Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:26



Отговори на тема  [ 617 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Следваща
ЦСКА - сезон 2019/2020 
Автор Съобщение
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   29.06.2020 13:20


Keanu написа:
Тонзо, това че Гришата и някои хора около него не те кефят не променя фактите и официалното решение на дисциплинарната комисия на ФИФА. Но за да не оспамваме а и да не изглежда като заяждане - ще спра с темата до тук... все пак заедно сме ходили на мачове на един и същи клуб.


Коментираме действия и постъпки. Никой не коментира харизма и химия кой какво харесва като ръководител. Самият шеф, който и да е той, не му пука особено какво мислят за него, защото самият той смята другите за мишоци.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   29.06.2020 21:33


Добър вечер,

днес след чакане 3 часа и половина се сдобих с билет. Смея да твърдя, че такова чудо не е било и преди мачовете с Тулуза 2007г.и с Берое, през пролетта на 2015г.

За поредната дришня на сестри Тошеви какво да кажа? Оказах се абсолютно прав. За пореден път преди важен мач се появяват подобни информации, като по поръчка.

За това кое е ЦСКА и кое не, няма значение кой какво е казал, важното е представителните органи ФИФА и УЕФА какво казват. За момента от това което следя няма пълна яснота, освен ако не броиме статистиката на сайта на УЕФА за ЦСКА-София, откъдето е ясно, че това се приема за нов отбор.

Това обаче за мен в момента има най-малко значение. Ние сме в състояние на война и под въпрос е поставено съществуването на червената идея, армейското ДНК е застрашено.

С интерес прочетох новината на едни мисирки, че целият следващ сезон щял да се играе без публика, без изключение за кое първенство става въпрос.
Това не мога да си го представя, как ръководителите на големите клубове ще се съгласят изобщо на подобно нещо, защото в големите първенства билетите и картите са сериозен приход.
А за нашите клубове, с изключение на Лудогорец, въобще не виждам как ще оцелеят при подобен вариант.
Но от посещението ми в сайтовете на ФИФА и УЕФА аз не открих подобни индикации. Дори от думите на Александър Чеферин оставам с впечатление, че той би желал хората да се завърнат колкото се може по-скоро на трибуните.

Също така, днес капитанът на ЦСКА Петър Занев продължи договора си с клуба за още един сезон.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


Последна промяна albertz на 29.06.2020 21:36, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   29.06.2020 21:47


Keanu написа:
То е ясно, че в медиите ще поукрасяват особено разните като Спортала и др. близки до "Шефа" - до колкото знам не е писано нищо за Литекс.

Но който и каквото да говори - фактите са си факти... признават ни за наследник и това е :red_fan:


Ванка, сори ама....
https://blitz.bg/sport/cska/plamen-markov-kazakhme-che-sme-liteks-za-da-igraem-v-evropa-video_372629.html - може да е сайт кенеф, включил видеo на сайт на шефа (сега), но видеото си е видео... втората му част ясно казва какво и що се случи... И го казва Пламен Марков... не Пламен Линков...

След като този що годе имащ нещо в главата си човек още тогава си плю на всичко, което е дал и направил за ЦСКА, смятай какво остава за хора като Пената и Жеката... Или викаш Гела налива пари тук и там и купува индулгенция, но Микре не го направи това точно с най-големите имена на ЦСКА...
Тук изобщо не искам да споменавам и какво се направи с едни младежи на ЦСКА, които бяха хулени, псувани и овиквани само защото имаха нещо по детски ценно в сърцата си... Все едно гледах Анакин Сакйокър в джедайския храм.. отвратително...

Честно казано това постоянно оправдаване с Гела почва да издиша сериозно... ама щом ви върши работа си се позовайте на него : ))

P.S. И понеже в БГ сме по системата като не сме с този , сме с онзи... ще добавя само че за '48 ми е тотално все тая.. ни съм им гледал мач, ни мисля да го правя...

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   29.06.2020 22:43


Цитат:
Това не мога да си го представя, как ръководителите на големите клубове ще се съгласят изобщо на подобно нещо, защото в големите първенства билетите и картите са сериозен приход.


Ако клубовете искат изобщо да има мачове и да изкарват някакви пари, ще им се наложи да се лишат от публиката.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   29.06.2020 22:44


Anfield написа:
Keanu написа:
То е ясно, че в медиите ще поукрасяват особено разните като Спортала и др. близки до "Шефа" - до колкото знам не е писано нищо за Литекс.

Но който и каквото да говори - фактите са си факти... признават ни за наследник и това е :red_fan:


Ванка, сори ама....
https://blitz.bg/sport/cska/plamen-markov-kazakhme-che-sme-liteks-za-da-igraem-v-evropa-video_372629.html - може да е сайт кенеф, включил видеo на сайт на шефа (сега), но видеото си е видео... втората му част ясно казва какво и що се случи... И го казва Пламен Марков... не Пламен Линков...

След като този що годе имащ нещо в главата си човек още тогава си плю на всичко, което е дал и направил за ЦСКА, смятай какво остава за хора като Пената и Жеката... Или викаш Гела налива пари тук и там и купува индулгенция, но Микре не го направи това точно с най-големите имена на ЦСКА...
Тук изобщо не искам да споменавам и какво се направи с едни младежи на ЦСКА, които бяха хулени, псувани и овиквани само защото имаха нещо по детски ценно в сърцата си... Все едно гледах Анакин Сакйокър в джедайския храм.. отвратително...

Честно казано това постоянно оправдаване с Гела почва да издиша сериозно... ама щом ви върши работа си се позовайте на него : ))

P.S. И понеже в БГ сме по системата като не сме с този , сме с онзи... ще добавя само че за '48 ми е тотално все тая.. ни съм им гледал мач, ни мисля да го правя...


Поне обясни на Киану коя е клубната им легенда Пламен Линков :laugh: :laugh:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   30.06.2020 00:10


Днес Пламен Марков беше гост в предаването на Шкумбата.
Беше доста интересно, разказа доста житейски истории.

Но се изкарва едва ли не, че той и Пенев били продажници, което за мен не е добре. Още повече казано от хора, които претендират, че са цесекари.

Добре, всеки е критикувал дадени играчи, под въздействието на негативни емоции, включително и аз, но тук става въпрос за нещо съвсем друго. Щом подкрепят отбора на Ганчев значи са продажници.

Нито Спас Джевизов е продажник, че не признава ЦСКА, нито пък Димитър Пенев е такъв, защото го признава.

При Пенев съм сигурен, че изобщо не става въпрос за пари.
Още повече има и други като Никодимов, Якимов. Има и хора с добро състояние, които се асоциират с този отбор.

На Пламен Марков не съм гледал интервюто, но след като нещо е на лице, той какво да направи? Да каже, че не е така ли? Това значи да излъже. Това по-достойна позиция ли е?

По-скоро за мен той си е дал сметка, че няма друг вариант и знаейки той и другите колко са се борили и са дали за това име ЦСКА, то по-добре да го има под някаква форма, да се направи опит да се съхранят традициите, макар и чрез ребрандиран отбор.

След като никой не се нае да извади пари, то се търси по-малкото зло.

Тук няма футболна култура и докато за някои наистина има принципи, то за други са важни успехите. Защото ако ЦСКА-София бе станал шампион, то много неща щяха да бъдат забравени и да му целуват гъза на Ганчев.

Колкото до самото ребрандиране е вярно, че във футбола то не е най-популярното, но примерно във Формула 1 е често срещано и въобще не се гледа така негативно на него. Ти носиш името на някоя славна марка, след като преди това си носил друго име, в опит да се възстановят традициите на тази голяма марка.

ЦСКА-София има правото да носи името на ЦСКА. Той изкупи активите му, в това число и част от акциите на старото дружество, които са без търговска стойност. Освен това ЦСКА-София е член на ОСК ЦСКА, а собственикът му е последният такъв на старото дружество.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   30.06.2020 05:37


Anfield написа:
Keanu написа:
То е ясно, че в медиите ще поукрасяват особено разните като Спортала и др. близки до "Шефа" - до колкото знам не е писано нищо за Литекс.

Но който и каквото да говори - фактите са си факти... признават ни за наследник и това е :red_fan:


Ванка, сори ама....
https://blitz.bg/sport/cska/plamen-markov-kazakhme-che-sme-liteks-za-da-igraem-v-evropa-video_372629.html - може да е сайт кенеф, включил видеo на сайт на шефа (сега), но видеото си е видео... втората му част ясно казва какво и що се случи... И го казва Пламен Марков... не Пламен Линков...

След като този що годе имащ нещо в главата си човек още тогава си плю на всичко, което е дал и направил за ЦСКА, смятай какво остава за хора като Пената и Жеката... Или викаш Гела налива пари тук и там и купува индулгенция, но Микре не го направи това точно с най-големите имена на ЦСКА...
Тук изобщо не искам да споменавам и какво се направи с едни младежи на ЦСКА, които бяха хулени, псувани и овиквани само защото имаха нещо по детски ценно в сърцата си... Все едно гледах Анакин Сакйокър в джедайския храм.. отвратително...

Честно казано това постоянно оправдаване с Гела почва да издиша сериозно... ама щом ви върши работа си се позовайте на него : ))

P.S. И понеже в БГ сме по системата като не сме с този , сме с онзи... ще добавя само че за '48 ми е тотално все тая.. ни съм им гледал мач, ни мисля да го правя...


Това е от 2017г. и го знаем - имаше и документ, но не знам защо го вкарваш тук.
Да, тогава за да играем в ЕКТ щяха да кажат и че сме долно нанагорнище - доста пари са все пак а и Гришата не ги бере по дърветата... нито имаше лотарии и фирми за залози.
Това с децата и юношите също не знам защо го споменаваш като отново няма нищо общо с това за което говорим - да, имаше 5-10 олигофрена които тогава са се поддали на провокациите, но във всяко стадо си има мърша. Някои левскари например като издигат свастики да не би да правим изводи, че всички са на нацисти?

Но да се върнем на това за което говорихме - признаването на наследствеността от най-големите институции във футбола.
Имаме официално становище от ФИФА - тук не може да се каже на бялото черно.
УЕФА мисля досега не е излизала със становище освен, че сме нов клуб, но това беше преди спечелването на търга. Страницата не им е обновена, но всички знаем как се обновяват данните там - имаше един мейл от Попов, който така и не беше изпратен - да припомним:
Цитат:
5 декември 2018
От БФС още бавят писмото до УЕФА във връзка с историята на ЦСКА

От Българският футболен съюз все още бавят изпращането на информация до УЕФА, свързана със статистическите данни за участията на ЦСКА в европейските клубни турнири.

От "червените" сигнализираха на 30 ноември, че в средата на месеца международният им адвокат Първан Първанов е получил уведомление от европейската централа, свързано с поместването на въпросните данни в сайта на УЕФА.

От УЕФА уведомяват, че промени по профила на ЦСКА ще бъдат направени само след изпращането на данните от страна на БФС. От клуба са изпратили данните на изпълнителния директор Борислав Попов, но изтъкнаха, че той не отвръща на обажданията и имейлите към него, заради което промяната в сайта на УЕФА все още не е факт.

Самият Борислав Попов призна, че все още не е изпратил информацията на УЕФА. "Не, още не сме. Работим, трябва да се уточнят някои детайли с клуба. Когато сме готови - ще публикуваме становище на сайта на БФС. Аз комуникирам с техния адвокат Първан Първанов. Даже и вчера се чухме. А и с други хора от клуба. Естествено, че не се крия. Както казах - продължаваме да работим. Когато приключим, ще обявим какво сме постигнали, защото много хора се вълнуват. В БФС не сме имали друг такъв случай", каза Попов пред Топспорт.


Явно повече от година и половина "работят" и докато не се смени ръководството подвластни на Гела едва ли може да очакваме развитие в тази насока.

Но има нещо друго много по-важно от това кой какво казва и пише - червената публика. Като гледам каква истерия за билети е, как се редят млади, стари, вкл. баби и дядовци на километрични опашки за да вземат билет за внучето си. Колко много армейци отново ще пътуват от провинцията и се търсят билети под дърво и камък - убеден съм, че ако не бяха ограниченията а и тоя вирус (много хора няма да искат да рискуват и без да има ограничения) отново щяхме да сме 35 хиляди както срещу Монтана!


Последна промяна Keanu на 30.06.2020 05:45, променена общо 6 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   30.06.2020 06:17


Ахаха пак щели да отидат 35 К?! Сега ли, ахаха. Повече от 15000 едва ли при нормални обстоятелства. Вярвай си че това ЦСКА е онова ЦСКА. Никога няма да бъде.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   30.06.2020 07:33


Ами Чаво ти казва, че такова нещо не е имало и при полуфинала с Берое, когато билетите бяха по левче ако не си спомняш...


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   30.06.2020 08:31


Опашките бяха и поради причината, че хората знаеха за ограничения брой места.
Според мен някъде по средата между двете цифри, които се предполагат тук.

Колкото до коронавируса, не мисля, че тези хора които бяха вчера ги интересува много това.
Да, със сигурност има и такива които се притесняват, но те са малцинство.
Но не искам да говоря по тази тема. Мога да споделя много неща, които съм видял лично с очите си, но няма смисъл.
Вчера си говорех и с един доктор ( доктор, а не просто медицинско лице, тип санитар), с който се запознахме на една екскурзия за мач на ЦСКА.
Той е карал карантина и ми каза интересни неща, но си остава между нас.

Колко хора реално можеха да дойдат може само да се спекулира, никога няма да разберем.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   30.06.2020 08:36


Така е няма как да знаем а само да предполагаме - аз например също няма да дойда... не от страх а от предпазливост към моите родители и не само - имаме и възрастен дядо с много придружаващи заболявания.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   30.06.2020 08:48


Добре, но като си решил да бъдеш внимателен наистина бъди такъв.
Защото имам приятели, които уж също са внимателни към родителите си, а ми разправят как се прегръщали с 30-тина човека на РД, а също си пипат телефона и ядат пак със същите немити ръце.
Хигиената трябва да е на ниво, независимо има ли коранавирус или нещо друго.
Аз не мисля, че ти си непредпазлив, но просто виждам, че държиш на тези хора, затова го пиша.

Приятно гледане на финала, ако има къде.
Обикновено финала го даваха по Нова Спорт, но сега като гледам програмата няма да е така. А уж преди по разпоредба не трябваше да е по платена телевизия. Гелска му работа. Лошото е, че много хора са си махнали диемите и в нета едва ли ще се появи запис на мача.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   30.06.2020 09:41


Киану, за билетите с Берое две думи. В деня на продажбата си навих алармата за 5 сутринта. В 6 часа по първи петли вече бях на касите на Армията. Бях втори на опашката! Преди мен имаше едно момче от Пловдив. Вика ми че е тръгнал в 2 сутринта с кола. Лека по лека към 7 вече се оформи опашка. Имаше ограничения до 10 билета. Купих на едно дете 5 билета за Г, защото ме помоли от сърце, батко това, батко онова, избягал от час, вика ми ако не ми купиш няма как да гледам мача с моите приятели. Уникални времена.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   01.07.2020 14:45


Много мои приятели и познати са на мача от къде ли не. Не знам изобщо как ще влязат всички при тези 6000 места. Звъняха ми да ходя, но съм пас. Не ми се ходи на мачове.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   01.07.2020 14:55


Доколкото четох, понеже Локо Пд не са си запълнили квотата, ще пуснат всеки момент 2,000 билета за сектор В за фенове на ЦСКА.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   01.07.2020 15:29


albertz написа:
Доколкото четох, понеже Локо Пд не са си запълнили квотата, ще пуснат всеки момент 2,000 билета за сектор В за фенове на ЦСКА.


Това Локо и те не могат 6000 места да заемат. Смешна работа, а претенции. На час път с кола от Пловдив. В задръстване до стадиона в София е пак толкова време.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   01.07.2020 16:57


В момента съм пред "Армията". Продават билети на касата. Има страшно много хора в Борисовата градина, както и полицаи.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   01.07.2020 17:05


Обновяване - касата затвори, Кюстендилеца е пред касата.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   01.07.2020 21:09


Али СОУ пак се изложи. Честито на Акрапа, както и на Гонзича. Локото са с бек-то-бек купи, а не са много отборите в историята на БГ футбола, които са го правили това.

Коментаторът щеше да се разплаче, горкият. :no:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЦСКА - сезон 2019/2020   |   01.07.2020 21:10


Кур за тъпата купа... и преди бях казал, че не ни е основна цел а е само за утеха. Е няма утеха, но голям праЗ!
Все едно всяка година губим купата като некои други... Изображение


Последна промяна Keanu на 01.07.2020 21:17, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 617 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг