Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:26



Отговори на тема  [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 47  Следваща
ЦСКА - сезон 2017/18 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   20.12.2017 18:38


От известно време мантрата на левскарите е, че се чака подготовката... все едно вече повече от 6 месеца Роси не е имал никаква възможност да подготвя отбора а сега само за месец и половина в Малта коренно ще се променят :laugh:
До скоро се хвалеха с охлюва-пенсионер Обертан, но вече и него не го хвалят, а пък като гледам как им започва вековната селекция с... Аймен Белаид :helpless: ни очакват забавни времена :wave:

Но да ги оставим да си мечтаят...
При нас най-хубавата новина е, че взимаме базите :dance:
Догодина ще очакваме още добри новини :red_fan:


Последна промяна Keanu на 20.12.2017 18:40, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   22.12.2017 16:34


Весели празници на всички форумци. А на всички родени с червената идея искам да кажа, че НИЕ няма какво да делим занапред. ЦСКА е само един, ЦСКА сме ние феновете, ЦСКА е в сърцето, както е, както е било, както и ще бъде. Наздраве :cheers:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   22.12.2017 18:07


ЦСКА изпраща една много силна календарна 2017 г. ! Една-единствена загуба в провинцията за календарната година! Срещу Дунав в Русе, в последния кръг от плейофите, когато "армейците" излязоха с повече резерви, в мач без значение за тях. Едва 4 загуби за календарната година, 10 равенства и 23 победи. Най-малко загуби през настоящето първенство (1) и нито една загуба като гост.
23 гола за голямата звезда Каранга през тази година!
Тези постижения говорят красноречиво за работата свършена от ръководство и треньори.
Но трябва да се отчете, че за тази добра статистика допринася и липсата на европейски мачове за тима, а точно там най-добре ще се види класата му.
За мен има още много какво да се подобрява в играта на отбора, нестандартните ситуации са прекалено малко през това първенство, разчита се прекалено много на центрирания и най-вече на Фернандо Каранга за реализирането на голове. На вратарския пост нещата не са добре, а съвсем скорошната продажба на Антон Недялков поставя въпроси относно стабилността в защита през пролетта. Но за мен е нормално отбор с високи амбиции да се раздели с до 3-4 играчи на полусезона, като повече не е добре. Еквадорецът Меркадо няма да остане, най-вероятно и Кулма, но това не е фатално. Ако дойде оферта за 3-4 милиона евро за Каранга той също не трябва да бъде спиран.


За съжаление извън терена нещата са по-неприятни. Ще може ли тимът да играе в евротурнирите, дори да спечели заведеното дело ще покрие ли изискванията за финансов феърплей, с оглед разходите по изплащането на емблемата и други?
Дали няма да бъде направен опит тимът да бъде изваден от Първа Лига? С това ръководство на БФС нищо не се знае. За мен думите на Борислав Михайлов бяха един вид заплаха :"ЦСКА трябва да гласува за мен.........защото аз съм им помагал много". Който чете между редовете разбира повече неща.

За Новата година си пожелавам не титли и купи, а всички тези проблеми да отпаднат, защото ако клубът в този си вид се запази, с това ръководство и начин на ръководене на спортно-техническата част , то успехите са само въпрос на време.

Пожелавам си и червената общност да е все така сплотена и консолидирана.

С някои от вас имах приятната възможност да изживеем заедно на стадиона емоциите свързани с ЦСКА. Да си пожелаем и занапред това да е така и емоциите да са повече положителни. :red_fan:


Желая ви също така много здраве и успехи през новата година!


https://ibb.co/nzS2Zm

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   22.12.2017 18:27


albertz написа:
Дали няма да бъде направен опит тимът да бъде изваден от Първа Лига? С това ръководство на БФС нищо не се знае. За мен думите на Борислав Михайлов бяха един вид заплаха :"ЦСКА трябва да гласува за мен.........защото аз съм им помагал много". Който чете между редовете разбира повече неща.



За лигата - :outofspace: :helpless:

Не е хубаво също така да се цитира грешно и да се изкривява контекста, който е съсвсем, ама съвсем друг - наистина е между редовете и е в съвсем друга насока.

P.P. Весела Коледа и весели празници, най-вече живи и здрави.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   24.12.2017 12:37


albertz написа:
ЦСКА изпраща една много силна календарна 2017 г. ! Една-единствена загуба в провинцията за календарната година! Срещу Дунав в Русе, в последния кръг от плейофите, когато "армейците" излязоха с повече резерви, в мач без значение за тях. Едва 4 загуби за календарната година, 10 равенства и 23 победи. Най-малко загуби през настоящето първенство (1) и нито една загуба като гост.
23 гола за голямата звезда Каранга през тази година!
Тези постижения говорят красноречиво за работата свършена от ръководство и треньори.
Но трябва да се отчете, че за тази добра статистика допринася и липсата на европейски мачове за тима, а точно там най-добре ще се види класата му.
За мен има още много какво да се подобрява в играта на отбора, нестандартните ситуации са прекалено малко през това първенство, разчита се прекалено много на центрирания и най-вече на Фернандо Каранга за реализирането на голове. На вратарския пост нещата не са добре, а съвсем скорошната продажба на Антон Недялков поставя въпроси относно стабилността в защита през пролетта. Но за мен е нормално отбор с високи амбиции да се раздели с до 3-4 играчи на полусезона, като повече не е добре. Еквадорецът Меркадо няма да остане, най-вероятно и Кулма, но това не е фатално. Ако дойде оферта за 3-4 милиона евро за Каранга той също не трябва да бъде спиран.


За съжаление извън терена нещата са по-неприятни. Ще може ли тимът да играе в евротурнирите, дори да спечели заведеното дело ще покрие ли изискванията за финансов феърплей, с оглед разходите по изплащането на емблемата и други?
Дали няма да бъде направен опит тимът да бъде изваден от Първа Лига? С това ръководство на БФС нищо не се знае. За мен думите на Борислав Михайлов бяха един вид заплаха :"ЦСКА трябва да гласува за мен.........защото аз съм им помагал много". Който чете между редовете разбира повече неща.

За Новата година си пожелавам не титли и купи, а всички тези проблеми да отпаднат, защото ако клубът в този си вид се запази, с това ръководство и начин на ръководене на спортно-техническата част , то успехите са само въпрос на време.

Пожелавам си и червената общност да е все така сплотена и консолидирана.

С някои от вас имах приятната възможност да изживеем заедно на стадиона емоциите свързани с ЦСКА. Да си пожелаем и занапред това да е така и емоциите да са повече положителни. :red_fan:


Желая ви също така много здраве и успехи през новата година!


https://ibb.co/nzS2Zm

Лично не виждам каквито и да е позитиви нито за българския футбол, нито дори за тиресофия! Слабо първенство, изключително слаб зрителски интерес, корупции и постоянна тема съдийството! Смешни журналисти, които се пънат да инициират някакъв интерес, а вместо това само и единствено ни карат да спираме звука или да сменяме канала, да не четем драцканиците им! Постоянно фалшиви "новинки". Каранга бил вкарал 23 гола - че то, ако Наско Сираков или Любо Пенев играеха в това смешно перуканско първенство, щяха да бележат по 3+ гола всеки мач! Показателно е, че посетените и качествени мачове се броят на пръстите на едната ръка, а това е повече от срамно!
Лудогорец бяха разкрити от юношките на Хофенхайм, жалко, че срещу тях всички играха не с едно, а с дванайсет наум. Когато другите отбори им трябваше нещо, без да се напъват, си ги лупаха. Показателно е и какво направи Беер Шева, който ги отстрани от ШЛ категорично - веднага бяха разкарани, а в ЛЕ мисля останаха последни.
Тиресофия - толкова хваления Белчев сам каза, че е безгласна буква - по повод Манолев. Единственото хубаво за вас е, че Десподов си върна формата. Продадохте за смешна сума другия ви много качествен играч Недялков! Единственият останал от ЦСКА е дълбока резерва и много вероятно няма да помирише повече официален мач, литексизираха ви напълно, в т.ч. и със заплахи върхи съдиите както в дълбоко мракобесното мутренско време.
Левски - с Роси безумно назад - показателно е присъствието на публиката. Мачовете са мъка и грозна работа. Роси нито с подготовка, нито с попълнения ще направи нещо и очаквам края на март - април да е аут и наново.
Ботев е приятна изненада, не ми е ясно защо има конфликти с публиката: все пак те за едната бройка да ги няма на картата!
Всичко надолу е талаш и пълен смях: отборите са пред разпад, без изключения. Не виждам смисъл от присъствието на Витоша, Верея, Септември - отбори без публика; мракобесието обхвана и феновете на Локо Пд, Дунав, Пирин и Черно Море. Славия пък освен нелепите изказвания на тюфлеците там не ми е ясно за чий съществува - 2 файтона фенове...
В юношеските първенства яко черно тото... излиза най-добрия играч на Левски навън в Дания и е резерва...
Футболът е за хората, и като няма качество, няма и интерес. Ей това Перуката не го вдяна, и още по-смешна алтернатива от куклата на конци Любо Пенев...
Да ви дам другия пример: щерка ми ходи на худ гимнастика. В малкия провинциален град тренират около 100 деца!!! На държавното първенство участваха над 1000 деца от 3 до 14 г!!! Залите пълни с публика, заредени с позитивна енергия!!!
Елитните ни гимнастички печелят здраво всякакви медали! И това само и единствено на Илияна Раева, която възроди масовия спорт...
Рязка разлика и контраст!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   31.12.2017 18:34


Най-добрите моменти през 2017
:moufan: :moufan: :red_fan: :ludnica: :red_fan: :moufan: :moufan:
:first: :celebrate: :first:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   17.01.2018 10:49


Затишие, като онези 102 години на сините ни приятелки :laugh:

5 от 5 срещу Роси

титла и купа

Каранга+Кирчо - ТИТАНИ


Какво още приятели?

КЗЛ :cheers: :red_fan:

пс Вкаранга се върна и гуведата започнаха да усещат вкуса :wave:


Последна промяна tonzos_justice на 17.01.2018 10:51, променена общо 2 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   27.01.2018 15:46


Поредна контрола днес, в която се доказа само едно - ЦСКА ще мачка наред! Шампиони, обичаме ви, ЦСКА! :red_fan:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   15.02.2018 16:00


Да почва сезона, че нямам търпение вече :-D
Отново много добро интервю на Нойберт - радвам се, че остава в клуба:

Цитат:
Кондиционният треньор на ЦСКА - Томас Нойберт, даде интересно интервю за "Тема Спорт", в което говори по различни теми.

Г-н Нойберт, започваме тривиално - в каква форма е отборът в навечерието на пролетния дял?

- Когато започнем официалните мачове, отборът ще е във върхова форма, бъдете сигурни.

В последните две контроли играчите изглеждаха доста уморени...

- Разбира се, че ще са уморени, все пак сме в подготовка. Проведохме много тежки занимания, за да са готови за истинските двубои. Изобщо не ми пука как изглеждат в контролите.

Какво очаквате от първия пролетен мач? ЦСКА често има проблеми в тези срещи...

- Без съмнение ще спечелим. Ако искаме да станем шампиони, трябва да победим Верея.

Готов ли е ЦСКА да свали Лудогорец от трона?

- Да тръгнем оттам, че през пролетта три отбора ще се борят за титлата - ЦСКА, Левски и Лудогорец. Ботев също са доста добър тим, но изостават твърде много. Трите водещи клуба са на високо ниво и те ще решат титлата. Дали можем да се борим с Лудогорец? Да - шансовете са 50 на 50. Директните мачове не са по-важни от тези с по-непретенциозните отбори. Там трябва да натрупаме актив.

Какво очаквате от съдиите напролет? Допускате ли, че ще се повторят постоянните удари по ЦСКА от есента?

- През първата си година тук се ядосвах много на съдиите. Но вече разбрах по какъв начин стават нещата в България. Много по-спокоен съм. Уча се да не се ядосвам. Надявам се феърплеят да надделее. Няма да кажа една лоша дума за съдиите през 2018-а. Това ми е личната цел (смее се).

Защо смятате, че Левски ще се намеси в битката за титлата?

- Защото част от футболистите, които привлякоха, са на доста сериозно ниво. Особено Филипе Нашименто, който е страхотен играч за българското първенство. Той ще повиши доста сериозно нивото на Левски. Ривалдиньо също е футболист, който може да прави разликата. Той обича най-много да играе по лявото крило и зад нападателя, има доста добър удар. Разбира се, никога няма да бъде като баща си. Но е способен да решава мачове с един шут или с едно подаване. Когато играем с Левски, шансовете винаги са 50 на 50. Няма значение дали им водим с 20 точки, или сме наравно. Имат и страхотен треньор. Делио Роси е много опитен. Доста е умен и няма да се поддаде на напрежението от очакванията на феновете. Левски е по-добър отбор от есента и трябва да внимаваме с него.

Новото попълнение на ЦСКА Роланд Алберг наскоро заяви, че ще спечелите и петте вечни дербита напролет, а в тях Левски само ще тича след топката. Какво го прави толкова сигурен?

- В момента Алберг се чувства много силен и добре подготвен физически. Той е впечатлен от разликата между САЩ и ЦСКА. Беше изключително приятно изненадан от подготовката тук и това е страхотен атестат за нашата работа с Кирил Динчев. Защо Алберг казва такива неща за дербито? Защото Алберг е роден лидер, а на нас ни беше необходим точно такъв играч. Той е лидер на терена и в съблекалнята. Той поема отговорност и казва: "Ние сме ЦСКА и ние ще спечелим титлата". Точно такова мислене ни е необходимо, за да станем шампиони.

Какво е състоянието на Алберг и на другите две попълнения, които проведоха цялата подготовка с отбора - Жеферсон и Бланко?

- Развиват се много добре и постепенно се подлагат на все по-големи натоварвания. Има голяма разлика между тестовете, които им направихме преди подготовката, и тези, които проведохме сега, точно преди официалните мачове, вижда се значително подобрение при тях.

А каква е ситуацията с другия нов - Укра? През тази седмица той започна пълноценни тренировки, но кога ще е на линия за игра?

- Все още е малко рано да кажем, тъй като не се подготвяше с нас от началото. Укра е скъсал връзки през месец май, след което е направил операция. Изпратихме го за две седмици в клиника в Щутгарт, където осъществи огромен прогрес. Всеки ден разговарях с немските си колеги и бях постоянно информиран. През последните десет дни, откакто е в България, Укра премина редица тестове и показа сериозен напредък. Той е много близо до завръщане на терена. Вече се включва наравно с отбора през всичките 90 минути на тренировките. Но има ограничения за натоварванията във физическо отношение, във фитнеса най-вече. Не поемаме излишни рискове, за да не го изложим на опасност. Скоро ще го видите на терена. В началото ще е за по 5-10 минути, после повече. За плейофите със сигурност ще е готов на сто процента.

В едно предишно интервю с вас - в края на август, говорихме за специалната система, която използвате, за да следите риска от контузии на играчите - максималният резултат е 21 точки, а под 11 имат сериозна опасност от мускулни травми и скъсани връзки. Тогава казахте, че играчите в ЦСКА са с по 14-15 точки. Сега каква е ситуацията?

- В общи линии всеки футболист се е повишил с по една точка. Тази система обхваща параметри като сила, скорост, експлозивност. Напредъкът на играчите е около 7-10 процента. Това означава, че всеки е малко по-бърз и по-силен от преди.

Какви параметри следите с джипиес системата, която използвате в тренировките и мачовете?

- Следим пробяганата дистанция, скоростта, пулса, времето, между което играчите осъществяват спринтове... Моята цел е много проста - обожавам да гледам футбол на висока скорост. Затова моите играчи трябва да са на нивото на клубовете от Висшата лига на Англия и Бундеслигата. Това е целта, която преследваме и върху която наблягаме през последните шест месеца. Вече сме много близо до това да постигнем желаните резултати.

Каква скорост достигат най-бързите футболисти в ЦСКА?

- Имаме няколко играчи, които достигат между 33 и 36 километра в час. Мои приятели ми осигуриха информация за същите показатели в Саутхемптън, Лайпциг, Шалке 04 и Байерн. Мога да кажа, че от 20 тествани футболисти 60 процента от тях имат максимална скорост от поне 33 километра в час. А най-бързите достигат около 35 и дори 37. Тоест не изоставаме много.

Как се развива вашият помощник Кирил Динчев? Какви са неговите отговорности?

- Лично за мен той е най-важният човек в клуба. Динчев е много повече от асистент. С него се разбираме само като се погледнем в очите. Мислим еднакво с Кирил. Той се учи много, защото е доста интелигентен. Но Динчев не копира от Нойберт - той сам налага свои идеи в тренировките. Много съм щастлив, и ЦСКА трябва да бъде щастлив, че Динчев работи тук.

Тоест един ден Динчев ще се превърне в естествения ви наследник в ЦСКА?

- Това трябва да го реши клубът. Но ако един ден напусна ЦСКА, бих го препоръчал за мой наследник на хиляда процента.

А докога ще останете в ЦСКА? В румънската преса наскоро имаше публикации, че може да се завърнете в Стяуа. Има ли нещо вярно?

- Нищо подобно. Имах един разговор с Джиджи Бекали, защото Стяуа беше в лошо положение, с много контузии. Но Бекали ме потърси за съвет, а не за да ме наема отново. Някои журналисти обаче си направиха спекулация, че съм щял да се връщам в Стяуа, трябвало да им помогна. Джиджи Бекали пък обича да говори по телевизията и веднага пое темата - каза, че бил готов веднага да върне Нойберт, щял да ми дава 25 000 евро заплата и дрън-дрън. Бекали просто направи шоу за телевизията. Искам да уверя всички фенове, аз вече говорих и с ръководството на ЦСКА, че това, което се писа, са пълни глупости. Със сигурност ще си изпълня договора, който е до лятото на 2019-а. Без значение какво се случва с клуба.

А след това?

- Е, след това ще видим (смее се). Има време.

ЦСКА наскоро подписа договор за стопанисването на "Армията" и Панчарево. Знаете ли дали скоро ще се подновят дейностите по базата?

- На този въпрос не мога да отговоря, не зависи от мен. Аз се радвам, че вече имаме доста добри условия в Панчарево, с три терена и други екстри. Липсва ни фитнес салон и помещение за подготовка на закрито. Но това, което заварих преди година и половина в Панчарево, беше истинска катастрофа. Сега всичко е далеч по-професионално. Стъпка по стъпка ЦСКА върви към европейско ниво.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   22.02.2018 15:53


Мощно начало на сезона с гив ми файв в Зарата! Над 3500 фена на ЦСКА окупираха китното стадионче на домакините.

Всичко се върти около ЦСКА в първа лига. Гостуванията на ЦСКА пълнят касите на домакините, Домуса пък си прави рейтинга с платените канали, защото и там най-гледаният отбор е този на ЦСКА.

Утре очаквам погром и над моряците!

ЦСКА СОФИЯ ШАМПИОН :cheers: :red_fan: :cheers: :first: :celebrate:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   22.02.2018 17:53


Очертава се лесен мач за ЦСКА, но да видим. Като се има предвид, че това е първи официален мач за 2018 г. в София очаквам и повече публика, въпреки делничния ден и леко неудобния час.
Представянето срещу Верея за мен не е мерило, защото те са с нов треньор, отбор различен от есента и т.н.
Интересното е, че Илиан Илиев взе в Черно Море няколко човека точно от Верея, където беше треньор. На хартия Черно Море имат не лош отбор, но съдейки от резултата в първия кръг след паузата на тях ще им трябва известно време, за да си стъпят на краката. ЦСКА би трябвало да се възползва и да запише убедителна победа.
Но аз очаквам промени в облика на тима в хода на сезона. Барт не проведе добра зимна подготовка заради здравословни проблеми и така Чорбаджийски си върна титулярното място като централен защитник, но в хода на сезона това може да се промени. Аз съм за Чорбаджийки де. Влизането в игра на Укра също ще доведе до промени. Кристиян Малинов все още не е на разположение заради наказание, а Рубен Пинто се възстановява от контузия и така вътрешни халфове отново ще са Лое и Тиаго, но в хода на сезона и в тази зона ще има промени.
Също очаквам и на вратарския пост при неубедителни изяви на Черниаускас Китанов да се възползва и да си върне титулярното място. Но и двамата вратари като цяло са неубедителни, жалко че пропадна трансферът на полския страж. При всички положения си мисля, че щеше да е по-добър от настоящите вратари.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   23.02.2018 23:27


ЦСКА направи 0-0 и простотията веднага изплува, за съжаление за пореден път от наши привърженици.

Не мога да кажа, че ЦСКА са играли слабо днес срещу Черно Море, ЦСКА играе всеки път по идентичен начин, някой път се получава, друг път не.
В напечените мачове не качеството на играта като цяло, а силните индивидуални изяви на футболисти като Каранга, Десподов, Тиаго са правили разликата. Днес нямаше някой футболист, който да се изяви силно индивидуално, Черно Море се бяха прибрали много добре, не оставаха почти никакви празни пространства за бързите играчи на домакините, освен дълбоко по фланговете и резултатът е логичен.
Аз много пъти съм писал за слабостите в играта на ЦСКА и аз лично виждам едно и също през целия сезон досега, но за други като бием 5-0 всичко е супер, като е 0-0 пълна трагедия, е, поне за мен не е така.
Но лично аз видях старание сред футболистите, което ме удовлетворява.
Най-добрият футболист на ЦСКА за мен днес бе Бодуров. Много стабилен в защита, включваше се и по-напред, опитваше се да участва в градежа на атаките. Той определено придава друга класа на този тим.
Чорбаджийски пак допусна някои колебания, но определено се стара много.
Може би изненадващо за някои, но аз съм доволен от Жеферсон. Вярно е, че в редките случаи когато бяха в предни позиции играчите на Черно Море се опитваха да атакуват през неговата зона, но това е нормално защото той е нов футболист, чужденец и играе в защита. Логично беше да се пробват в тази зона. Жеферсон обаче също много се стара, беше концентриран, нещо не толкова характерно за бразилци и действаше със спокойствие във всяка една ситуация. Дали е стабилен играч е друг въпрос. Това ще се проличи в мачове с по-силни съперници. На моменти той имаше много добро взаимодействие с Енрике на левия фланг, но като цяло сънародникът му не беше достатъчно активен.
На десния фланг Десподов и Манолев не взаимодействаха по най-добрия начин.
Алберг не блесна с нищо и бе заменен. Джеси направи дебют за тима и се включи с желание, като раздвижи леко атаката.
Бланко обаче не направи добро включване. Каранга беше неконцентриран, не му се получи играта.
Лое стоеше много близо до защитата, но правеше доста често грешки в подаванията.
Тиаго съвсем се изгуби на позицията която игра. Не мисля че да играе там е правилния вариант. Той е по-полезен зад нападателя.


Днес нямаше много публика. Нормално обаче, делничен ден, неудобен час, много неприятно време. Това последното не вярвам да е било голям фактор.

Другата седмица има як triple-header. Оставяме настрана, че още във вторник футболният отбор гостува на Дунав Русе в междинен кръг. По предварителна програма волейболистките на ЦСКА приемат Левски в зала "Васил Симов" в четвъртък, пак там, само че в петък мъжкият волейболен тим на ЦСКА приема магьосниците от Монтана, най-дълго задържалият се наш тим в турнирите. В Събота, 3-ти март пък ЦСКА приема на "Българска Армия" болярите от Етър, с Красимир Балъков начело и с бившия играч на "армейците" Иван Стоянов в състава им.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   24.02.2018 09:48


Имаш предвид сателита Етър :laugh: :laugh:

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   26.02.2018 10:25


Много ме хвана яд за този равен, но не може да очакваме само победи до края на сезона - дано не правим повече грешни стъпки.
Иначе сме на първо място в момента :-D


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   26.02.2018 13:13


Keanu написа:
Много ме хвана яд за този равен, но не може да очакваме само победи до края на сезона - дано не правим повече грешни стъпки.
Иначе сме на първо място в момента :-D



Да ги отлагат всички мачове до края, кой играл играл :laugh:

Сега сериозно. Този хикс с Черно море няма как да остане незабелязан. Изтъркани лафове от рода "еми не може само да се бие", "какво толкова е станало" или "сега трябва да подкрепим момчетата" почват малко да омръзват. Ясно е, че няма как да се бие всеки мач, но това да са гостуванията в Разград или дербитата с Левски. Не може с пълни туристи като Славия, Пирин и Черно Море да не знаем къде се намираме и то като ДОМАКИН?! Еми, бием в Разград, после правим 0:0 със слабаци. Почва да писва познатият филм Лудогорец без да се напъват много да стават шампиони. Айде да ги поизпотим поне малко, заеби. Нека да има интрига до края!


Последна промяна tonzos_justice на 26.02.2018 13:14, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   27.02.2018 00:32


Миналия сезон също имаше непостоянство в резултатите. Стартираш пролетта под ръководството на Белчев с победи като гост над Черно Море и Берое и после правиш 0-0 с Ботев Пд на Армията. Биеш Левски с 3-0 и Черно Море като гост и после правиш 0-0 с Локо Пд пак на Армията.

Този сезон играта е много еднообразна. Аз от първия мач със Славия гледам едно и също. Изнасяне на топката към крилата и от там центрирания. Разликата в мачовете които ЦСКА печели идва от скоростта в действията и от силни индивидуални изяви на даден футболист, с шут отдалеч, пробив и т.н.

Посочените мачове не са единствените, в които ЦСКА е играл неубедително. В повечето мачове е така. Победите в София над Верея с 3-0, над Дунав пак с 3-0, над Септември с 2-0, срещу Славия на Армията дойдоха след игра подобна на тази от петък.
Срещу Ботев Враца за купата пък нещата изглеждаха още по-зле.
Да, ЦСКА вкара 6 гола на Ботев Пд, но тогава те завършиха мача с 9 човека, вкара 4 на Локо Пд, които тогава допуснаха груби индивидуални грешки и като цяло не бяха в добра форма. Ако не бяха двата гола на Тиаго, дело на индивидуалната му класа срещу Левски, то ЦСКА като нищо щеше да загуби онзи мач, нямаше кой знае какви доводи.
Срещу Берое ЦСКА винаги е играл много лесно, както Левски срещу Беласица или Велбъжд. Но дори и когато биха този сезон Берое с 6-0 не може да се каже, че са играли супер, просто Берое не оказаха съпротива.
Имаше отделни периоди на добра игра в гостуванията на Черно Море и Етър, както и в трите мача срещу Лудогорец, но не може да се каже че в тези срещи ЦСКА като цяло е направил добър мач. Срещу Лудогорец за купата пак след силна индивидуална изява Бодуров даде преднина, второто полувреме ЦСКА бе много неубедителен и можеше да загуби, после в продълженията ги излъгаха. Да, имаше заряд в онзи мач, заради публиката, имаше желание, битка, но не и много футболни аргументи.


Въобще, за мен ЦСКА има много слабости и това ще се види при евентуално участие навън, дори и у нас да бият до края с 5-0.

Но за мен на 99% тимът няма да участва в турнирите. И за какво да се ядосвам? Ако станем шампиони и Лудогорец пак е в ШЛ на някои по-добре ли ще им стане?
Според мен Гриша Ганчев държи добри футболисти и привлича още чужденци, за да се вземе титлата и това донякъде да умилостиви привържениците. Но без турнири, без постъпления, а само с разходи за къде е този клуб?

Какво става с емблемата, ще я платят ли, няма ли да я платят?

Въпреки че Любо Пенев беше аутсайдер защо от ЦСКА не го подкрепиха официално на изборите за БФС? И какво спечелиха като не го подкрепиха? Гриша Ганчев е аут от изпълкома така или иначе, делиорманци и съюзниците им затвърдиха позиции, а Борислав Михайлов си остава, с него и тенденциозното съдийство. Не искам да се оправдавам със съдийството, но на други отбори при подобна игра срещу Черно Море щяха я някоя дузпа да им свирят, я някой гол от засада да пуснат.

Всеки иска ЦСКА да върви добре, но слабостите също трябва да се виждат и да не бъдат пренебрегвани.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   27.02.2018 10:11


Това за емблемата Чаво и аз се чудя. Много се забавиха там нещата, а всички имат интерес това бързо да отмине и да се спре с идиотските коментари. Някои сега ще кажат, че топката е при Ред Енималс, други ще кажат, че има обжалване и трябва да се чакат още месеци, абе търга беше май месец, сега ще стане една година. Господата от 1948 пишат декларации в тази връзка кой имал право да носи емблемата, кой няма, абе дразнещо е. Отваряш да четеш за футбол, гледаш лицата на Газдов и мегафона. Пак старите лайна се бъркат в някаква каша със съмнителен вкус, а аз лично искам да чета само за футбол.


Последна промяна tonzos_justice на 27.02.2018 10:12, променена общо 1 път



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   27.02.2018 14:09


https://topsport.bg/cska/sadat-reshi-plashtaneto-za-emblemata-na-tsska-se-otlaga-za-neopredeleno-vreme.html ;-)

Както се казва, ще платим, когато му дойде времето :laugh: Не ме радва това отлагане, както писах, искам да чета само за футбол. :red_fan:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   28.02.2018 19:41


Наздраве армейци! :cheers: :celebrate: :first: :ludnica:
https://webnews.bg/uploads/images/00/2800/342800/640x.jpg?_=1519829605
Цитат:
UEFA Administration has reached the conclusion that the end of the three-year rule that applies to the club, is the season 2017/2018.


Сезонът, в който не взехме лиценз + сезонът, в който спечелихме купата + миналия сезон = 3 пъти сме се класирали и 3 пъти не сме участвали, с колкото беше наказано и старото АД. Точка по въпроса. Да празнуваме!

:red_fan: :red_fan: :red_fan:


Последна промяна Keanu на 28.02.2018 19:46, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2017/18   |   28.02.2018 19:54


Keanu написа:

Мда... от УЕФА реално казват, че ЦСКА-София е нов клуб, но че трите години изтичат през 2018 - явно някаква врътка с датата на учредяване на новото дружество. А на сайта им срещу името на този клуб продължава да си стои "No record in UEFA competitions"..... Е, поне следващия сезон ще запишете първо участие в турнирите на УЕФА, "армейци"...... Ужасно е това, което се случва с ЦСКА, пълна пародия (и -София, и 1948, и всички останали) :-(
http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=2608297/profile/index.html

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 923 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 47  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг