Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:51



Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Лека Атлетика 
Автор Съобщение
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   19.08.2016 07:00


Balleta написа:
Balleta написа:
alessandron написа:
Хаха, американките се осраха на щафетата, обаче БЕЗПРЕЦЕДЕНТНО ги пуснаха да бягат пак, щото Алисън Филикс я била препънала бразилка от съседния коридор при предаването. Не съм видял видео досега, някой ако намери, нека го пусне тук да видим какво е това чутовно препъване ... или е брутална аванта! А Бразилия е дисквалифицирана.


Още не са се класирали, ще трябва да бягат сега сами и да постигнат време по добро от 8-я - Китай, което е 42.70.
Времето на Китай и Канада обаче е еднакво - 42.70, като съдиите са взели хилядните на Китай и са ги класирали 8-и. Възможно е да има повторение и на това бягане само между Китай и Канада :laugh:



В крайна сметка, американките се класираха. За пръв път гледам някой да бяга само по пистата и да се състезава сам със себе си :laugh: Най-добро за щафетата на САЩ от всички, но естествено времето им не се зачита, зачита се само това, че ще са преди Китай и заемат последното 8-о място независимо от времето си и ще иат кофти коридор утре.
Абе тия бразилки, като не могат дори да бягат в коридира си къде са тръгнали, развалиха цялото бягане в щафетата :ireful: :-D .


Твоят клип, дето си постнал, не мога да го гледам тук, но гледах друг. Сори, за мен това беше брутална аванта за американките, бразилката едвам я докосна с лакът, а Феликс го изигра сякаш е Роналдо и Меси едновременно в наказателното поле. Пълен ташак, дано Ямайка ги смаже тия смешнички!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   19.08.2016 13:25


Абе Сандо това не контактен спорт като футбола. Каква симулация, бразилката си излезе от коридора и си я бутна с лакът, при тая скорост това директно те вади от равновесие,айде стига глупости само щото са американките. Чисто нарушение на правилата и правилно решение на съдиите. Бразилците даже не протестират....


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   19.08.2016 14:08


бе, Девола къде изчезна, то бива пазене, пазена, ама ич да не се вясва и пише и то в разгара на атлетиката :-o :helpless: :laugh:

Да отбележа вместо него и първата победа в историята на Щатите в дисциплината 400 с препятствия при жените.
Далия Мухамед с първо злато в историята на янките.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   19.08.2016 19:35


Balleta написа:
Абе Сандо това не контактен спорт като футбола. Каква симулация, бразилката си излезе от коридора и си я бутна с лакът, при тая скорост това директно те вади от равновесие,айде стига глупости само щото са американките. Чисто нарушение на правилата и правилно решение на съдиите. Бразилците даже не протестират....


Я стига бе, докосна я едвам, чак такива хвърляния и тръшкания ...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   19.08.2016 19:59


alessandron написа:
Balleta написа:
Абе Сандо това не контактен спорт като футбола. Каква симулация, бразилката си излезе от коридора и си я бутна с лакът, при тая скорост това директно те вади от равновесие,айде стига глупости само щото са американките. Чисто нарушение на правилата и правилно решение на съдиите. Бразилците даже не протестират....


Я стига бе, докосна я едвам, чак такива хвърляния и тръшкания ...


Изображение

Виж къде е бразилката, с лакътя на ръката си който се движи със сила удря ръката и част от тялото на Феликс, достатъчно за да те извади от равновеси при тази скорост ... ако говориш за движенията впоследствие на Феликс те са си чиста проба ядосване и ръхомакане от яд, а не че ще припада. Явно нарушение на правилата и правилно решение. То това не е футбол да продължиш да бягат ако те припънат, тук всяка стотна е от значение, нищо, ама нищо общо. Това е бягане 100 метра, нямаш право да докосваш никой хеле пък да блъскаш с ръка ... не е е умишлено ама да си е бягала в коридора не да се пречка.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   19.08.2016 21:08


Аз сигурно съм последният, който ще тръгне да адвокатства на американци, обаче специално в тази ситуация съм 101% убеден в умисъла в действията на бразилката. Едва ли е целяла точно това, което се случи, но определено имаше намерение най-малкото да извади американката от концентрация.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   20.08.2016 07:55


В кка американките триумфираха със златото на 4x100 и защитиха титлата си от Лондон 2012 :yes: Малко ме е яд за Илейн Томпсън от Ямайка, че не успя да направи 3 от 3 и хеттрик, но пък се радвам за Алисън Феликс, която с 5-я си златен медал от олимпиади става най-декорираната американка в атлетиката евър. :first: Феликс ще има шанса за още един златен медал със щафетата 4x400, където американките също са фаворитки.

Героя на вечерта естествено е Юсеин Болт. Щафетата на Ямайка при мъжете взе златото на 4x100, с което Болт направи доскоро немислимото - трипъл - трипъл :outofspace: 100, 200 и 4x100 в Пекин, Лондон и Рио :outofspace: Уникален. С 9-я си златен медал изравнява Карл Люис и излиза на второ място във вечната класация по брой златни медали от Олимпиади след Майкъл Фелпс.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   20.08.2016 16:00


Заслужен златен медал на Американките при 4Х100 и незаслужено дисквалифициране на американците (губят бронзовия медал).


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   20.08.2016 16:06


Изключително силно представяне на американците в леката атлетика. Но това го очаквах, особено при жените.
По-скоро в плуването ме изненадаха.

Иначе, Алисън Филикс – 5 златен медал от ОИ – рекорд за женската атлетика :-)

Санде, чисто нарушение си беше това. Абсолютно декласиране за циганките по всички правила на спорта. ;)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   20.08.2016 16:13


Diavolo написа:
Изключително силно представяне на американците в леката атлетика. Но това го очаквах, особено при жените.
По-скоро в плуването ме изненадаха.

Иначе, Алисън Филикс – 5 златен медал от ОИ – рекорд за женската атлетика :-)

Санде, чисто нарушение си беше това. Абсолютно декласиране за циганките по всички правила на спорта. ;)



Много ми е кеф за Феликс, която ми е любимка, защото я прекараха на 400 с тоя неспортсменски дайвинг, иначе компютърното отражение показваше, че ще пресече първа ....но да кажем, че няма нарушение по буквата, ама е грозно


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   20.08.2016 16:35


Нищо по-добре така отколкото след това да те подиграват по всички форуми и социални мрежи по света, защото това което направи Шона Милър бе отвратително грозно и безумно.
Аз лично такова нещо не съм виждал. :uuu:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   20.08.2016 16:48


Balleta написа:
бе, Девола къде изчезна, то бива пазене, пазена, ама ич да не се вясва и пише и то в разгара на атлетиката :-o :helpless: :laugh:


Е, сори ама нямаше как... Ето днес се реших да влезна, защото то утре всичко свършва а има още много важни неща днес и утре и какво стана, разбрах, че британките са спечелили хокея на трева при жените, а тепърва ще гледам записа от финала и не знаех нищо. Това в темата с медалите, не го очаквах честно казано. Е какво да се прави, пак ще гледам.
Преди малко свърших с модерния петобой всички възможни дисциплини при жените от вчера и с конния спорт генерално погледнато, че се бе насъбрало. :-D
Няма време за нищо друго, изостанах с поне 50 епизода в сериалите после как ще наваксвам не знам, отделно не съм гледал нищо от Синсинати (ега кюфтака грозен Кербер загуби от Симонката днес или от Гарбине на финала) и никакъв футбол с изключение на мача на Лудогорец с Пилзен, а финала за суперкупата на Германия между Байерн и Борусия още е на компа ми и не съм го гледал (и не знам нищо :-D ), насъбраха се бая неща и от кеча дето не съм гледал. А от вторник отново почвам работа. :ireful:
Общо взето гледам по 20 часа олимпиада в денонощието и спя по 3/4 ч. Иначе няма смогване. И всичко това заради часовата разлика и най-вече заради липсата на безплатен стрийм, няма го вече великия Юровижън. Тогава нямаше да има никакъв проблем с нищо, но уви.
Добре, че го има великия руски тракер, където качват адски бързо абсолютно всичко с изключително редки изключения и така. :-)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   20.08.2016 17:00


Diavolo написа:
Balleta написа:
бе, Девола къде изчезна, то бива пазене, пазена, ама ич да не се вясва и пише и то в разгара на атлетиката :-o :helpless: :laugh:


Е, сори ама нямаше как... Ето днес се реших да влезна, защото то утре всичко свършва а има още много важни неща днес и утре и какво стана, разбрах, че британките са спечелили хокея на трева при жените, а тепърва ще гледам записа от финала и не знаех нищо. Това в темата с медалите, не го очаквах честно казано. Е какво да се прави, пак ще гледам.


Сори за хокея, последноте което съм мислил е че ще те спойлна .......:)


Diavolo написа:
Общо взето гледам по 20 часа олимпиада в денонощието и спя по 3/4 ч. Иначе няма смогване. И всичко това заради часовата разлика и най-вече заради липсата на безплатен стрийм...


:outofspace: :helpless: :-o ти не си в час баце :laugh: :-D ;-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   21.08.2016 03:11


Мирелкаааааааааа :ludnica:
Уникалнаа!! с изравнен личен рекорд Демирева е със сребро. Първи медал за България на олимпиада от 16 г. насам. :cheers:
Е това вече си е класика. Имаме медал от царицата и то в нашата си дисциплина. :first: :celebrate:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лека Атлетика   |   21.08.2016 03:50


Златен Медал за Американците на 4Х400 метра жени и мъже :-) Този път американците не се изложиха както преди четири години срещу Бахамите. И нямаше как понеже последният им бегач беше Лашоун Мерит и американците водеха като му подаваха щафетата. :wave: Него нема как да го изпреварят ни бахамците, ни ямайците. :-)

Златен медал на 1500м за Американец. Не се беше случвало от 1908г.

Мо Фара отново направи дубъл като спечели 5000м! Велик е Сър Мо Фара :first: На второ място американецът беше незаслужено дисквалифициран.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг