Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 17:28



Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Допингиада 
Автор Съобщение
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Допингиада   |   21.08.2016 18:59


И между другото, Стенли, като така и така си подкарал на вълна "как да ви вярваме на медиите", да ти кажа как с малко статистика. Номер едно като медия в интернет по интерес в България е БЛИЦ. И БЛИЦ не е номер едно, защото нещо лъже с трафика - достатъчно време сме проверявали. БЛИЦ е наистина номер едно като привличане на потребители. Питал съм нееднократно хора, за които знам, че ги четат, защо го правят? И знаеш ли какво ми отговарят - ми там най-бързо излиза всичко, пък ние можем да отсеем (?!?!?) кое е истина и кое не. Само че такива хора се самозалъгват - щото като свикнеш веднъж определена среда, все повече се потопяваш с нея и психологическата ти граница на възприемане става все по-различна и то не за добро. А мнозинството потребители за българския пазар са точно тия на БЛИЦ ...
Като знам това, като виждам ВСЕКИ БОЖИ ДЕН в градския транспорт например как се чете редовно "Всеки ден", "Уикенд" и тем подобни помии, защото е по-лесно, ха кажи ми ти дали стимулът ми да съм винаги акуратен, безгрешен и най-бърз може да цъфти постоянно или и аз мога да правя грешки? И още - след като имам една все по-овцевъдна потребителска среда, след като рекламният пазар е разпределен и предварително се знае държавата на кого пуска срещу какво - и не е срещу качество, а частният бизнес е вързан също с определени рекламни агенции, които също "дават" не защото си добър, точен, акуратен и нелъжещ, да не говорим пък критичен към ежедневните простотии особено на държавата, то какво предстои да става с "медиите" все повече и повече?


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Допингиада   |   21.08.2016 19:12


alessandron написа:
И още - след като имам една все по-овцевъдна потребителска среда


Ей това е най-големият бич за стойностното съдържание - овцевъдната потребителска среда... :(


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг