Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:42



Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
... 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ...   |   12.08.2016 16:03


Diavolo написа:
Balleta написа:
Обаче е забавно как облъчените другари се кефеха на най-скъпата олимпиада евър, Путиновата и разпраВяха как имало много по грешно изхарчени пари и да не сме се правили на фалшиви моралисти, а сега обърнаха плочата лицемерчетата :tomate:


Аха и само да добавя няколко неща
1) В Сочи също се харчиха милиарди народни пари. И руснаците нагло си купиха олимпиадата освен с прикриването на допинга на държавно ниво и с пазарауването на чужди спортисти, тъй като натуралните руснаци нямаше как да победят иначе истинската зимна нация, Норвегия. Крайно време е от МОК да преразгледат класирането по медали от тази олимпиада.
2) това не са хора фенове на спорта като цяло и фенове на руския спорт. А промити мозъци облъчени със зловредната геополитика. Аз дето като цяло никога не съм симпатизирал генерално на Русия и бившия СССР имам някои много любими техни спортисти и си ги подкрепям. И се издразних много на отношението на всички към Ефимова, особено на двете американски пикли на награждаването.
3) Изобщо вsеки който не гледа спорт и не се интересува от спорт да плюе в спортен форум по самия спорт е толкова нелепо и смешно, че е чак жалко.


Дяволе, това с пазаруването има и обратна страна. Нали се сещаш, че натурализирани руснаци донесоха медали на други държави. Има баланс във Вселената.

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ...   |   12.08.2016 16:07


Diavolo написа:
бла бла бла
никакви спортни фенове не сте.
веднъж на 4 г. най-добрите спортисти в света се събират на най-големия форум и аз няма да ги гледам. Ти луд ли си или да? :laugh:
Ваше си право де :wave:


По тази логика и ти не си никакъв гражданин на България, защото не само веднъж на 4 години, ами никога не хващаш да се заинтересуваш кой те управлява например и защо е неподходящ.


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ...   |   12.08.2016 16:48


Санде, ама и ти си изтрещел тотално :cheers:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ...   |   12.08.2016 17:54


Medved написа:
Санде, ама и ти си изтрещел тотално :cheers:


Че нали трябва да е забавно ;-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ...   |   15.08.2016 06:02


alessandron написа:
Diavolo написа:
По тази логика и ти не си никакъв гражданин на България, защото не само веднъж на 4 години, ами никога не хващаш да се заинтересуваш кой те управлява например и защо е неподходящ.


Напротив. За това гласувам, но не гласувам за тези изроди (БСП, СДС, НДСВ, ГЕРБ и пр. и пр. престъпници). А всички вие дето се интересувате и пишете в кръчмата да не би да променяте нещо? Не. Няма и да промените освен ако всички не хванем оръжията и не излезе на улицата (но това също няма как да стане) Само си хабите нервите. Аз поне това си го спестявам и наблягам на нещата, което ме отвличат от тежката действителност (спорт, филми, сериали и книги).


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ...   |   15.08.2016 08:00


Diavolo написа:
alessandron написа:
Diavolo написа:
По тази логика и ти не си никакъв гражданин на България, защото не само веднъж на 4 години, ами никога не хващаш да се заинтересуваш кой те управлява например и защо е неподходящ.


Напротив. За това гласувам, но не гласувам за тези изроди (БСП, СДС, НДСВ, ГЕРБ и пр. и пр. престъпници). А всички вие дето се интересувате и пишете в кръчмата да не би да променяте нещо? Не. Няма и да промените освен ако всички не хванем оръжията и не излезе на улицата (но това също няма как да стане) Само си хабите нервите. Аз поне това си го спестявам и наблягам на нещата, което ме отвличат от тежката действителност (спорт, филми, сериали и книги).


Не си го споделял досега просто. Като заговорят повече хора така, кой знае какво може да стане :)


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ...   |   15.08.2016 08:38


Diavolo написа:
Аз поне това си го спестявам и наблягам на нещата, което ме отвличат от тежката действителност (спорт, филми, сериали и книги).


Иначе казано - заравяш си главата в пясъка като някой щраус! То точно заради това е измислена и наложена уродливата комерсиална/телевизионна разновидност на спорта - баш за да отвлича хората от света и живота и да ги превръща в безинциативни плужеци, разплути на дивана с купа пуканки, залъгвани с някаква имитация на емоции, идваща от светещата кутия...

Виж се сам какъв си плужек - сега вместо да отидем да ударим някое тенисче на маса в парка, ти се спаружваш пред компа/тивито заради някакви безнравствени киборги.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ...   |   15.08.2016 09:53


тениса на маса може да се играе всеки ден в годината, олимпиадата е веднъж на 4 г. :-P
а и сега разучавам техниките на китайците детайлно и съм приготвил изненадки. :tennis:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ...   |   15.08.2016 12:28


Medved написа:
Diavolo написа:
Аз поне това си го спестявам и наблягам на нещата, което ме отвличат от тежката действителност (спорт, филми, сериали и книги).


Иначе казано - заравяш си главата в пясъка като някой щраус! То точно заради това е измислена и наложена уродливата комерсиална/телевизионна разновидност на спорта - баш за да отвлича хората от света и живота и да ги превръща в безинциативни плужеци, разплути на дивана с купа пуканки, залъгвани с някаква имитация на емоции, идваща от светещата кутия...

Виж се сам какъв си плужек - сега вместо да отидем да ударим някое тенисче на маса в парка, ти се спаружваш пред компа/тивито заради някакви безнравствени киборги.



Хахах, ти ли бе, дето веднъж не дойде, откакто те каним? Дявола поне се появи, въпреки натоварения календар - а ти само мишкуваш!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ...   |   15.08.2016 21:53


alessandron написа:
Хахах, ти ли бе, дето веднъж не дойде, откакто те каним? Дявола поне се появи, въпреки натоварения календар - а ти само мишкуваш!


Мишок, веднъж си ме канил - в някакво убито време, в което нормалните хора са или на планина, или на работа!!! :stop:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ...   |   15.08.2016 21:55


Diavolo написа:
тениса на маса може да се играе всеки ден в годината, олимпиадата е веднъж на 4 г. :-P


Но пък винаги можеш да си я качиш на записи и да си я изгледаш на спокойствие примерно след 15 години, когато ще те е хванала дископатията и вече няма да ти е до игра на тенис ;)))


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ...   |   16.08.2016 07:34


Medved написа:
alessandron написа:
Хахах, ти ли бе, дето веднъж не дойде, откакто те каним? Дявола поне се появи, въпреки натоварения календар - а ти само мишкуваш!


Мишок, веднъж си ме канил - в някакво убито време, в което нормалните хора са или на планина, или на работа!!! :stop:


Лъжец, в събота на обяд ти е много неудобно - популист Сидеров-Бареков-Фарадж си ти :wave:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: ...   |   16.08.2016 12:33


alessandron написа:
Лъжец, в събота на обяд ти е много неудобно - популист Сидеров-Бареков-Фарадж си ти :wave:


Епа нали и аз това казвам - некво убито време, през което на всичкото отгоре в парка е гмеж от уроди и бройлери!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг