Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:41



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 19 мнения ] 
● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг) 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4422
Мнение  ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   14.11.2012 17:42


THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4422
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   16.11.2012 01:12


Извинявам се за липсата на мачове, но днес нещата се стекоха по брутален начин и нямах никакво време да мисля и да пускам. Надявам се поне прогнозите да се пуснат ок и мача да протече нормално.


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4422
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   17.11.2012 11:09


При нас е пълен хаос ... скапан търновски нет, половината играчи ги няма... ужас.

Но от друга страна винаги като сме играли с пълна мобилизация срещу Рейзърс сме падали, може пък сега да направим нещо изненадващо :90:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   17.11.2012 13:35


Mandor написа:
При нас е пълен хаос ... скапан търновски нет, половината играчи ги няма... ужас.

Но от друга страна винаги като сме играли с пълна мобилизация срещу Рейзърс сме падали, може пък сега да направим нещо изненадващо :90:


а при нас, поне докато аз бях в отбора (без миналия сезон само), винаги когато сме играли със служебни мачове сме губили ! Много странна тенденция....
Да видим тоя път дали ще я нарушим.

А аз май съм пропуснал някаква промяна в правилника,според която полеви играч може да пази дузпа :-o мислех си,че може да застава на врата само на елиминационни дузпи..
Но така или иначе нищо не намерих в правилника по въпроса, де...а хубаво да го знам, че и на нас може да се наложи някой ден

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4422
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   17.11.2012 14:00


Никога не е имало ограничение кой ще пази статичните положения, освен да е един от 5те играчи в мача.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   17.11.2012 14:01


Mandor написа:
Никога не е имало ограничение кой ще пази статичните положения, освен да е един от 5те играчи в мача.


Ами имаше обсъждане и се прие да се пазят и от полеви .

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   17.11.2012 14:15


Mandor написа:
Никога не е имало ограничение кой ще пази статичните положения, освен да е един от 5те играчи в мача.


за статичните или за дузпите ?
дузпата е наказателене удар и тази е в рамките на мача, не елиминационна
а за ПСУ-та и елиминационни дузпи знам,че може да пази всеки
ако може да го видя някъде черно на бяло, ще е супер, за да няма съмнения, мисля че така е редно
а че не го откривам в "Правилника", не съм изненадан...Глава 7 , където трябва да са "вратарски избивки" стои празна, а за изпълнението на дузпа не пише кой може да я пази...
явно тази седмица на битка с "Правилника" ми е тръгнало...Който, да ...по-добре да го изписваме в кавички , лека му пръст на неродения , все още :-D :cry: :laugh:

а на мен колебанието ми откъм правилата, идва от това,че пускаш нападателни и веднага след това надяваш ръкавиците , още преди да е пуснал вратаря ви :-?

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


Последна промяна ReZo на 17.11.2012 14:22, променена общо 2 пъти



 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4422
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   17.11.2012 16:38


Ами да, така се получава, но когато единия нападател е на проби на Крейвън Котидж (дано поне си е взел хубави билети), другия е блокиран в кв. Тракия с нефункциониращ DNS и няма как да пусне... на вратаря му се налага да предприема екстремни мерки :)

Колкото до положенията, за ПМЛ статични и наказателни са едно и също. Разбира се при нас единствената динамика е яростното натискане на F5, но това са подробности от пейзажа :)


 
(Red or Dead)
Аватар

Регистриран на: 18.08.2012 14:59
Мнения: 280
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   17.11.2012 18:42


А? Пацко, в Търново ли си? Тц тц тц тц.... Абе то се казват такива работи :-)

_________________
ROD Сепаратист


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   17.11.2012 21:40


0:1 засега в един много тегав мач, лишен от блясък
Разликата идва само от дузпата и евала на водещия ни голмайстор Тюлена за перфектния избор на мач ! Показва класа в пореден мач.
Лошото е, че останалите играем слабо и си правим живота сложен
На всичко отгоре съм избрал вариант, в който мачовете се оказаха енигма и за двата тима :rock: не че другите варианти бяха по-леки
Изобилстват изненадите засега, но е добре,че мачовете на домакините са непредсказуеми..засега

Дано Косачката е преценил правилно утрешния мач Бреша-Сасуоло и свирепия дубъл 1:1 на Мумиите тук...подкрепен с 1:0
Обърнах му внимание на бележка,че е опасен дубъла, но ...да видим, все пак е доказал класата си и вярвам в решението му да го остави :) сигурното е,че ще има молитви и кършене на пръсти :laugh: :90: :90:

Така, остават по два мача и за двата отбора
италианския на Мумиите и Интернасионал - Коринтианс 1:1/2:1

а за нас Кордоба - Еркулес 2:1/2:0 и Коритиба - Вашку 1:0/2:1


бразилците играят тази вечер , така че :90: :90: :90: :laugh:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


Последна промяна ReZo на 17.11.2012 21:43, променена общо 1 път



 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   17.11.2012 21:58


Аз също мисля, че доста ще му треперим на Бреша-Сасуоло, но пък за момента е по-важното , че водим. Малко не съм съгласен с Резо, защото трудно можехме да предвидим Сити с Вила 5:0 и загубите на Нюкясъл и Гладбах. Мен лично единствено ме е яд за Кардиф- Бори, където можехме да хванем мача, но...Ако хванем бразилския мач ще дишаме по-леко, но каквото такова :-D

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   17.11.2012 22:39


sarafino написа:
Аз също мисля, че доста ще му треперим на Бреша-Сасуоло, но пък за момента е по-важното , че водим. Малко не съм съгласен с Резо, защото трудно можехме да предвидим Сити с Вила 5:0 и загубите на Нюкясъл и Гладбах. Мен лично единствено ме е яд за Кардиф- Бори, където можехме да хванем мача, но...Ако хванем бразилския мач ще дишаме по-леко, но каквото такова :-D


пропуските ни са на Кардиф и Виченца , там спокойно множехме да вкараме, защото имаме класата в отбора
1:0 и 2:1 бяха хващаеми....но май не ги разгадахме добре в обсъждането преди мача :-)
въпреки,че ти хубаво насочи към търсене и 2:1 на Виченца, а аз си поговорих с Фореста дали пък 1:0/2:0 на Кардиф не е вариант, но уви в мача друго показваме...
както и да е, занапред ще отстраним и тези слабости в подготовката преди мача...защото именно там се печели мача ;-)

важното сега е да бием :90:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4422
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   17.11.2012 23:12


Забележително малко голове, но факт е, че отново ми вкарват на мач, който съм избил... слаба ракия, трябва да сменям ръкавиците :)


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4422
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   18.11.2012 15:22


Айде, черпя всички по една нова клавиатура :)

Честита победа Мумии :ura: :ludnica:


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 759
Местоположение: Varna
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   18.11.2012 15:23


Знаех си :( Мачът свърши....яд меко казано. Няма да пиша друго ,че да не съжалявам после.

_________________
Изображение
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   18.11.2012 15:25


честита победа на Мумиите
свирепия дубъл в Серия-Б все пак влезе
явно това е една от "онези седмици" :no:
по толкова нелеп начин...не е истина просто ! :fatal:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 15:36
Мнения: 610
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   18.11.2012 15:25


Даже не ми се пише в момента... Не е реално това... :-x

_________________
Изображение
Изображение


 

Регистриран на: 11.09.2012 22:52
Мнения: 49
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   18.11.2012 17:03


Това не е истина , съжелявам много че се провалих този мач , за мен другия дубъл беше по опасния , но пък нямаше и шанс 60 мин да не вкарат гол .


 
Online
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Мнение  Re: ● THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS ● (ПМЛ "A" Лига, V кръг)   |   18.11.2012 18:59


Втора поредна болезнена и нелепа загуба като гост. Явно този сезон още не сме намерили формата си като гости. На разборите освен да си говорим явно трябва и да се чуваме. Мачовете и на Кардиф и на Виченца бяха хващаеми, но ги пропуснахме с лекота (ама то сега като се обърна каруцата е лесно да се каже). Поздравления на Мумиите, които се възползваха максимално от ситуацията и си вземат победата заслужено. За нас - урок и надежда, че в следващия кръг ще се реваншираме.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 19 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг