Автор |
Съобщение |
Anfield
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 14:15 Мнения: 6321
|
Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 22.11.2018 13:35
Сезон 2018/2019 - Кръг 09
!!! Краен срок за прогнози - 24.11.2018 - 16:00ч. !!!
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 14. [Нед 18:00] Ница - Лил 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд
---- Точкуване:Твърда прогнозаИзписване - 1t, xt, 2tпри познат знак -> 6 точки при сгрешен знак -> -5 точки Двойна прогноза с различни тегла на двата знакаИзписване - 1x, x1, 2x, x2, 12, 21при познат първи знак -> 3 точки при познат втори знак -> 1 точки при непознат знак -> -4 точки Двойна прогноза с еднакви тегла на двата знакаИзписване - 1о, 2о, xo (пише се знака който искате да отпадне, примерно прогнозата е 1Х, съответно пишете 2о) при познат знак -> 2 точки при непознат знак -> -4 точки пример: прогноза 2о, при резултат 1:0 се печелят 2 точки, при 0:2 се губят 4 точки Тройна прогнозаИзписване - 1s, xs, 2sпознат знак -> 1 точка непознат знак -> 0 точки За валидни прогнози се считат само подадени прогнози за всички мачове съгласно диапазоните по-горе. За прогноза се вземат първите 2 знака след съответния мач. ----------------
_________________
|
  |
|
|
albertz
Регистриран на: 06.01.2013 23:55 Мнения: 4091
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 22.11.2018 13:57
Сезон 2018/2019 - Кръг 09
!!! Краен срок за прогнози - 24.11.2018 - 16:00ч. !!!
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън 1t 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси x2 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 2x 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 21 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2x 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2t 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан x2 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория x2 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона 21 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 2s 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1x 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1t 14. [Нед 18:00] Ница - Лил 2t 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 1t
|
  |
|
|
BatRado
(Real Green)
Регистриран на: 07.07.2014 20:03 Мнения: 1140
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 22.11.2018 14:04
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън x1 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси xs 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 2x 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 2s 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2t 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 1x 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория x1 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона 2x 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе x1 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1t 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1t 14. [Нед 18:00] Ница - Лил x1 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 1x
_________________
|
  |
|
|
HumanFactor
(Real Green)
Регистриран на: 18.06.2012 15:22 Мнения: 838 Местоположение: Fields of Anfield Road
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 22.11.2018 16:55
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън x1 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси xs 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал xs 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 2x 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2x 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2t 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 2x 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория x1 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона xs 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1t 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1t 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1t 14. [Нед 18:00] Ница - Лил xs 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд x1
|
  |
|
|
Bars
(Thug Slugs)
Регистриран на: 30.08.2012 20:05 Мнения: 977
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 22.11.2018 18:25
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън x2 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси 2s 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 2x 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм xs 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2t 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 2o 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория 2s 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона x1 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе xs 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1x 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1x 14. [Нед 18:00] Ница - Лил x2 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд xs
|
  |
|
|
Todoroff
(Real Green)
Регистриран на: 11.06.2012 13:37 Мнения: 401 Местоположение: Велико Търново
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 23.11.2018 10:58
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън 12 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси 1s 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал x2 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 1t 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2x 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2x 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан xs 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория 1s 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона 1s 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1t 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1t 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1x 14. [Нед 18:00] Ница - Лил x1 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд xt
|
  |
|
|
Vendome
(The Grizzlies)
Регистриран на: 05.06.2012 17:22 Мнения: 11810
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 23.11.2018 12:05
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън x1 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси x1 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 2t 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 2t 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1x 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2x 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 1t 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория 2x 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона x2 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1t 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1t 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1x 14. [Нед 18:00] Ница - Лил 1x 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 1t
_________________
Последна промяна Vendome на 23.11.2018 12:05, променена общо 1 път
|
  |
|
|
goro_levskara
(Underground)
Регистриран на: 05.06.2012 15:52 Мнения: 5493
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 23.11.2018 13:02
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън 1x 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси xs 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 2x 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 1t 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1x 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома xs 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 1x 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория xs 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона xs 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1x 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1x 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1x 14. [Нед 18:00] Ница - Лил 1x 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 1x
|
  |
|
|
bai Momchil
(Крива Нива)
Регистриран на: 20.05.2012 18:28 Мнения: 9615
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 23.11.2018 19:55
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън 1x 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси 2s 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 2t 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 2x 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2t 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 1x 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория 2s 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона 1s 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 2o 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1x 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1x 14. [Нед 18:00] Ница - Лил xs 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 1x
_________________
|
  |
|
|
the__knight
(Valiant Knights)
Регистриран на: 28.08.2012 10:20 Мнения: 604
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 23.11.2018 22:00
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън xs 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси xs 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 2s 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм xs 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2x 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома xs 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 1s 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория xs 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона xs 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе xs 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1t 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 2s 14. [Нед 18:00] Ница - Лил xs 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 1s
|
  |
|
|
На Враца
(Thug Slugs)
Регистриран на: 19.08.2012 13:36 Мнения: 2428
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 24.11.2018 00:01
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън 1t 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси 2t 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 2t 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм x1 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2t 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 1o 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория x1 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона 1o 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1t 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1t 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1x 14. [Нед 18:00] Ница - Лил x1 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 1x
_________________ Fortuna favet fortibus!
|
  |
|
|
Pocko
(Real Green)
Регистриран на: 20.05.2012 18:26 Мнения: 3480
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 24.11.2018 00:10
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън 2s 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси xs 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 2s 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм xs 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2x 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2x 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 2s 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория 2s 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона 2x 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1t 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1t 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония xs 14. [Нед 18:00] Ница - Лил xs 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд xs
|
  |
|
|
Forest_fan
(Les Mousquetaires)
Регистриран на: 06.06.2012 06:21 Мнения: 4450 Местоположение: Laval, QC, Canada
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 24.11.2018 00:45
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън x1 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси xs 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 2x 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм x1 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2x 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1x 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома x2 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 1x 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория x2 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона xs 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1x 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1x 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1x 14. [Нед 18:00] Ница - Лил x1 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 1x
_________________ Un pour tous, tous pour un!
|
  |
|
|
Madridista
(Extreme Zombies)
Регистриран на: 18.09.2012 16:30 Мнения: 177
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 24.11.2018 00:54
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън xs 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси xs 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 21 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 1t 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2t 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 1t 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория xs 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона 1t 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1t 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1t 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония xs 14. [Нед 18:00] Ница - Лил 1x 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 1t
|
  |
|
|
Stifo2
(Underground)
Регистриран на: 21.08.2018 12:53 Мнения: 947
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 24.11.2018 08:40
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън1X 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси 1X 03. [Нед 15:30] Борнемут - АрсеналX2 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм X1 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2t 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан X1 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория 1X 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона 2X 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1t 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1t 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония2X 14. [Нед 18:00] Ница - Лил X1 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 2X
|
  |
|
|
Бай Гроздан
(Underground)
Регистриран на: 02.11.2016 17:31 Мнения: 2302
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 24.11.2018 08:57
!!! Краен срок за прогнози - 24.11.2018 - 16:00ч. !!!
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън 1x 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси xs 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал x2 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм xs 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2t 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 1x 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория xs 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона xt 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе xs 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1t 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1x 14. [Нед 18:00] Ница - Лил 2x 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд x1
_________________
|
  |
|
|
Shifter
(Thug Slugs)
Регистриран на: 22.07.2012 13:22 Мнения: 3028 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 24.11.2018 11:39
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън xs 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси 2х 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 2х 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 2x 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2x 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2t 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан xs 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория 1s 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона 1s 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе xs 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1x 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 2o 14. [Нед 18:00] Ница - Лил xs 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 1x
_________________
|
  |
|
|
terminator
(Crazy Band)
Регистриран на: 06.06.2012 18:49 Мнения: 5295 Местоположение: София
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 24.11.2018 12:01
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън 1x 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси 1x 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 2x 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм xs 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2x 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан 1t 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория x1 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона 1s 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1x 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1t 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1s 14. [Нед 18:00] Ница - Лил xs 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 1s
|
  |
|
|
redo
(The Thracian Orphics)
Регистриран на: 05.06.2012 13:45 Мнения: 1877
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 24.11.2018 12:09
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън 2o 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси 1o 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 1o 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм 1o 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 1o 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан xt 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория 1o 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона xt 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 2o 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1t 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1t 14. [Нед 18:00] Ница - Лил xt 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 1t
|
  |
|
|
vasiliko
(Underground)
Регистриран на: 16.08.2015 18:10 Мнения: 1105
|
Re: Бирената лига - сезон 2018/2019 - Кръг 09 - Срок 24.11.2018 - 16:00ч !!! | 24.11.2018 12:12
01. [Съб 17:00] Фулъм - Саутхямптън 1t 02. [Съб 19:30] Тотнъм - Челси xs 03. [Нед 15:30] Борнемут - Арсенал 2x 04. [Съб 16:30] Херта Берлин - Хофенхайм xs 05. [Съб 16:30] Майнц - Борусия Дортмунд 2t 06. [Нед 19:00] Борусия Гладбах - Хановер 1t 07. [Съб 16:00] Удинезе - Рома 2x 08. [Нед 19:00] Лацио - Милан xs 09. [Нед 21:30] Дженоа - Сампдория xs 10. [Съб 21:45] Атлетико Мадрид - Барселона 2x 11. [Нед 13:00] Атлетик Билбао - Хетафе 1x 12. [Нед 19:30] Еспаньол - Жирона 1x 13. [Нед 19:00] Лехия Гданск - Ягелония 1x 14. [Нед 18:00] Ница - Лил x1 15. [Нед 19:00] ФК Копенхаген - Мидтиланд 1t
|
  |
|
|