, който ми отвори вратите към ПМЛ. :moufan:


Аз благодаря едновременно на всички - Редо, Бате Петку и Електру :handshake: :cheers:


Последна промяна tonzos_justice на 08.06.2015 13:38, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 20.08.2012 11:18
Мнения: 326
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХІV (2014/2015): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране)   |   17.06.2015 13:33


Добре дошъл на ЕЛЕКТРУ! Поздравления за всички участници в трансфера! С Орфиците имаме трайни приятелски връзки и този трансфер е практическо изражение на добрата ни колаборация - след стерилната атмосфера в РОД през миналия сезон, което прокуди палавника Петку, сега е ред да влошим обстановката в съблекалнята и лошото момче ЕЛЕКТРУ може би е идеалният вариант.

Без да искам да всявам смут искам да кажа, че на ниво собственици се обсъжда сливане между Орфиците и РОД - един вид преименуване на Орфиците на РОД 23, пиене на бира от една чаша, динамична смяна на позите и т.н. Но ще чакаме фракциите да кажат, дали ще има подкрепа за новия УРОД.

Но това е бъдещето. На тоя етап сме отделни отбори - РОД приема новия играч с почести и чака Сашо Дъ Шейдс да обяви къде иска да прекара следващите си 10 години!

Поздрави,
Ваш, Крадецът на ЛицензиЙ


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 82 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг