Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:23



Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Нашите впечатления, оценки и призьори 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
 Нашите впечатления, оценки и призьори   |   13.07.2021 12:34


Това е традиционната финална тема с нашия кратък обзор на даден голям форум.
Още вчера мислех да я пусна, докато всичко е съвсем прясно, но се замотах с едни статистики, които правя (голмайстори от големите форуми и финалната статистика за първенството). Би трябвало днес да са готови и те или най-късно утре.

Надявам се както винаги на добро участие. Не е нужно да пишете някакви фермани. Кой каквото пожелае.

:football:

1. Заслужен европейски шампион ли е Италия (да/не)
Ако е не, кой според вас заслужаваше повече

2. Кой бе най-добрия/силния отбор като игра в хода на първенството

3. Според вас с този треньор и начин на игра, може ли Англия да се надява на световна титла в Катар

4. Реално ли е да се мисли, че Италия може да стане и световен шампион

5. Към момента кой е вашия фаворит за световното в Катар

6. Кои отбори ви изненадаха приятно

7. Кои отбори ви разочароваха

8. Играч на турнира според вас

9. Идеалната единайсеторка според вас

10. Хареса ли ви първенството

11. С какво ще запомните това първенство

12. Къде гледахте Еврото, когато имахте двоен избор, по БНТ или по НОВА

13. Кои студия и коментари ви харесаха повече, на БНТ или на НОВА


:?: :?: :?:


Последна промяна Diavolo на 13.07.2021 14:53, променена общо 3 пъти



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Нашите впечатления, оценки и призьори   |   13.07.2021 21:24


1. Да, 2. Италия, без полуфинала. 3. Не. 4. По-скоро не. 5. Много е рано за прогнози. 6. Дания. 7. Никой не ме е разочаровал. 8. Шик. 9. Припокривам се с официалния избор, но Шик трябва да е там също. 10. Да. 11. Имаше много вълнение, от почти трагедия, до страхотно изживяване и най-накрая пълен стадион! 12. Където ми попадне. 13. Без значение, не им обръщам внимание, просто гледах футбол!

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Нашите впечатления, оценки и призьори   |   14.07.2021 08:35


1. Заслужен европейски шампион ли е Италия (да/не)
- Да.

2. Кой бе най-добрия/силния отбор като игра в хода на първенството
- Не разбирам добре въпроса. Ама в хода на първенството ако питаш като развитие не знам. Може би Дания.

3. Според вас с този треньор и начин на игра, може ли Англия да се надява на световна титла в Катар
- Всичко може да стане, но не ги слагам сред големите фаворити.

4. Реално ли е да се мисли, че Италия може да стане и световен шампион
- Реално е.

5. Към момента кой е вашия фаворит за световното в Катар
- Франция.

6. Кои отбори ви изненадаха приятно
- Дания, Унгария, Чехия, Швейцария и Австрия

7. Кои отбори ви разочароваха
- Франция, Германия, Португалия и Полша

8. Играч на турнира според вас
- Пикфорд

9. Идеалната единайсеторка според вас
- После ще ти я пиша, че ме мързи сега.

10. Хареса ли ви първенството
- Да много добро първенство.

11. С какво ще запомните това първенство
- Дания случая Ериксен и как това ги вдигна.
- Пълният стадион в Будапеща
- Резултатността в мачовете

12. Къде гледахте Еврото, когато имахте двоен избор, по БНТ или по НОВА
- БНТ стига да не коментираше Петела

13. Кои студия и коментари ви харесаха повече, на БНТ или на НОВА
- Гледането на студия по БГ телевизия е мазохизъм. Единствените студия, които съм гледал са по БНТ като канеха Иво Иванов, но като разкараха Кедъра нямаше шанс да го видим отново. Иначе гледах 5 мин от едно студио с немският посланик по БНТ и Балъков в студиото - определемо това успя да ми привлече интереса. Но както казах гледах 5 мин от него - посланика беше готин. В Диема са сухари и може да умреш от скука и сериозност. Супер са като студио ако коментираха олимпиада по... математика.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Нашите впечатления, оценки и призьори   |   14.07.2021 12:56


1. Заслужен европейски шампион ли е Италия (да/не)
ДА

2. Кой бе най-добрия/силния отбор като игра в хода на първенството
Италия още от първия мач започнаха да доминират. Единствено на 1/2 финала може би игрово не бяха на ниво срещу Испания. Дания също игра прекрасно като изключим първия злополучен мач срещу Финландия.

3. Според вас с този треньор и начин на игра, може ли Англия да се надява на световна титла в Катар
Англия и световна титла? :-D Вярно е, че се представиха добре, но максимумът им на Световно е 1/2 финал.

4. Реално ли е да се мисли, че Италия може да стане и световен шампион
Еми реално е след тази европейска титла са сред топ отборите и за световна титла. Така, че да.

5. Към момента кой е вашия фаворит за световното в Катар
Много ми е трудно да предвидя. Според мен, освен Италия, другите фаворити са обичайните Бразилия, Аржентина, Германия, Испания, Франция. Белгия и Португалия също може да се представят силно. За Англия казах 1/2 финал макс.

6. Кои отбори ви изненадаха приятно
Дания и Чехия. Донякъде и Швейцария

7. Кои отбори ви разочароваха
Определено Франция. С такъв състав представянето им е огромен провал. Германия също не бе на ниво, но там беше ясно, че Льов е изпята песен - догодина ще се стегнат.

8. Играч на турнира според вас
Бих отличил целия отбор на Италия - играха като един, но от тях Донарума беше на мястото си точно когато трябваше. Така, че заслужено спечели наградата.

9. Идеалната единайсеторка според вас
Без да съм гледал официалната от УЕФА - на прима виста: Донарума, Спинацола, Бонучи, Киелини, Шоу, Жоржиньо, Модрич, Де Бройне, Стърлинг, Киеза, Шик.

10. Хареса ли ви първенството
Да, определено. Форматът от 24 отбора изобщо не е толкова лош. Единствено формулата за класиране 1/8 финалите не ми хареса - може да я направят по-справедлива.
Хареса ми също, че повече страни бяха домакини, но беше грешка да са толкова разпръснати. За мен трябва да се прави по региони. Примерно само в Скандинавия или само на Балканите, така че отборите да не пътуват примерно повече от 500-600 км за даден мач.


11. С какво ще запомните това първенство
Гола на Шик. Класирането на Англия на финал. Несъщестуващата дузпа за Англия въпреки ВАР.

12. Къде гледахте Еврото, когато имахте двоен избор, по БНТ или по НОВА
По БНТ. Тези от Нова може много да разбират от английски футбол и да превеждат английските коментатори в движение, но когато трябва да импровизират не са толкова добри. При БНТ единствената дупка беше за пореден път Петела - трябва да го пенсионират вече. Иначе моя съквартален Ники Ибришимов е вдигнал много нивото.

13. Кои студия и коментари ви харесаха повече, на БНТ или на НОВА
Студията на Нова като цяло бяха по-добри, но и тези на БНТ се получаваха добре като има трима гости - просто трябва да престанат да канят недоразумения като Овчата глава, Тодор Янчев и Велизар Димитров. Но другите им събеседници определено бяха интересни.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


Последна промяна falkenbach на 14.07.2021 12:57, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Нашите впечатления, оценки и призьори   |   15.07.2021 20:03


1. ДА.
Не рядко през годините е имало дискусионни шампиони, но този път не виждам как може да има и за какво изобщо да има...


2. Италия.
Скуадрата игра най-хубавия футбол в груповата фаза и от всички фаворити изнесе като игра най-добрия мач на директна елиминация срещу Белгия. Нито един друг отбор от топ фаворитите не се представи така солидно и константно чисто игрово. Може би Испания срещу Хърватия, но не мисля, че могат да се сравняват хърватите с белгийците.
Италия е отбора в който именно отбора е на 1 място. Най-много различни голмайстори и най-много голмайстори с поне 2 гола. И бяха използвани абсолютно всички футболисти без един. Все рекордни за първенството показатели.


3. НЕ
1/4 финал, 1/2 финал макс, с много късмет евентуално и до финал, но с подобна страхлива игра шампион няма как да станеш.


4. ДА, но още е рано. Минус ще е, че съперниците вече знаят начина на игра на Италия, силните и слабите страни, а и Киелини и Бонучи дали ще са в тази форма и след 16 месеца?


5. Преди щях да кажа Франция, но Дешан върви по стъпките на Льов и прави всичко възможно да саботира това иначе страхотно френско поколение. Ако продължава да слуша клоуна Погба няма да прокопсат и в Катар.
Т.е. към момента нямам един отбор, който да ми се откроява като фаворит.
Няма смисъл да изреждам обичайните отбори, всеки ги знае.
Много ще ми е любопитно да видя дали Ханзи Флик ще върне лицето на старата Германия, която помним. Не тики-така Германия, а Германия с директния и мачкащ офанзивен футбол, с ударите от далеч, с центриранията и фирмените голове с глава. Внимание и към Аржентина. Да, южноамериканския футбол е в очевидна криза, но в Аржентина мяза на отбор, лъха просто. Задружни са и играят като отбор. А също така имат много силна зашита. Което е предпоставка за нещо по-сериозно.


6. Унгария, Швейцария и Дания.
Унгария на 1 място. Мислех, че ще са брашнен чувал, а те направиха две равенства със световния шампион и с Германия в Мюнхен?!
Дания най-вече с радващия окото начин на игра, иначе като единици и потенциал 1/4 финала им бе задължителен. Така че техния полуфинал не е сензация, но ме изненадаха с играта си най-вече.
Швейцария също има потенциала на хартия, но техния таван винаги е бил максимум 1/8 финал. Сега обаче елиминираха световния шампион и фаворит номер 1 на почти всички, а после с 10 човека и без куп титуляри докараха до дузпи и 1/4 финала с Испания.
Няма да пиша Чехия, защото това което направиха чехите си е традиционно за тях на Еврофинали. По-скоро ако бяха отпаднали в групата щеше да новина и то голяма.


7. Турция, Франция, Белгия и Германия
На 1 място Франция разбира се. Само една победа в групата (срещу друго от разочарованията на първенството), цели три равенства, неубедителна игра с изключения на кратки отрязъци от мачовете с Германия и Швейцария. Слаб Дешан.
Турция трябваше да продължи напред от групата и дори имаше предпоставки за поне 1/4 финал, вместо това последно място без точка и с много слаба игра.
Германия едвам се спаси и у дома да стане за резил срещу Унгария, а на 1/8 финала показа липса на характер и отстъпи безславно срещу историческия съперник Англия.
Белгия е номер 1 в ранглистата на ФИФА и има най-обиграния на хартия отбор измежду всички на първенството. А реално какво получихме? Надиграни от Дания, инертни срещу Финландия, късметлии срещу Португалия и надиграни тотално от Италия. Толкова за златното поколение.

Тук е мястото да напиша и че Килиан Мбапе пък бе най-голямото разочарование на първенството измежду всички футболисти. Тотален провал и крах. Тотален.


8. Жоржиньо (Италия)
На този форум нямаше футболисти, които да изпъкват драстично над останалите. Ето защо моята номинация отива за играч от отбора шампион. Номинирам го заради свършената черна работа в отбора на Италия, а и това е играча навъртял най-големия километраж измежду всички на първенството.
Тук е момента да кажа, че до мача с Белгия най-добрия футболист бе Спинацола, но уви след като се контузи и не доигра първенството няма как да му дам приза.


9. Треньор: Роберто Манчини (Италия)
система: 4-3-3
-
Ян Зомер (Швейцария)
-
Кайл Уокър (Англия) – Леонардо Бонучи (Италия) – Хари Магуайър (Англия) – Леонардо Спинацола (Италия)
Калвин Филипс (Англия) – Жоржиньо (Италия) – Педри (Испания)
Федерико Киеза (Италия) – Патрик Шик (Чехия) – Рахим Стърлинг (Англия)


10. Да, много. Едно от най-добрите първенства в историята като игра, драматизъм, положения. Също така бе и най-коректното първенство.


11. Че любовта към играта победи страха. Радвам се, че Европа не е Япония, които убиха олимпийския дух.
-
Ще запомня уникалната атмосфера на претъпканата Пушкаш Арена в Будапеща.
-
Уникалния понеделник с Испания – Хърватия 5-3 и Франция – Швейцария 3-3 и драмата с дузпите. Втория мач бе една от най-големите драми изобщо в историята на футбола с изпусната дузпа за 2-0 за Швейцария, обрата на Франция, после обрата на Швейцария с гол в последната минута, а след това в последната атака от редовното време имаше греда за Франция.
-
Трагедията, която се разигра с Кристиан Ериксен и последвалата невероятна реакция от страна на неговия капитан и съотборници, както и от цялата спортна общественост
-
Многото дузпи и автоголове – все рекорди ; както и рекордния брой изпуснати дузпи като процент от изълненията
-
Първия финал на Англия на ЕП, както и начинът по който Италия напук на всички предварителни прогнози и очаквания спечели своята втора евротитла
-
Класическия плеймейкър официално умря, да живеят халф бековете!
-
4-3-3 рулира!


12. Когато имах избор по БНТ


13. БНТ
Защо?
Заради разнообразието. Първо студиото им бе по-грабващо окото и предразполагащо да се говори за футбол.
Илиан Енев се справи много добре като водещ и караше гостите да се чувстват у дома си.
Гостите им бяха повече като бройка и по-интересни за слушане
Репортерите им от мястото на събитието бяха много по-активни и интересни, същото може да се каже и за материалите, които правеха
Не че Нова не са ми харесали, но БНТ в моите очи като фен печели и то с разлика. Единственото с което Нова превъзхождаше бе по-добрата начетеност, подготовка и знания за играта и тактиката на своите коментатори в сравнение с тези на БНТ. Те в Нова са педанти в това отношение, но това колкото е и хвалба, толкова и критика, зависи от коя гледна точка ще се разглежда. Упрекът ми към Боби Борисов и неговия екип е, че футболът не е математика и физика (това трябва да го е разбрал макар и по трудния начин и Гарет Саутгейт) и тази свръх аналитичност дразни и то много. Не казвам, че не трябва да го има, но не и да е водещото и основното.


Последна промяна Diavolo на 15.07.2021 20:25, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Нашите впечатления, оценки и призьори   |   16.07.2021 11:18


Ей, големи мързели сте :dunno:
в бг мама на същите въпроси отгововихе близо 15 човека, предимно жени
излагаме се... :-?


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Нашите впечатления, оценки и призьори   |   16.07.2021 12:05


1. Заслужен европейски шампион ли е Италия (да/не)
Да.

2. Кой бе най-добрия/силния отбор като игра в хода на първенството
Италия.

3. Според вас с този треньор и начин на игра, може ли Англия да се надява на световна титла в Катар
Не.

4. Реално ли е да се мисли, че Италия може да стане и световен шампион
Да.

5. Към момента кой е вашия фаворит за световното в Катар
Франция.

6. Кои отбори ви изненадаха приятно.
Дания, Италия.

7. Кои отбори ви разочароваха
Португалия, Франция.

8. Играч на турнира според вас
Донарума.

9. Идеалната единайсеторка според вас
Не съм гледал представянето на всички играчи. Тези, които ми харесаха - Донарума, Киелини, Кристиянсен, Шик, Кейн, Джака....

10. Хареса ли ви първенството
Да.

11. С какво ще запомните това първенство
Странния формат, в който имаше 11 държави домакини, и въпреки това полуфиналите и финалът бяха само в една - според мен това сериозно допринесе за негативното отношение на неутралните фенове към Англия.

12. Къде гледахте Еврото, когато имахте двоен избор, по БНТ или по НОВА
БНТ (защото при мен само тя е с HD качество)

13. Кои студия и коментари ви харесаха повече, на БНТ или на НОВА
Не съм ги гледал.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Нашите впечатления, оценки и призьори   |   16.07.2021 16:26


]1. Заслужен европейски шампион ли е Италия (да/не)
Да.

2. Кой бе най-добрия/силния отбор като игра в хода на първенството
Италия.

3. Според вас с този треньор и начин на игра, може ли Англия да се надява на световна титла в Катар
Не

4. Реално ли е да се мисли, че Италия може да стане и световен шампион
Не

5. Към момента кой е вашия фаворит за световното в Катар
Франция.

6. Кои отбори ви изненадаха приятно.
Дания, Чехия

7. Кои отбори ви разочароваха
Португалия, Франция.

8. Играч на турнира според вас
Донарума.

9. Идеалната единайсеторка според вас
Не мога да кажа точно, но Люк Шоу трябва да е там задължително (знам, че се дублират със Спинацола, но Шоу бе най-важния грач на Англия), не знам какво Макгуайер прави я 11-те на Фифа, не виждам там Бензема а той създаде толкова голови опасности за Франция, вкара и 4-и гола, Роналдо също не го виждам а взе Златната обувка ...ясно е че е заради провала на Франция и Португалия, но това са отделни играчи, а не отбор.

10. Хареса ли ви първенството
Да.

11. С какво ще запомните това първенство
Странния формат, в който имаше 11 държави домакини, и въпреки това полуфиналите и финалът бяха само в една - според мен това сериозно допринесе за негативното отношение на неутралните фенове към Англия.

12. Къде гледахте Еврото, когато имахте двоен избор, по БНТ или по НОВА
Харесаха ми студиата - от гостите Балъкова е голям сухар, а Велизар е доста дразнещ

13. Кои студия и коментари ви харесаха повече, на БНТ или на НОВА
Не съм се замислял - пускам и гледам, даже сега не се сещам кое студио кое е :laugh:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Нашите впечатления, оценки и призьори   |   16.07.2021 16:28


Diavolo написа:
Ей, големи мързели сте :dunno:
в бг мама на същите въпроси отгововихе близо 15 човека, предимно жени
излагаме се... :-?



ти добре си отговорил, ама да беше си поставил въпросите пред отговорите, че да знае човек на какво отговаряш ... за Томича да не говорим как го е праснал в един ред :outofspace:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Нашите впечатления, оценки и призьори   |   16.07.2021 17:13


Дяволе, гледаш ли, само ти считаш Белгия за провал. Я пусни линк към темата в БГ мама да видя какво казват експертките. :laugh:

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 30.08.2012 20:05
Мнения: 970
Отговори с цитат
Мнение  Re: Нашите впечатления, оценки и призьори   |   16.07.2021 21:30


1. Заслужен европейски шампион ли е Италия (да/не)
Ако е не, кой според вас заслужаваше повече

Да. Това, което е постигнал Манчини с отбора, е наистина забележително и като тактика и като настройка на играчите. Ясно е, че срещу Испания извадиха див късмет, но никой не им е виновен на шпаньолите, че са пеперуди пред гола.

2. Кой бе най-добрият/силният отбор като игра в хода на първенството

При "да" на въпрос 1 този няма много смисъл. Иначе нито един от полуфиналистите не игра константно стабилно в хода на шампионата. От останалите, може би единствено Чехия, но на тях просто това им беше таванът на възможностите.

3. Според вас с този треньор и начин на игра, може ли Англия да се надява на световна титла в Катар

Като оставим ебавките, породени от историческата им лузърщина, не виждам защо не. Няма да е по-изненадващо и нелогично от Гърция европейски, а и да не забравяме след колко дълъг период на суша дойде доминацията на Испания, иначе страна била винаги в елита на световния футбол. Премереният, "пърсентидж" футбол, който практикуват, има своите аргументи. Аз, разбира се, от сърце им пожелавам да ни забавляват още поне 55 години с добре познатите драматични отпадания. :laugh:

4. Реално ли е да се мисли, че Италия може да стане и световен шампион

Много зависи от състоянието на Киелини и Бонучи, предвид преклонната им възраст. Задължително условие е тия двамата да задържат нивото до догодина, иначе не виждам алтернатива. Но по-скоро ми се струва, че това беше голямото избухване на този отбор, а дори при максималната мобилизация, която показаха, пак се видяха сериозни слабости и им бе необходим доста късмет.

5. Към момента кой е вашият фаворит за световното в Катар

Труден въпрос. Латиносите не ги виждам, въпросът е дали немците ще се стегнат дотогава. Другите европейски фаворити са ясни - Италия, Испания, Англия, въпрос на моментно състояние и шанс.

6. Кои отбори ви изненадаха приятно

Дания, Унгария, Швейцария (и като отборен дух). Особено датчаните като игра, с оглед на скучния футбол, който показаха на световното.

7. Кои отбори ви разочароваха

Естествено първо Франция - неадекватен Дешан и отчайваща защита, за последното нямам обяснение, предвид опита на играчите. Не може шиптърите да ти вкарат два идентични, учебникарски гола с центриране от фланга към единствиния човек в наказателното. Като цялостна игра, Португалия - пълно фиаско с оглед на очакванията към отбора и класата на играчите.

8. Играч на турнира според вас

Шик - невероятно КПД, със скромен отбор зад него. Донарума не че не направи много силен турнир, но ако Италия не беше спечелила, нямаше да му я дадат. Въпреки добрите си изяви, направи 2-3 груби грешки при вкарване на топката в игра с крак, където можеше да ги закопае, ако нападателите отсреща бяха по-концентрирани.

9. Идеалната единайсеторка според вас

Не гледах всички мачове и не познавам в детайли играта на всеки от отличилите се, за да ги сравнявам.

10. Хареса ли ви първенството

Да, нивото беше прилично, предвид стабилната тенденция към западане на националния футбол. Освен това само едно 0-0, а имаше достатъчно изненади и драми.

11. С какво ще запомните това първенство

Най-вече със зловещата усмивка на Киелини, потупвайки и почти пощипвайки по бузката видимо спечения Алба преди дузпите, в стил бай Ставри посреща ново гадже в килията :-P :laugh:

12. Къде гледахте Еврото, когато имахте двоен избор, по БНТ или по НОВА

Най-често го гледах по стрийма с руски коментар. Нямам тв вкъщи, а и не ми се слушат едни и същи лакърдии.

13. Кои студия и коментари ви харесаха повече, на БНТ или на НОВА

От малкото, което чух, и аз като Фалка не мога да не отлича моя вече бивш съкварталец Ибришимов, който преди беше напълно непоносим, а сега дори не успя да ме накара да си намаля звука. И да, Петела е спрел отсекъде, даже не и смешен вече.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Нашите впечатления, оценки и призьори   |   16.07.2021 21:50


Balleta написа:
Diavolo написа:
Ей, големи мързели сте :dunno:
в бг мама на същите въпроси отгововихе близо 15 човека, предимно жени
излагаме се... :-?



ти добре си отговорил, ама да беше си поставил въпросите пред отговорите, че да знае човек на какво отговаряш ... за Томича да не говорим как го е праснал в един ред :outofspace:


Дявола много добър 5, Томи среден 3 на матурата, нали?! :laugh:

P.S. Писах от телефона в движение и не съм правил никакви пост-турнирни анализи, просто емпирични впечатления, доста, от които се припокриват със спецовете! :-) ;-)

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 16.07.2021 21:55, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Нашите впечатления, оценки и призьори   |   18.07.2021 21:21


1. Заслужен европейски шампион ли е Италия (да/не)
Ако е не, кой според вас заслужаваше повече

Да

2. Кой бе най-добрия/силния отбор като игра в хода на първенството

За мен с оглед развитието на отборите в хода на първенството, това е Испания, които постоянно надграждаха. Неслучайно те бяха единствените, които надиграха Италия.

3. Според вас с този треньор и начин на игра, може ли Англия да се надява на световна титла в Катар

След като са полуфиналисти на предишното световно и финалисти на европейското (като при това не загубиха финала), не виждам как може отговорът тук да е "не".

4. Реално ли е да се мисли, че Италия може да стане и световен шампион

Реално е, но според мен е малко вероятно. Както и някой друг беше написал, за мен ключови са Бонучи и Киелини, които все пак ще са с една година по-стари.

5. Към момента кой е вашия фаворит за световното в Катар

Въпреки представянето им на това първенство, все пак е Франция.

6. Кои отбори ви изненадаха приятно

Ще отговоря малко по-нестандартно на тези два въпроса, и без това отборите са доста ясни, така че ще кажа кои футболисти ме изненадаха приятно и кои ме разочароваха.

За мен приятните изненади от футболистите са Дамсгор, Мееле (или като точно се казва левият бек на Дания), Киеза, Спинацола, Шик и Дъмфрис.

7. Кои отбори ви разочароваха

Без никакво съмнение тук слагам Мбапе и Варан.

8. Играч на турнира според вас

Въпреки че не играха във всички мачове, и въпреки че Италия като никога спечели с хубав и офанзивен футбол, все пак гласувам за Киелини и Бонучи тук. Истински професори и лидери.

9. Идеалната единайсеторка според вас

10. Хареса ли ви първенството

Да, въпреки тъпия регламент. Надявам се никога повече да няма първенство без домакин.

11. С какво ще запомните това първенство

1. Със случая с Ериксен и последиците от него.
2. С идиотщините около педалските мераци на немците за мача им с Унгария
3. С това че навсякъде беше пълно с играчи на Аталанта :)
4. С гола на Шик

12. Къде гледахте Еврото, когато имахте двоен избор, по БНТ или по НОВА

Без колебание БНТ

13. Кои студия и коментари ви харесаха повече, на БНТ или на НОВА

Не гледах много студия, но пак залагам на БНТ заради новата ми любимка Тереза :) Иначе не знам защо държат на гости като Веуизар, Джуджето, още по-безумно е посредното им попълнение Тошко Янчев. На техния фон Вили Вуцов ми е интересен честно казано :)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 13 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг