Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:44



Отговори на тема  [ 463 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Следваща
Сериали 3 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   29.04.2019 08:30


Познах, че Нощният крал и армията му са дотук. :laugh: :laugh:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   29.04.2019 09:28


Краят бе епичен, един от онези WTF моменти, които ще се помнят и ще останат във фолклора. Може би най-значимия момент в целия сериал до тук!

Едва ли има и един фен на сагата, който да е очаквал, че точно Аря ще се окаже Азор Ахаи, героя на Мелисандра. Че точно тя, а не Джон (детето Огън и Лед) ще изиграе ключовата роля, защото ако не бе тя, край всичко свършваше. Бран щеше да умре, Джон щеше да умре, всички щяха да умрат и да бъдат превърнати.

Според мен това не е решение на ДиД, а на Мартин. Въпросът е кога го е решил това? Този огромен завой и шок. Явно ще трябва да се чакат Ветровете, да си изясним. И още веднъж всички да прочетем още веднъж главите с Аря и онзи момент в който се срещна с Мелисандра и тя и предсказа за кафявите, зелените и сините очи.

Кафявите очи е отметнато - Фрей!
Сините очи е отметнато - КнН
Остават зелените очи - Церсей!

И значи Бран е знаел!!!
Кукловода е знаел! ;-)

ето ножа, който Бран дава на Аря, ножа с който Аря закла КнН

https://www.youtube.com/watch?v=XELY0haRa4g
цялото да се гледа, но на 6.20 е момента

Ножа с който искаха да го убият в сезон 1, епизод 2!
Когато Лято го спаси.


а ето и срещата на Мелисандра с Аря и предскзанието
сезон 4
https://www.youtube.com/watch?v=Kc7Oe7e08pU


:rock: :devil:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   29.04.2019 13:02


Зелените очи са Серсей, но вече тръгнаха теории, че НК не е мъртъв. Възможно ли е Бран да се окаже НК или бебето на Джили да стане прероденият НК?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   29.04.2019 14:20


Предстои голямата битка за железния трон. Продължавам да очаквам Тирион да седне на трона, като се ожени повторно за Санса (епизод 3 намекна за това).

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   29.04.2019 17:20


Vendome написа:
Зелените очи са Серсей, но вече тръгнаха теории, че НК не е мъртъв. Възможно ли е Бран да се окаже НК или бебето на Джили да стане прероденият НК?


по принцип всичко е възможно в един НФ или фентъзи свят.
не изключвам нищо, за това е и толкова вълнуващо...
едва ли някога пак ще има сериал, който да кара хиляди хора да не спят и да гледат от 04:00 или от 05:00 ч. :moufan: :first:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   30.04.2019 16:01


Най-якия епизод досега, три пъти го гледах досега. Ария кърти! Как само си прехвърли ножа от едната ръка в по-слабата другата ( сигурно сте забелязали още от самото начало, че е левичарка ) - EPIC!!! :first:

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 30.04.2019 16:08, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   30.04.2019 16:06


Diavolo написа:
Краят бе епичен, един от онези WTF моменти, които ще се помнят и ще останат във фолклора. Може би най-значимия момент в целия сериал до тук!

Едва ли има и един фен на сагата, който да е очаквал, че точно Аря ще се окаже Азор Ахаи, героя на Мелисандра. Че точно тя, а не Джон (детето Огън и Лед) ще изиграе ключовата роля, защото ако не бе тя, край всичко свършваше. Бран щеше да умре, Джон щеше да умре, всички щяха да умрат и да бъдат превърнати.

Според мен това не е решение на ДиД, а на Мартин. Въпросът е кога го е решил това? Този огромен завой и шок. Явно ще трябва да се чакат Ветровете, да си изясним. И още веднъж всички да прочетем още веднъж главите с Аря и онзи момент в който се срещна с Мелисандра и тя и предсказа за кафявите, зелените и сините очи.

Кафявите очи е отметнато - Фрей!
Сините очи е отметнато - КнН
Остават зелените очи - Церсей!

И значи Бран е знаел!!!
Кукловода е знаел! ;-)

ето ножа, който Бран дава на Аря, ножа с който Аря закла КнН

https://www.youtube.com/watch?v=XELY0haRa4g
цялото да се гледа, но на 6.20 е момента

Ножа с който искаха да го убият в сезон 1, епизод 2!
Когато Лято го спаси.


а ето и срещата на Мелисандра с Аря и предскзанието
сезон 4
https://www.youtube.com/watch?v=Kc7Oe7e08pU


:rock: :devil:


Точно момента с очите не ми стана много ясен, не съм чел книгите, а и не помня да се споменаваше някъде, че Церсей е със зелени очи. Фрей кой беше, оня педофила екзекутора ли? Щото тя премахна и Бейлиш, та и той май-беше с кафяви очи ...

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   30.04.2019 16:17


Diavolo написа:
Приготви си яко кърпички, че ще има мощен рев след епизод 3.
Половината герои ще ги бастисат. :helpless:

битката с Другите ще е най-дългата битка заснемана на екран и ще бият рекорда на Шлемово Усое (Двете кули)
ю

Абсолютно прав се оказа, и аз не помня такава битка. Не знам в тоя кастинг колко статисти са наели :-o има много епични битки, но тоава беше невероятно и кви ефекти само, това сигурно е най-скъпата серия в сериал изобщо, имам чувството, че видях 3000 човека, повече и от битката на копелетата. Единствено ме е яд, че издадох спойлер във фейса си, някои френдове ми се сърдят, изтрих го късно, но бях толкова развълнува и се бех понапил ... :-D
Другото, което е, ковфти, че махнаха Лиана Мормонт, че ми беше симпатична ...

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 30.04.2019 16:23, променена общо 1 път



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   30.04.2019 23:36


да изскочиш с грандиозната претенция за най-гига-мега-ултра-супер битка в историята на киното и да изсереш това лайно е меко казано нелепо :)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   01.05.2019 00:30


да, изложиха се със самата битка ама само защото биха фнафарите за най, най и сравняваха с Шлемово Усое в Двете Кули.
Да не коментираме изобщо Смело сърце, Гладиатор, Небесно царство.
За сериал е Ок, но няма как да се сравнява с кино епосите и е напълно нормално естествено, защото бюджета не го позволява. Но защо толкова много я рекламираха тази битка, та после ДиД се обясняваха в редица интервюта, хех.
То тъмно, то се видяхе не повече от 1000 зомбита, а уж говорихме за 100 000 армия. Нещо невиждано.
В The Walking Dead е имало по-големи стада зомбита. :-)

Обаче сцената с Аря и КнН бе от онези УАУ моменти, които се помнят завинаги. Безсмъртен, епик момент. Милиони фенове останаха изненадани, по-точно шокирани от този туист.
Иначе аз в хода на самата серия се сетих, но не и преди това. Абсурд.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   01.05.2019 23:50


Diavolo написа:
Обаче сцената с Аря и КнН бе от онези УАУ моменти, които се помнят завинаги. Безсмъртен, епик момент. Милиони фенове останаха изненадани, по-точно шокирани от този туист.
Иначе аз в хода на самата серия се сетих, но не и преди това. Абсурд.

Ами всъщност не, сцената е супер глупава, защото е самоцелна и направена за фен масата. Изобщо целият епизод страда от сценарна малоумност, един от най-слабите в сериала.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   02.05.2019 00:49


redo написа:
Diavolo написа:
Обаче сцената с Аря и КнН бе от онези УАУ моменти, които се помнят завинаги. Безсмъртен, епик момент. Милиони фенове останаха изненадани, по-точно шокирани от този туист.
Иначе аз в хода на самата серия се сетих, но не и преди това. Абсурд.

Ами всъщност не, сцената е супер глупава, защото е самоцелна и направена за фен масата. Изобщо целият епизод страда от сценарна малоумност, един от най-слабите в сериала.


Ми доста субективно, за мен пък си бе драматично, като изкючим последните моменти, всъщност Мелисандре доста ги спаси, отделно гледам и играта на актьорите, не само самата сага!

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   02.05.2019 01:04


моето е субективно, а твоето не е?


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   02.05.2019 01:40


redo написа:
моето е субективно, а твоето не е?


Верно емоционално е при мене, но мисля, че за сериално нещо изобщо не е лошо ...

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   03.05.2019 01:12


е тия палячовци, дето го списват, разчитат точно на емоцията на феновете, ама че няма никакви логични обяснения, заеби, не ги интересува, важно е феновете да се радват на малоумията с които е пълен тоя конкретен епизод


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   03.05.2019 19:02


redo написа:
е тия палячовци, дето го списват, разчитат точно на емоцията на феновете, ама че няма никакви логични обяснения, заеби, не ги интересува, важно е феновете да се радват на малоумията с които е пълен тоя конкретен епизод


Добре, кое би било логичното според тебе, в кой точно аспект? Аз не съм гледал никакъв треълър или спойлер, нито пъм съм слушал коментари или реклами преди това. И затова останах доволен, защото ако ми бяха напълнили главата в хвалебствия нямаше да съм очарован.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   06.05.2019 14:03


Разчарован съм от Е 4, не може след епична битка да излезеш като от фризьорски салон! Се едно нищо им нямаше, баси грима деба ... И тва накрая ... абе само гадната игра добре!!! :-(

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   06.05.2019 16:14


Това е един от най-слабите епизоди ever. И сигурно всичките Топ 10 са от последните 3-4 сезона (там, където си измислят свой материал и Дебелият не взима участие).


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   06.05.2019 17:16


Денерис как може да не види ЖФ на Юрон? :helpless:

тъп, по-тъп, най-тъп, ДиД :dunno:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Сериали 3   |   06.05.2019 17:37


Много искам да знам как ще умре тая курва глнусна Серсей накрая ( тя ЩЕ умре) , но да не е по лейм начин

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 463 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг