Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:11



Отговори на тема  [ 20 мнения ] 
бронз в ансамбъла 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 17:29


бравооооооооооооо :cheers: :cheers: :cheers:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 17:33


Diavolo написа:
бравооооооооооооо :cheers: :cheers: :cheers:


Браво! За една бройка и сребро ама нищо.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 17:36


Това е хубавото, че се връщаме в спортове с традиции, лека атлетика и художествена гимнастика.
преди 4 г. в Лондон имахме 0-1-1, женската борба и Тервел в бокса.
сега сме 0-1-2 в три спорта, единия от които царицата на спортовете.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 17:37


bai Momchil написа:
Diavolo написа:
бравооооооооооооо :cheers: :cheers: :cheers:


Браво! За една бройка и сребро ама нищо.


въпрос на лоби. нека не се лъжем, взехме бронза само заради грубите грешки на Беларус.
така е в този спорт. всъщност не знам дали това трябва да се нарича спорт. по-скоро изкуство, акробатика или и аз не знам...


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 17:37


жалко мисля че заслужавахме среброто, ама и бронза е успех, бихме постижението от Лондон 3 медала, жалко само че скапаните политици и ръководители пак ще ни замазват очите каква работа са свършили, а то всичко спечелено е въпреки тях и то благодарение на момичетата, а мъжете повечето пълни туристи къде отидоха, като изключим двама трима, все пак страхотен завършек на олимпиадата последните два дни :ura:


Последна промяна juve на 21.08.2016 17:38, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 17:39


Да бе и трите ни медала са благодарение на жените :о
иначе мани го дебелака Кралев какво ще говори и ще се бие в гърдите, важното е за народа да има малко щастие и гордост в тези трудни години.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 17:41


Абе показаха психика. Реално нашите и испанките бяха отборите без груби грешки и както видяхме резултата им беше равен. :-D

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 18:25


Diavolo написа:
важното е за народа да има малко щастие и гордост в тези трудни години.


:censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :helpless: :uuu: :uuu: :uuu:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 18:28


bai Momchil написа:
Абе показаха психика. Реално нашите и испанките бяха отборите без груби грешки и както видяхме резултата им беше равен. :-D


да, но при равенство се гледа техническата оценка.
нз, сребро или бронз за мен не е голяма разликата. :-)
Наистина желязна психика. Вчера в квалификациите сбъркаха именно на обръчи и бухалки, а и не е лесно да излезнеш последен, тогава даже е най-трудно, защото всички са вперили очи в теб, а и знаеш колко ти трябва и това да се разсейваш с такива калкулативни мисли също е тежко.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 18:29


Diavolo написа:
иначе мани го дебелака Кралев какво ще говори и ще се бие в гърдите, важното е за народа да има малко щастие и гордост в тези трудни години.


Важното, Дяволе, е народът НАЙ-ПОСЛЕ да се събуди и Кралевците да не видят бял ден. Мен не ме радват три медала, като се огледам какво ни е образованието, здравеопазването, какви са условията за бизнес. И ако условието да ги видим наистина тия неща и да почнем с тоягата е да нямаме ни един медал, с радост ще го приема. За съжаление сигурно и това няма да стигне ...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 18:34


уф, стига с тези неща. Няма как на олимпиада да не стискаме палци на спортистите ни. Това мислене е пагубно за мен. Това също е една от причините да сме на този хал. ;-)
Иначе не си мисли, че всички тези проблеми ги виждате само ти и Мейджъра. Ясни са проблемите, но един провал на спортистите ни нямаше да промени нищо, само щеше да смачка още повече самочувствието ни.
Спорта трябва да носи радост, а не резединение. Олимпиада е за бога. Спрете се. :-)


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 18:38


Да бе, друго си е за самочувствието някоя и друга тенекийка за приспиване, колкото да забравем от днес за утре в какви лайна ЖИВЕЕМ!!!! Малодушници!!!!!


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 18:39


Diavolo написа:
уф, стига с тези неща. Няма как на олимпиада да не стискаме палци на спортистите ни. Това мислене е пагубно за мен. Това също е една от причините да сме на този хал. ;-)
Иначе не си мисли, че всички тези проблеми ги виждате само ти и Мейджъра. Ясни са проблемите, но един провал на спортистите ни нямаше да промени нищо, само щеше да смачка още повече самочувствието ни.
Спорта трябва да носи радост, а не резединение. Олимпиада е за бога. Спрете се. :-)


Аз с Кралев не искам да съм обединен при никакви обстоятелства. Естествено, че не ги виждаме само ние с Мейджъра, но вярвам, че трябва да почнат всички като първа крачка да говорят само и единствено за това, за да се стигне оттам насетне до някаква промяна ...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 18:52


Евала на тия момиченца това е един от най трудните спортове евър...

Трети медал в историята за ансамбъла :yes:


Последна промяна Balleta на 21.08.2016 18:53, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 19:11


Medved написа:
Да бе, друго си е за самочувствието някоя и друга тенекийка за приспиване, колкото да забравем от днес за утре в какви лайна ЖИВЕЕМ!!!! Малодушници!!!!!


не си прав.
виж какво, що не излезеш на улицата и да се пробваш да атакуваш Кралев и останалите
изобщо вдигнете се всички на оръжие, щото само с плюене по форумите няма да се оправим. Със сигурност ще бъдете подкрепени, просто някой трябва да поведе народа :)
Тук говорим за спорт, аз поне съм спортувал активно и знам през какви лишения и трудности се минава. Точно заради това да е гадно на Кралев и останалите хрантутници дай да искаме нашите да се провалят на най-големия форум, на форума за който са се борили 4 г.
Жалко и тъжно е.
Спри се до тук. :outofspace:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 19:50


Diavolo написа:
виж какво, що не излезеш на улицата и да се пробваш да атакуваш Кралев и останалите


Щото овцете и малодушниците ще си издигнат нов Кралев, ако се сещаш! Очевидно проблемът не е в кралевците и боковците, ами в масите и тяхното потресаващо малодушие,с което легитимират престъпниците и престъпните им схеми. А за особено извратена форма на овчедушие намирам човек да се кефи на някакви чужди тенекийки и успехи, вместо да се попита за какво, аджеба, отидоха 50 и кусур милиона в сегашните времена на тотална разруха и недоимък за основни стожери в живота като цяло и спорта в частност.

Бунтове и оръжия няма да оправят нищо, докато мръсотията, комплексарщината, овчедушието имат превес в човешките души. Обратното, ако нормалността и будността се завърнат като водещи фактори в обществения живот, въобще няма да има нужда от прочистване с оръжия, защото мръсотия сама ще се отмие по естествен път. Само се чудя мислещи и търсещи хора като Сандето кога ще я проумеят тази работа. Пък вас, залупените тиви зомбита, отдавна съм ви отписал. Запълвайте празнотите и помпайте липсващите ви самочувствие и гордост с чуждите успехи ... :х


Последна промяна Medved на 21.08.2016 19:52, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 21:53


И? Апропо всичко за което говориш ми е ясно, само дето не виждам да променяш нещо, а само пълниш с негативизъм.
Ние печелим медали ти ми развиваш някакви висши философии. Моля ти се. Порадвай се поне малко на спорта, аман от негативи в този форум, все едно съм някой старчески дом баси. :dunno:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 22:43


Medved написа:
Diavolo написа:
виж какво, що не излезеш на улицата и да се пробваш да атакуваш Кралев и останалите


Щото овцете и малодушниците ще си издигнат нов Кралев, ако се сещаш! Очевидно проблемът не е в кралевците и боковците, ами в масите и тяхното потресаващо малодушие,с което легитимират престъпниците и престъпните им схеми. А за особено извратена форма на овчедушие намирам човек да се кефи на някакви чужди тенекийки и успехи, вместо да се попита за какво, аджеба, отидоха 50 и кусур милиона в сегашните времена на тотална разруха и недоимък за основни стожери в живота като цяло и спорта в частност.

Бунтове и оръжия няма да оправят нищо, докато мръсотията, комплексарщината, овчедушието имат превес в човешките души. Обратното, ако нормалността и будността се завърнат като водещи фактори в обществения живот, въобще няма да има нужда от прочистване с оръжия, защото мръсотия сама ще се отмие по естествен път. Само се чудя мислещи и търсещи хора като Сандето кога ще я проумеят тази работа. Пък вас, залупените тиви зомбита, отдавна съм ви отписал. Запълвайте празнотите и помпайте липсващите ви самочувствие и гордост с чуждите успехи ... :х


И като стискаме палци Ивет да отпадне още в сериите и примерно ансамбъла да остане 12ти, всичко ще се оправи ли :whistle:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 23:02


spurs написа:
И като стискаме палци Ивет да отпадне още в сериите и примерно ансамбъла да остане 12ти, всичко ще се оправи ли :whistle:


Не е гаранция, но току-виж някои по-паметни люде се светнали, че така повече не може, и взели, че задействали нужното пренареждане на приоритетите в родния спорт или поне някой реален рестарт, както неведнъж се е случвало по белия свет... Току-виж се бяха повдигнали някои болни теми и току-виж им се бяха потърсили някакви адекватни решения, а сега всичко ще бъде за кой ли път заметено и забравено зад измамния блясък на няколко пробити тенекийки и всичко ще продължава да си крета постарому.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: бронз в ансамбъла   |   21.08.2016 23:26


alessandron написа:
Diavolo написа:
иначе мани го дебелака Кралев какво ще говори и ще се бие в гърдите, важното е за народа да има малко щастие и гордост в тези трудни години.


Важното, Дяволе, е народът НАЙ-ПОСЛЕ да се събуди и Кралевците да не видят бял ден. Мен не ме радват три медала, като се огледам какво ни е образованието, здравеопазването, какви са условията за бизнес. И ако условието да ги видим наистина тия неща и да почнем с тоягата е да нямаме ни един медал, с радост ще го приема. За съжаление сигурно и това няма да стигне ...
+1


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 20 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг