Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 23:50



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 55 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг) 
Автор Съобщение
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 12:21
Мнения: 1913
Мнение  ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   12.09.2013 03:00


ТЕМА ЗА ПУСКАНЕ НА ПРОГНОЗИ


Последна промяна NuFc на 12.09.2013 03:01, променена общо 2 пъти



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5080
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   12.09.2013 09:17


доста оспорвани сблъсъци и нервни мачове винаги са се получавали.
сега ще видим как ще е.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
Online
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5593
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 12:02


falkenbach написа:
:music:


Абе вие с колко човека ще играете срещу нас ? :blink:

Fernandao написа:
[3] Индзаги
10207 | Хофенхайм - Борусия М'гладбах 0:0
21205 | Краснодар - Криля Советов 2:0
10204 | Майнц - Шалке 1:3
10601 | Твенте - ПСВ Айндховен 2:2
21601 | Рийд - РБ Залцбург 0:1


Bars написа:
[3] Барс
10207 | Хофенхайм - Борусия М'гладбах 2:1
21205 | Краснодар - Криля Советов 1:1
10204 | Майнц - Шалке 1:1
10601 | Твенте - ПСВ Айндховен 1:1
21601 | Рийд - РБ Залцбург 1:1

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 13:03


Индзаги е новак и малко се е объркал, той не трябваше да пуска в този мач. Би трябвало прогнозите на Барс да се зачитат.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 30.08.2012 20:05
Мнения: 977
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 13:07


Ясно е, зачитат се срещу ПСУ.


 
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 13:10


И на кое точно основание трябва да се зачитат?!?


 
Online
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5593
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 13:12


PMLeague написа:
И на кое точно основание трябва да се зачитат?!?


Да и аз щях да питам същото . Няма предварителен състав , значи се зачитат първите 4 пуснали .

_________________
Изображение


 
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 13:27


Зачитат се по-ранните прогнози, а Барс получава два жълти картона (= червен картон) за дублиране на валидни прогнози и за пускане извън срока.

Ако имаше посочен предварителен състав, който да упоменава Барс като титуляр, а Индзаги като резерва, то щяха да се зачитат прогнозите на титуляра - също срещу два жълти картона за горните нарушения и само при условие че вратарят на съперника не е пуснал избивки преди пускането на нападателните прогнози на титуляра.

-рефъри стейтмънт-


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 13:50


Гонзо написа:
PMLeague написа:
И на кое точно основание трябва да се зачитат?!?


Да и аз щях да питам същото . Няма предварителен състав , значи се зачитат първите 4 пуснали .

Ами явно не ви е направило впечтление, но Индзаги официално още НЕ Е НАШ играч (то и аз не го бях съобразил преди да ми се обади мениджъра) - мениджърът ни не го е картотекирал в темата с картотеките, канеше се да направи това този уикенд. Какъв предварителен състав, какви 5 лева, той ОЩЕ НЕ Е в състава... освен да сте приели за картотека постовете в темата с трансферите, в които казваме, че ще участва в наша контрола :dunno: Малко тъпо ще е ако е така...

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 14.09.2013 13:52, променена общо 1 път



 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 13:56


Shifter написа:
Гонзо написа:
PMLeague написа:
И на кое точно основание трябва да се зачитат?!?


Да и аз щях да питам същото . Няма предварителен състав , значи се зачитат първите 4 пуснали .

Ами явно не ви е направило впечтление, но Индзаги официално още НЕ Е НАШ играч (то и аз не го бях съобразил преди да ми се обади мениджъра) - мениджърът ни не го е картотекирал в темата с картотеките, канеше се да направи това този уикенд. Какъв предварителен състав, какви 5 лева, той ОЩЕ НЕ Е в състава... освен да сте приели за картотека постовете в темата с трансферите, в които казваме, че ще участва в наша контрола :dunno: Малко тъпо ще е ако е така...


Е след като не е картотекиран във вашия отбор още не виждам какъв спор може да има....С това изниква въпроса защо тогава е пускал изобщо прогнози?!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 14:08


Благодаря за уточнението. Наистина не е официално картотекиран, което автоматически означава, че прогнозите на Барс се считат за валидни.

Призовавам УС/ДК да разгледа и обсъди допълнително случая. От моя гледна точка не е честно отбор да създава такива предпоставки за хаос в даден мач, а да се разминава само със стандартния жълт картон за закъснение.


 
Online
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5593
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 14:12


PMLeague написа:
Благодаря за уточнението. Наистина не е официално картотекиран, което автоматически означава, че прогнозите на Барс се считат за валидни.

Призовавам УС/ДК да разгледа и обсъди допълнително случая. От моя гледна точка не е честно отбор да създава такива предпоставки за хаос в даден мач, а да се разминава само със стандартния жълт картон за закъснение.


Аз ще поискам наказание от поне 6 месеца за този субект . Не може някой да пуска и да подвежда отбора . защо ги мислих тези избивки , като сега трябва да го правя наново .

_________________
Изображение


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 14:13


- Състезател, който вземе участие в официален мач на отбор, в който не е редовно картотекиран, се наказва със спиране на състезателните права до края на съответния сезон.

Това е записано в правилата, ако трябва да сме съвсем пунктуални.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 14:15


PMLeague написа:
Благодаря за уточнението. Наистина не е официално картотекиран, което автоматически означава, че прогнозите на Барс се считат за валидни.

Призовавам УС/ДК да разгледа и обсъди допълнително случая. От моя гледна точка не е честно отбор да създава такива предпоставки за хаос в даден мач, а да се разминава само със стандартния жълт картон за закъснение.


НИЕ да създаваме хаос? Индзаги е нов, играе му се и се е объркал човека, случва се. Хаос се създава от тоя, дето му е сложил това Thug Slugs под името, преди да му е дошло времето.

Стюарт, на Индзаги не може да му се спрат състезателните права, понеже няма такива реално...

_________________
Изображение


 
Online
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5593
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 14:18


Shifter написа:

НИЕ да създаваме хаос? Индзаги е нов, играе му се и се е объркал човека, случва се. Хаос се създава от тоя, дето му е сложил това Thug Slugs под името, преди да му е дошло времето.

Стюарт, на Индзаги не може да му се спрат състезателните права, понеже няма такива реално...


Пуснал съм тема и ще държа на наказанието . Щом няма отбор , още по добре . Няма да го пускаме да играе .

_________________
Изображение


 
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 14:46


Шифтър, не е нужно да наглееш, не сме вчерашни в крайна сметка. На всички ни е ясно, че Индзаги е бил подведен да пусне, както с половин уста признаваш и самият ти по-горе в темата. Впоследствие сте се усетили, че е нередовен, и сте привикнали Барс, който всъщност е трябвало да пуска вратар в мача. Това ако не е създаване на хаос, здраве му кажи.

Тук е момента да призная и моя принос към хаоса, че не съобразих картотеката първоначално, но определено можехте да ме улесните, ако веднага бяхте уточнили детайлно ситуацията, вместо да мънкате с половин уста.


 
Online
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5593
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 14:52


PMLeague написа:
Шифтър, не е нужно да наглееш, не сме вчерашни в крайна сметка. На всички ни е ясно, че Индзаги е бил подведен да пусне, както с половин уста признаваш и самият ти по-горе в темата. Впоследствие сте се усетили, че е нередовен, и сте привикнали Барс, който всъщност е трябвало да пуска вратар в мача. Това ако не е създаване на хаос, здраве му кажи.

Тук е момента да призная и моя принос към хаоса, че не съобразих картотеката първоначално, но определено можехте да ме улесните, ако веднага бяхте уточнили детайлно ситуацията, вместо да мънкате с половин уста.


И според мен е станало точно така . След гола в контролата , сте му казали да играе , но сте се усетили в последния момент , че сте забравили да го картотекирате .

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 15:00


PMLeague написа:
Шифтър, не е нужно да наглееш, не сме вчерашни в крайна сметка. На всички ни е ясно, че Индзаги е бил подведен да пусне, както с половин уста признаваш и самият ти по-горе в темата. Впоследствие сте се усетили, че е нередовен, и сте привикнали Барс, който всъщност е трябвало да пуска вратар в мача. Това ако не е създаване на хаос, здраве му кажи.

Тук е момента да призная и моя принос към хаоса, че не съобразих картотеката първоначално, но определено можехте да ме улесните, ако веднага бяхте уточнили детайлно ситуацията, вместо да мънкате с половин уста.

Глупости, има си тема за картотека, в която нашият мениджър нищо не е писал - какви повече детайли искаш? В темата за трансфери да кажем "ще го земем в контрола, ма нема да е наш играч все още, специално да ви обърнем внимание", аман... Иначе на Индзаги никой не му е казвал да пуска, действал е самосиндикално - просто е останал с впечатление, че ще играе (тук вече и аз съм виновен, понеже трябваше по-изкъсо да го държа).

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 30.08.2012 20:05
Мнения: 977
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 15:11


PMLeague написа:
Шифтър, не е нужно да наглееш, не сме вчерашни в крайна сметка. На всички ни е ясно, че Индзаги е бил подведен да пусне, както с половин уста признаваш и самият ти по-горе в темата. Впоследствие сте се усетили, че е нередовен, и сте привикнали Барс, който всъщност е трябвало да пуска вратар в мача. Това ако не е създаване на хаос, здраве му кажи.

Тук е момента да призная и моя принос към хаоса, че не съобразих картотеката първоначално, но определено можехте да ме улесните, ако веднага бяхте уточнили детайлно ситуацията, вместо да мънкате с половин уста.


г-н Федерален, по-голям наглец от теб няма, както и от цялата ви(ти) смешна федерация, дето допуска постоянно подобни елементарни гафове. На всичко отгоре, имаш безочието да сипеш неоснователни обвинения към отбора ни, вероятно по чисто лична неприязън към определени наши играчи. Ситуация не е имало - Фалк ми се обади в 12 да ми каже, че Борн фром пейн няма да има достъп до нета докъм 4-5, поради което сме с 3-ма в атака, а той съответно ще трябва да пуска вратарски. С Индзаги реално никой няма връзка, освен Шифтър, явно си вкарахме автогол с плановете да го привлечем в отбора. Не знам вие вчерашни ли сте или утрешни, но със сигурност сте немарливи, пък и не особено прозорливи, щом "ви е ясно", че отборът ни няма представа кой е картотекиран в него.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 30.08.2012 20:05
Мнения: 977
Мнение  Re: ● DEMBA BOYZ - THUG SLUGS ● (Купа на ПМЛ, Предварителен кръг)   |   14.09.2013 15:14


Гонзо написа:
PMLeague написа:
Шифтър, не е нужно да наглееш, не сме вчерашни в крайна сметка. На всички ни е ясно, че Индзаги е бил подведен да пусне, както с половин уста признаваш и самият ти по-горе в темата. Впоследствие сте се усетили, че е нередовен, и сте привикнали Барс, който всъщност е трябвало да пуска вратар в мача. Това ако не е създаване на хаос, здраве му кажи.

Тук е момента да призная и моя принос към хаоса, че не съобразих картотеката първоначално, но определено можехте да ме улесните, ако веднага бяхте уточнили детайлно ситуацията, вместо да мънкате с половин уста.


И според мен е станало точно така . След гола в контролата , сте му казали да играе , но сте се усетили в последния момент , че сте забравили да го картотекирате .


Добре бе, Шерлок, направо ни разконспирира! Почти засенчваш най-големия капацитет в клуба в това отношение.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 55 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг