Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:15



Отговори на тема  [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Всички спортове - обща тема за коментари 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   15.08.2016 06:10


Беше истинска наслада за окото да се гледат китайците на батута ама явно нещо съдиите не ги обичат много, много или пак има някакви уговорки между федерацийките хранилки. :uuu:
Катк в Бокса. Съдийството в бокса е просто отвратително. Съдиите убиха художествената гимнастика още преди години, сега убиват и бокса.
Много як голф турнир се получи при мъжете. Мега драма до последната дупка и последния удар буквално. :-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   15.08.2016 06:14


Британците обаче са мега машини в колоезденето на писта. Сър Брадли Уигинс стана първият британски спортист с осем олимпийски медала в историята. :outofspace: Така подобри рекорда на великия Сър Крис Хой. :-)
А пък в гребането, Катрин Грейнджър стана най-успешната спортистка на Великобритания. Тя е единствената британка в историята, спечелила медали от пет олимпийски игри

бтв. това без да съм гледал снощните състезания ама там Брадли го нямаше, мисля при мъжете трябва да е само индивидуалния спринт.


 

Регистриран на: 02.02.2014 16:28
Мнения: 327
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   17.08.2016 02:11


Цитат:
Измамници! Лъжливи копелета!", изригна ирландският боксьор Майкъл Конлан, размахвайки средни пръсти към асоциацията
Почти няма ден без скандали в олимпийския турнир по бокс, а световният шампион Майкъл Конлан зашлеви публично Международната боксова асоциация (АИБА).
Ирландецът загуби четвъртфинала си срещу Владимир Никитин от Русия в категория до 56 кг. Конлан вдигна победоносно ръце след края на мача, в който видимо доминираше, но съдиите го сюрпризираха неприятно, определяйки противника му за победител. Това предизвика Майкъл Конлан да покаже какво мисли за международната боксовата асосциация, използвайки средните пръсти на ръцете си, за да бъде достатъчно красноречив.
"АИБА са измамници. Шибани измамници! Толкова е просто. Това съм аз. Никога няма да се бия за АИБА отново. Те са лъжливи копелета. Плащат на всички!", изригна бесният Конлън, цитиран от boxingscene.com.
"Аз бях тук, за да спечеля олимпийското злато. Моите мечти бяха разбити. Тези хора (АИБА) винаги са мамели. Аматьорският бокс смърди. От ядрото до върха.", казва Конлан.
"Исках да се върна със златен медал за Ирландия. Сега имам чувството, че се връщам като загубеняк Аз не съм загубеняк, аз съм победител. Днес просто се видя колко корумпирана е тази организация", допълва ирландският боксьор, отбелязвайки, че по-подобен начин е била ощетена и сънародничката му Кати Тайлър предишния ден.


Всичко е нагласено в този спорт, отвратих се тотално вчера, след като дадоха незаслужено титлата на Евгени Тишченко. Целият турнир по бокс е пълна пародия; всеки мач върви в полза на този когото са решили съдиите предварително, независимо дали ''победителят'' е отнесал два нокдауна в хода на мача. Защото и такъв случай имаше. Лошото е, че по същия път са тръгнали и в борбата и джудото, където това правило за пасивност всеки си го тълкува както си му изнася и се раздават безобразно точки и картони в полза на силните на деня, а бедни федерации като нашата се ощетяват редовно.

_________________
ЛУДОГОРЕЦ ШАМПИОН!!!

Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   19.08.2016 04:38


Хелен Мароулис сензационно спечелипървия златен медал за Щатите в борбата евър :outofspace: Американката победи напълно неочаквано една от най-великите в тоя спорт, трикратната олимпийска шампионка, японката Саори Йошида, която можеше да направи история в борбата ставайки първата с 4 златни медала от 4 олимпиади.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   19.08.2016 12:39


Balleta написа:
Хелен Мароулис сензационно спечелипървия златен медал за Щатите в борбата евър :outofspace: Американката победи напълно неочаквано една от най-великите в тоя спорт, трикратната олимпийска шампионка, японката Саори Йошида, която можеше да направи история в борбата ставайки първата с 4 златни медала от 4 олимпиади.

жалко че тая битка съм я изпуснал, че тия няколко дни покрай наште с надежда за медал, че само там ни останало нещичко бая борба гледах, особено женската си е класика :laugh:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   20.08.2016 15:52


и двамата ни борци отпаднаха днес. Жалка картинка.

Но златните ни момичета са втори засега, но в момента играят беларускините. Съдийките ги предпочитат, така че за нас остава само бронза и то ако играем безгрешно.
Дано другите грешат, но те рускините имат много по-трудна програма, така че трябва да допуснат много груби грешки. 1 то място не го мислил изобщо, запазаено е за вечни време за Русия.
Айдеее :cheers:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   20.08.2016 16:09


нашите четвърти след 1 та ротация. :uuu:
бутат беларус и испания въпреки, че допуснаха грешки.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   20.08.2016 16:21


за колективните

много съм доволен от хандбала, хокея на трева, ръби 7 и водната топка. всичко успях да гледам (повечето мачове в групите и всички елиминации) и станаха уникални драми.
Засега като ниво и драми, спорт номер 1 е хандбала. Няма такива мачове просто. :ludnica:

Значи много ме е яд за женския волейбол на щатите и за вечната и единствена Кери Уолш. Провалиха се, но айде Кери Уолш беше с три поредни злата
Но американките се оказаха уникални лузърки на олимпийско ниво, нещо крайно нетипично за тях като нация. Но специално женския им отбор е бетер Гаске или Гатлин. :uuu:
Толкова много провали на предишните олимпиади, коя от коя по-драматична и нелепа. И сега след като китайките свършиха мръсната работа и отстраниха препъни камъка бразилките сякаш имаха отворен път към финала и титлата, но уви сами се биха срещу сръбкините. Водиха комфортно и се насраха накрая след безумни отигравания. А иначе си доминират от години и винаги са били сила номер 1 или в топ 3, имат и световни титли и в момента са световни шампионки, но като дойде олимапидата и се бъгват. Защото нямат злато и само това им липсва и от там и гипса. За порден път лъсва истината, че психиката е номер 1 в спорта.

Да видим има две нации, които могат да счупат дългогодишен карък. Италия на мъжкия волей и Мангазилия във футбола. Дано стане първото и ега не второто.
Ще е мега кеф ако бразилците се провалят като домакини в най-обичаните им спортове. Вече претърпяха пълен крах в женския футбол и волей, сега е време за драматични загуби на финалите във волея и футбола. :devil:

Изкуфях при победата на любимите ми адзури във волея над мега форсираните янкита. Фен съм на италианския волейбол още от ерата на Веласко, а златото от ОИ е единственото което им липсва, дано счупят това нещастие именно срещу големия враг Бразилия, които си бяха заминали още в групата, но лузърите от Франция ги реанимираха.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   20.08.2016 16:23


Голямо геройство от американеца Конър Фийлдс вчера в BMX-a – човека се пребори с киста и в последния момент се класира на олимпиадата минавайки през истинска драма и ето, че взе златото.
Поредния пример за олимпийския дух и мечта. :-)


Последна промяна Diavolo на 20.08.2016 16:32, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   20.08.2016 16:25


Байерн, китайците слабичко нещо на бадминтон? да взеха двата най-престижни златни медала, но провал при жените и смесените отбори.
така само 2 от 5 :о
Също регрес голям в женския бокс, женската борба и спортната гимнастика, но за последното аз лично го очаквах.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   20.08.2016 16:27


Каролина Марин (Испания) пък стана първата жена извън Азия със злато в бадминатона. :rock:
Това е едно от най-големите достижения на тази олимпиада, защото бе превзета една от най-недостъпните крепости на азиатците.
Но не се учудвам, защото освен, че е номер 1 в света е и левичарка феномен като Рафа Надал. :first:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   20.08.2016 16:31


Хелън Марулис друга героиня – тя стана първата американка със злато в борбата (53 кг.)
Но не само това, но победи живата легенда на този спорт, великата Саори Йошида – 13 пъти световна шампионка ; трикратна поредна олимпийска шампионка ; със само 3 загуби в цялата си кариера и си първа загуба от 4 г. насам!!! :outofspace:
Изобщо борбата бе изключително интересна. Много по-яка за гледане от джудото (което също кефи) и много пред скучното таекуондо.
Само да разкарат наказателните точки, защото да биеш с наказателна точка не е добре. Това си е боен спорт. И трябва да се сведе до минимум съдийския фактор.

Бокса обаче е пълен ташак като ниво, а съдиите омаскариха тотално този спорт.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   20.08.2016 19:55


Diavolo написа:
за колективните

много съм доволен от хандбала, хокея на трева, ръби 7 и водната топка. всичко успях да гледам (повечето мачове в групите и всички елиминации) и станаха уникални драми.
Засега като ниво и драми, спорт номер 1 е хандбала. Няма такива мачове просто. :ludnica:

Значи много ме е яд за женския волейбол на щатите и за вечната и единствена Кери Уолш. Провалиха се, но айде Кери Уолш беше с три поредни злата
Но американките се оказаха уникални лузърки на олимпийско ниво, нещо крайно нетипично за тях като нация. Но специално женския им отбор е бетер Гаске или Гатлин. :uuu:
Толкова много провали на предишните олимпиади, коя от коя по-драматична и нелепа. И сега след като китайките свършиха мръсната работа и отстраниха препъни камъка бразилките сякаш имаха отворен път към финала и титлата, но уви сами се биха срещу сръбкините. Водиха комфортно и се насраха накрая след безумни отигравания. А иначе си доминират от години и винаги са били сила номер 1 или в топ 3, имат и световни титли и в момента са световни шампионки, но като дойде олимапидата и се бъгват. Защото нямат злато и само това им липсва и от там и гипса. За порден път лъсва истината, че психиката е номер 1 в спорта.

Да видим има две нации, които могат да счупат дългогодишен карък. Италия на мъжкия волей и Мангазилия във футбола. Дано стане първото и ега не второто.
Ще е мега кеф ако бразилците се провалят като домакини в най-обичаните им спортове. Вече претърпяха пълен крах в женския футбол и волей, сега е време за драматични загуби на финалите във волея и футбола. :devil:

Изкуфях при победата на любимите ми адзури във волея над мега форсираните янкита. Фен съм на италианския волейбол още от ерата на Веласко, а златото от ОИ е единственото което им липсва, дано счупят това нещастие именно срещу големия враг Бразилия, които си бяха заминали още в групата, но лузърите от Франция ги реанимираха.


Във волейболния отбор на Италия италианците са кът - и баба знае с Хуанторена и Зайцев, дано жабарите изядат големия.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   21.08.2016 17:23


НЗ
важното е да смачкат мангазилия тази вечер и вярвам, че най-накрая ще успеят! :devil:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   21.08.2016 17:25


след успехите на Бразилия във футбола (мъже), Русия в хандбала (жени), Сърбия във водната топка (мъже) останаха три нули:
Германия на футбол (мъже), Италия на волейбол (мъже) и САЩ на волейбол (жени)

говорим за реални неща. супер сили в спортове с традиции, то е ясно, че нулите са много повече...


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   21.08.2016 18:53


В момента гледам (лайв, доколкото разбрах) волейбол мъже, Бразилия-Италия. Това финалът ли е? Първият гейм нещо не ме впечатли особено. Не го следих на 100%, ама нито едно отиграване не ми спря дъха. На италианчетата им липсва и харизмата и класата от минали времена. А и някакви натурализЕта виждам. Какво е това, по дяволите? Родени са там или са ги купили? Ако е второто - жалко, че точно италианците са стигнали до такъв хал. Бразилците и те нищо особено, ама с публиката зад гърба си като нищо ще бият. Първия го взеха така или иначе вече.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   21.08.2016 19:02


SUBXERO написа:
В момента гледам (лайв, доколкото разбрах) волейбол мъже, Бразилия-Италия. Това финалът ли е? Първият гейм нещо не ме впечатли особено. Не го следих на 100%, ама нито едно отиграване не ми спря дъха. На италианчетата им липсва и харизмата и класата от минали времена. А и някакви натурализЕта виждам. Какво е това, по дяволите? Родени са там или са ги купили? Ако е второто - жалко, че точно италианците са стигнали до такъв хал. Бразилците и те нищо особено, ама с публиката зад гърба си като нищо ще бият. Първия го взеха така или иначе вече.


Финалът е. Уникалното дотук е, че легендата СЕРДЖО играе либеро! За италианците играят Иван Зайцев, син на един от най-големите волейболисти на СССР, както и Османи Хунаторена, един от най-добрите кубински волейболисти - сам можеш да си отговориш на въпроса :)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   21.08.2016 19:06


италианците отново са се насрали на финал, а бяха най-добрия отбор на турнира до тук :-x :cry:
всичко опира да психика. бразилските туристи трябваше да отпаднат още в групата. ако бяха американците тук щяха да им скъсат трътките цигански, ама не Италия скача когато не играе за златото. :besnyo: :ireful:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   21.08.2016 19:25


баси лузърите :-(
бразилците вървят към требъл:
футбол, волей и плажен волей - мъже
точно най-популярните им спортове

нещо гнило има тук... чак такава идилия. хмммммм


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Всички спортове - обща тема за коментари   |   21.08.2016 19:38


Diavolo написа:
баси лузърите :-(
бразилците вървят към требъл:
футбол, волей и плажен волей - мъже
точно най-популярните им спортове

нещо гнило има тук... чак такава идилия. хмммммм


Така си е, гнила работа, не става твоята :laugh:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг