Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:57



Отговори на тема  [ 367 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Следваща
Левски - сезон 2018/2019 
Автор Съобщение
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   11.03.2019 09:37


Сблъсъкът с реалността винаги е бил болезнен и трудно приеман. Не само във футбола, а по принцип в живота. Вчера един отбор дойде на Герена и нагледно ни показа как се играе футбол. За мен не беше нещо неочаквано, не се бях заблудил от няколкото "гръмки" победи срещу съперници играещи също толкова "привлекателен" футбол, като нашия. Най-тежко очаквах да ни бъде срещу Славия, но явно там се бях заблудил. И дойде един отбор играещ смислен футбол и ни изнесе лекция, от която трябва само да се учим.
Тотален хаос при централните ни защитници, един безобразен Райнов, двама фигуранти на терена в лицето на Кабрал и Паулиньо. Неориентирани крайни бранители и епизодични прояви на Костов, Доктора и Мариани. Това бяхме ние вчерашния мач, игран пред многобройна публика, нетипична за родното първенство. Но това е въпросната реалност, няма заблуждения. Въпросът е оттук нататък какво правим. За мен приоритет е изграждането на отбор за другия сезон. От състава за следващия мач ще си проличи дали това има предвид и Георги Дерменджиев. Няма как висок бранител в лицето на Деян Иванов да бъде извън групата. За къде го пазят? Нали щяхме да развиваме юношите? Продължаваме да ги отдаваме под наем, за сметка на незнайни "звезди". Това ли ще продължи да бъде стратегията? Сезонът е свършил тъй и тъй, поне да се изгради един отбор, който да има гръбнак от родни футболисти, трудно ли е. За къде ги пазим?
Но това са си мои разсъждения, не ангажирам никой с това. Моят принос е да съм на Герена на всеки един мач и да подкрепям отбора. Мнението винаги ще си казвам, независимо харесва ли му на някой, или не.
Успешна седмица на всички!
Жоро

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   11.03.2019 14:19


Лайновоза нещо пак реве от съдии - ХАК ДА МУ Е, но каза нещо изключително вярно за Мазньо Подлизурков и нека веднъж завинаги хората от тоя форум го осъзнаят и свалят сините очила:

Цитат:
Години наред се мазнеше около Наско и Илияна, после почна да търси други да им пише биографиите, беше се взел насериозно. Не е мой тип човек, казвам го честно и открито. В БФС има млади и кадърни момчета, които знаят езици и не се надуват толкова много.


И това, че в момента ви е в ръководство не е повод за гордост, осъзнайте го!

Дълги години хейтих по Мъдото и сега се смея и наслаждавам как всички осъзнахте колко съм прав. За Мазньо Подлизурков съм още по-сигурен в това което казвам. Толкоз от мен!

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   11.03.2019 17:32


Не им сривай единствената надежда на хората...
А да и Божков, който дори не се показа за събранието а и на мач няма да стъпи - при нас поне идваше на Армията.
Направо виждам от сега сценария като дойдат поредицата от слаби резултати и ги емнат, как ще кажат, че са направили нечовешки усилия да спасят отбора, но тъй като вече не са искани от феновете предават акциите на следващия (Чандъров, Златев, някой друг... НКП...)


Последна промяна Keanu на 11.03.2019 17:37, променена общо 2 пъти



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   11.03.2019 21:39


bai Momchil написа:
Лайновоза нещо пак реве от съдии - ХАК ДА МУ Е, но каза нещо изключително вярно за Мазньо Подлизурков и нека веднъж завинаги хората от тоя форум го осъзнаят и свалят сините очила:

Цитат:
Години наред се мазнеше около Наско и Илияна, после почна да търси други да им пише биографиите, беше се взел насериозно. Не е мой тип човек, казвам го честно и открито. В БФС има млади и кадърни момчета, които знаят езици и не се надуват толкова много.


И това, че в момента ви е в ръководство не е повод за гордост, осъзнайте го!

Дълги години хейтих по Мъдото и сега се смея и наслаждавам как всички осъзнахте колко съм прав. За Мазньо Подлизурков съм още по-сигурен в това което казвам. Толкоз от мен!

Няма как в едно изречение да наричаш 4и4:0 Венци лайновоз, и да се съгласяваш с него по каквато и да била теза! Отделно Колев представи стратегия за развитие, което досега никой клуб не го е правил. Та тя, стратегията е подплатена с повече от двойно увеличение средствата за ДЮШ, за сметка на изтичането в канала на колосални суми за ментета и агенти. Това никак не е малко.
Но, разбира се, трябва да видим как се претворява.
Друго - за Мъри Стоилов: на терена видяхме две от неговите открития и смело налагане в мъжкия отбор - Н. Михайлов и Ж. Миланов. Да припомня, че също вкара от школата в отбора Домовчийски, Хичо, Балтанов, М Огнянов.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   11.03.2019 22:05


navy написа:
Няма как в едно изречение да наричаш 4и4:0 Венци лайновоз, и да се съгласяваш с него по каквато и да била теза! Отделно Колев представи стратегия за развитие, което досега никой клуб не го е правил. Та тя, стратегията е подплатена с повече от двойно увеличение средствата за ДЮШ, за сметка на изтичането в канала на колосални суми за ментета и агенти. Това никак не е малко.
Но, разбира се, трябва да видим как се претворява.
Друго - за Мъри Стоилов: на терена видяхме две от неговите открития и смело налагане в мъжкия отбор - Н. Михайлов и Ж. Миланов. Да припомня, че също вкара от школата в отбора Домовчийски, Хичо, Балтанов, М Огнянов.


Нейви, Мъдото е Моуриньо, бре, не Мъри Стоилов. :laugh:

А за Лайновоза се кефя, че вие на умряло, че го режат съдии... все така да го режат дано, но няма как да не ви я покажа тази негова теза, щото той е отдавна във футбола и респективно в БФС и познава хората там, така че... А това че Мазньо Подлизурков представял стратегия за развитие - ти сериозно ли?!? :question:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   11.03.2019 22:53


bai Momchil написа:
navy написа:
Няма как в едно изречение да наричаш 4и4:0 Венци лайновоз, и да се съгласяваш с него по каквато и да била теза! Отделно Колев представи стратегия за развитие, което досега никой клуб не го е правил. Та тя, стратегията е подплатена с повече от двойно увеличение средствата за ДЮШ, за сметка на изтичането в канала на колосални суми за ментета и агенти. Това никак не е малко.
Но, разбира се, трябва да видим как се претворява.
Друго - за Мъри Стоилов: на терена видяхме две от неговите открития и смело налагане в мъжкия отбор - Н. Михайлов и Ж. Миланов. Да припомня, че също вкара от школата в отбора Домовчийски, Хичо, Балтанов, М Огнянов.


Нейви, Мъдото е Моуриньо, бре, не Мъри Стоилов. :laugh:

А за Лайновоза се кефя, че вие на умряло, че го режат съдии... все така да го режат дано, но няма как да не ви я покажа тази негова теза, щото той е отдавна във футбола и респективно в БФС и познава хората там, така че... А това че Мазньо Подлизурков представял стратегия за развитие - ти сериозно ли?!? :question:

Голям залък хапни, голяма дума не казвай. Така навремето се смееха на план 2009, ако не се лъжа. Доколкото съм запознат, от набор 2002/3 има доста добри момчета, едно даже май подписа договор. Не виждам нищо смешно, при положение, че финансово Левски може само така да се измъкне от задълженията - именно чрез свои кадри. И за целта се отделя сериозен бюджет.
Микрето и то го знае това.
Лайновоза не може 1 седмица да поддържа една теза, защото той така е свикнал. Директива имаше и при Тройчо, нали. Прането на пари чрез фиктивни суми в италиански отбори рано или късно ще секне и ще се отиде пред съда.
Само дето не ми се вярва чичо Жоро Физкултурника да има топки да налага юношки, той е по тяхното зачеркване.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   12.03.2019 07:51


В момента в София най-добрата школа е тази на Септември, Не знам дали си виждал какво е направил Чандъра със спортното училище, освен това направи терени и в базата им в Драгалевци (още когато беше ДИТ), както и взе терените в Герман и там също направи не лоша тренировъчна база. Не случайно Септември е в борбата за титлата, заедно с Ботев, Левски и ЦСКА при въпросният набор 2002/03. Иначе вие винаги сте имали силни юношески отбор, а в последните години редовно печелите първенства, а в София сте най-добри. Факт е че голяма част от вашите юноши играят в други отбори успешно, е виж Ботев примерно - Стивън, Вутов, Балтанов, Чончука преди време, вероятно изпускам още някой. Само че си прав чичо Гошо няма да има топки да налага юноши, защото при вас натиска е много голям за титли и успехи, а юношите искат време. Е, виж Ботев, където в момента се налагат много млади момчета - един талант като Крис Добрев все още не започва като титуляр. Нещата стават постепенно, но стават. Само че в Ботев ясно се осъзнава ситуацията и никой не натиска Белият да играем в ЕКТ на всяка цена или подобен сорт извращения, които има при вас.

Иначе ако ще правите нещо за школата трябва да се вложи в терени. Също така стадион Раковски - там Левски - Раковски беше ваша школа - не знам какво стана имаше някакви скандали. Ако е към вас не е зле там да се вложат малко пари. Пак казвам виж какво правят Септември и това е пътя. А за това не трябват и много пари реално.
.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   12.03.2019 08:36


Раковски се връща на Левски, коПелето ще получи някакво игрище в Хиподрума. На Раковски предстои изграждане на игрища.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   14.03.2019 20:06


Цитат:
Изпълнителният директор на Левски Павел Колев делегат на Арсенал - Рен
:outofspace: :question: :help: :helpless:
Е тук щях да припадна - тоя верно не е напуснал БФС... да не се окаже, че едновременно с това е и барман в ресторанта на базата на националите, сметосъбирач в сградата на футболния съюз и шофьор на зам. изпълнителния директор на БФС т.е. на самия себе си :laugh:


Последна промяна Keanu на 14.03.2019 20:20, променена общо 3 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   14.03.2019 21:26


Важното е да ебе малоумни припоци.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   14.03.2019 21:41


Подлизурко Мазнев пак се е мазнел да иде на мач в Лондон...

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   14.03.2019 22:07


Vendome написа:
Важното е да ебе малоумни припоци.


Ще ебе той. При Подлизурков е в сила следният случай:

Цитат:
- Докторе, след операцията ще мога ли да правя секс?
- Да, но само анален.
- Знаете ли, жена ми не си пада много...
- Какво общо има жена ви?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   14.03.2019 22:18


Момчи, не виждаш ли, ме малоумните припоци треперят от него?

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   14.03.2019 22:47


Vendome написа:
Момчи, не виждаш ли, ме малоумните припоци треперят от него?


Да им се чуди човек защо? :dunno:

Виж, Черепа е друга работа. Ако реши да се хване сериозно, ще има защо да треперят. Въпросът е обаче каква точно му е играта.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   14.03.2019 23:33


Абе не ви ли се струва някак малоумно или най-малкото странно - изпълнителният директор на един от най-големите клубове в дадена страна да ходи да следи на даден мач колко факли са запалени, дали има хвърлени монети, чуват ли се маймунски звуци или да вдига табелката със смените и добавеното време... :blink: а после може да мине и да почисти съблекалните, че да си изработи надницата :-D
За какъв страх говорим?! Ситуацията е смешна или по-скоро трагикомична... толкова ли се оряза тоя бюджет :rofl:


Последна промяна Keanu на 14.03.2019 23:35, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   14.03.2019 23:59


Keanu написа:
Ситуацията е смешна или по-скоро трагикомична... толкова ли се оряза тоя бюджет


Най-вероятно това е било заявено преди доста време, но все пак след като ситуацията се е променила, въпрос на малко морал и чистоплътност е сам да кажеш че трябва да има промяна.
При нас (БГ футбола) тези неща не виреят, разбира се.. Ако подобно нещо бе станало с Лечков и ЦСКА (знам че е абсурдно), нали не мислиш че щеше да е по-различно...

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   15.03.2019 07:41


Vendome написа:
Момчи, не виждаш ли, ме малоумните припоци треперят от него?


Този е иронизиран и унижаван навсякъде по червените форуми. Толкова се бяхте удавили от фалита, че един чиновник ви се струва Платини.


Последна промяна tonzos_justice на 15.03.2019 07:42, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   16.03.2019 17:20


Две дузпи, червен картон... и пак 4:3 с опашкаря :laugh:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   17.03.2019 09:33


Keanu написа:
Две дузпи, червен картон... и пак 4:3 с опашкаря :laugh:


Левски громи в Стара Загора, ало Колев, чуване ли се :)


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Левски - сезон 2018/2019   |   18.03.2019 12:06


tonzos_justice написа:
Keanu написа:
Две дузпи, червен картон... и пак 4:3 с опашкаря :laugh:


Левски громи в Стара Загора, ало Колев, чуване ли се :)

Да попитам, следващите 2 мача пак ли само вие ще вкарвате във вратата на микреле? :rofl:


Последна промяна navy на 18.03.2019 12:06, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 367 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг