PMLeague
https://clubs.pmleague.com/phpBB3/

<> [S20W27 - 12.04.2021-18.04.2021] Купа на ПМЛ + Купа на Памела (четвъртфинали, реванши) <>
https://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=132&t=12943
Страница 1 от 1

Автор:  SUBXERO [ 12.04.2021 16:58 ]
Заглавие:  <> [S20W27 - 12.04.2021-18.04.2021] Купа на ПМЛ + Купа на Памела (четвъртфинали, реванши) <>

>> ПМЛ LIVESCORE <<

-S20W27- Купа на ПМЛ + Купа на Памела, четвъртфинали, реванши (12.04.2021-18.04.2021)<>
Купа на ПМЛ (четвъртфинали, реванши)
————————————————————————————————————————————————————————————
[20277001]THE GRIZZLIES - EXTREME ZOMBIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[20277002]DUNE WARRIORS - UNDERGROUND[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[20277003]LES MOUSQUETAIRES - THUG SLUGS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[20277004]СИНЯТА ЛАВИНА - DEMBA BOYZ[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

Купа на Памела (четвъртфинали, реванши)
————————————————————————————————————————————————————————————
[20278005]NEW MERSEY RAZORS - VALIANT KNIGHTS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[20278006]THE THRACIAN ORPHICS - RED OR DEAD[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[20278007]REAL GREEN - THE MUMMIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[20278008]КРИВА НИВА - CRAZY BAND[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
<>


НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ<>
10020100 | Германия
10030200 | Италия
10040300 | Испания
10050400 | Франция
10160500 | Белгия
10280600 | САЩ
20090700 | Русия
20100800 | Испания-II
20120900 | Турция
20131000 | Португалия
20171100 | Швейцария
20181200 | Гърция
20191300 | Аржентина
20221400 | Австрия
20231500 | Швеция
20291600 | Франция-II
20301700 | Колумбия
20311800 | Полша
30141900 | България
30152000 | Мексико
30242100 | Дания
30322200 | Чехия
30332300 | Сърбия
30412400 | Украйна

> Информация за потоците <
<>


НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ.
<>
10020100 | Германия
------------------------------------------------------------
[Съб 16:30] 10020101 | Волфсбург - Байерн Мюнхен
[Съб 16:30] 10020102 | Борусия М'Гладбах - Айнтрахт Франкфурт
[Нед 16:30] 10020103 | Борусия Дортмунд - Вердер Бремен
[Съб 19:30] 10020104 | Байер Леверкузен - Кьолн
[Съб 16:30] 10020105 | Фрайбург - Шалке
[Нед 19:00] 10020106 | Майнц - Херта Берлин <ОТПАДА>
[Съб 16:30] 10020107 | Унион Берлин - Щутгарт
[Съб 16:30] 10020108 | Аугсбург - Арминия Билефелд

10030200 | Италия
------------------------------------------------------------
[Нед 16:00] 10030201 | Аталанта - Ювентус
[Нед 21:45] 10030202 | Наполи - Интер
[Съб 19:00] 10030203 | Сасуоло - Фиорентина
[Нед 19:00] 10030204 | Торино - Рома
[Нед 16:00] 10030205 | Лацио - Беневенто
[Нед 13:30] 10030206 | Милан - Дженоа
[Съб 16:00] 10030207 | Сампдория - Верона
[Съб 21:45] 10030208 | Каляри - Парма
[Нед 16:00] 10030209 | Болоня - Специя
[Съб 16:00] 10030210 | Кротоне - Удинезе

10040300 | Испания
------------------------------------------------------------
[Нед 22:00] 10040301 | Хетафе - Реал Мадрид
[Нед 15:00] 10040302 | Реал Сосиедад - Севиля
[Нед 17:15] 10040303 | Атлетико Мадрид - Ейбар
[Нед 22:00] 10040304 | Леванте - Виляреал
[Нед 19:30] 10040305 | Бетис - Валенсия
[Нед 15:00] 10040306 | Осасуна - Елче
[Нед 17:15] 10040307 | Алавес - Уеска
[Нед 19:30] 10040308 | Кадис - Селта Виго

10050400 | Франция
------------------------------------------------------------
[Нед 14:00] 10050401 | Пари Сен Жермен - Сент Етиен
[Нед 22:00] 10050402 | Нант - Лион
[Съб 18:00] 10050403 | Марсилия - Лориен
[Нед 16:00] 10050404 | Дижон - Ница
[Нед 16:00] 10050405 | Реймс - Мец
[Нед 18:05] 10050406 | Бордо - Монако
[Нед 16:00] 10050407 | Ним - Страсбург
[Нед 16:00] 10050408 | Стад Брест - Ланс

10160500 | Белгия
------------------------------------------------------------
[Нед 19:00] 10160501 | Клуб Брюж - Eксел Мускрон
[Нед 19:00] 10160502 | Золте Варегем - АА Гент
[Съб 21:45] 10160503 | Антверп - РК Генк
[Съб 19:30] 10160504 | Спортинг Шарльороа - Ойпен
[Нед 19:00] 10160505 | Кортрайк - Мехелен
[Нед 19:00] 10160506 | Синт Тройден - Андерлехт
[Нед 19:00] 10160507 | Стандард Лиеж - Беершот
[Нед 19:00] 10160508 | Остенде - Серкъл Брюж
[Нед 19:00] 10160509 | Ауд Хеверлее Льовен - Ваасланд Беверен

10280600 | САЩ
------------------------------------------------------------
[Нед 03:00] 10280601 | Ню Йорк РБ - Спортинг Канзас
[Съб 21:00] 10280602 | КФ Монреал - Торонто ФК
[Съб 22:00] 10280603 | Орландо Сити - Атланта Юнайтед
[Нед 03:00] 10280604 | ФК Далас - Колорадо Рапидс
[Нед 03:00] 10280605 | ДиСи Юнайтед - Ню Йорк Сити
[Нед 03:30] 10280606 | Чикаго Файър - Ню Инглънд Революшън
[Нед 03:30] 10280607 | Нашвил СК - ФК Синсинати
[Нед 22:00] 10280608 | Интер Маями - ЛА Галакси
[Нед 01:00] 10280609 | Лос Анджелис ФК - Остин ФК

20090700 | Русия
------------------------------------------------------------
[Съб 19:00] 20090701 | Краснодар - Зенит
[Съб 16:30] 20090702 | Локомотив Москва - Ростов
[Нед 16:30] 20090703 | Сочи - ЦСКА Москва
[Нед 19:00] 20090704 | Спартак Москва - Уфа
[Съб 16:30] 20090705 | Ротор Волгоград - Динамо Москва
[Нед 12:00] 20090706 | Урал - Рубин
[Нед 14:00] 20090707 | Арсенал Тула - ФК Тамбов

20100800 | Испания-II
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 20100801 | Кастейон - Майорка
[Съб 19:15] 20100802 | Лас Палмас - Малага
[Нед 15:00] 20100803 | Логронес - Райо Валекано
[Нед 15:00] 20100804 | Албасете - Мирандес
[Съб 19:15] 20100805 | Спортинг Хихон - Овиедо
[Нед 19:15] 20100806 | Картахена - Тенерифе

20120900 | Турция
------------------------------------------------------------
[Нед 19:00] 20120901 | Истанбул Башакшехир - Фенербахче
[Съб 19:00] 20120902 | Гьозтепе - Галатасарай
[Нед 16:00] 20120903 | Газиантеп ББ - Касъмпаша
[Съб 16:00] 20120904 | Трабзонспор - Хатайспор
[Съб 16:00] 20120905 | Малатияспор - Аланияспор

20131000 | Португалия
------------------------------------------------------------
[Съб 22:30] 20131001 | Рио Аве - Брага
[Съб 20:00] 20131002 | Бенфика - Жил Висенте
[Съб 17:30] 20131003 | Витория Гимараеш - Санта Клара
[Нед 19:30] 20131004 | Насионал Мадейра - Порто
[Нед 17:00] 20131005 | Фамаликао - Портимонензе
[Съб 17:30] 20131006 | Морейрензе - Тондела

20171100 | Швейцария
------------------------------------------------------------
[Нед 17:00] 20171101 | Йънг Бойс - Лугано
[Нед 17:00] 20171102 | Базел - Сервет
[Съб 21:30] 20171103 | Санкт Гален - Люцерн
[Съб 19:15] 20171104 | Сион - Цюрих
[Нед 17:00] 20171105 | Лозана - Вадуц

20181200 | Гърция
------------------------------------------------------------
[Нед 19:30] 20181201 | ПАОК Солун - Олимпиакос Пирея
[Нед 15:00] 20181202 | Панатинайкос - Арис Солун
[Нед 17:15] 20181203 | АЕК Атина - Астерас Триполис
[Съб 19:30] 20181204 | Волос - ПАС Янина
[Съб 17:15] 20181205 | Панетоликос - Аполон Смирнис

20191300 | Аржентина
------------------------------------------------------------
[Нед 00:30] 20191301 | Сан Лоренсо - Архентинос Хуниорс
[Нед 03:00] 20191302 | Бока Хуниорс - Атлетико Тукуман
[Съб 01:15] 20191303 | Велес Сарсфийлд - Атлетико Уракан <ОТПАДА>
[Съб 20:00] 20191304 | Нюелс Олд Бойс - Патронато
[Съб 22:15] 20191305 | Сармиенто - Ланус
[Нед 22:15] 20191306 | Естудиантес ЛП - Химнасия ЛП
[Нед 20:00] 20191307 | Колон - Годой Крус

20221400 | Австрия
------------------------------------------------------------
[Нед 15:30] 20221401 | РБ Залцбург - ЛАСК Линц
[Нед 18:00] 20221402 | Рапид Виена - Щурм Грац
[Нед 15:30] 20221403 | Волфсбергер - Тирол
[Съб 18:00] 20221404 | Адмира Вакер - Хартберг
[Съб 18:00] 20221405 | Санкт Пьолтен - Аустрия Виена
[Съб 18:00] 20221406 | Рийд - Алтах

20231500 | Швеция
------------------------------------------------------------
[Нед 16:00] 20231501 | Хекен - Малмьо ФФ
[Нед 18:30] 20231502 | Юргорден - Норшопинг
[Съб 16:00] 20231503 | Хамарби - Мялби
[Нед 16:00] 20231504 | Йостерсунд - Йоребро
[Нед 18:30] 20231505 | Сириус - Халмстад
[Нед 16:00] 20231506 | Дегерфош - Калмар ФФ

20291600 | Франция-II
------------------------------------------------------------
[Съб 21:00] 20291601 | Шамбли - Амиен
[Съб 16:00] 20291602 | Клермон - Льо Авър
[Съб 21:00] 20291603 | Валансиен - Гинган
[Съб 21:00] 20291604 | Тулуза - Шатору
[Съб 16:00] 20291605 | Троа - Каен
[Съб 21:00] 20291606 | АК Аячо - Ниор
[Съб 21:00] 20291607 | Оксер - Нанси
[Съб 21:00] 20291608 | Дюнкерк - Гренобъл

20301700 | Колумбия
------------------------------------------------------------
[Нед 23:30] 20301701 | Ла Екидад - Санта Фе
[Нед 23:30] 20301702 | Америка Кали - Депортес Толима
[Нед 23:30] 20301703 | Милонариос - Депортиво Кали
[Нед 23:30] 20301704 | Атлетико Насионал - Патриотас
[Нед 23:30] 20301705 | Перейра - Депортиво Пасто
[Нед 23:30] 20301706 | Букараманга - Агилас Дорадас
[Нед 23:30] 20301707 | Онсе Калдас - Индепендиенте М
[Съб 03:40] 20301708 | Алианса Петролера - Енвигадо <ОТПАДА>

20311800 | Полша
------------------------------------------------------------
[Съб 16:00] 20311801 | Лехия Гданск - Пяст Гливице
[Нед 18:30] 20311802 | Легия Варшава - Краковия
[Съб 18:30] 20311803 | Раков - Лех Познан
[Нед 16:00] 20311804 | Висла Плоцк - Ягелония
[Нед 13:30] 20311805 | Стал Мелец - Заглембе Люблин
[Съб 21:00] 20311806 | Висла Краков - Варта Познан

30141900 | България
------------------------------------------------------------
[Нед 20:45] 30141901 | Левски София - Лудогорец
[Съб 17:45] 30141902 | Ботев Пловдив - Славия София
[Нед 18:30] 30141903 | Царско село - ЦСКА-София
[Съб 20:00] 30141904 | Арда Кърджали - Берое

30152000 | Мексико
------------------------------------------------------------
[Нед 05:05] 30152001 | Клуб Америка - Крус Асул
[Нед 20:00] 30152002 | УНАМ Пумас - УАНЛ Тигрес
[Нед 03:00] 30152003 | Чивас Гуадалахара - Тихуана
[Нед 01:00] 30152004 | Атлетико Сан Луис - Пуебла

30242100 | Дания
------------------------------------------------------------
[Нед 19:00] 30242101 | Брьондби - Орхус ГФ
[Нед 17:00] 30242102 | ФК Копенхаген - Нордселанд
[Нед 15:00] 30242103 | Хорсенс - Лингби
[Нед 15:00] 30242104 | Одензе - Сьондерийске

30322200 | Чехия
------------------------------------------------------------
[Нед 17:00] 30322201 | Слован Либерец - Славия Прага
[Съб 19:30] 30322202 | Виктория Пилзен - Яблонец
[Нед 19:30] 30322203 | Спарта Прага - Словачко
[Съб 17:00] 30322204 | Карвина - Ческе Будейовице
[Съб 17:00] 30322205 | Сигма Оломоуц - Теплице
[Нед 15:00] 30322206 | Злин - Прибрам

30332300 | Сърбия
------------------------------------------------------------
[Съб 20:00] 30332301 | Цървена звезда - Радник Сурдулица
[Нед 20:00] 30332302 | ТСЦ Бачка Топола - Вождовац
[Нед 20:00] 30332303 | Спартак Суботица - Напредак Крушевац
[Съб 16:00] 30332304 | Мачва Шабац - Партизан <ОТПАДА>
[Нед 20:00] 30332305 | Раднички Ниш - Явор
[Съб 18:05] 30332306 | Бачка - Войводина <ОТПАДА>

30412400 | Украйна
------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 30412401 | Шахтьор Донецк - Динамо Киев
[Съб 17:00] 30412402 | Ворскла Полтава - Заря Луганск
[Нед 19:30] 30412403 | Колос Коваливка - Днипро 1
[Нед 17:00] 30412404 | ФК Мариупол - Олимпик Донецк
[Нед 14:00] 30412405 | Инхулец - Рух Лвов

40000000 | Поток ДУЗПИ
------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 40010001 | Челси - Манчестър Сити (Англия-К)
[Съб 22:15] 40010002 | Уулвърхямптън - Шефилд Юнайтед (Англия)
[Съб 22:30] 40040003 | Атлетик Билбао - Барселона (Испания-К)
[Съб 22:00] 40070004 | Норич - Борнемут (Англия-II)
[Съб 17:00] 40080005 | Читадела - Киево (Италия-II)
[Съб 19:00] 40080006 | Порденоне - Фрозиноне (Италия-II)
[Съб 19:30] 40250007 | Оксфорд Юнайтед - Джилингам (Англия-III)
[Нед 21:00] 40360008 | Стяуа Букурещ - Ботошан (Румъния)
[Нед 18:30] 40360009 | ЧФР Клуж - Академика Клинчени (Румъния)
[Съб 20:30] 40360010 | Университатя Крайова - Сепси (Румъния)
[Съб 21:00] 40370011 | Го Ахед Ийгълс - Алмере Сити (Холандия-II)
[Съб 20:05] 40390012 | Риека - Локомотива Загреб (Хърватия)

50000000 | Поток ПСУ
------------------------------------------------------------
[Нед 18:00] 50010001 | Манчестър Юнайтед - Бърнли (Англия)
[Нед 20:30] 50010002 | Лестър - Саутхямптън (Англия-К)
[Нед 15:30] 50010003 | Арсенал - Фулъм (Англия)
[Нед 19:00] 50060004 | Аякс - Витес (Холандия-К)
[Нед 14:00] 50070005 | Родъръм - Бирмингам (Англия-II)
[Нед 17:00] 50070006 | Ковънтри - Барнзли (Англия-II)
[Нед 14:30] 50110007 | Оснабрюк - Фортуна Дюселдорф (Германия-II)
[Нед 14:30] 50110008 | Бохум - Хановер (Германия-II)
[Нед 14:30] 50110009 | Ян Регенсбург - Хайденхайм (Германия-II)
[Нед 20:05] 50390010 | Динамо Загреб - Истра 1961 (Хърватия)
[Нед 18:30] 50430011 | Хонвед - Видеотон (Унгария)
[Нед 16:15] 50430012 | Пушкаш Академия - МТК Будапеща (Унгария)
[Нед 17:00] 50440013 | Злате Моравце - Жилина (Словакия)
[Нед 20:30] 50460014 | Макаби Тел Авив - ФК Ашдод (Израел)
[Нед 19:00] 50460015 | Апоел Хадера - Апоел Хайфа (Израел)
[Нед 17:00] 50470016 | АЕЛ Лимасол - Аполон Лимасол (Кипър)
[Нед 19:30] 50470017 | Олимпия Никозия - АЕК Ларнака (Кипър)
[Нед 23:00] 50480018 | Университарио Лима - Спортинг Кристал (Перу) <ОТПАДА>
[Нед 23:00] 50480019 | Алианса Лима - Сесар Вайехо (Перу) <ОТПАДА>
[Нед 23:00] 50480020 | Куско - Спорт Уанкайо (Перу) <ОТПАДА>
[Нед 14:00] 50500021 | Инголщат - Мепен (Германия-III)
[Нед 16:00] 50500022 | Веен Висбаден - Унтерхахинг (Германия-III)
[Нед 15:00] 50500023 | Валдхоф Манхайм - Любек (Германия-III)
[Нед 19:00] 50540024 | Оливейрензе - Мафра (Португалия-II)
<>

.


ОСНОВНИ ПРАВИЛА<>
УСЛОВИЯ за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

-> Минимум четири сини потока в избора.
-> Максимум един червен поток в избора.
-> Отделен син поток може да се пуска в избора не повече от два пъти.
-> Отделен зелен или червен поток може да се пуска в избора не повече от веднъж.

СРОКОВЕ

- Краен срок за избор на потоци: сряда, 09:00 (краен срок за пускане на служебен избор на потоци: сряда, 11:00)
- Краен срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00 (краен срок за пускане на служебен избор на мачове: четвъртък, 23:00)
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00
- Окончателен срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 13:00
- Мек срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 16:00
- Окончателен срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 21:00
- Краен срок за пускане на пряк свободни удари: събота, 24:00
- Краен срок за пускане на вратарски прогнози за пряк свободните удари: началният час на съответния мач за пряк свободен удар
<>


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ<>
» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ
» ОБЯСНИТЕЛНА ТЕМА ЗА РАБОТА С ФАЙЛА

» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Автоматизираният файл се актуализира по подобие на новия файл за разпределение по постове и не е нужно да бъде свалян всяка седмица наново.
- Номинираните потоци и мачове за кръга са нанесени в страница DRAFT.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница LEAGUES.
- За мачове на неутрален терен има специално разпределение на потоците в отделна колонка. Според това, кой капитан не е пуснал такива, противниковият капитан избира потоци или от 1 до 4 или от 5 до 8.
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница MATCHES. Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки B5:B12.
<>

Автор:  Гонзо [ 16.04.2021 16:11 ]
Заглавие:  Re: <> [S20W27 - 12.04.2021-18.04.2021] Купа на ПМЛ + Купа на Памела (четвъртфинали, реванши) <>

Майнц - Херта е отложен от вчера :cry:

Страница 1 от 1 Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/