Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 15:10



Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Русия '2018 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Русия '2018   |   12.10.2017 22:15


Абе не мога да видя в бета, не ми излиза, има ли някъде коефициент за директен световен шампион?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   13.10.2017 07:31


Не трябва ли първо да се класират всички отбори?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   13.10.2017 07:54


Не мисля. Букитата могат да си отварят залози на всичко и по всяко време.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   13.10.2017 08:36


Какво би трябвало да значи - директен световен шампион ?
Но и в Бета, и на много места си има това:
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A745708

#
https://www.oddschecker.com/football/world-cup/winner


Последна промяна xDr на 13.10.2017 08:40, променена общо 2 пъти



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   14.10.2017 00:58


xDr написа:
Какво би трябвало да значи - директен световен шампион ?
Но и в Бета, и на много места си има това:
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A745708

#
https://www.oddschecker.com/football/world-cup/winner


В смисъл отсега да се сложи. После в течението се включват много хора. Тия линкве са добри, аз мисля да сложа едни кинти за Аржентина отсега!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   14.10.2017 01:04


Финалът е Германия-Франция. Помни ми думата!

Съдбата е отредила решителна битка между Хитлер и Наполеон в сърцето на Русия. Историята не прощава!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   14.10.2017 01:30


Ха - Хондурас и Перу фаворити на букитата... Дано сгрешат и за двата... Макар че Перу са симпатични и ако бяха срещу Озитата, може би... Но срещу Крис Ууд и ко - мне!

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   14.10.2017 02:05


SUBXERO написа:
Финалът е Германия-Франция. Помни ми думата!

Съдбата е отредила решителна битка между Хитлер и Наполеон в сърцето на Русия. Историята не прощава!


Имаш не една ами десет бири ако това стане. Но нещо ми навява, че тия келеши евински от Аржентина ще се стегнат и точно насред клинча могат да избият рибата! Бразилия ще минат групата, но дотам. Русия мисля ще ги добутат до 1/4 финал. Англия също! :-)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   14.10.2017 02:15


SUBXERO написа:
Финалът е Германия-Франция. Помни ми думата!

Съдбата е отредила решителна битка между Хитлер и Наполеон в сърцето на Русия. Историята не прощава!


Междудругото, Германия спечели групата си абсолютно безмилостно и разгромно. Не се сещам някой да е ставал шампион във форум след като е печелил квалификациите по такъв поломен начин. Де да знам, може сега да изключение! :-)

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   14.10.2017 07:34


TheExorcist написа:
SUBXERO написа:
Финалът е Германия-Франция. Помни ми думата!

Съдбата е отредила решителна битка между Хитлер и Наполеон в сърцето на Русия. Историята не прощава!


Имаш не една ами десет бири ако това стане. Но нещо ми навява, че тия келеши евински от Аржентина ще се стегнат и точно насред клинча могат да избият рибата! Бразилия ще минат групата, но дотам. Русия мисля ще ги добутат до 1/4 финал. Англия също! :-)


Голямо бутане ще трябва на слабия руски отбор, за да стигне до 1/4 финал.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   14.10.2017 07:44


Vendome написа:
TheExorcist написа:
SUBXERO написа:
Финалът е Германия-Франция. Помни ми думата!

Съдбата е отредила решителна битка между Хитлер и Наполеон в сърцето на Русия. Историята не прощава!


Имаш не една ами десет бири ако това стане. Но нещо ми навява, че тия келеши евински от Аржентина ще се стегнат и точно насред клинча могат да избият рибата! Бразилия ще минат групата, но дотам. Русия мисля ще ги добутат до 1/4 финал. Англия също! :-)


Голямо бутане ще трябва на слабия руски отбор, за да стигне до 1/4 финал.


Абее, мисля, че могат да го добутат!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   14.10.2017 14:37


TheExorcist написа:
В смисъл отсега да се сложи. После в течението се включват много хора.
Тия линкве са добри,
аз мисля да сложа едни кинти за Аржентина отсега!


Все си мисля, че това СП ще има доста голям политически отенък.
Иначе не бих дал прогнози преди да видим групите и евентуалните потоци, но нищо добро не очаква Аржентина в това състояние, с този състав и с този треньор.
Игра, градена върху очакавния Меси да прави "нещо", се видя че е провал, и само доста по-слабото ниво на съперниците им тези квалификации в Конмебол, в сравнение с предишни сезони, ги класира по чудо. Ако се яват в същия състав и тактика догодина в Русия - Бог да им е на помощ на летището в Буенос Айрес на връщане ;-)
Очакват лидерство от Меси и градят игра около играч като него, който доказано не притежава изобщо такива качества и затова и никога няма да спечели нещо сериозно извън Барселона и затова и се дънят все по-жестоко, откакто тактиката и стилът им се оформя около барселонеца.
Хем не могат да изградят отбор на отборен принцип, заради подчиняването на тактиката около мястото на Меси, хем пък стоварването на всички очаквания върху Меси и поставянето му в центъра като доминантна звезда, която да дирижира играта и да води отбора - е също абсолютен провал в тази му роля.
И така се лутат вече доста години. След Марадона, гаучосите си търсят малко от малко подобен лидер, но нещо не им се получава и страдат. А анонимника, който ги реди в момента, си заминава след Русия на 101%. Ако в Катар 22ра не разчитат на Меси на 35години и се яват като отбор, защото не се вижда друга изпъкваща аржентинска звезда, с един добър треньор тактик, биха имали доста по-голям шанс.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   14.10.2017 23:38


xDr написа:
TheExorcist написа:
В смисъл отсега да се сложи. После в течението се включват много хора.
Тия линкве са добри,
аз мисля да сложа едни кинти за Аржентина отсега!


Все си мисля, че това СП ще има доста голям политически отенък.
Иначе не бих дал прогнози преди да видим групите и евентуалните потоци, но нищо добро не очаква Аржентина в това състояние, с този състав и с този треньор.
Игра, градена върху очакавния Меси да прави "нещо", се видя че е провал, и само доста по-слабото ниво на съперниците им тези квалификации в Конмебол, в сравнение с предишни сезони, ги класира по чудо. Ако се яват в същия състав и тактика догодина в Русия - Бог да им е на помощ на летището в Буенос Айрес на връщане ;-)
Очакват лидерство от Меси и градят игра около играч като него, който доказано не притежава изобщо такива качества и затова и никога няма да спечели нещо сериозно извън Барселона и затова и се дънят все по-жестоко, откакто тактиката и стилът им се оформя около барселонеца.
Хем не могат да изградят отбор на отборен принцип, заради подчиняването на тактиката около мястото на Меси, хем пък стоварването на всички очаквания върху Меси и поставянето му в центъра като доминантна звезда, която да дирижира играта и да води отбора - е също абсолютен провал в тази му роля.
И така се лутат вече доста години. След Марадона, гаучосите си търсят малко от малко подобен лидер, но нещо не им се получава и страдат. А анонимника, който ги реди в момента, си заминава след Русия на 101%. Ако в Катар 22ра не разчитат на Меси на 35години и се яват като отбор, защото не се вижда друга изпъкваща аржентинска звезда, с един добър треньор тактик, биха имали доста по-голям шанс.


Това, което си написал до голяма степен е вярно, но не съм съгласен, че отборът на Аржентина се гради основно около Меси. Меси е фактор наистина, но на последното световно Аржентина стигна финала основно заради бетонирания си отбор и изключителната средна линия, здрава защита и доброто пласиране на другите играчи. Тука Меси няма нищо общо. Слабата им форма в началото на квалификациите според мен се дължи на едно отпускане и неразбирателства във вътрешна обстановка, но това не променя качеството на отбора. И се видя как премазаха Еквадор като гост, при все, че екваториалните ги беха били насред Буенос Айрес в предния мач!

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 14.10.2017 23:39, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   15.10.2017 16:22


xDr написа:
TheExorcist написа:
В смисъл отсега да се сложи. После в течението се включват много хора.
Тия линкве са добри,
аз мисля да сложа едни кинти за Аржентина отсега!


Все си мисля, че това СП ще има доста голям политически отенък.
Иначе не бих дал прогнози преди да видим групите и евентуалните потоци, но нищо добро не очаква Аржентина в това състояние, с този състав и с този треньор.
Игра, градена върху очакавния Меси да прави "нещо", се видя че е провал, и само доста по-слабото ниво на съперниците им тези квалификации в Конмебол, в сравнение с предишни сезони, ги класира по чудо. Ако се яват в същия състав и тактика догодина в Русия - Бог да им е на помощ на летището в Буенос Айрес на връщане ;-)
Очакват лидерство от Меси и градят игра около играч като него, който доказано не притежава изобщо такива качества и затова и никога няма да спечели нещо сериозно извън Барселона и затова и се дънят все по-жестоко, откакто тактиката и стилът им се оформя около барселонеца.
Хем не могат да изградят отбор на отборен принцип, заради подчиняването на тактиката около мястото на Меси, хем пък стоварването на всички очаквания върху Меси и поставянето му в центъра като доминантна звезда, която да дирижира играта и да води отбора - е също абсолютен провал в тази му роля.
И така се лутат вече доста години. След Марадона, гаучосите си търсят малко от малко подобен лидер, но нещо не им се получава и страдат. А анонимника, който ги реди в момента, си заминава след Русия на 101%. Ако в Катар 22ра не разчитат на Меси на 35години и се яват като отбор, защото не се вижда друга изпъкваща аржентинска звезда, с един добър треньор тактик, биха имали доста по-голям шанс.

Така е, по този начин стигнаха само до финал на световно и два финала на Копа Америка. И ако не бяха пропските на Игуаин беше твърде вероятно да спечелят и двата турнира. Ама щом си казал, през 2022 имат по-голям шанс :)


 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   15.10.2017 17:35


Калъфки без съдържание и блясък!
Това не е успех. За Аржентина всичко различно от титла или злато - винаги е било разочарование! Тея "успехи" само Меси си ги пише в CV-то ;-)
Ама щом казваш, че са постижения... ¡Salud y pesetas! :first: :celebrate:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   15.10.2017 18:50


Не съм чел CVто на Меси (за разлика от теб очевидно), но не видях къде съм писал какви постижения са въпросните калъфки. Ти казваш, че с Меси нямали шанс за нищо, а през 2022 вече щели да имат по-голям шанс. Аз ти обяснявам, че ако не бяха пропуските на Игуаин (и Паласио всъщност), щяха да са световни шампиони, т.е. е пълна глупост, че нямат шанс за успехи.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   15.10.2017 19:06


alexbg написа:
Ха - Хондурас и Перу фаворити на букитата... Дано сгрешат и за двата... Макар че Перу са симпатични и ако бяха срещу Озитата, може би... Но срещу Крис Ууд и ко - мне!


Хондурас и Перу са абсолютни фаворити и всеки, който разбира от футбол, би ти казал защо е така. Симпатиите са ми към кенгурутата и кивитата.

Фаворити са Аржентина, Франция, Бразилия, Германия, Испания по този ред. Останалите би било изненада да стигнат до полуфинал, за мое огромно съжаление.

Аз стискам палци на Исландия, Англия , Швейцария, Ирландия по този ред. Последните 2 отбора ако се класират, само дано кръстоносците не се паднат с Гърция :fatal:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   15.10.2017 19:12


Каква Мангализия? В Европа ще рулират основно европейските отбори.
На мен Уругвай са ми симпатични и се надявам да направят нещо, както и Колумбия донякъде.

Иначе фаворитите са Германия и Франция и след това Испания.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   15.10.2017 19:20


xDr написа:
Калъфки без съдържание и блясък!
Това не е успех. За Аржентина всичко различно от титла или злато - винаги е било разочарование! Тея "успехи" само Меси си ги пише в CV-то ;-)
Ама щом казваш, че са постижения... ¡Salud y pesetas! :first: :celebrate:


Аржентина няма трофей от 1993г. Това е прокълнат отбор. Така че с Меси или без него, резултатите са сходни.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Русия '2018   |   16.10.2017 21:38


Водачите на групите в Русия вече се знаят, след като ФИФА изкара официалния списък с ранкинга на отборите, който ще важи при тегленето на жребия.

Заради домакина Русия, Испания няма да са първа урна, тъй като са 8-и в класирането

Водачи според официалния ранкинг:

65. Русия - домакин
1. Германия
2. Бразилия
3. Португалия
4. Аржентина
5. Белгия
6. Полша
7. Франция
.................................
8. Испания

10. Перу - плейофи
11. Швейцария - плейофи

12. Англия
13. Колумбия

15. Италия

16. Мексико
17. Уругвай

18. Хърватска - плейофи
19. Дания - плейофи

21. Исландия
22. Коста Рика

23. Северна Ирландия - плейофи
25. Швеция - плейофи
26. Ейре - плейофи

30. Египет
34. Иран
38. Сърбия
41. Нигерия

43. Австралия - плейофи
44. Япония
47. Гърция - плейофи
49. Панама
62. Южна Корея
63. Саудитска Арабия

69. Хондурас - плейофи
122. Нова Зеландия - плейофи


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг