Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 23:19



Отговори на тема  [ 326 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
ППЛ 2018/2019 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   08.02.2020 09:16


За Хикса и останалите фенове на Свинята Майка:

Цитат:
Свинка Пепа пак ръси мозък пред журналисти. Бербатов бил предател.

Да попитам Пепа:

КОЙ има най-много отбелячани голове за същият този отбор?

КОЙ има повече голове от Ицата Стоичков, въпреки че в състава нямаше топ играчи от ранга на Балъчето и Лечков и сие?

КОЙ влачи отбора и КОЙ получаваше неспирни критики от капацитети като Свинка Пепа и обкръжението му в БФС?

КАКВО стана със същият този отбор, когато Бербо отказа да играе?

КОЛКО българи е подпомогнала фондацията на предателя? Да българи, защото тази фондация работи в и за България! А Свинка Пепа какво е направил? Мутренски истории покрай СИК, далаверки със Софийски Имоти и жалко живуркане с продажби на футболисти и мачове в жалкото подобие на отбор Славия.

Е, Пепа, нали много искаш да кажеш истината. Кажи я де? Ама те е страааааах.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   08.02.2020 18:01


Защитаваш Бербата само защото любимият ти Венци е казал нещо ;-)

Отказа ли да играе за национала - отказа, е?

Голяма работа е това статистиката, в истинския смисъл на думата, много неща може да откриеш в нея.

Примерно, че на Берба статистиката за национала е яко напомпена - да, има 48 гола, колкото Бонев, рекордьор е и ???

20 от 48 обаче са в безсмислени приятелски срещи - браво.

Какво, като Стоичков има 'само' 37, от тях едва 9 са в приятелски срещи, но колко от головете му са били супер мега важни за историята ни ?

На колко първенства се класира бербатовата България - май-само на едно европейско, където отпадна повече от злощастно и унизително.

За къде я бил дърпал Берба България не знам. :dunno:

Тук не говорим за клубно ниво, където определено е най-успешния, но пак след Стоичков.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   08.02.2020 18:38


Balleta написа:
Защитаваш Бербата само защото любимият ти Венци е казал нещо ;-)

Отказа ли да играе за национала - отказа, е?

Голяма работа е това статистиката, в истинския смисъл на думата, много неща може да откриеш в нея.

Примерно, че на Берба статистиката за национала е яко напомпена - да, има 48 гола, колкото Бонев, рекордьор е и ???

20 от 48 обаче са в безсмислени приятелски срещи - браво.

Какво, като Стоичков има 'само' 37, от тях едва 9 са в приятелски срещи, но колко от головете му са били супер мега важни за историята ни ?

На колко първенства се класира бербатовата България - май-само на едно европейско, където отпадна повече от злощастно и унизително.

За къде я бил дърпал Берба България не знам. :dunno:

Тук не говорим за клубно ниво, където определено е най-успешния, но пак след Стоичков.


Аз не знам за какво спориш и какво се опитваш да кажеш? Да съм казал някъде, че Бербата е по-добър от Стоичков? Не! Да го сравнявам с някой от предните поколения? Не! Ама да отричаш това което е направил за национала е смешно.

Айде да видим влачил ли е или не е влачил Бербо (разбира се заедно със Стилян и Марто трите мулета както ги наричаха):

СП квалификации 2002 - 3 място от 6 отбора, 5 победи 2 равни и 3 загуби 17 точки
ЕП квалификации 2004 - 1 от 5, 5/2/1 17 точки
СП квалификации 2006 - 3 от 6, 4/3/3/ 15 точки
ЕП квалификации 2008 - 3 от 7, 7/4/1 25 точки !!!
СП квалификация 2010 - 3 от 6, 3/5/2 14 точки

До тук България е винаги в борбата за класиране, завършва 3-та и е с изцяло положителен баланс във всеки квалификационен цикъл.

Бербо се отказва от националният (предателството според Свинка Пепа), да видим какво се случва:

ЕП квалификации 2012 - 5 от 5, 1/2/5 5 точки !!!!!
СП квалификации 2014 - 4 от 6, 3/4/3 13 точки
ЕП квалификации 2016 - 4 от 6, 3/2/5 11 точки
СП квалификации 2018 - 4 от 6, 4/1/5 13 точки
ЕП квалификации 2020 - 4 от 5, 1/3/4 6 точки

А хич не е влачил Бербо отбора? Ама хич! И онач свинка пак ръси мозък. Предател бил. А същият предател на колко български деца помага с фондацията си? Свинката на кой е помогнал? По скоро да питам колко души е очернил с ортака му. Даеба и лицемерието даеба. Иначе лепи етикети. :-x :-x :-x

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   08.02.2020 19:13


не знам защо си си играл да вадиш статистика, която аз цитирах. и която показва само едно - тотално отпадане на всички големи форуми освен на един, който бе резил и унижение.

Браво, в единия случай сме били 3-и и отпаднали в другия 4-и и отпаднали, демек Берба почти ни е класирал, ама почти ... резултата същия

Е добре де, Бербатов не бойкотира ли националния ???? Аз не знам защо ти оспорваш този факт и ако го е бойкоторал не е ли донякъде предателство ... Щото Григор,като отказа Дейвис и н а него му викат предател ..

Идеята беше, че ако не го беше казал Венцито нямаше да ти пука за мнението за Берба .. :cheers:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   08.02.2020 19:24


Balleta написа:
не знам защо си си играл да вадиш статистика, която аз цитирах. и която показва само едно - тотално отпадане на всички големи форуми освен на един, който бе резил и унижение.

Браво, в единия случай сме били 3-и и отпаднали в другия 4-и и отпаднали, демек Берба почти ни е класирал, ама почти ... резултата същия

Е добре де, Бербатов не бойкотира ли националния ???? Аз не знам защо ти оспорваш този факт и ако го е бойкоторал не е ли донякъде предателство ... Щото Григор,като отказа Дейвис и н а него му викат предател ..

Идеята беше, че ако не го беше казал Венцито нямаше да ти пука за мнението за Берба .. :cheers:

Не е точно така - Бербатов "бойкотира" на принципна основа (вече на 30г, беше му писнало да го обвиняват, че заради него не се дава път на младите, докато БФСто си върти далаверките и загробва българския футбол и т.н.), Димитров - просто щото беше много зает и не му се занимаваше (а иначе в разцвета на кариерата си).

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   09.02.2020 09:17


Balleta написа:
не знам защо си си играл да вадиш статистика, която аз цитирах. и която показва само едно - тотално отпадане на всички големи форуми освен на един, който бе резил и унижение.

Браво, в единия случай сме били 3-и и отпаднали в другия 4-и и отпаднали, демек Берба почти ни е класирал, ама почти ... резултата същия


Как ще е същият резултата? От отбор борещ се за класиране с положителен баланс, станахме пълен аутсайдер, който всеки буха и който след вторият мач вече мисли за следващият квалификационен цикъл. Това едно и също ли е?

Balleta написа:
добре де, Бербатов не бойкотира ли националния ???? Аз не знам защо ти оспорваш този факт и ако го е бойкоторал не е ли донякъде предателство ... Щото Григор,като отказа Дейвис и н а него му викат предател ..

Идеята беше, че ако не го беше казал Венцито нямаше да ти пука за мнението за Берба .. :cheers:


По тая логика ти предател ли си? Напуснал си страната и си избрал да живееш в чужда такава. Ако питаш такива титани на мисълта като Пепа, това си е чисто предателство.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   13.02.2020 01:03


Изображение

В неделя от 14.30 предстои поредното пловдивско дерби.
За съжаление това, че мачът ще се проведе в "Коматево" ще отнеме от чара и заряда на дербито по обясними причини.
Не е нормално вече толкова време да не може да се намери алтернативно решение. Не искам да обвинявам никого, но е крайно време вече тези срещи да се провеждат на нормални стадиони, с необходимите условия.
Едва 400 запалянковци на гостите, една от най-колоритните агитки в България ще могат да присъстват на мача, което е грехота.

Двата отбора и особено Локомотив, ще са със сериозно променени състави през пролетта.

По-сериозният удар е за гостите, които не успяха да убедят Георги Илиев да остане до края на сезона, а стълбът им в защита Стивън Езе искаше да напусне и беше продаден.
Те взеха родения в Норвегия Акинсола Акиниева за негов заместник и въпреки, че той има картотека, то ще му трябва време за адаптация.
По думите на спортния директор на Локомотив Георги Иванов в Локомотив ще има и други нови играчи, но явно селекцията ще се прави в движение, а и жълтите карти са проблем, все пак есента в тима така и не можаха да картотекират двама чуждестранни играчи, заради този проблем.
Сигурни нови на този етап са и Миховил Клапан и швейцарският халф Валентино Пулиезе.

В Ботев изходящите трансфери се дължаха повече на заминаването на предишния им треньор, който беше довел определени футболисти, които вече не се вписват в концепцията на новия старши треньор Ферарио Спасов.
Но Спасов е доказал, че може да работи и в неблагоприятни условия, с по-скромен капацитет, а също така се е доказал в работата си с млади футболисти.
Жълто-черните загубиха Кристиан Димитров, но пък привлякоха опитния Иван Бандаловски, който би трябвало да им свърши работа.
Новите попълнения са общо три, заедно с чужденците Андерсон Барбоса и Фабио Бурбано. Но четох, че последния все още има проблеми с картотеката.

Може да се каже, че двата отбора бяха царете на зимните контроли, макар това да не може да ни каже много, защото всеки отбор играе различен брой контроли, съперниците са различни по класа, изпробват се различни неща на терена.

И все пак Ботев взеха най-много точки от зимните контроли -15, след 5 победи и една загуба, показвайки сериозна резултатност, с голова разлика 18-6 в тях.

Локомотив пък изиграха най-голям брой контролни срещи, цели 8, печелейки 11 точки, след 3 победи, 2 равни и 3 загуби, при голова разлика 12-11.
Между двата пловдивски отбора на тяхна сметка е и по-престижната победа от проверките с 4-1 срещу Арка Гдиня.

Ключови играчи

Александър Тонев
Изображение

Въпреки наличието на Тодор Неделев и в по-малка степен на Антонио Вутов юношата на ЦСКА Александър Тонев е на път да се превърне в ключов играч за тима си.
В края на миналата календарна година той вкара победен гол срещу Левски за първенство, а по време на зимните контроли се разписа цели 7 пъти и показа, че е в добра форма.

Димитър Илиев
Изображение

Подобно на Занев в ЦСКА Димитър Илиев като българин и опитен играч е естествен лидер за интернационалната селекция на Локо Пд на терена.
Позицията му на водещ нападател в тима също усилва влиянието му. За пореден път в тима ще разчитат на неговите голмайсторски умения, а той има сравнително пресен спомен как се вкарва победен гол в Коматево.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   13.02.2020 07:36


Тошко Неделев е контузен, от новите чужденци никой няма картотека, а продажбата на К. Димитров не води до оптимизъм определено.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   16.02.2020 16:24


albertz написа:
Едва 400 запалянковци на гостите, една от най-колоритните агитки в България ще могат да присъстват на мача, което е грехота.


Тамън са им. Напълниха си сектора за първи път от много време насам :laugh:

Това дерби и онова вчера показа колко е трагично състоянието на БГ футбола(ТОЧКА)

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   17.02.2020 02:09


мдам, особено майна дерби бе трагедия. мъка за гледане
днес гледах Динамо и Стяуа, съвсем друга лига, а уж сме много близко във всяко едно отношение...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   17.02.2020 07:36


Diavolo написа:
мдам, особено майна дерби бе трагедия. мъка за гледане
днес гледах Динамо и Стяуа, съвсем друга лига, а уж сме много близко във всяко едно отношение...
Само да не си помислиш, че се заяждам с тебе... Понеже имам интензивен контакт с Румъния и румънци, бих искал само да вметна, че до тях вече не сме близо в почти никакво отношение. А в скоро време ще ни остане единствено географското.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   17.02.2020 08:38


SUBXERO написа:
Diavolo написа:
мдам, особено майна дерби бе трагедия. мъка за гледане
днес гледах Динамо и Стяуа, съвсем друга лига, а уж сме много близко във всяко едно отношение...
Само да не си помислиш, че се заяждам с тебе... Понеже имам интензивен контакт с Румъния и румънци, бих искал само да вметна, че до тях вече не сме близо в почти никакво отношение. А в скоро време ще ни остане единствено географското.

Веднъж като си говорих с румънски колеги, те споделиха, че когато при тях (в Румъния) нещо е ужасно зле, ама направо по-зле не си представят как може да бъде, си казват "Е, тук дори България е по-добре от нас". :-)

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   18.02.2020 20:22


Балет, а Индианчето Василев ся и той ли е предател? :dunno:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   18.02.2020 20:44


bai Momchil написа:
Балет, а Индианчето Василев ся и той ли е предател? :dunno:



той е роден в щатите, какво общо има той ??? там е роден, там се е научил да играе футбол, там е ходил на училище, нищо общо с нашия национален няма ....


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   27.02.2020 18:10


Обаче Бойко до удържа на думата и даде пари за футбола в Пловдив. Не ми стана много ясно как ще бъдат изразходвани, но не са малко и дано отидат в инфраструктура и развитие на спорта.
Похвално е, че не малка сума отива и за училищата.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   15.06.2020 08:08


Кога започва новия сезон? Всички чакат шоуто на Камбуров и Галин Иванов :cheers: :cheers: :cheers:


Последна промяна tonzos_justice на 15.06.2020 08:08, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   15.06.2020 08:46


Ако Валерката прокара промените, които иска в Закона за хазарта, Камбура и Галин ще ги гледаме само на снимка с червена фланелка ;-)


Последна промяна Keanu на 15.06.2020 08:46, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   15.06.2020 08:59


Keanu написа:
Ако Валерката прокара промените, които иска в Закона за хазарта, Камбура и Галин ще ги гледаме само на снимка с червена фланелка ;-)


Всички са ощетени от този закон, даже ЦСКА-София, волейболният отбор също ще пострада. Но ловчанлии си траят, защото са продажници.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   15.06.2020 09:04


Keanu написа:
Ако Валерката прокара промените, които иска в Закона за хазарта, Камбура и Галин ще ги гледаме само на снимка с червена фланелка ;-)



Не се заяждам с подобни теми. Ти и Алберц сте ми на сърцето и много ви уважавам. Затова и не пускам отделна тема за ЦСКА 1948. Всъщност не съм кой знае какъв фен на този отбор. Просто алтернатива на Г.Г. На мачове няма да ходя и другата година. Все пак признавам, че в мача между двете ЦСКА по телевизията ще викам за 1948. Безкрайно съм разочарован от всичко през последните години. Надявам се един ден пак да ходим заедно на мачове :cheers:


Последна промяна tonzos_justice на 15.06.2020 09:04, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   15.06.2020 10:34


albertz написа:
Keanu написа:
Ако Валерката прокара промените, които иска в Закона за хазарта, Камбура и Галин ще ги гледаме само на снимка с червена фланелка ;-)


Всички са ощетени от този закон, даже ЦСКА-София, волейболният отбор също ще пострада. Но ловчанлии си траят, защото са продажници.


Това няма значение - въпроса за хазарта е принципен. За мен лично трябва да се забрани рекламата му, но едва ли ще го приемат някога. Не може на цигари и алкохол да е забранена а на нещо, което също води до пристрастяване и тежки последствия да е разрешена.
Повечето казват, че щели да паднат парите в спорта. Ами ще паднат, но може държавата да помага повече - тия пари където ги дават хората на букита и казина държавата да създаде условия да отиват директно в спорта. В момента голямата част отива за печалба а една млака отива за реклама и съответно в спорта.

Едно време имаше само Тото 1 и Тото 2 и сме преживяли а и спорта беше на светлинни години от сегашното състояние.


Последна промяна Keanu на 15.06.2020 10:35, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 326 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг