<> [S12W24 - 04.03/10.03.2013] ПМЛ 'А' лига (XVI кръг) + ПМЛ 'Б' лига (ХVI кръг) <>
| 04.03.2013 14:39
ПМЛ 'А' лига (XVІ кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12241001] ●
THE RED WINNERZ 2:2 REAL GREEN ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12241002] ●
КРИВА НИВА 1:1 СИНЯТА ЛАВИНА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12241003] ●
AIR FORCE 1:0 EXTREME ZOMBIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12241004] ●
THE THRACIAN ORPHICS 2:2 ARLITO ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12241005] ●
NEW MERSEY RAZORS 0:3 THE MUMMIES ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12241006] ●
UNDERGROUND 0:2 THE CURSED ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
ПМЛ 'Б' лига (XVІ кръг)————————————————————————————————————————————————————————————
[12242007] ●
CDLM BLUE POWER 4:3 PRIMUS MAXIMUS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12242008] ●
VALIANT KNIGHTS 2:1 THUG SLUGS ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12242009] ●
DUNE WARRIORS 3:1 DEMBA BOYZ ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12242010] ●
БАЛКАНСКИ МЕЧОК 3:2 ЖФК БАБА ЯГА ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[12242011] ●
CRAZY BAND 1:0 RED OR DEAD ●
[ПРОГНОЗИ] [КОМЕНТАРИ]————————————————————————————————————————————————————————————
[НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ]---------------------------------------------------------------------------
10221 | Германия-1
10322 | Италия-А
10423 | Испания-1
10524 | Франция-1
10625 | Холандия
10726 | Англия-Ш20127 | Англия-ВЛ
20828 | Португалия
20929 | Белгия
21130 | Испания-2
21331 | Турция
21432 | Гърция
21633 | Австрия
21734 | Аржентина
21935 | Мексико
22036 | Шотландия
22437 | Швейцария
22538 | България32639 | Чехия
32840 | Англия-1
32941 | Англия-2
33042 | Румъния
33143 | Украйна
33244 | САЩ---------------------------------------------------------------------------
[НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ]10221 | Германия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 16:30] 10201 | Шалке - Борусия Дортмунд
[C - 19:30] 10202 | Борусия М'гладбах - Вердер
[C - 16:30] 10203 | Майнц - Байер Леверкузен
[C - 16:30] 10204 | Байерн Мюнхен - Фортуна Дюселдорф
[C - 16:30] 10205 | Фрайбург - Волфсбург
[H - 18:30] 10206 | Щутгарт - Хамбургер
[H - 16:30] 10207 | Хановер - Айнтрахт Франкфурт
[C - 16:30] 10208 | Гройтер Фюрт - Хофенхайм
10322 | Италия-А
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:45] 10301 | Удинезе - Рома
[H - 16:00] 10302 | Ювентус - Катания
[H - 16:00] 10303 | Киево - Наполи
[H - 21:45] 10304 | Интер - Болоня
[H - 21:45] 10305 | Лацио - Фиорентина
[H - 16:00] 10306 | Парма - Торино
[H - 13:30] 10307 | Аталанта - Пескара
[H - 16:00] 10308 | Палермо - Сиена
[H - 16:00] 10309 | Каляри - Сампдория
10423 | Испания-1
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 10401 | Атлетик Билбао - Валенсия
[H - 22:00] 10402 | Атлетико Мадрид - Реал Сосиедад
[H - 18:00] 10403 | Леванте - Хетафе
[C - 23:00] 10404 | Майорка - Севиля
[H - 20:00] 10405 | Селта - Реал Мадрид
[C - 21:00] 10406 | Барселона - Ла Коруня
[C - 19:00] 10407 | Валядолид - Малага
[C - 17:00] 10408 | Райо Валекано - Еспаньол
10524 | Франция-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 18:00] 10501 | Пари Сен Жермен - Нанси
[C - 00:00] 10502 | Рен - Сент Етиен
[Н - 15:00] 10503 | Ница - Монпелие
[Н - 22:00] 10504 | Лион - Марсилия
[C - 21:00] 10505 | Валансиен - Лил
[Н - 18:00] 10506 | Бордо - Бастия
[C - 21:00] 10507 | Брест - Тулуза
[C - 21:00] 10508 | Евиан ТГ - Сошо
[C - 21:00] 10509 | Аячо - Лориен
[C - 21:00] 10510 | Троа - Реймс
10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:45] 10601 | Хееренвеен - ПСВ Айндховен
[H - 13:30] 10602 | Рода - Фейенорд
[H - 17:30] 10603 | Твенте - Витес
[H - 15:30] 10604 | Аякс - ПЕК Цволе
[C - 21:45] 10605 | АЗ Алкмаар - АДО Ден Хааг
[C - 20:45] 10606 | Хераклес - НЕК Ниймеген
[H - 15:30] 10607 | Утрехт - Ваалвийк
[C - 20:45] 10608 | Вилем ІІ - ВВВ-Венло
10726 | Англия-Ш
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 10701 | Болтън - Брайтън
[C - 17:00] 10702 | Бирмингам - Дарби Каунти
[C - 17:00] 10703 | Уотфорд - Блякпул
[C - 17:00] 10704 | Нотингам Форест - Уулвърхямптън
[C - 17:00] 10705 | Бристол Сити - Мидълзбро
[C - 17:00] 10706 | Кристъл Палас - Лийдс
[C - 17:00] 10707 | Лестър - Шефилд Уензди
[C - 17:00] 10708 | Питърбъро - Ипсуич
[C - 17:00] 10709 | Хъдърсфийлд - Чарлтън 20127 | Англия-ВЛ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 18:00] 20101 | Ливърпул - Тотнъм
[H - 17:00] 20102 | Нюкасъл - Сток Сити
[C - 17:00] 20103 | Уест Бромич - Суонзи
[C - 17:00] 20104 | Куинс ПР - Съндърланд
[C - 17:00] 20105 | Норич - Саутхямптън
[C - 17:00] 20106 | Рединг - Астън Вила
20828 | Португалия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 20:00] 20801 | Брага - Маритимо
[H - 22:15] 20802 | Бенфика - Жил Висенте
[C - 22:15] 20803 | Академика Коимбра - Спортинг Лисабон
[H - 18:00] 20804 | Насионал Мадейра - Рио Аве
[H - 20:00] 20805 | Пасош Ферейра - Бейра Мар
[H - 18:00] 20806 | Морейрензе - Олянензе
20929 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 21:00] 20901 | РК Генк - АА Гент
[C - 21:00] 20902 | Андерлехт - Мехелен
[C - 21:00] 20903 | Золте Варегем - ФК Брюж
[C - 21:00] 20904 | Серкъл Брюж - Монс
[C - 21:00] 20905 | Оуд-Хеверлее Льовен - Стандард Лиеж
[C - 21:00] 20906 | Лиерс - Кортрийк
[C - 21:00] 20907 | Локерен - Шарльороа
[C - 21:00] 20908 | Ваасланд/Беверен - Беершот
21130 | Испания-2
---------------------------------------------------------------------------
[H - 13:00] 21101 | Виляреал - Спортинг Хихон
[C - 19:00] 21102 | Барселона 'Б' - Кордоба
[C - 21:00] 21103 | Алмерия - Лас Палмас
[H - 18:00] 21104 | Расинг Сантандер - Реал Мурсия
[H - 21:00] 21105 | Алкоркон - Рекреативо Уелва
[H - 18:00] 21106 | Жирона - Уеска
[C - 21:00] 21107 | Херес - Гуадалахара
[C - 19:00] 21108 | Елче - Мирандес
21331 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 21301 | Трабзонспор - Бешикташ
[H - 19:00] 21302 | Фенербахче - Бурсаспор
[H - 13:30] 21303 | Кардемир Карабюкспор - Ескишехирспор
[H - 16:00] 21304 | Сивасспор - Анталияспор
[C - 19:00] 21305 | Газиантепспор - Акхисар Беледие
[H - 17:00] 21306 | Елазъгспор - Ордуспор
21432 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 21401 | Олимпиакос Пирея - АЕК Атина
[C - 17:15] 21402 | Панатинайкос - Керкира
[H - 17:15] 21403 | Арис Солун - Левадиакос
[C - 19:30] 21404 | Платаниас - ПАОК Солун
[H - 15:00] 21405 | Ксанти - ПАС Янина
[C - 17:15] 21406 | Астерас Триполис - Пантракикос
[H - 17:15] 21407 | Верия - ОФИ Крит
21633 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 21601 | Вакер Инсбрук - РБ Залцбург
[C - 19:30] 21602 | Рапид Виена - Матерсбург
[C - 19:30] 21603 | Рийд - Щурм Грац
[C - 19:30] 21604 | Адмира Вакер - ВАК Волфсбергер
[C - 17:00] 21605 | Винер Нойщат - Аустрия Виена
21734 | Аржентина
---------------------------------------------------------------------------
[H - 22:00] 21701 | Сан Лоренсо - Тигре Виктория
[C - 24:10] 21702 | Естудиантес ЛП - Нюелс Олд Бойс
[C - 22:00] 21703 | Унион Санта Фе - Ол Бойс
[H - 23:10] 21704 | Ривър Плейт - Колон
[C - 25:15] 21705 | Сан Мартин СХ - Расинг Клуб
21935 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[C - 25:00] 21901 | Крус Асул - Хагуарес
[C - 27:00] 21902 | Монтерей - Леон
[C - 29:00] 21903 | Сан Луис - Тигрес
[H - 20:00] 21904 | Толука - Атлас
[C - 27:00] 21905 | Тихуана - Керетаро
[H - 20:00] 21906 | Пуебла - УНАМ Пумас
22036 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 22001 | Абърдийн - Мъдъруел
[C - 17:00] 22002 | Сейнт Джонстън - Килмарнък
[C - 17:00] 22003 | Рос Каунти - Селтик
[C - 17:00] 22004 | Сейнт Мирън - Дънди Юнайтед
[H - 14:45] 22005 | Хибърниън - Хартс
[C - 17:00] 22006 | Дънди ФК - Инвърнес КТ
22437 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[H - 17:00] 22401 | Базел - Йънг Бойс
[C - 20:45] 22402 | Люцерн - Сервет
[H - 14:45] 22403 | Тюн - Цюрих
[H - 14:45] 22404 | Сион - Лозана
[C - 20:45] 22405 | Грасхопър - Санкт Гален
22538 | България
---------------------------------------------------------------------------
[H - 15:45] 22501 | ЦСКА София - Черноморец Бургас
[H - 18:00] 22502 | Берое - Лудогорец
[C - 18:00] 22503 | Литекс Ловеч - Локомотив Пловдив
[H - 15:30] 22504 | Локомотив София - Миньор Перник
[H - 15:30] 22505 | Пирин Гоце Делчев - Ботев Враца 32639 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[H - 16:25] 32601 | Млада Болеслав - Виктория Пилзен
[H - 21:00] 32602 | Спарта Прага - Яблонец
[C - 17:00] 32603 | Слован Либерец - Ческе Будейовице
[H - 16:00] 32604 | Теплице - Словачко
[C - 18:40] 32605 | Сигма Оломоуц - Височина Ихлава
32840 | Англия-1
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32801 | Шефилд Юнайтед - Милтън Кийнс Донс
[C - 17:00] 32802 | Борнемут - Донкастър
[C - 17:00] 32803 | Портсмут - Бери
[C - 17:00] 32804 | Карлайл - Брентфорд
[C - 17:00] 32805 | Скънторп - Ковънтри
[C - 17:00] 32806 | Престън - Стивънидж
32941 | Англия-2
---------------------------------------------------------------------------
[C - 17:00] 32901 | Рочдейл - Уикъмб
[C - 17:00] 32902 | Честърфийлд - Бристол Роувърс
[C - 17:00] 32903 | Торки - Оксфорд Юнайтед
[C - 17:00] 32904 | Порт Вейл - Саутенд
[C - 17:00] 32905 | Бъртън - Челтнъм
[C - 17:00] 32906 | Флийтууд - Екзитър
33042 | Румъния
---------------------------------------------------------------------------
[H - 20:30] 33001 | Чяхлаул - Стяуа Букурещ
[H - 18:00] 33002 | Оцелул Галац - Пандури
[C - 19:00] 33003 | КСМС Яш - ЧФР Клуж
[C - 21:30] 33004 | Рапид Букурещ - Петролул Плоещ
[C - 19:00] 33005 | Астра Гюргево - Брашов
33143 | Украйна
---------------------------------------------------------------------------
[H - 19:30] 33101 | Арсенал Киев - Металист Харков
[H - 16:00] 33102 | Ворскла - Шахтьор Донецк
[H - 17:30] 33103 | Волин Луцк - Динамо Киев
[H - 13:30] 33104 | Ховерла Закарпатие - Днепър Д'петровск
[C - 17:30] 33105 | Карпати Лвов - Черноморец Одеса
33244 | САЩ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 25:00] 33201 | Колорадо Рапидс - Филаделфия Юниън
[C - 26:00] 33202 | ДиСи Юнайтед - Реал Солт Лейк
[C - 20:30] 33203 | Торонто ФК - Спортинг Канзас Сити
[C - 26:30] 33204 | Ванкувър Уайткапс - Кълъмбъс Крю
[C - 26:30] 33205 | Чикаго Файър - Ню Инглънд Ревълюшън
[C - 29:30] 33206 | Портланд Тимбърс - Монреал Импакт 400 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[C - 19:00] 41001 | Ливорно - Реджина (Италия-Б)
[C - 19:00] 41102 | Луго - Нумансия (Испания-2)
[C - 21:00] 41103 | Сабадел - Понферадина (Испания-2)
[C - 16:30] 41204 | Алания - Ростов (Русия)
[C - 18:00] 41505 | Олборг - Есберг (Дания)
[C - 16:45] 42206 | Рух Хожув - Шльонск Вроцлав (Полша)
[C - 19:00] 42207 | Полония Варшава - Висла Краков (Полша)
[C - 17:00] 42808 | Транмиър - Олдъм (Англия-1)
[C - 17:00] 42809 | Кроули - Нотс Каунти (Англия-1)
[C - 17:00] 42810 | Хартлипул - Йоувил (Англия-1)
[C - 17:00] 42911 | Джилингам - Плимут (Англия-2)
[C - 17:00] 42912 | Родъръм - Дагенъм Редбридж (Англия-2)
500 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[H - 14:00] 51201 | Рубин - Зенит (Русия)
[H - 11:30] 51202 | Спартак Москва - Терек (Русия)
[H - 16:30] 51203 | Мордовия - Анжи (Русия)
[H - 18:00] 51504 | ФК Копенхаген - Силкеборг (Дания)
[H - 15:00] 51505 | Хорсенс - Одензе (Дания)
[H - 20:00] 51506 | Орхус ГФ - Брьондби (Дания)
[H - 14:30] 52107 | Херта - Дуисбург (Германия-2)
[H - 14:30] 52108 | Инголщат - Бохум (Германия-2)
[H - 14:30] 52109 | Ерцгебирге Ауе - Динамо Дрезден (Германия-2)
[H - 18:00] 52210 | Гурник Забже - Лех Познан (Полша)
[H - 15:30] 52211 | Погон Шчешин - Пяст Гливице (Полша)
[H - 22:15] 53412 | Алианса Петролера - Енвигадо (Колумбия)
[H - 22:15] 53413 | Уила - Хуниор (Колумбия)
[H - 21:00] 53514 | Антофагаста - О'Хигинс (Чили)
[H - 21:00] 53515 | Рейнджърс Талка - Коло Коло (Чили)
[H - 23:30] 53516 | Универсидад Католика - Сантяго Уондърърс (Чили)
[H - 22:00] 53817 | Насионал Монтевидео - Сентрал Еспаньол (Уругвай)
[H - 20:50] 54018 | Макаби Тел Авив - Бейтар Йерусалим (Израел)
[] 519 | ()
[] 520 | ()
[] 521 | ()
[] 522 | ()
[] 523 | ()
[] 524 | () Забележки: ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕУказания за ползване:- Номинираните потоци и мачове за кръга се копират в страница
"Номинирани мачове за кръга", колона С, от клетка С2 надолу.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница
"Служебен избор на потоци".
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница
"Служебен избор на мачове". Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в
клетки С5:С12.
ПРАВИЛА за ИЗБОР НА ПОТОЦИ
- Минимум 4 сини потока.
- Максимум 1 червен поток.
- Отделен син поток може да се пуска по два пъти.
СРОКОВЕ
Срок за избор на потоци: сряда, 09:00
Срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (мек): събота, 11:00
Срок за пускане на нападателни прогнози (окончателен): събота, 13:00
Срок за пускане на вратарски прогнози (мек): началото на съответната ПМЛ-среща
Срок за пускане на вратарски прогнози (окончателен): събота, 21:00