Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:41



Отговори на тема  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Баскетбол 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 22:10


Да, така е. Аз за това писха вече още срещу испанците. И това им беше проблема в групата. Много силна защита.
Баси финала, върви към уникален погром. Малко срамно за сърбите.
Абе колкото и да ги критикуваме са класи над останалите. А представи си ако се сработят след като играят по-дълго време заедно. :music:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 22:14


Коуч К се оттегля като най-великия треньор в международния баскетбол.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 22:17


За мен топ играчите на този отбор на щатите в Рио са трима,
ДеАндре Джордан, Демаркъс Казънс и Кевин Дюрант, ок? :-)
Иначе много го плюете Дюрантулата ама забравихте как донесе сам световната титла в Истанбул, а и тук в най-напечените мачове свърши най-много работа в атака.
Клей Томпсън също започне много зле ама след това се поразигра без да показва и 80% от възможностите си. Според мен играчите на ГСУ и Кливланд бяха зверски уморени.
Грийн, Джордж, Бътлър (особено Грийн) разочароваха, а Барнс за кво го взеха изобщо? :о


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 22:23


Барнс си беше взет за куфар, както писах още преди Олимпиадата.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 22:28


Diavolo написа:
За мен топ играчите на този отбор на щатите в Рио са трима,
ДеАндре Джордан, Демаркъс Казънс и Кевин Дюрант, ок? :-)
Иначе много го плюете Дюрантулата ама забравихте как донесе сам световната титла в Истанбул, а и тук в най-напечените мачове свърши най-много работа в атака.
Клей Томпсън също започне много зле ама след това се поразигра без да показва и 80% от възможностите си. Според мен играчите на ГСУ и Кливланд бяха зверски уморени.
Грийн, Джордж, Бътлър (особено Грийн) разочароваха, а Барнс за кво го взеха изобщо? :о



Бътлър не е разочаровал изобщо, виж му статистиката за ефективност, напротив много силен турнир за него за минутите които игра, истински черноработник


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 22:36


добре вместо да ме поправяш кажи кои са играчите, които са ти харесали най-много и кои са те разочаровали


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 22:39


Balleta написа:
Абсолютно не си прав за почти всичко което каза с изключение на колежанския тим ...мога да ти го докажа точка по точка, просто не следиш толкова баскета :stop:


факт. :-)
Но пък гледам повече евробаскет от теб и ти казвам, че в Европа няма силни отбори, такива каквито бяха в миналото. Испания бе единственоото изключение, но не тази остаряла Испания. Ако не бяха американците този отбор щеше да има две олимпийски титли поне.
Като цяло този турнир бе много слаб. Единствения мач който истински ще запомня бе между Аржентина и Бразилия.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 22:41


SUBXERO написа:
Онази издънка ще си остане единствена вовеки веков. С други думи - именно издънка. Това е реалността в този спорт. Всичко останало са просто мераци.


Коя онази, нямаха ли поне две издънки?


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 22:42


Vendome написа:
Коуч К се оттегля като най-великия треньор в международния баскетбол.


а Грег Попович как го виждаш?
истинска легенда в попрището си в НБА, бях чел че е и най-скъпоплатения тренер ама не знам дали е вярно.
Според мен обаче или американците трябва да идват с най-доброто си или да пращат колежаните.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 22:46


Diavolo написа:
добре вместо да ме поправяш кажи кои са играчите, които са ти харесали най-много и кои са те разочаровали


Томпсън и Грийн могат повече


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 22:56


Diavolo написа:
Balleta написа:
Абсолютно не си прав за почти всичко което каза с изключение на колежанския тим ...мога да ти го докажа точка по точка, просто не следиш толкова баскета :stop:


факт. :-)
Но пък гледам повече евробаскет от теб и ти казвам, че в Европа няма силни отбори, такива каквито бяха в миналото. Испания бе единственоото изключение, но не тази остаряла Испания. Ако не бяха американците този отбор щеше да има две олимпийски титли поне.
Като цяло този турнир бе много слаб. Единствения мач който истински ще запомня бе между Аржентина и Бразилия.


испанците са силни заради НБА играчите си + звездите на Реал и Барса. Изобщо европейските отбори, а и останалите зависят от НБА играчите си. Ето то го и най-пресния пример с Австралия която цъфти и Аржентина която залязва със залеза на Джинобли


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 23:05


spurs написа:
SUBXERO написа:
Онази издънка ще си остане единствена вовеки веков. С други думи - именно издънка. Това е реалността в този спорт. Всичко останало са просто мераци.


Коя онази, нямаха ли поне две издънки?


Две са със Световното през 2002г.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 23:11


spurs написа:
SUBXERO написа:
Онази издънка ще си остане единствена вовеки веков. С други думи - именно издънка. Това е реалността в този спорт. Всичко останало са просто мераци.


Коя онази, нямаха ли поне две издънки?

Бе те загубите бяха три дори, но първите две бяха в групите. Това са пълни лигни. Загубата, от която вечно ще ги боли е от Аржентина.

Аз под издънка имах предвид цялото им участие в Атина. Абсолютно несериозно и дори обидно към противниците отношение. Мисля, че ги бяха разкъсали тогава по медиите. Балета да разкаже, че той го е преживял на място.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 23:11


Diavolo написа:
Сърбите играят много слабо, нямат ден. Това което се случи с австралийците в мача им именно срещу сърбите сега се случва с тях самите.
Иначе мача започна много нервно и слабо. Но след това Дюрант се разигра. Уникален мач прави. :-)
И въпреки всичко пак ще има злато за САЩ, браво. Но си държа на мнението, че това е най-слабия им отбор от Атина 2004 г. насам и сега не загубиха само защото нямаха толкова силни европейски отбори. Като цяло баскета е в някаква времева криза. Нищо впечатляващо в Европа. А и в НБА ги няма онези спиращи дъха звезди от миналото.
Според мен американците ще взимат златото и с университетския си отбор, който и преди печелеше повече отколкото губеше. :-)


В Атина американците не отпаднаха ли от Аржентина и после Аржентина не станаха ли точно те шампиони със златните медали. Какви европейски отбори :-D

Иначе Дюрант завърши само с 30. Преди да го изкарат, изпусна няколко поредни тройки. Аз съм съгласен, че това не беше най-добрият отбор на САЩ като колектив, но като индивидуалности са все още класа над всички други. Само Дюрант и Томпсън могат да бият Сърбия от тройката.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 23:12


Не говоря за загуби в групите, явно имам предвид това дето Стенли казва, световното 2002 г.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 23:12


Vendome написа:
spurs написа:
SUBXERO написа:
Онази издънка ще си остане единствена вовеки веков. С други думи - именно издънка. Това е реалността в този спорт. Всичко останало са просто мераци.


Коя онази, нямаха ли поне две издънки?


Две са със Световното през 2002г.


точно, иначе за 19 Олимпиади само 3 пъти не са били шампиони - 72-а (Русия), 88-а (Русия) и 2004 (Аржентина). Само от времето кога влизат НБА звездите през 1992 - само един път в Атина 2004.

16-та Олимпийска титла за САЩ


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 23:18


Balleta написа:
Vendome написа:
spurs написа:

Коя онази, нямаха ли поне две издънки?


Две са със Световното през 2002г.


точно, иначе за 19 Олимпиади само 3 пъти не са били шампиони - 72-а (Русия), 88-а (Русия) и 2004 (Аржентина). Само от времето кога влизат НБА звездите през 1992 - само един път в Атина 2004.

16-та Олимпийска титла за САЩ


При това загубата през 72-ра от СССР е била "controversial"

https://en.wikipedia.org/wiki/1972_Olym ... ball_Final


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   21.08.2016 23:21


spurs написа:
Не говоря за загуби в групите, явно имам предвид това дето Стенли казва, световното 2002 г.

Е, те Световните са друга бира. Там и мотивацията е друга. Освен това там имат и други загуби. 2006 май също не станаха. По него време аз (а сигурно и много други) дори започнах да си мисля, че краят на тоталната им доминация идва.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   22.08.2016 01:52


Hiksa написа:
Diavolo написа:
Сърбите играят много слабо, нямат ден. Това което се случи с австралийците в мача им именно срещу сърбите сега се случва с тях самите.
Иначе мача започна много нервно и слабо. Но след това Дюрант се разигра. Уникален мач прави. :-)
И въпреки всичко пак ще има злато за САЩ, браво. Но си държа на мнението, че това е най-слабия им отбор от Атина 2004 г. насам и сега не загубиха само защото нямаха толкова силни европейски отбори. Като цяло баскета е в някаква времева криза. Нищо впечатляващо в Европа. А и в НБА ги няма онези спиращи дъха звезди от миналото.
Според мен американците ще взимат златото и с университетския си отбор, който и преди печелеше повече отколкото губеше. :-)


В Атина американците не отпаднаха ли от Аржентина и после Аржентина не станаха ли точно те шампиони със златните медали. Какви европейски отбори :-D

Иначе Дюрант завърши само с 30. Преди да го изкарат, изпусна няколко поредни тройки. Аз съм съгласен, че това не беше най-добрият отбор на САЩ като колектив, но като индивидуалности са все още класа над всички други. Само Дюрант и Томпсън могат да бият Сърбия от тройката.


Имах предвид, че конкуренцията е слаба, Не е задължително точно европейци да ги победят. Сега бяха раними, но в групата Сърбия и Франция (без Паркър) не се възползваха.
2004 г. освен загубата от Аржентина имаха още две, от Литва (силен евротбор) и погром от Пуерто Рико, което е най-големия срам лично за мен.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Баскетбол   |   22.08.2016 06:17


Diavolo написа:
Vendome написа:
Коуч К се оттегля като най-великия треньор в международния баскетбол.


а Грег Попович как го виждаш?
истинска легенда в попрището си в НБА, бях чел че е и най-скъпоплатения тренер ама не знам дали е вярно.
Според мен обаче или американците трябва да идват с най-доброто си или да пращат колежаните.


Като знаем кой е Поп и какво може, ни трябвало САЩ да вземе световната и олимпийската титли.

Не знам защо всичко се ограничава до НБА играчи и колежани. САЩ имат много качествени играчи, които са звезди в европейски клубове.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг