Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:08



Отговори на тема  [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Залози 2014/2015 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   08.10.2015 20:11


Като знам до къде те докараха тези "t"-та в Бирената, не съм склонен да ти се доверя за нито един от горните прогнози ;)) Все пак за Албания и аз имам гадното усещане, че ще измъкнат някоя победа, с което си гарантират сиректното класиране на 99% :helpless:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   08.10.2015 20:17


Те пък другите с всичките им там s-o-s-o-s като че ли са цъфнали и вързали, ша знайш. :yes:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   08.10.2015 22:49


Аре вземи тази тлъста 7-ца на Ирландия-Германия. Жалко, че не свърши 2:1 точен за малко бонус отгоре, но пак доволно! :celebrate:

Датчаните обаче "потопиха" рано-рано смелата колонка...


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   09.10.2015 08:40


Medved написа:
Аре вземи тази тлъста 7-ца на Ирландия-Германия. Жалко, че не свърши 2:1 точен за малко бонус отгоре, но пак доволно! :celebrate:

Датчаните обаче "потопиха" рано-рано смелата колонка...


да позная ли колко си заложил на тая седмица? 2.50?

Иначе евала за нюха. Явно от каските нищо не е останало и вече да играят до дупка не важи за тех!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 09.10.2015 08:41, променена общо 1 път



 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   09.10.2015 11:05


За днеска не си харесах мач, ама за утре мисля да засиля Чехия-Турция 1-ца. Чехите се класираха, ама най-вероятно оранжевите гейове ще им излеят реки от пари, за да скочат за победа. Представяте ли си европейско без Холандия при наличие на 24 отбора? :D
В момента разликата между Турция и Холандия за третото място е 2 точки, а турците имат предимството на прекия двубой, т.е. при Х в Чехия и победа в последния кръг у дома над Исландия те отиват на баража... Ама чисто на нюх ми се върти нещо като 2:2.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   09.10.2015 17:32


Medved написа:
Евроквалификациите са в своя край, а тогава падат най-големите подаръци. Да съживим тази тема с някои размишления и предложения за идните дни.

Какво мислите за това предложение за днес: Ирландия-Германия 1 (7,50)? Немците имат оставащо домакинство с Грузия, което си взимат с 2:0 точен и което ги класира 100% за Франция. Ирландия при победа остават в борбата за втората директна квота, която ще решат в директен двубой с Полша в последния мач. Намирам горния коефициент за абсолютен подарък и мисля да засиля мача на прав знак и точен резултат 2:1...........


Браво за усета, страшен коеф си набарал, вчера като ти прочетох поста ми се прииска да бутна малко, ама вече почти година след историята с личната карта не съм залагал.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   09.10.2015 17:36


Мили комарджийчета от форум pmleague.com, имам една молба кой знае онлайн букмейкър действащ тук на територията на БГ, дето може да се регистрирам с бг банкова карта и да не ми иска сканиран личен документ в краен случай може и с карта на немска или италианска банка, че след година почивка пак ми се преигра.

Благодаря предварително.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   09.10.2015 20:59


Prototype_Iblis написа:
Мили комарджийчета от форум pmleague.com, имам една молба кой знае онлайн букмейкър действащ тук на територията на БГ, дето може да се регистрирам с бг банкова карта и да не ми иска сканиран личен документ в краен случай може и с карта на немска или италианска банка, че след година почивка пак ми се преигра.

Благодаря предварително.


В спортингбет мисля няма, или поне преди няколко месеца нямаше, когато се регистрира един приятел. Аз обаче избягах оттам просто защото издънката с коефицентите е голяма. Последните седмици правя съпоставка между бет 365, спортингбет и еврофутбол и трябва да ти кажа, че вторите са най-зле, като коефиценти, като изключвам хиксовете, които са по-големи от тези на еврофутбол. Иначе ефу, както казвахме на времето на българския букмейкър може да ти се стори странно, но си е оправил коефицентите и даже се е изравнил, или поне доближил до тези на бет 365. Като зануля често ходя и пускам, даже и печеля. Що се отнася до сканирането на картата, ами на мен не ми пречи. Дреме му на някой за моите данни, какво ще ми изтеглят милионите от сметката, или пък ще дойдат да ме заключат за източване на някоя чужда сметка? Да, ама не, нито имам милиони, нито ще дойде някой да ме заключи :laugh: :laugh: :laugh:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   09.10.2015 21:57


goro_levskara написа:
Що се отнася до сканирането на картата, ами на мен не ми пречи. Дреме му на някой за моите данни, какво ще ми изтеглят милионите от сметката, или пък ще дойдат да ме заключат за източване на някоя чужда сметка? Да, ама не, нито имам милиони, нито ще дойде някой да ме заключи :laugh: :laugh: :laugh:


Недей с такова малодушие, Жоре. Реално могат да ти направят такива мизерии, че свят да ти се завие :( Но и да ги няма тези неща или рискът да е твърде малък, то остава принципният момент - грубото вмешателство в личното пространство за неща, които или реално не са им потребни, или могат да се потвърдят по далеч по-безобидни начини.

Евала на Прототипа за принципната позиция с 365. Точно така се постъпва. :moufan: Убеден съм, че тези пари, които загроби там, ще си ги върне в 10-кратен размер по друг начин. Ако вече не си ги е върнал :)


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   09.10.2015 23:05


Medved написа:

Недей с такова малодушие, Жоре. Реално могат да ти направят такива мизерии, че свят да ти се завие :( Но и да ги няма тези неща или рискът да е твърде малък, то остава принципният момент - грубото вмешателство в личното пространство за неща, които или реално не са им потребни, или могат да се потвърдят по далеч по-безобидни начини.


Пфффффф ти ако си мислиш,че ако поискам не мога да ти намера личните данни за ЕДИН час жестоко се лъжеш. Кво ли остава за тия дето целенасочено ше искат да ти ги намерят да ти напраат мизерия. Е такива шушумиги дето цел живот се крият от сенките си като тебе са ми най-смешни и ВИНАГИ ги преебават първи!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 09.10.2015 23:05, променена общо 1 път



 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   10.10.2015 00:07


Е, това е пределно ясно. Ама първо, за какво да им ги поднасяш на тепсия с малодушно раболепие! И по-важното - както казах, цялата работа с отказа се корени не толкова в страха от потенциални мизерии, ами в принципния момент да се отстояват някакви нормални граници на невмешателство и лична свобода, които наглите институции все по-агресивно опитват да свиват в нездравите си напъни за безграничен контрол!!! А когато не става дума дори за оторизирана институция, ами за някаква пиклива букмейкърска къща, базирана на пичка си лелина, на която си клиент и на която й изкарваш печалбата, то подобни практики са тотално нелепи и обиждат здравия разум на клиента! И всеки клиент с достойнство би си събрал багажа, дори да загроби някакви пари покрай това!

Това все едно утре да си измисля мерки за борба против фантомството в ПМЛ и да събера копия на личните карти на всички. Който не е съгласен - аут. Много ли ще сте щастливи от подобни мерки? И по-важното - такова малоумно изискване дали ще разреши или поне ограничи явлението, срещу което уж е насочено - фантомството? Как мислите? И най-накрая - ако всички се наредите безкритично на опашка с копията, дали няма да стана още по-нагъл след време - примерно да поискам прогнозите да се пускат само с включена уебкамера или в личното присъстивето на оторизиран ПМЛ-нотариус!!! :)))

п.п. Но да се върнем на темата, като се похваля, че днес избегнах мега въдичката Словакия-Беларус. Само да не ми завидите, че утре имам важна колонка от онези, дето ги играя с 50 цента за 4-цифрена сума! Ако върже, обещавам да оставя тлъст бакшиш в новата дарителска кампания на ПМЛ и най-после да изплатя баса на Надето чрез куриер :celebrate:


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   10.10.2015 06:50


Medved написа:

Недей с такова малодушие, Жоре. Реално могат да ти направят такива мизерии, че свят да ти се завие :( Но и да ги няма тези неща или рискът да е твърде малък, то остава принципният момент - грубото вмешателство в личното пространство за неща, които или реално не са им потребни, или могат да се потвърдят по далеч по-безобидни начини.



Няма малодушие Мейдж, мен просто това не ме притеснява. Ако някой иска да ми прави мизерии, то дори и за по-малко от час, кактоказва Блуфи може да намери всичко, което го интересува за мен. Освен това си мисля, че това с бет 365 ще стане и с другите онлайн букмейкъри след време. Нещата вървят на узаконяване и всеки ще иска да си върже гащите. На мен не ми пречи, че съм си снимал картата и съм им я пратил. Предпочитам да играя по всяко време, отколкото да не играя, или пък да търся работещ пункт на еврофутбол. Разбира се ти имаш пълното право да не си съгласен с мен. Имаш си своите доводи, ок аз много добре те разбирам какво искаш да ми кажеш, но пак ти повтарям, че това е маловажен проблем за мен.
Хайде успех и където и да играеш да ги мачкаш :-)

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   10.10.2015 23:49


Безславен ден за родните залагащи. Имало е неоправдана завист, видело се е .... :-|


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   11.10.2015 17:39


Полша-Ейре 1 тв.
Гледах онзи ден поляците и съм на мнение, чие няма да имат никакъв проблем в тази среща.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   11.10.2015 20:26


Ирландците са мръсници, току-виж издрапали хикса за директната квота, каквито са дървари... Не посмях да го засиля на правия знак. Пуснах няколко стишки на екстравагантното 2:2, колкото за врътката. Яд ме е за албанците - абсолютна "касичка" на 2.00 коефициент - ако този мач не бяха купили, трябваше да ходят да се застрелят. Пфуууу...


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   13.10.2015 08:35


За днес няколко идейки:

Перу-Чили 1 (3.50) - перуанците ги порязаха на Копата, сега е време за разплата. Равностоен мач с лек домакински превес - максимум 2,25 бих го оценил. Това 3,50 е голям подарък.

Парагвай-Аржентина 1Х (1,75) - принципно твърд Х, но току-виж отишъл и на 1-ца. Аржентината са тотална трагедия, а сега без джуджи са още по-зле, просто прекалено зависими станаха от него заради псевдо специалисти и малоумни треньори.

Белгия-Израел 2 (10.00) - не мога да не го пробвам на този апетитен коефициент; Израел се класира на бараж при победа над класиралата се Белгия и 1х на мача Кипър-Босна. Кипърците също са в борбата за третото място. Абе яка въртележка.

~

Снощи добре, че не бях разбрал, че украинците имат шансове за директно класиране като най-добър трети, щото щеше да има зловеща набутвация на обрата срещу Испания, както си го и виждах 2:1 точен... Понякога невежеството помага, а що се отнася до спортните залози - повече, отколкото е нормално :))


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   13.10.2015 10:36


Вчера за пореден път ми избяга мач в 90 + . Сингъл играх на хикса за Естония-Швейцария и естествено по закона за общата гадост го издухах в последната минута на проoължението и то с автогол. За днес единствения мач, който виждам е Кипър-Босна Х (3,70), където Босна ще си играе именно за равен, с оглед на това, че Израел няма да бие в Белгия и така третото им място ще е в кърпа вързано.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   13.10.2015 11:04


goro_levskara написа:
За днес единствения мач, който виждам е Кипър-Босна Х (3,70), където Босна ще си играе именно за равен, с оглед на това, че Израел няма да бие в Белгия и така третото им място ще е в кърпа вързано.


То ако Израел не бие в Белгия, победа класира Кипър и ако им се е закучил на Х, последните минути ще се хвърлят "ва банк", контраатака, 0:1 и всичко свършва. Хиксът си е чисто тото в този мач, няма реална обосновка, ама всичко се случва... На мене ми е странно, че 2-ката се котира доста ниско (1.80-1.85) за един уж равностоен мач.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   13.10.2015 11:22


Medved написа:

То ако Израел не бие в Белгия, победа класира Кипър и ако им се е закучил на Х, последните минути ще се хвърлят "ва банк", контраатака, 0:1 и всичко свършва. Хиксът си е чисто тото в този мач, няма реална обосновка, ама всичко се случва... На мене ми е странно, че 2-ката се котира доста ниско (1.80-1.85) за един уж равностоен мач.


Варианти много :-) За мен Кипър ще се хвърли още от първата минута и с оглед на коефицента фаворитът за букмейкърите Босна ще поведе при първата по-сериозна атака (справка Украйна-Испания). Кипър ще продължи да играе сърцато и мъжки и ще достигне до равенството в средата на второто полувреме. За нещо повече няма да им стигнат силите. Нарисуван хикс ;-)

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Залози 2014/2015   |   13.10.2015 11:35


goro_levskara написа:
Medved написа:

То ако Израел не бие в Белгия, победа класира Кипър и ако им се е закучил на Х, последните минути ще се хвърлят "ва банк", контраатака, 0:1 и всичко свършва. Хиксът си е чисто тото в този мач, няма реална обосновка, ама всичко се случва... На мене ми е странно, че 2-ката се котира доста ниско (1.80-1.85) за един уж равностоен мач.


Варианти много :-) За мен Кипър ще се хвърли още от първата минута и с оглед на коефицента фаворитът за букмейкърите Босна ще поведе при първата по-сериозна атака (справка Украйна-Испания). Кипър ще продължи да играе сърцато и мъжки и ще достигне до равенството в средата на второто полувреме. За нещо повече няма да им стигнат силите. Нарисуван хикс ;-)


При такъв сценарий още по-лесно ще им мушнат гол на контра накрая - ще са гроги последните минути, ще се разделят на защита и нападение и голът е в кърпа вързан. Ако не от първата или втората ситуация "очи в очи", то от третата ще стане :) По-скоро хикс с някое късно изравняване след 85-ата, при което не остава време за третата контратака :)) Успех все пак!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 65 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг