Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 23:17



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Хареса ли ви олимпиадата / Оценка за игрите и Китай като домакин / Колко гледахте 

Хареса ли ви олимпиадата / Оценка за игрите и Китай като домакин
[1] Хареса ли ви олимпиадата? (1 глас) 0%  0%  [ 0 ]
Да 10%  10%  [ 2 ]
Не 0%  0%  [ 0 ]
Според очакванията, нищо повече или по-малко 20%  20%  [ 4 ]
[2] Справи ли се Китай като домакин? (1 глас) 0%  0%  [ 0 ]
Да 5%  5%  [ 1 ]
Не 15%  15%  [ 3 ]
Да, много добра организация и условия! 5%  5%  [ 1 ]
Не, пълен провал! 5%  5%  [ 1 ]
[3] Гледахте ли олимпиадата? (1 глас) 0%  0%  [ 0 ]
Да, гледах всичко 5%  5%  [ 1 ]
Да, гледах повечето неща 0%  0%  [ 0 ]
Да, гледах повече от нормалното за мен, интересувах се от резултати и новини 10%  10%  [ 2 ]
Не, гледах по-малко неща от обичайното за мен 10%  10%  [ 2 ]
Не, изпуснах почти всичко 15%  15%  [ 3 ]
Общо гласове : 20

Хареса ли ви олимпиадата / Оценка за игрите и Китай като домакин / Колко гледахте 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
 Хареса ли ви олимпиадата / Оценка за игрите и Китай като домакин / Колко гледахте   |   20.02.2022 10:41


Хареса ли ви олимпиадата / Оценка за игрите и Китай като домакин / Гледахте ли...

Вие сте
==>


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Хареса ли ви олимпиадата / Оценка за игрите и Китай като домакин / Колко гледахте   |   20.02.2022 14:16


1.Ще си позволя да сложа моя си първа точка. И наистина на първо място е големи благодарности за теб, за труда и енергията, която влагаше през цялата олимпиада. Не съм влизал в сайтове, само това, което пишеше ти тук, като коментари и програма. Респект :moufan:

2. Минаха отдавна годините, в които се затварях в една стая и гледах по цял ден олимпиада и нищо друго не ме вълнуваше. Но приоритетите се менят и с времето остава все по-малко и по-малко време за подобни неща. Затова и гледах много малко. Ските и при мъжете и жените, къде на запис, къде на живо по нощите, полуфинала Швеция-Русия и финала Финландия-Русия. Гледах уж класиката на ски бягането, която шокиращо се превърна в 28,4 км и много малко бързо пързаляне с кънки. Друго не гледах. Яд ме е, че нито един старт на биатлона не успях, както и стартовете от ски бягането. Тези спортове, както и кънките и донякъде шортрека ги следях тук във форума и ако хванех нещо по дневниците вечерта на Евроспорт.

3. Заради тази издънка на класиката в ски бягането се изнервих много, но пък в същото време знам, че организацията на едно спортно събитие е много трудно нещо. Затова нямам мнение по този въпрос.

4. От малкото, което гледах, съм доволен. Златото на Петра Влъхова ще се помни дълго, както и олимпийската титла на Финландия. Нека другите, които са гледали повече неща да кажат и те.

Това е от мен :-)

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Хареса ли ви олимпиадата / Оценка за игрите и Китай като домакин / Колко гледахте   |   21.02.2022 02:38


Аз също предпочитам да изкажа мнение, отколкото да участвам в анкетата.

Аз по принцип не съм голям почитател на Олимпийски игри, предимно гледам лятна, а зимна доста рядко. Нормално, интересът ми е бил и към българското участие, но си давам сметка, че вече у нас сериозен спорт нямя, няма и да има. Добре, че от Съюза са изисквали да имаме спортна стратегия, защото ако е зависело само от нашите апаратчици е нямало да има нищо. Другото е било стимулът който дава спорта, носейки привилегои, най-малкото пътуване в чужбина, то и сега е някакъв стимул за нашите туристи.
Стига с отклоненията обаче.
Гледал съм зимна Олимпиада и защото много харесвах скиора Алберто Томба, гледал съм и хокей, също и фигурно пързаляне, когато се състезаваха Албена Денкова и Максим Ставийски.

Самото отразяване на Олимпиадата също не ми е по-вкуса.
Тук при мен по държавната телевизия нормално наблягаха на представянето на местните, в дисциплините които участваха.
Но беше голяма мешавица, дават кърлинг, прекъснат за фигурно пързаляне или за улея, в рамките на един час гледаш откъслечно 4-5 различни спорта и не разбираш много.
Имам и Евроспорт, но никога не съм предпочитал този канал, с техните реклами по време на живи предавания и не само това.

Гледах откриването, което на мен ми хареса. Като по чудо успях да хвана спускането на Алберт Попов, и се изкефих като на финала каза "Поздрав на всички в България", Владо Зографски като се е спускал не го даваха, защото имаше вклюпвания от други дисциплини, гледах и наща Александра Фейгин, макар че не ми хареса, а коментаторите тук определиха представянето и в техническо отношение като "катастрофално".

За китайците. 2008 г. на лятната Олимпиада в Пекин и мен ме издразниха и си викам как спечелиха толкова медали, но с годините се видя, че имат добра стратегия за спорта и оттогава винаги са фактор на лятна Олимпиада.
Зимна Олимпиада както писах не следя толкова, но съм сигурен, че и на следващата ще бъдат на ниво. Много са амбициозни и захванат ли се с нещо няма "лабаво".
Харесаха ми много във фигурното пързаляне, особено двойката, с мъжа с тарикатската прическа.
Бих искал специално да отлича Айлин Гу. Толкова е млада, а участва в няколко дисциплини и въпреки че не навсякъде беше първа винаги беше позитивна, спокойна, личи си, че се забавлява. А за това, че е родена в САЩ, а е решила да представлява родината на майка си само мога да я адмирирам.
Да вметна, че и тази година китайците за първи път ще имат титулярен пилот във Формула 1, името му не е много сложно, но всички го знаят като "Джо". :-D
Въобще китайците ще са все по-голям фактор в нашия живот, както са американците. Не само спортно, разбира се.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Хареса ли ви олимпиадата / Оценка за игрите и Китай като домакин / Колко гледахте   |   23.02.2022 19:57


По традиция запазих детския си ентусиазъм за пореден път и успях да изгледам всичко. От-до. От всички квалификации до всички състезания.
Доста от състезанията и на чуждите езици в Евроспорт (в плеъра има тази опция) да чуя как се радват шведи, норвежци, немци, чехи, руснаци, италианци, французи и пр. Емоция голяма.
Нивото беше много високо, изключая хокея. Не ми хареса организацията, това че или нямаше публика или беше супер заспала (нарочно така, не им позволяваха да скандират). Няма как да ми се хареса, изкуствения сняг, страшния студ, силния вятър, грозните бетонни гледки като цяло, скандала с Валиева и цирка покрай медалите. Отмянат на класическите 50 км. в ски бягането, което за мен беше мега скандално решение, защото това е дисциплината на дисциплините. Все едно 100 м. бягане в леката атлетика на летните игри да го направи на 60 м. Безумие!
Искрено се надявам в близките 20 години най-малко повече олимпиада в Азия да не видим. Нито лятна, нито зимна.
Време е добрата стара Европа да покаже на целия свят, кой континент е и винаги ще бъде номер 1. :devil:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Хареса ли ви олимпиадата / Оценка за игрите и Китай като домакин / Колко гледахте   |   24.02.2022 08:51


Diavolo написа:
Искрено се надявам в близките 20 години най-малко повече олимпиада в Азия да не видим. Нито лятна, нито зимна.
Време е добрата стара Европа да покаже на целия свят, кой континент е и винаги ще бъде номер 1. :devil:


Абсолютно подкрепям! :cheers:

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Хареса ли ви олимпиадата / Оценка за игрите и Китай като домакин / Колко гледахте   |   24.02.2022 17:01


С гордост мога да заявя, че не гледах нито миг от тази Олимпиада 8-)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Хареса ли ви олимпиадата / Оценка за игрите и Китай като домакин / Колко гледахте   |   24.02.2022 17:47


falkenbach написа:
С гордост мога да заявя, че не гледах нито миг от тази Олимпиада 8-)

И аз така, с изключение на някакви клипчета, които ми се появиха като спонсорирани съобщения във ФБ фийда. :no:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Хареса ли ви олимпиадата / Оценка за игрите и Китай като домакин / Колко гледахте   |   24.02.2022 18:39


И що сте толкова горди от този факт?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Хареса ли ви олимпиадата / Оценка за игрите и Китай като домакин / Колко гледахте   |   24.02.2022 18:58


falkenbach написа:
С гордост мога да заявя, че не гледах нито миг от тази Олимпиада 8-)


Това не е повод за гордост, точно обратното. По-скоро е смешно да се изтъпанчиш в спортен форум с подобно нещо.
Аз ако не гледам едно нещо, никога няма да отида в тема за него и да напишс нещо подобно.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг