Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:01



Отговори на тема  [ 463 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Следваща
Сериали 3 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   08.03.2018 19:29


Riverdale и Stranger Things.

Казаха ми, че били добри. Някой гледа ли?

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   28.04.2018 19:45


Изгледах първия епизод от новия сезон на Fear The Walking Dead - както и очаквах в самото начало... доволен съм :thumbs:
Spoiler:
   >>>>
Навързват ги двата сериала и очаквам да стане брутално :dance: :ura:


Последна промяна Keanu на 28.04.2018 19:46, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   28.04.2018 20:35


Прекарвам HBO и почвам да наваксвам с някои сериали.

_________________
Изображение


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 778
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   26.08.2018 18:28


Аз гледам само сериали на който вече са излезли всички сезони, че няма кой да ги чака да се точат 100 години. Сега гледам 24.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  peaky Blinders   |   15.10.2018 19:18


Започнах да гледам Peaky Blinders с Килиън Мърфи и Сам Нийл. Изгледах първия сезон - ебати култовия сериал!!! :-) Действието се развива 20-те на миналия век в Бимингам и описва битката между местните генгове, полицията и ИРА. Много добра игра, страхотно добре направен технически и този убийствен акцент - уникално, препоръчвам го! :thumbs:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   15.10.2018 19:29


Започна 9 сезон на Живите мъртви
Последният сезон на Рик (Андрю Линкълн). :-(


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   23.10.2018 09:05


И аз това го дочух и дано не е вярно (не ми доказвай искам да си мечтая ;-) )...
Накрая да вземат да смесят двата сериала в един, защото иначе ще стане тъпня... нещо като викингите без Рагнар :-(


Последна промяна Keanu на 23.10.2018 09:07, променена общо 2 пъти



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   06.11.2018 03:29


The Walking Dead
season 9, episode 5

Абсолютна класика!
10/10

:first:

Вижте само и в imdb за какво иде реч, такива ревюта рядко се срещат, за което и да е шоу/сезон/епизод:
https://www.imdb.com/title/tt8250812/reviews?ref_=tt_urv


за епизода
   >>>>
Без думи съм! Това изключително силно начало на този сезон намери своя грандиозен завършек. Честно казано не знам как ще продължат оттук-нататък, защото не виждам как ще надминат всичко това което ни разказаха и показаха до тук в сезона и особено с този епизод. Не искам да съм многословен, защото иначе ще пиша до утре.
Грег Никотеро надмина себе си и слагам този епизод в топ 5 в цялата история на шоуто, както изобщо един от най-добрите епизоди правени някога в телевизионния бизнес. Сценарият бе първокласен. Играта на актьорите, диалозите, сценографията, операторското майсторство, просто епика. Визуалните ефекти също бяха на световно ниво. Показаха ни 10 000 зомбита мъкнещи се след нашето шерифче. А горящите зомбита падащи от взривения мост бе един път. Очаквам този епизод да събере много плюсове от критиката, надявам се и на награди, защото го заслужава. Не че ще ни огрее, но здраве да е.
Когато дадоха Рик с Шейн ми стана едно такова носталгично, имаше култови подмятания за това кой всъщност е бащата на Джудит, хаха вечния спор (спокс, официално се води, че е Рик - думи на Къркман и Гимпъл отпреди години още).
Но като показаха Хършел се разплаках. Знаете, че това ми е втория най-любима герой в цялата вселена на бродещите след Рик Граймс. А това бе и последната роля на великия Скот Уилсън, който почина на 7 октомври, което още повече ме натъжи. Изглеждаше толкова добре, сякаш не беше мръднал от сезон 4.
Накрая Рик намери своето семейство, своите хора и се жертва за тях. ''Умря'' като герой, като истинския лидер, какъвто винаги е бил! Даръл бе съсипан, велик Норман също!
На пръстите на едната ръка се събират възможно най-любимите ми герои от безбройните шоута, които гледам през годините и мога смело да заявя, че Рик е на 1 място в този списък.
Благодаря ти Андрю за всичко и приятно прекарване в Англия със семейството ти. Отдъхни си добре, защото те чака още много работа.
За сцената в хеликоптера. Отново бях изненадан. Писах надълго и нашироко, че това е единия вариант и се радвам, че се спряха на него, но не вярвах, че ще ни го покажат буквално на нас зрителите. И повече да не съм чул лоша дума за Джейдъс. Взимам си всички лоши думи за нея назад. Според мен го показаха, за да няма излишни драми и вой по целия свят и правилно постъпиха. Стига толкова със суровия реализъм. Достатъчно любими герои загубихме, стига толкова! И в Троновете няма такава смъртност...
Много силна сцена между Маги и Ниган. Не очаквах точно това, изненадаха ме приятно. Отлично изиграно от Джефри.
Това накрая беше 6 години скок във времето. Ще видим и нови герои от комикс вселената на Къркман начело с култовата Магна (актрисата е Надя Хилкер от ''The 100'').
А самият финал - Аз съм Джудит! Джудит Граймс! хахаха, шах и мат.



за Рик Граймс
   >>>>
Скот Гимпъл каза, че това е краят на Рик Граймс в света на The Walking Dead. Това са официални думи.
НО
Има ли някой, който да е очаквал нещо различно? Дори и да не е краят, ще кажат точно това, заради рекламния трик, който след години ще взриви рейтингите когато се обяви неговото завръщане.
Но да спрем със спекулациите. Скоро няма да видим Рик. Поне не и в близките 3 години (примерно).
Това което имаме официално и потвърдено:
Ще има 3 пълнометражни и мейджър ТВ филма на AMC за Рик Граймс и неговата мисия по цял свят!!!
Да, Рик ще работи за NWO (The Commonwealth или както аз ги написах предния път - ''Федерацията'').
Ще разберем кои са тези хора, защо е това 'А' и 'Б' Ще разберем за епидемията по целия свят, за това какви мерки се взимат, ще видим една много по-важна и мащабна, глобална борба със зомбитата и за бъдещето на човечеството и Рик ще е пряко замесен във всичко това.
Действието ще се развива през тези 6 години, които реално се прескачат в титулярното шоу майка.

Това което не е потвърдено и както писах е много рано още, но бъдете сигурни, че ще стане.
Един ден, след още 4/5/6 сезона (може и по-рано, всичко зависи от Андрю, Робърт и Скот) или когато всичко завърши, Рик ще се завърне и събере отново с нашите. Може да стане и по-рано, още след 2 сезона например, когато нашите попаднат във Федерацията, а те неминуемо ще отидат там.
В интервю Андрю каза, че още през миналия сезон 8 е искал да се откаже (все пак е англичанин и толкова години далеч от дома не е лесно), но е останал заради екипа и в името на доброто на всички, защото е щяло да стане твърде много в един сезон да си отидат и Карл и Рик. Но е било планувано да загине в битката с Ниган. Реално смъртта на Карл спасява и Рик и неговото бъдеще...



за бъдещето на шоуто и изобщо от вселената на бродещите (идеята е да стане глобална вселена по подобие на Марвъл и DC)
   >>>>
Отново потвърдено официално от Скот Гимпъл.
Тепърва ще има още къси сериали/епизоди, както и спин офове за епидемията по света, за миналото на обичани от нас герои, т.е. за това което се случва с тях преди да попаднат в шоуто майка. Не е казано още за кои, кога и колко, но това са следващите проекти след направата на филмите. Филмите са на първа линия засега и вече е отпуснат сериозен бюджет.
Аз съм меко казано зашеметен от толкова много инфо свързано с любимото ми шоу и честно казано не знам къде ще му излезе краят, но съм спокоен, защото Рик е жив и защото съм убеден на 100% сам за себе си, че когато приключат с това шоу независимо дали ще е след 2 или 6 години, то Рик ще се завърне дори и само за финала!



за Маги
   >>>>
В следващия епизод ще изчезне и тя. Или най-късно в епизод 7. Засега се спекулира колко ще отсъства, но уж само за сезон/сезон и половина. Най-вероятно и нея ще я отвлекат с хеликоптер, честно казано не се сещам за друг правдоподобен изход. Но знаем, че Лорън само временно излиза от шоуто и че ще се завърне със сигурност и то сравнително скоро.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   06.11.2018 05:56


:moufan:

На мен ми е също много интересно дали и как ще се преплете в цялата тази ситуация и FTWD... там засега имат една обща точка - Морган.


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   05.02.2019 14:33


Две думи за вас - Russian Doll.
Thank me later


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   15.02.2019 17:30


Пичуе, една мацка ме зариби, само 2 сезона са, но е брутален сериал - The Knick - Хирургът, с Клайв Оуен, много е грубо, но адски интелигентно, действието е около една болница в Ню Йорк ~ 1900 година, препоръчвам! :-)

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   15.02.2019 18:38


Хубав е, но го спряха след третия сезон.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   15.02.2019 18:46


Да и на мен ми хареса много, но за съжаление го спряха.

Иначе гледате ли третия сезон на Детектива?

А скоро, май от 22.02 Нова пуска нашата версия на Детектива. С Владо Карамазов и Теодора Духовникова - Дяволското гърло. :-)


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   20.02.2019 11:09


Diavolo написа:
Да и на мен ми хареса много, но за съжаление го спряха.

Иначе гледате ли третия сезон на Детектива?

А скоро, май от 22.02 Нова пуска нашата версия на Детектива. С Владо Карамазов и Теодора Духовникова - Дяволското гърло. :-)


Коя е Теодора Духовникова Дяволското Гърло :dunno: ?


 
(Real Green)

Регистриран на: 20.05.2012 18:26
Мнения: 3457
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   20.02.2019 14:21


С (Владо Карамазов и Теодора Духовникова) - (Дяволското гърло).

По темата със сериалите - наскоро приключих Narcos. Първите два сезона разказват за Пабло Ексобар. Доста силен и добър сериал. С много добра актьорска игра.
Започнах и Counterpart. Сравнително интересна идея с не лош първи сезон. Ще видим втория какво ще предложи.

Относно Детектива, Дяволе как е трети сезон? Искам да излезнат всички епизоди и тогава да го изгледам. Имам големи очаквани от Mahershala Ali, който много ме впечатли в Green Book..

_________________
viewtopic.php?f=42&t=25


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   20.02.2019 17:32


Теодора Духовникова ни е една от най-известните актриси в момента, а и може би най-фаталната от всички като визия :-)

Роско, сезона е много силен, а и свързан със сезон 1. Гледах и внимавай, че всяко изречение и жест са важни... :-)


 
(Real Green)

Регистриран на: 20.05.2012 18:26
Мнения: 3457
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   22.02.2019 10:31


Ако е толкова свързан с първи сезон, който честно казано не си го спомням в детайли, но повече ми допадна от втори, май няма да е лошо да си го пропомня с едно повторение :)

_________________
viewtopic.php?f=42&t=25


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   22.02.2019 12:08


Е, по-скоро е свързаб между редовете... ;-)
Но дори за кратко ги дават и Ръст и Марти...


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   15.04.2019 09:24


Гледах Game of Thrones. Дано следващите епизоди сериозно да вдигнат летвата, щото откъм сюжет и особено диалози положението е трагично. Убеден съм, че всички "40-year old virgin nerds" са се подмокрили от многото минути с дракони, но не мога да повярвам, че след почти 2 години и похарчени сума ти пари (90+ млн. бюджет - рекорд на всички времена за сезон на сериал, въпреки че са само 7 серии), това е резултатът.
Дано Дебелият най-накрая да издаде Winds of Winter и да е написал поне половината от последната книга, преди сърдечно-съдовата му система да сдаде багажа, защото искам да видя финала на тази история, разказан от някой, който я може и разбира.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   15.04.2019 16:43


Даже са само 6 епизода.
Имаше много уау моменти, но вътре под черпуката няма нищо... :/


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 463 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг