Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:32



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g. 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 15:36
Мнения: 610
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   02.09.2017 09:37


NEW MERSEY RAZORS
———————————————————————————————————————————————————————
Мениджър: ▪ Тюлена
Помощник-мениджър: ▪Резо
———————————————————————————————————————————————————————
Състезатели:
-------------------------------------------------------
▪ [13] Тюлена - dakaaa
▪ [10] Томи - TheExorcist
▪ [2] Романист - raduchoyo
▪ [15] Монката - speedball
▪ [22] Нема Значка - Нема Значка
▪ [18] Резо - ReZo

Изходящи трансфери:
▪ [12] Ботевиста - SCB FOREVER (освободен)
▪ [27] Кума Лиса - The Weatherman (освободен)

_________________
Изображение
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   02.09.2017 11:42


Гонзо написа:
С оглед на това , че Примусите напускат първенството и отново неяснотата и организациония хаус , отбора на Демба също ще преосмисли участието в първенството . Ние в пореден цирк НЕ ИСКАМЕ да участваме .
За сега няма да спазим срока и няма да пускаме картотека . Ако организаторите имат ясна ио смислена визия за първенството , ще помислим . Ако ли няма , ще си починем и ние .
Гонзе, от организационна гледна точка едва ли последните години е имало по-НЕхаОтичен и по-подготвен сезон от настоящия. Абсолютно всичко бе готово навреме. Дори гласуването влезе в срокове. Единствената неяснота идва от такива като тебе и Дявола. Това не ми харесва... Онова не е ок... Ако трето не се промени сме чао... Ще си помислим... Къф ви е проблема ве, дагоева? Нямате време? Няма тръпка? Няма кеф? Каквото и да е, излизаш, казваш, посочваш, обосноваваш и т.н. Щото най-лесно е да се говори обобщително. Ако искаш да промениш нещо към по-добро - заповядай! Никой никого не спира. Но от детинщини определено никой няма полза.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   02.09.2017 12:27


SUBXERO написа:
Гонзо написа:
С оглед на това , че Примусите напускат първенството и отново неяснотата и организациония хаус , отбора на Демба също ще преосмисли участието в първенството . Ние в пореден цирк НЕ ИСКАМЕ да участваме .
За сега няма да спазим срока и няма да пускаме картотека . Ако организаторите имат ясна ио смислена визия за първенството , ще помислим . Ако ли няма , ще си починем и ние .
Гонзе, от организационна гледна точка едва ли последните години е имало по-НЕхаОтичен и по-подготвен сезон от настоящия. Абсолютно всичко бе готово навреме. Дори гласуването влезе в срокове. Единствената неяснота идва от такива като тебе и Дявола. Това не ми харесва... Онова не е ок... Ако трето не се промени сме чао... Ще си помислим... Къф ви е проблема ве, дагоева? Нямате време? Няма тръпка? Няма кеф? Каквото и да е, излизаш, казваш, посочваш, обосноваваш и т.н. Щото най-лесно е да се говори обобщително. Ако искаш да промениш нещо към по-добро - заповядай! Никой никого не спира. Но от детинщини определено никой няма полза.


Не знам точно каква вина виждаш в мен ? През годините съм давал доста предложения , които Мейджа от високомерия подминаваше без дори да ги прочете . Новата влас върви по неговите стъпки , като единствената цел е да запази А група , тея в Б да го духат . Миналата година направихме компромис , с надеждата че нещата ще се променят . Не било .
Да говориш , че правя детски неща или че се правя на много важе , показва че въобще не ме познаваш .

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   02.09.2017 13:47


Гонзо написа:
Новата влас върви по неговите стъпки , като единствената цел е да запази А група , тея в Б да го духат .


Коя е новата власт?

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   02.09.2017 14:13


И аз да се включа в спама - така и не разбрах защо мениджърският форум е скрит? Аз лично не виждам никакви ползи от това, само негативи - създава се впечатление за "тайно" взимане на решения, касаещи цялата игра, което не е ок и създава предпоставки за оплаквания и мрънкания... Какъв е проблемът да е заключен, така че само упълномощени да могат да пишат в него, но всеки да вижда какво се дискутира?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   02.09.2017 14:21


Shifter написа:
И аз да се включа в спама - така и не разбрах защо мениджърският форум е скрит? Аз лично не виждам никакви ползи от това, само негативи - създава се впечатление за "тайно" взимане на решения, касаещи цялата игра, което не е ок и създава предпоставки за оплаквания и мрънкания... Какъв е проблемът да е заключен, така че само упълномощени да могат да пишат в него, но всеки да вижда какво се дискутира?
И аз това се питах вече многократно, но не съм бил мениджър по време на създаването на МС и няма как да знам какви са били аргументите в полза на това решение.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   02.09.2017 14:54


SUBXERO написа:
Shifter написа:
И аз да се включа в спама - така и не разбрах защо мениджърският форум е скрит? Аз лично не виждам никакви ползи от това, само негативи - създава се впечатление за "тайно" взимане на решения, касаещи цялата игра, което не е ок и създава предпоставки за оплаквания и мрънкания... Какъв е проблемът да е заключен, така че само упълномощени да могат да пишат в него, но всеки да вижда какво се дискутира?
И аз това се питах вече многократно, но не съм бил мениджър по време на създаването на МС и няма как да знам какви са били аргументите в полза на това решение.

Няма такива, ето я темата от 2013: ЛИНК. Единствено за форума на УС се казва, че ще е скрит (пак без аргументи), но пък за там са предвидени наблюдатели от МС и говорител, който да информира широката ПМЛ общественост. В момента доколкото разбирам МС действа като УС, след като явно УС не е избиран (имаше тема за това от септември 2016, която не помня да е имала ъпдейт...)

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   02.09.2017 16:42


Няма причина форума да е скрит. Преди време се взе такова решение, като правихме някакви опити да има УС и МС.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   03.09.2017 02:30


SUBXERO написа:
Единствената неяснота идва от такива като тебе и Дявола.


Моля???
Аз съм принципен, каквото кажа отдавна още това правя, никога не съм правил никакви бойкоти, дори и това не е бойкот, което направих. :uuu:

Гонзе, картотекирай отбора, че да правим майсторски класически дербита между топ легенди в играта!
Санде, дано догодина се върнете, това си беше голям шок. Ще липсвате.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Extreme Zombies 2017/2018   |   03.09.2017 02:31


EXTREME ZOMBIES
———————————————————————————————————————————————————————
Мениджър: ▪ Дяволо
Помощник-мениджър: ▪ Фогелфрай
———————————————————————————————————————————————————————
Състезатели:
-------------------------------------------------------
▪ [1] Дяволо - Diavolo
▪ [10] Фогелфрай - vogelfrei
▪ [6] Юве Фен - juve
▪ [11] Пепито - PEPITO
▪ [7] Моандър - Moandor
▪ [9] Мадридиста - Madridista
▪ [8] Родик - AndyR
-------------------------------------------------------


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   03.09.2017 10:02


Някой от тези които не виждаха форума на МС да потвърдят дали вече могат да го виждат. Дал съм Read-Only достъп за момента.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   03.09.2017 10:18


Днес е последният ден от срока за картотекиране. Моля мениджърите за малко повече експедитивност. С цел малко повече информативност в списъка на Мандора по-горе съм нанесъл дереджето до момента.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


Последна промяна SUBXERO на 03.09.2017 14:36, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   03.09.2017 11:28


bai Momchil написа:
Някой от тези които не виждаха форума на МС да потвърдят дали вече могат да го виждат. Дал съм Read-Only достъп за момента.

Виждам го, благодаря :thumbs:

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   03.09.2017 12:26


Shifter написа:
bai Momchil написа:
Някой от тези които не виждаха форума на МС да потвърдят дали вече могат да го виждат. Дал съм Read-Only достъп за момента.

Виждам го, благодаря :thumbs:


И само да добавя, че тия оплаквания за някакви тайни и конспирации във форума на МС са супер смешни! В този форум участват всички капитани. Ако капитана не споделя с отбора си е проблем на капитана.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   03.09.2017 13:20


bai Momchil написа:
Shifter написа:
bai Momchil написа:
Някой от тези които не виждаха форума на МС да потвърдят дали вече могат да го виждат. Дал съм Read-Only достъп за момента.

Виждам го, благодаря :thumbs:


И само да добавя, че тия оплаквания за някакви тайни и конспирации във форума на МС са супер смешни! В този форум участват всички капитани. Ако капитана не споделя с отбора си е проблем на капитана.

Напълно съм съгласен с това.

_________________
Изображение


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   03.09.2017 15:14


Бях се убедил по време но последните дискусии по формата на първенството, че има нужда от Б лига. Но с оглед на създалата се ситуация отново в мен назрява идеята за една единна Висша лига. Има ли смисъл при 15 картотекирани до този момент отбора да се делим на две? Има още малко време, дано заявят участие и други, но противен случай мисля, че е редно да се обединят двете групи.
п.с. И Ванката и Сандро са хора с достойнство, но докато доводите на втория ми се струват напълно обективни, то определено тези изказани от Ванката са много далеч от истината. В тези тежки дни, в които Швабата си губи не малко време, за да помогне на Мандора и всичко е направено напълно демократично да дойдеш Ванка и да направиш аналог с този диктат, в който участвахме всички ние през последните години е меко казано обидно към всички останали, които все още имаме желание да продължим и най вече към Мандора и Швабата. Ако не ти се занимава просто кажи, но да ми говориш за слаба организация, ами не си прав.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4423
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   03.09.2017 15:30


----------------------------------------------------
THE MUMMIES
----------------------------------------------------
Мениджър: Мандор
Помощник-мениджър: Анфийлд Айрън
----------------------------------------------------
[11] Мандор - Mandor
[8] Анфийлд Айрън - AnfieldIron
[9] Баба Тонка - babaToHka
[10] Джони Хейнс - fulham
[42] Доги - doggy
[5] Вежлив Лавандул - lavender
----------------------------------------------------
Основни цветове на отбора: оранжево-черно
Резервни цветове на отбора: черно-оранжево
----------------------------------------------------


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   03.09.2017 15:58


Жорка, дира и Мейджъра не прощават на никого. Тяхното влияние върху човешката психика остава за цял живот. :laugh:

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   03.09.2017 16:01


Жокра, единна А група - ОК, ама какъв да е формата? За 30 кръга мисля нямаме дати. Ако са две А групи, после по-каква схема ще се играе, а и има още един проблем, който виждам - липсата на изпадащи, ще доведе втората част на шампионата да е протоколна.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХVII (2017/2018): КАРТОТЕКИРАНЕ и ЛИЦЕНЗИРАНЕ (тема за картотекиране) // Краен срок: 03.09.2017 g.   |   03.09.2017 16:41


Гонзо написа:
Не знам точно каква вина виждаш в мен ? През годините съм давал доста предложения , които Мейджа от високомерия подминаваше без дори да ги прочете . Новата влас върви по неговите стъпки , като единствената цел е да запази А група , тея в Б да го духат . Миналата година направихме компромис , с надеждата че нещата ще се променят . Не било .
Да говориш , че правя детски неща или че се правя на много важе , показва че въобще не ме познаваш .

Първо, нова власт няма. И най-вече няма властелини. Има само решителни действия от страна на мнозина да извадим ПМЛ от кашата и да я възродим. Тези действия базират преди всичко на консенсус, и много по-малко на самоинициатива, без която обаче вече неизбежно щяхме да сме увесили кепенците.

Каквото е било с Мейджъра е било, няма смисъл да се правят сравнения. Това, което всеки от нас най-малко желае, е да се превърне в следващия Мейджър (без да поставям под съмнение всичките му стойностни действия в името на ПМЛ през годините). Затова и изобщо не разбирам какъв ти е проблемът с актуалното състояние на играта и защо просто не изложиш всичко, което виждаш и както го виждаш. Ако направиш една ретроспекция на последната 3/4 година, няма как да не откриеш разликата, освен ако не желаеш да я откриеш.

Второ, да се запази А, а Б да го духа. Това как да го разбирам? Ако имаш предвид броя участници, на грешен адрес си. Още преди края на последния шампионат предложих да изпадне един отбор повече и да влезе един по-малко с цел да се постигне паритет. Аргументът срещу промени в регламента в хода на сезона беше ок. Но нито тогава нито по-късно, когато сезонът беше свършил и беше дошло времето да се умува по следващия сезон, някой излезе с подобно предложение. И докато отборите от А лигата донякъде могат да бъдат разбрани, то крайно учудваща беше апатията и липсата на какъвто и да е интерес от страна на Б лигата. Повдигнаха се теми, дискутирахме, организирахме гласувания - така, както се прави. Пуснах и тема за А и Б форматите. Колко човека писаха там?

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 62 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг