Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:12



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
<> [ПМЛ LiveScore ~ S15W16] ПМЛ 'А' лига, XII кръг + ПМЛ 'Б' лига, XII кръг (FT) <> 
Автор Съобщение
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S15W16] ПМЛ 'А' лига, XII кръг + ПМЛ 'Б' лига, XII кръг (FT) <>   |   21.12.2015 01:42


Shifter написа:
Е, полусезонът приключи. 115 човека са се разписали, 37 са направили избивки - който си води лична статистика може да свери ;-) При голмайсторите води Мандор, а при вратарите - Гамена и Дяволо. Ако някой играч се вижда със стария си отбор - вероятно не е вкарвал гол за новия си отбор след трансфера ;-) Весели празници и до другата година :cheers:


Класациите за цялата календарна година ли са ? Нещо не излизат сметките , или не гледам правилния раздел ?

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S15W16] ПМЛ 'А' лига, XII кръг + ПМЛ 'Б' лига, XII кръг (FT) <>   |   21.12.2015 01:50


Хм, естествено, че класациите не са за календарна година, а за ПОЛУСЕЗОНА, както съм и написал, не разбирам какво точно питаш... За миналия сезон си имаше отделни класации, които може да видиш в архива на сайта; водещите играчи от миналия сезон ги пише на видно място на началната страница. Класации за календарни години никога не съм правил.
Сега като гледам при мен Крива Нива имат с 1 гол повече от класирането във форума интересно защо... трябва да се провери.

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 21.12.2015 01:53, променена общо 2 пъти



 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S15W16] ПМЛ 'А' лига, XII кръг + ПМЛ 'Б' лига, XII кръг (FT) <>   |   21.12.2015 01:53


Shifter написа:
Хм, естествено, че класациите не са за календарна година, а за ПОЛУСЕЗОНА, както съм и написал, не разбирам какво точно питаш... За миналия сезон си имаше отделни класации, които може да видиш в архива на сайта; водещите играчи от миналия сезон ги пише на видно място на началната страница. Класации за календарни години никога не съм правил.
Сега като гледам при мен Крива Нива имат с 1 гол повече от класирането във форума интересно защо... трябва да се провери; според мен грешката е във форума, понеже и според кръстосаните таблици тук головете на нивата са 23.


Да , недочитане от моя страна . Имаш ли сбора от календарната година , че имаме спор и не ми се рови .

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S15W16] ПМЛ 'А' лига, XII кръг + ПМЛ 'Б' лига, XII кръг (FT) <>   |   21.12.2015 02:00


Не, нямам от календарни години, само по сезони. А за нивата при мен е грешката писал съм гостуването им на Лавината 3-1 вместо 3-0. Сещам се как е станало - тогава имаше стачка на Федерацията и нямаше лайвскор, та бях изпуснал 1 избивка на Ланселот, която добавих впоследствие... но съм забравил да махна гола на Боби68.

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 21.12.2015 02:04, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг