Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:02



Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
bet 365 
Автор Съобщение
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   19.06.2016 00:58


за спортните залози няма как да са рисков, имат си лиценз. просто покрай получаването му създадоха такъв хаос, че хората се наплашиха.


 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   19.06.2016 01:03


Diavolo написа:
Тия от бет365 кога ще си оправят чата на живо, телефона и мейла? :uuu:
Не мога да повярвам, че такава голяма къща се излага така. Колко време мина вече и все така, имали много работа и нищо не работило. Мейла, който дават support-bul@customerservices365.com е невалиден.
Това е направо скандално.
Ако продължават така ще ме загубят като клиент, а и не само мен сигурно. Имат късмет, че дават много спорт на стрийма и това ме държи все още. :uuu:
А лъжат и с бонусите. Чакам да ми изплатят бонус обаче курец. А изпълних всичко каквото се изискваше.

:uuu:




Mailut е валиден:
От:"bet365 "
<support-bul@customerservice365.com>
Дата:18.06.2016 13:06

Комуникирах до днес последно с тях на този мейл. За щастие най-накрая успешно.
Първоначално ме правиха на сервитьорче на чата, и ту я пускаха, ту спираха сметката ми, ту влизах, ту рестрикции и отказ. Дори депозирах и след един ден не ми разпонава акаунта.
И накрая ми изключиха възможнпстта да се свързвам по чат с тех. Бил заети и да пиша на мейла.
Една седмица и накрая се разбрахме.
Изпратих им сигурно цялото си родословно дърво, при положение, че 3 пъти за някокло години се пререгистрирам затади техни условия. И ми имат снимки и докс, колкото сигурно и в 6то У нямат за мен. ;

Но борбата за получаване на парите от стария акаунт тепърва още ще се развива. За сега е :finger:

...Реално 365 са компания оперираща на огромен брой черни пазари, където е забранен подобен хазарт и залози, но прегазват всякакви закони и правила. Основните им такива големи клиенти са китайци, имат и много турци.
Компания, която не е листната на фондовата борса, уравлява се от едно семейство, днес са тук, утре ги няма с куфарите.


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   19.06.2016 09:13


Слаб им е хелпдескът като на всички подобни компании. Нямат капацитет да обработят всички заявки за кратко време и затова се бавят. Не вярвам да ощетят някого нарочно с бонус или пари по сметка с цел облагодетелстване. Ако се случи, по-скоро ще е от оперативна неадекватност, не с някаква лоша умисъл.

Аз съм потресен от друго: как може толкова много хора да им пратят "родословното си дърво", че и по няколко пъти?!? Само с тази информация могат да направят милиони от китайския пазар... Но всеки си има глава на раменете.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   19.06.2016 09:38


Medved написа:
Слаб им е хелпдескът като на всички подобни компании. Нямат капацитет да обработят всички заявки за кратко време и затова се бавят. Не вярвам да ощетят някого нарочно с бонус или пари по сметка с цел облагодетелстване. Ако се случи, по-скоро ще е от оперативна неадекватност, не с някаква лоша умисъл.

Аз съм потресен от друго: как може толкова много хора да им пратят "родословното си дърво", че и по няколко пъти?!? Само с тази информация могат да направят милиони от китайския пазар... Но всеки си има глава на раменете.


Тук съм напълно съгласен с теб - затова и няма начин някога да залагам сериозно при подобни условия.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   19.06.2016 09:56


Лично за мен тук име нещо крайно некоректно към потребителите били те със сметка 10 или 10000 лева.
Блокирането на акаунт без за това да бъдеш уведомен, без да бъдеш предупреден че еди си какво ще се случи и имаш възможност да направиш еди си какво, е доста мутренски подход, който бих го разбрал за други къщи, в други времена и т.н.

Моят акаунт също бе блокиран, също не са ми възстановени парите, които имаше по сметката, също писах на мейла и също нямам отговор. Не ми е за парите, аз така или иначе не залагах сериозно, но някак си се губи доверието, а както писах, не сме в едни други времена, в които няма алтернативи. Не че на бета им дреме за някой и друг калпак от бедна България де..

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   19.06.2016 10:54


Medved написа:
не с някаква лоша умисъл.


Май трябва да си направим с теб една граматическа тема и там да ги отбелязваме тия неща, ама все пак - умисъл е мъжки род, "лош умисъл" трябва да бъде :-P


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: bet 365   |   23.06.2016 12:23


http://www.sportal.bg/news.php?news=610571 :-o

Очаквам вашите коментари от мястото на събитието... :yes:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг