Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:47



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
<> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (FT) <> 
Автор Съобщение
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 22.08.2012 17:26
Мнения: 2437
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 01:00) <>   |   26.04.2015 07:29


Хахах, тука става мазало и яко развален телефони. Ако не се лъжа, първият отбор, който си вкара автогол, беше точно нашият. И мога да уверя всеки, който не го е изпитвал, че чувството е супер грозно. Това имах предвид най-вече. Отбора на Университарио не ги знам кои са и какви са и в случая даже им симпатизирах, щото да си вкарат автогол (и то човекът, дал мачовете) баш в най-важния мач и да не пуснат в пълен състав е отвратително гадно, ако е станало по невнимание. От по-горния пост на Фалка обаче научавам, че според него имали нещо общо с Блуфен. Ако наистина се е разразил конфликт на интереси, тогава те си заслужават да си останат в Б група.

Не знам как е по правилник, но май че когато има поне 1 пуснат валиден резултат, всички прогнози се зачитат (вероятно и автоголът). Когато няма нито 1 валидна прогноза, май тогава е 0:3.

П.П. Прочетох от Вендъм, че това били бившите Блу Пауър 2. Ми... хубаво. Невинни са до доказване на противното.


Последна промяна Гоа на 26.04.2015 07:31, променена общо 1 път



 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 01:00) <>   |   26.04.2015 09:42


Гоа написа:
Хахах, тука става мазало и яко развален телефони. Ако не се лъжа, първият отбор, който си вкара автогол, беше точно нашият. И мога да уверя всеки, който не го е изпитвал, че чувството е супер грозно. Това имах предвид най-вече. Отбора на Университарио не ги знам кои са и какви са и в случая даже им симпатизирах, щото да си вкарат автогол (и то човекът, дал мачовете) баш в най-важния мач и да не пуснат в пълен състав е отвратително гадно, ако е станало по невнимание. От по-горния пост на Фалка обаче научавам, че според него имали нещо общо с Блуфен. Ако наистина се е разразил конфликт на интереси, тогава те си заслужават да си останат в Б група.

Не знам как е по правилник, но май че когато има поне 1 пуснат валиден резултат, всички прогнози се зачитат (вероятно и автоголът). Когато няма нито 1 валидна прогноза, май тогава е 0:3.

П.П. Прочетох от Вендъм, че това били бившите Блу Пауър 2. Ми... хубаво. Невинни са до доказване на противното.


Трябва да имат определен брой валидни прогнози , за това и вратаря на БП не пусна избивки :-D

_________________
Изображение


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 22.08.2012 17:26
Мнения: 2437
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 01:00) <>   |   26.04.2015 09:58


Това изглежда супер нелогично. Вратарят не пуска избивки, за да не се зачитат прогнозите на противника? В такъв случай йебем ти правилнико, както биха казали западните съседи ;) . Но малко ме съмнява да е така по правилник.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 01:00) <>   |   26.04.2015 10:31


Гоа написа:
Това изглежда супер нелогично. Вратарят не пуска избивки, за да не се зачитат прогнозите на противника? В такъв случай йебем ти правилнико, както биха казали западните съседи ;) . Но малко ме съмнява да е така по правилник.


Нещо не разбрах изречението ти , дай пак на ново , но прочети първо моето .

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 01:00) <>   |   26.04.2015 10:45


Всъщност от многото постове не разбрах , заради служебната загуба , ще се отнемат ли точки от отбора на CD UNIVERSITARIO SFX :laugh: :laugh: :laugh:
Вярно че са пуснали мачове и разпределение , но дефакто мач няма .

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 01:00) <>   |   26.04.2015 10:50


Ако може някой да разясни и това , че леко се обърках .

3. Изваждане от шампионата
а) по решение на УС на Федерацията при тежки нарушения:
– При трета служебна загуба в рамките на един състезателен сезон
– При второ неявяване за официален мач в рамките на един състезателен сезон.


Каква е разликата при служебна загуба и при неявяване ? Нали все губиш служебно ?

_________________
Изображение


Последна промяна Гонзо на 26.04.2015 10:50, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 11:00) <>   |   26.04.2015 10:58


неявяване е когато нито 1 играч не пусне и капитана не е пуснал потоци/мачове. ПЦ Мания ги изхвърлиха по това правило.
в случая е налице служебна загуба, защото няма 50%+1 валидни прогнози. въпросът е, дали тази загуба е 0:3 или е 0:Х (където Х е броят на головете на Блу Пауър).


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 11:00) <>   |   26.04.2015 11:00


falkenbach написа:
неявяване е когато нито 1 играч не пусне и капитана не е пуснал потоци/мачове. ПЦ Мания ги изхвърлиха по това правило.
в случая е налице служебна загуба, защото няма 50%+1 валидни прогнози. въпросът е, дали тази загуба е 0:3 или е 0:Х (където Х е броят на головете на Блу Пауър).


Аха , ОК , добре е да се знае .

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 11:00) <>   |   26.04.2015 11:11


Значи след преглед на правилника става ясно , че трябва да се отнемат между 1 и 3 точки , очакваме само Мечо да каже колко .

2. Отнемане на точков актив
а) 1 точка – при неявяване на официална среща от календара на ПМЛ.
б) 1 точка – при втори прекратен мач по вина на отбора в рамките на един състезателен сезон.
в) 1 до 3 точки по решение на УС на Федерацията – при демонстративен бойкот или симулативна игра в официална среща от календара на ПМЛ.


Май въздушните и Гоа-та се връщат в играта .

_________________
Изображение


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4422
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 11:00) <>   |   26.04.2015 11:45


Глава 22: Служебна загуба

- Служебна загуба (0:Х, където Х са головете на съперника) се присъжда на отбор, който пусне 12 или по-малко валидни прогнози в дадена ПМЛ-среща. Ако такава среща завърши 0:0, на загубилият служебно отбор не се присъждат точки.
- Служебна загуба (0:3) се присъжда на отбор при неявяване или бойкот на дадена ПМЛ-среща (за неявяване се счита всеки мач, в който съответният отбор не пусне избор и нито една валидна прогноза).


Ето го и текста най-накрая. Ще коригирам резултата при седващия ъпдейт.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 11:00) <>   |   26.04.2015 11:56


Гонзо написа:
Значи след преглед на правилника става ясно , че трябва да се отнемат между 1 и 3 точки , очакваме само Мечо да каже колко .

2. Отнемане на точков актив
а) 1 точка – при неявяване на официална среща от календара на ПМЛ.
б) 1 точка – при втори прекратен мач по вина на отбора в рамките на един състезателен сезон.
в) 1 до 3 точки по решение на УС на Федерацията – при демонстративен бойкот или симулативна игра в официална среща от календара на ПМЛ.


Май въздушните и Гоа-та се връщат в играта .


аз също мисля, че има демонстриран бойкот.
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=94&t=5726&start=100
Ramon_Quiroga написа:
Искам да споделя, че съм изключително обиден, възмутен и огорчен от развоя на събитията. Затова, моя скромна милост реши да прекара съботния ден в компанията на елитна манекенка в мола на Околовръстното. Мерси за вниманието.
Това мнение е на играч на Universitario, когато могат да се пуснат валидни прогнози и мача да се играе. Демоснтративно е заявено, че няма да се направи. Хубаво е да се видят кога са били онлайн и другите непуснали играчи. Но за мен това е бойкот и се надявам федерацията да се сезира по случая.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 11:00) <>   |   26.04.2015 11:57


falkenbach написа:
Гонзо написа:
Значи след преглед на правилника става ясно , че трябва да се отнемат между 1 и 3 точки , очакваме само Мечо да каже колко .

2. Отнемане на точков актив
а) 1 точка – при неявяване на официална среща от календара на ПМЛ.
б) 1 точка – при втори прекратен мач по вина на отбора в рамките на един състезателен сезон.
в) 1 до 3 точки по решение на УС на Федерацията – при демонстративен бойкот или симулативна игра в официална среща от календара на ПМЛ.


Май въздушните и Гоа-та се връщат в играта .


аз също мисля, че има демонстриран бойкот.
http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=94&t=5726&start=100
Ramon_Quiroga написа:
Искам да споделя, че съм изключително обиден, възмутен и огорчен от развоя на събитията. Затова, моя скромна милост реши да прекара съботния ден в компанията на елитна манекенка в мола на Околовръстното. Мерси за вниманието.
Това мнение е на играч на Universitario, когато могат да се пуснат валидни прогнози и мача да се играе. Демоснтративно е заявено, че няма да се направи. Хубаво е да се видят кога са били онлайн и другите непуснали играчи. Но за мен това е бойкот и се надявам федерацията да се сезира по случая.


Браво , успял си на решиш задачата .

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 11:00) <>   |   26.04.2015 12:09


Mandor написа:
Глава 22: Служебна загуба

- Служебна загуба (0:Х, където Х са головете на съперника) се присъжда на отбор, който пусне 12 или по-малко валидни прогнози в дадена ПМЛ-среща. Ако такава среща завърши 0:0, на загубилият служебно отбор не се присъждат точки.
- Служебна загуба (0:3) се присъжда на отбор при неявяване или бойкот на дадена ПМЛ-среща (за неявяване се счита всеки мач, в който съответният отбор не пусне избор и нито една валидна прогноза).


Ето го и текста най-накрая. Ще коригирам резултата при седващия ъпдейт.


Би трябвало да е 0:1, с гол на Брут на Бетис към този момент, ако не се лъжа.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 11:00) <>   |   26.04.2015 12:12


Mandor написа:
Глава 22: Служебна загуба

- Служебна загуба (0:Х, където Х са головете на съперника) се присъжда на отбор, който пусне 12 или по-малко валидни прогнози в дадена ПМЛ-среща. Ако такава среща завърши 0:0, на загубилият служебно отбор не се присъждат точки.
- Служебна загуба (0:3) се присъжда на отбор при неявяване или бойкот на дадена ПМЛ-среща (за неявяване се счита всеки мач, в който съответният отбор не пусне избор и нито една валидна прогноза).


Ето го и текста най-накрая. Ще коригирам резултата при седващия ъпдейт.


Ясно, пак сами трябва да си вършиме работата!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4422
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 11:00) <>   |   26.04.2015 12:33


falkenbach написа:
Mandor написа:
Глава 22: Служебна загуба

- Служебна загуба (0:Х, където Х са головете на съперника) се присъжда на отбор, който пусне 12 или по-малко валидни прогнози в дадена ПМЛ-среща. Ако такава среща завърши 0:0, на загубилият служебно отбор не се присъждат точки.
- Служебна загуба (0:3) се присъжда на отбор при неявяване или бойкот на дадена ПМЛ-среща (за неявяване се счита всеки мач, в който съответният отбор не пусне избор и нито една валидна прогноза).


Ето го и текста най-накрая. Ще коригирам резултата при седващия ъпдейт.


Би трябвало да е 0:1, с гол на Брут на Бетис към този момент, ако не се лъжа.


0:1 и греда


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 11:00) <>   |   26.04.2015 12:46


Това трябва да е актуалното класиране на Б група, ако всички резултати на PC Mania се анулират, т.е. приемаме, че изобщо не са започнали първенството.

Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 11:00) <>   |   26.04.2015 12:58


tonzos_justice написа:
Това трябва да е актуалното класиране на Б група, ако всички резултати на PC Mania се анулират, т.е. приемаме, че изобщо не са започнали първенството.

Изображение



Е кво излиза , че само ние сме взели точки от маниаците ли ? Да не си сбъркал нещо ?

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 11:00) <>   |   26.04.2015 13:36


Гонзо написа:
Е кво излиза , че само ние сме взели точки от маниаците ли ? Да не си сбъркал нещо ?


Имаше някой неточности в головата разлика на отбори по-надолу, някой друг да направи проверка за грешки на тази таблица

Гонзо, как само вие, от водачите Слъгс имат победа с 3:0, сега чакат служебна пак с 3:0, Блутата имат загуба и равен 3:3, Водачът имат домакинска загуба и равен.....доста точки са взели и подарили Маниаците :)

Изображение


Последна промяна tonzos_justice на 26.04.2015 13:40, променена общо 3 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (С - 22:00) <>   |   26.04.2015 17:54


falkenbach написа:
Vendome написа:
Гоа написа:
Хахах, гузен негонен бяга :-)
Да съм казал АЗ нещо против вас? :)


Видно е кой мач визираш, отговаряйки на другия Тартюф.


Стенли, какъв ти е проблема?
Каквито и обяснения да ми давате и детектор на лъжата да минете, пак ще си мисля, че мачът ви е уреден.
И при условие, че се познаваме и се виждаме от време на време, не мисля, че е ок да ми слагаш етикети, както и аз не съм го правил.

В момента, никаква злоба не изпитвам. Защото както казах, очаквах, че така ще се случи, т.е. че вие ще вземемте мача, независимо по какъв начин.

И още нещо. Гледам си моя отбор и се надявам да си бием, за да може да отпаднат нападките, че заради отказа на ПЦ Мания едва ли не се класираме. Те па ебати големия и силен отбор се оказаха изведнъж.


Ако всички не бяха ревяли като ощипани госпожици срещу първия и втория в класирането (както сега гледам, ако на някви фантоми им се отменят всички резултати), ние си излизахме в пълен състав, и мача свършваше (поне) хикс със "Смешните" ми прогнози.

Всички мразят красивите и кадърните, завистта е най-силното българско чувство, кво ли се учудвам...

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 23.07.2014 11:35
Мнения: 139
Мнение  Re: <> [ПМЛ LiveScore ~ S14W31] ПМЛ 'А' лига, ХХI кръг + ПМЛ 'Б' лига, ХХI кръг (H - 11:00) <>   |   26.04.2015 19:13


tonzos_justice написа:
Това трябва да е актуалното класиране на Б група, ако всички резултати на PC Mania се анулират, т.е. приемаме, че изобщо не са започнали първенството.

Изображение




Чувам, че това не било актуалното класиране (то няма и къде да видиш актуално класиране, ебем ти организацията)

НЕКОЙ МАЙ ИСКА ДА СЕ ВОЗИ В БАГАЖНИК, А??

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг