Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:40



Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
bet 365 
Автор Съобщение
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   08.06.2016 16:51


Medved написа:
Какво се надъхваш бе, Санде. Вземи попрочети, вземи попроучи материята.... Откъде ли не ги изгониха тези паразитни розови помии ... Това че черепухин и сие са някакво смрадливо ракообразно образувание на буки пазара у нас съвсем не значи, че тези розови педерунгели, с цялата си гейско-паразитна същност, имат някакво място тук!!!!!! Чети, човече, ЧЕТИИИИ!!!!!


:wave:


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   08.06.2016 17:16


http://www.zalagam.net/bet365

Излезна и на още няколко места. Изтрили са всички акаунти и връщат парите. Вариантът е нова регистрация, както направих и аз. Кофти е, че не можеш със стария си ник а се регистрираш, но и това се преживява. Време беше монопола на определени хора да бъде секнат. Така че наистина хубава новина :)

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   08.06.2016 17:38


Хахаха, секнал монополът :D :D :D Ако не ви познавах, щях да си помисля, че сте се събрали само някакви неадекватни олигофрени... :O

Като влязат няколко наземни български (!!!!) букита на пазара, както примерно е в Сърбия и Македония (запознайте се!!!) , тогава да ми разправяте, че е счупен монополният модел... А сега чисто и просто влиза някакво уродливо гейско образувание от на майка си розовата сиренясала албионска луничава путка, което е тук само да цоца и паразитира на гърба на хорската простотия, а вие ще ми говорите за добри новини и ще се надъхвате, че е секнал монополният модел (все едно, дето вика Анфо, който не е искал, не е залагал от същото и досега..)?!?!?!? Да се чуди човек да псува ли, или да се смее.... :| :|


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   08.06.2016 21:23


Medved написа:
Хахаха, секнал монополът :D :D :D Ако не ви познавах, щях да си помисля, че сте се събрали само някакви неадекватни олигофрени... :O

Като влязат няколко наземни български (!!!!) букита на пазара, както примерно е в Сърбия и Македония (запознайте се!!!) , тогава да ми разправяте, че е счупен монополният модел... А сега чисто и просто влиза някакво уродливо гейско образувание от на майка си розовата сиренясала албионска луничава путка, което е тук само да цоца и паразитира на гърба на хорската простотия, а вие ще ми говорите за добри новини и ще се надъхвате, че е секнал монополният модел (все едно, дето вика Анфо, който не е искал, не е залагал от същото и досега..)?!?!?!? Да се чуди човек да псува ли, или да се смее.... :| :|


Мейдж, на заплата ли си при Черепа?
Играя и залагам от самото начало. Да не кажа, че Тото 1 ми беше любимата игра. Ами какво да ти кажа, времената се менят, технологиите се развиват. Твоите хора опитват да правят някакви неща, ама не се получава. Днес след цялата тази дандания при първата възможност, която ми се отвори проверих коефициентите при тях и коефициентите в бетовете, които не са зависими от тях. Ами какво да ти кажа, нормален играч няма как да заложи 4-1 на Франция в еврофутбол, на коефициент 12, при положение, че на другите места коефициента е 25-28. Пиша примерно тези цифри, но разликата беше подобна. Ами за какво да играя в еврофутбол ми кажи? Няма да хваля бет 365,там съм избрал, там играя. Идеята на целия пост беше, че една несправедливост трябваше да бъде поправена и за радост това вече е факт.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   08.06.2016 23:04


Най-накрая! :devil:

До 2, 3 дена ще възстановят парите директно на сметката/картата на депозиралите вътре някаква сума.


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   09.06.2016 00:44


goro_levskara написа:
Мейдж, на заплата ли си при Черепа?
Играя и залагам от самото начало. Да не кажа, че Тото 1 ми беше любимата игра. Ами какво да ти кажа, времената се менят, технологиите се развиват. Твоите хора опитват да правят някакви неща, ама не се получава. Днес след цялата тази дандания при първата възможност, която ми се отвори проверих коефициентите при тях и коефициентите в бетовете, които не са зависими от тях. Ами какво да ти кажа, нормален играч няма как да заложи 4-1 на Франция в еврофутбол, на коефициент 12, при положение, че на другите места коефициента е 25-28. Пиша примерно тези цифри, но разликата беше подобна. Ами за какво да играя в еврофутбол ми кажи? Няма да хваля бет 365,там съм избрал, там играя. Идеята на целия пост беше, че една несправедливост трябваше да бъде поправена и за радост това вече е факт.


Как точно се пребори монопола с даването на лиценз на още едно кирливо буки, което така и така си оперираше свободно и всеки средно грамотен играч си залагаше дори в 2-годишния период на криминалното блокиране на сайтове?? Ей това искам да ми обясниш???

И другото, което реално ме вбеси в горните мнения: на фона на този тотално изтрещял български народ, дето търка картончета като обезумял и продължава да си верва, че може да изплува от мизерията чрез хазарта, не разбирам какво хубаво може да има с навлизането на още един букмейкър, който да си пълни кирливите джобове на гърба на хорската простотия?!?

Пак ви казвам, ей я къде е Сърбия - разходете се, изяжте по някоя плескавица, па вижте какво значи конкурентна среда на буки пазара и не ми разправяйте, че с лиценза за някакви западни пиявици се разбивал монополният модел.

Между другото, Националната лотария също има лиценз за спортни залози и всеки момент се очаква да стартира с тази дейност. Е, ако 365 не успее, със сигурност тя ще пребори монопола на черепухата, да знаете, ахахахаха :))))))


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   10.06.2016 18:13


goro_levskara написа:
alessandron написа:
Пичове, добра новина - Черепухин скоро ще трябва да отстъпи за Bet365. Спечелиха на първа инстанция по всички жалби и очакванията са да се върнат на българския пазар! Подробности съм писал ТУК!


Сандре, нямам много време да чета, но горе долу разбрах. Как да си влезна в акаунта обаче? Иска ми нова регистрация и т.н... Тоест чул ли си нещо за изтриване на старите акаунти, или нещо подобно.
п.с. Нямам време да ровя из форуми и прочие, затова ако знаеш нещо ме светни.
Благодаря :-)


Жорка, понеже ме пита ти - говорихме с оператор на Bet365, заявиха, че парите от стария профил се прехвърлят на новата карта. Текущи залози, които още не е ясно как ще се развият, ще се изчакат да се види печеливши ли са или губещи и ако са печеливши, отиват на новата карта. За губещите още не е напълно ясно. Официални въпроси съм пратил през пиара на Bet365 в България, малко е бавна дамата, но се надявам на яснота и ще пиша, щом има.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   11.06.2016 13:14


На мен ми върнаха парите от стария акаунт в миръра и се регнах наново в оригиналния бет365
Обаче има някои проблеми с оторизацията, искам да говоря с оператор, но няма връзка, били много заети...
Санде моля те виж там говори пак с онзи оператор дето си говорил с него и ми пиши на лични ако не тук кога ще мога да говоря с тях свободно както преди да ми съдействат, защото сега не ми е завършена сметката, а качих лична карта, ама и искат некви извлечения и простотии, качих и такова, но не ми го визуализира/приема тяхната система и съм меко казано същисан и бесен. Заредих си мощно сметката, а дефакто сега не мога да тегля нищо, докато не се завършат тези стъпки, а аз мислех, че е достатъчно да кача лице и гръб на л.к. както бе досега... :uuu:


Последна промяна Diavolo на 11.06.2016 13:15, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   11.06.2016 13:43


Ако им пратиш и селфи на хуя, със сигурност ще ти приключат оторизацията много бързо :-D

Като си бесен, тегли им една путка майна и си свиркай бе, Гяволе. В малко ли игри участваш, че да се занимаваш и със залози? :dunno:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   11.06.2016 14:11


Не искам да ми изгърмят парите...
Избързах, че веднага заредих сериозно сметката преди всичко да стане като преди. Айде сега търси ги тия и чекай... :-x


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   11.06.2016 17:55


Всичко е точно вече
Проблема е бил технически и по тяхна вина, оторизиран съм напълно и мога да си правя всичко като услуги. :-)


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   12.06.2016 19:02


абе много тъпо го направиха като цяло, без предупреждение, без нищо, съпортът им млъкна в последствие, доста слабо...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   12.06.2016 20:18


аха, изложиха се доста...

а кви са тия 7777.бг ве :о
мислех, че е само националната лотария, а то има всякакви спортни залози :о


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   12.06.2016 22:21


Diavolo написа:
а кви са тия 7777.бг ве :о
мислех, че е само националната лотария, а то има всякакви спортни залози :о


Medved написа:
Между другото, Националната лотария също има лиценз за спортни залози и всеки момент се очаква да стартира с тази дейност. Е, ако 365 не успее, със сигурност тя ще пребори монопола на черепухата, да знаете, ахахахаха :))))))


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   12.06.2016 23:10


дгд:)
аз си праскам в бета и отскоро отново и в бетфеъра и съм си предоволен


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   13.06.2016 00:00


Diavolo написа:
аха, изложиха се доста...

най-голямата излагация е, че с лека ръка отебаха доста хора, който им носят доволно количество рейк месечно/годишно, като буквално им откраднаха пари, но да го духат :)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   17.06.2016 23:15


Тия от бет365 кога ще си оправят чата на живо, телефона и мейла? :uuu:
Не мога да повярвам, че такава голяма къща се излага така. Колко време мина вече и все така, имали много работа и нищо не работило. Мейла, който дават support-bul@customerservices365.com е невалиден.
Това е направо скандално.
Ако продължават така ще ме загубят като клиент, а и не само мен сигурно. Имат късмет, че дават много спорт на стрийма и това ме държи все още. :uuu:
А лъжат и с бонусите. Чакам да ми изплатят бонус обаче курец. А изпълних всичко каквото се изискваше.

:uuu:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   18.06.2016 09:20


За чакащите новини - bet365 официално отказаха да говорят пред медиите или поне пред Actualno за плановете си оттук насетне, явно искат всичко съдебно да приключи.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   18.06.2016 09:28


дяволе, английският им съпорт също не ебава, писах им няколко мейла, щото пари имат да дават, ни отговор, ни пари. по-интересното е, че на хора в моята ситуация са изплатили, явно някак избирателно го правят, пълен абсурд.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   18.06.2016 14:40


изплатиха ми бонуса с един ден закъснение?!
Но оттук-нататък стават много рисков фактор, особено ако някой решава да вкарва по-голяма сума пари...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг