Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:21



Отговори на тема  [ 326 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Следваща
ППЛ 2018/2019 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 19:29


Hiksa написа:
https://topsport.bg/national/ventsi-stefanov-dermendzhiev-ne-e-selektsioner-futbolistite-shte-zaspyat-dokato-im-govori-na-razbora.html

:wave:



Венци пак изби рибата :laugh: Хиксче и мен ме кефят на бат Венци лафовете, прям е и казва доста истини между другото, бай Момчи, знам, че го хейтиш, ама чети между редовете, че много ги реди Венци , иначе е ясно, че и той е голям мафиот и черноборсаджия, но си обича отбора.

Едно време бат Бойко, бат Венци и Румен Пашата са ходили заедно да предлагат на Тодор Живков, Ипон да го охраняват, после е ясно ...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 19:59


Balleta написа:
Hiksa написа:
https://topsport.bg/national/ventsi-stefanov-dermendzhiev-ne-e-selektsioner-futbolistite-shte-zaspyat-dokato-im-govori-na-razbora.html

:wave:



Венци пак изби рибата :laugh: Хиксче и мен ме кефят на бат Венци лафовете, прям е и казва доста истини между другото, бай Момчи, знам, че го хейтиш, ама чети между редовете, че много ги реди Венци , иначе е ясно, че и той е голям мафиот и черноборсаджия, но си обича отбора.

Едно време бат Бойко, бат Венци и Румен Пашата са ходили заедно да предлагат на Тодор Живков, Ипон да го охраняват, после е ясно ...


Лафовете на лайновоза са от селската лайкучка, а който казва, че тоя плондер го кефи или изобщо не познава реалността в бг футбола или е просто промит от медиите мозък. Гнусният дебелак е един от хората с основна заслуга за това което е в момента българският футбол. В това съм категоричен!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 21:24


bai Momchil написа:
Balleta написа:
Hiksa написа:
https://topsport.bg/national/ventsi-stefanov-dermendzhiev-ne-e-selektsioner-futbolistite-shte-zaspyat-dokato-im-govori-na-razbora.html

:wave:



Венци пак изби рибата :laugh: Хиксче и мен ме кефят на бат Венци лафовете, прям е и казва доста истини между другото, бай Момчи, знам, че го хейтиш, ама чети между редовете, че много ги реди Венци , иначе е ясно, че и той е голям мафиот и черноборсаджия, но си обича отбора.

Едно време бат Бойко, бат Венци и Румен Пашата са ходили заедно да предлагат на Тодор Живков, Ипон да го охраняват, после е ясно ...


Лафовете на лайновоза са от селската лайкучка, а който казва, че тоя плондер го кефи или изобщо не познава реалността в бг футбола или е просто промит от медиите мозък. Гнусният дебелак е един от хората с основна заслуга за това което е в момента българският футбол. В това съм категоричен!

Абсолютно вярно. Венци вкара мутрите във футбола и точно оттам последва футболната катастрофа. Сега някои може да са били хлапета, но първия отровен шампионат бе 1995-96 г. След това дойде и микренския, и те така. До ден-днешен.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 21:45


Венци Плондера го мразят дори феновете на Славия, а той е просто кукла на един виден швейцарски гражданин.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 21:46


А бе при бай Тошо имаше немалко отровени, иначе за мутрите си прав


Последна промяна Balleta на 21.10.2019 21:55, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 21:53


Ееех, тоя бай Тошо. Плачете за него!!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 21:58


Vendome написа:
Ееех, тоя бай Тошо. Плачете за него!!


къде видя пък плач, напротив ...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 22:30


Умилителното "бай Тошо" е характерно за носталгиците по Правешкия.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 22:34


Vendome написа:
Умилителното "бай Тошо" е характерно за носталгиците по Правешкия.


не съм един от тях, явно не е правило


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 22:36


Vendome написа:
Умилителното "бай Тошо" е характерно за носталгиците по Правешкия.

И там имаше Боцковото "да премахнем недъзите във футбола"....


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 23:19


Приемам аргумента, че Борислав Михайлов има управленски опит и преди да стане шеф на БФС, докато примерно един Бербатов няма никакъв.
Мениджмънт/маркетинг.....
Да приемем, че изграждането на националната футболна база в Бояна е основно негова заслуга, по памет се сещам, че и домакинствахме за толкова години един или два по-сериозни международни турнира на младежко ниво и дотук!
Аз нищо друго хубаво не мога да напиша за Борислав Михайлов!

Не си спомням преди тази порочна практика клубни президенти да са били в ръководството на съюза. Например не си спомням Томас Лафчис или Илия Павлов да са били.
ОК, може още по времето на Батето да е започнало това, но никога не е било толкова натрапващо.
И то някои са там, други не, това само по себе си създава двоен стандарт.

От много години в различни медии, не само български излизат различни сведения за уредени мачове в нашия шампионат, въпреки бодряшките изказвания на Боби, че такива нямало.
И в последните сезони имаше такива информации и всичко се замиташе под масата.

Ще се повторя - в сайтове като Лайвскор резултатите от нашето първенство са смъкнати в "девета глуха".

Нито мъжкият национален отбор, нито младежките постигнаха някакви значими успехи през този период.

Много традиционни отбори или изпитват сериозни затруднения или изчезнаха от картата.
Дори някой да иска да направи база/стадион по всякакъв начин му се пречи.
Отбори като Локомотив Дряново използваха музикални чалга канали за реклама за набиране на средства за закупуване на автобус чрез СМС-и.

Не си спомням някакви сериозни спонсори да са ангажирани за първенството или националния отбор.
Такива като Венци Стефанов почти директно си казаха, че разчитат на парите от тв правата на Домусчиев, това им е основното перо.

Мениджмънт/маркетинг.
В други страни пред стадионите на мачове на националните отбори има подвижни магазини, където се продават артикули, аз тук такова нещо не съм видял.
Правят се шалове за съотвртния мач между националните отбори, но хубави, не такива парцали от полиестер и то за 20 лева, при това от дъжд на вятър.

Нямаме един нормален стадион. Този на Лудогорец е хубав, но е малък, не е за големи събития и е построен с частни средства.
За Румъния, Турция, Гърция е ясно че са по-напред от нас и е нормално, че са им давани най-различни клубни финали, но и една Северна Македония бе домакин на мач за Суперкупата на Европа, тук такова нещо кога ще се случи?

Бившият президент на БФАС, покойният Георги Янакиев, понеже беше приятел със стария шеф на ФИА Макс Мозли, та онзи на добра воля ни даде веднъж кръг от WRC, вярно не е Ф1, но пак е събитие което събира много публика, на запад отразяването е по платени канали и т.н., а страни като Русия, като Чехия, с големи традиции в рали спорта не са имали.

Бобито нали и той много връзки имаше и какво направи?

За полицията. Значи има си списък с хора, на които е забранено да посещават спортни прояви и за това се следи.
Като човек не е във видимо нетрезво състояние, има долумент за самоличност и не носи забранени предмети в себе си, то по какъв критерий да го спрат да влезе на стадиона?


За Венци Стефанов. Аз отдавна не му следя изказванията, това е човек който е доказал, че не разбира от футбол, а отборът му е един от най-корумпираните.
Колко го е грижа показва това колко години на стадиона в Овча Купел нямаше електрическо осветление и това не е защото е нямало пари.
Колко пъти отборът му игра в евротурнирите за цялото време на неговото управление?
Един Локомотив Сф игра много повече, преди да го затрият нарочно и не само игра, но и победи Рен като гост и озори Фейенорд.
Така че Венци винаги е бил с големи претенции, но без покритие.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.10.2019 23:37


Чаво, аз не адвокатствам на Боби и още по малко на Венци сикаджията и черноборсаджията.

Самко казвам, че Венци вкарва лафове и, че понякога говори директно и има какво да се чуе между редовете - кое вярно, кое не.

Колкото за Боби, начина по който го свалиха и това, че искат да си измият ръцете с него е повече от умилителен. Иначе много ясно, че ако футбола е в батака първи го отнася шефа и е ясно, че Боби не е първа стока.

Аз помня като свалиха Батето, помията бе не по малка и тогава, Вуцов, сиви кардинали , едно друго помниш, обаче Батето си сложи свой човек Боби и така ...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.10.2019 06:27


Balleta написа:
Чаво, аз не адвокатствам на Боби и още по малко на Венци сикаджията и черноборсаджията.

Самко казвам, че Венци вкарва лафове и, че понякога говори директно и има какво да се чуе между редовете - кое вярно, кое не.

Колкото за Боби, начина по който го свалиха и това, че искат да си измият ръцете с него е повече от умилителен. Иначе много ясно, че ако футбола е в батака първи го отнася шефа и е ясно, че Боби не е първа стока.

Аз помня като свалиха Батето, помията бе не по малка и тогава, Вуцов, сиви кардинали , едно друго помниш, обаче Батето си сложи свой човек Боби и така ...


Абсолютно е така. Тоя държавен преврат в БФС доколко е преврат ще се види. Аз очаквам да си остане същата лайнария. В Изпълкома на БФС е пълно с хора приближени до властта.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.10.2019 09:38


Батето не се оттегли, номинирайки Перуката. Батето бе бит на конгрес от Перуката. Управлението на последния може да се определи само с едно изречение: "Фалшива коса, фалшив футбол".

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.10.2019 10:23


Vendome написа:
Батето не се оттегли, номинирайки Перуката. Батето бе бит на конгрес от Перуката. Управлението на последния може да се определи само с едно изречение: "Фалшива коса, фалшив футбол".


На практика Батето го 'оттеглиха' от ББС. Загубата му бе предизвестена след като малко преди това подобна рокада се направи и в БОК. Та тогава Боби реално победи използвайки момента. Иначе за всички бе ясно, че тези кои сега гласуват за Боби под строй, тогава си гласуваха по същия начин и за Батето и без Панорама на ББС, този невероятен Боби Михайлов нямаше шанс.
А за това дали Батето си е избрал Боби - всеки може да проследи хората около първия и колко от тях останаха при Боби после и т.н.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.10.2019 16:27


И каква стана сега? Ходи да се репче по медиите дебелата и гнусна свиня майка обаче пак назначиха чичо Гошо Физкултурата. А ся представете си в каква позиция влиза на новият си пост чичо Гошо, след като един от шефовете му (плондер лайновозки) хвърли 5 кофи лайна от шкембака си по него. Иначе велики мъдрости казвал. Кой нормален шеф би направил такова нещо? Но всички си мълчат и чакат поредните селски лафове от него да си попълнят сайтчетата. Ей това ни е футбола...

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   23.10.2019 02:28


Като малко дете се хващаш за първата сричка на първия лаф. А всъщност, бате Венци се опитваше да ви каже, че Дерменджиев извън Лудогорец се е провалял навсякъде, а в националния няма да разполага с ресурса на Лудогорец. Затова Киров беше по-удачния вариант, той знае как да изкара максимума от посредствен материал. Националния ни отбор е в ролята на Ботев в първата шестица в следващите 2 или 3 мача. А ако се класират за еврото, са направо в ролята на Верея преди 2 сезона. :-)

Нищо, след 2 години ще назначат Генчев, защото гледам че прави фурор с Лудогорец. :rofl:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   23.10.2019 06:25


Hiksa написа:
Като малко дете се хващаш за първата сричка на първия лаф. А всъщност, бате Венци се опитваше да ви каже, че Дерменджиев извън Лудогорец се е провалял навсякъде, а в националния няма да разполага с ресурса на Лудогорец. Затова Киров беше по-удачния вариант, той знае как да изкара максимума от посредствен материал. Националния ни отбор е в ролята на Ботев в първата шестица в следващите 2 или 3 мача. А ако се класират за еврото, са направо в ролята на Верея преди 2 сезона. :-)

Нищо, след 2 години ще назначат Генчев, защото гледам че прави фурор с Лудогорец. :rofl:


О, да този титан на мисълта как завоалирано говори така че само интелигенцията може да го разбере... Каквото и да е искал да каже го направи супер нелепо. Изтипоса се в медиите, нарече чичо Гошо Физкултурата ФЕЛГМА, обяви пред цяла България, че не става (пак повтарям това му е един вид шеф), обиди и Херо Скелета и на другият ден видя, че се е изложил, подви опаша и смирено каза "Дано да е за добро".

Невероятно поведение на шеф на българският футбол...

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   28.10.2019 00:17


Пише се, че Дунав Русе може и да не стигне до мач на "Герена", дотогава може и да няма отбор. Да видим.
Не че имат приятен облик, но ще е неприятно да се стигне до отказване.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   29.11.2019 15:44


bai Momchil написа:
И каква стана сега? Ходи да се репче по медиите дебелата и гнусна свиня майка обаче пак назначиха чичо Гошо Физкултурата. А ся представете си в каква позиция влиза на новият си пост чичо Гошо, след като един от шефовете му (плондер лайновозки) хвърли 5 кофи лайна от шкембака си по него. Иначе велики мъдрости казвал. Кой нормален шеф би направил такова нещо? Но всички си мълчат и чакат поредните селски лафове от него да си попълнят сайтчетата. Ей това ни е футбола...

Голям е кокала... Като гледам Лечков как се пеняви, но явно опоскването ще е до май месец, и юни - ей ти на този изпразнен БФС...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 326 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг