Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 17.01.2022 09:40



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [S21W09 - 01.11.2021-07.11.2021] ПМЛ А Лига (VIII кръг) + ПМЛ Б Лига (VIII кръг) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 7952
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [S21W09 - 01.11.2021-07.11.2021] ПМЛ А Лига (VIII кръг) + ПМЛ Б Лига (VIII кръг) <>   |   01.11.2021 00:27



-S21W09- ПМЛ А Лига, VIII кръг + ПМЛ Б Лига, VIII кръг (01.11.2021-07.11.2021)<>
ПМЛ А Лига (VIII кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[21091101]THE MUMMIES - LES MOUSQUETAIRES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21091102]DUNE WARRIORS - EXTREME ZOMBIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21091103]UNDERGROUND - AIR FORCE[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21091104]СИНЯТА ЛАВИНА - CRAZY BAND[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21091105]THE GRIZZLIES - THUG SLUGS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

ПМЛ Б Лига (VIII кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[21091206]КРИВА НИВА - VALIANT KNIGHTS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21091207]RED OR DEAD - DEMBA BOYZ[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21091208]REAL GREEN - THE THRACIAN ORPHICS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
<>


НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ<>
10010100 | Англия
10020200 | Германия
10030300 | Италия
10040400 | Испания
10050500 | Франция
10060600 | Холандия
20070700 | Англия-II
20080800 | Италия-II
20090900 | Русия
20101000 | Испания-II
20121100 | Турция
20131200 | Португалия
20161300 | Белгия
20171400 | Швейцария
20181500 | Гърция
20201600 | Бразилия
20211700 | Норвегия
20221800 | Австрия
30111900 | Германия-II
30152000 | Мексико
30232100 | Швеция
30242200 | Дания
30272300 | Шотландия
30282400 | САЩ

> Информация за потоците <
<>


НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ.
<>
10010100 | Англия
------------------------------------------------------------
[Нед 18:30] 10010101 | Уест Хям - Ливърпул
[Нед 16:00] 10010102 | Лийдс - Лестър
[Нед 16:00] 10010103 | Евертън - Тотнъм
[Съб 17:00] 10010104 | Челси - Бърнли
[Нед 16:00] 10010105 | Арсенал - Уотфорд
[Съб 17:00] 10010106 | Кристъл Палас - Уулвърхямптън
[Съб 19:30] 10010107 | Брайтън - Нюкасъл
[Съб 17:00] 10010108 | Брентфорд - Норич

10020200 | Германия
------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 10020201 | РБ Лайпциг - Борусия Дортмунд
[Съб 16:30] 10020202 | Байерн Мюнхен - Фрайбург
[Съб 16:30] 10020203 | Волфсбург - Аугсбург
[Нед 16:30] 10020204 | Херта Берлин - Байер Леверкузен
[Нед 20:30] 10020205 | Гройтер Фюрт - Айнтрахт Франкфурт
[Нед 18:30] 10020206 | Кьолн - Унион Берлин
[Съб 16:30] 10020207 | Щутгарт - Арминия Билефелд
[Съб 16:30] 10020208 | Бохум - Хофенхайм

10030300 | Италия
------------------------------------------------------------
[Нед 21:45] 10030301 | Милан - Интер
[Нед 19:00] 10030302 | Наполи - Верона
[Съб 19:00] 10030303 | Ювентус - Фиорентина
[Съб 21:45] 10030304 | Каляри - Аталанта
[Нед 16:00] 10030305 | Сампдория - Болоня
[Нед 16:00] 10030306 | Удинезе - Сасуоло
[Нед 19:00] 10030307 | Лацио - Салернитана
[Нед 13:30] 10030308 | Венеция - Рома
[Съб 16:00] 10030309 | Специя - Торино

10040400 | Испания
------------------------------------------------------------
[Нед 22:00] 10040401 | Бетис - Севиля
[Съб 17:15] 10040402 | Селта Виго - Барселона
[Нед 17:15] 10040403 | Валенсия - Атлетико Мадрид
[Нед 19:30] 10040404 | Осасуна - Реал Сосиедад
[Съб 22:00] 10040405 | Реал Мадрид - Райо Валекано
[Нед 15:00] 10040406 | Виляреал - Хетафе
[Съб 19:30] 10040407 | Алавес - Леванте
[Нед 19:30] 10040408 | Майорка - Елче

10050500 | Франция
------------------------------------------------------------
[Нед 21:45] 10050501 | Рен - Лион
[Съб 18:00] 10050502 | Лил - Анже
[Съб 22:00] 10050503 | Бордо - Пари Сен Жермен
[Нед 14:00] 10050504 | Марсилия - Мец
[Нед 16:00] 10050505 | Реймс - Монако
[Нед 18:00] 10050506 | Ница - Монпелие
[Нед 16:00] 10050507 | Сент Етиен - Клермон
[Нед 16:00] 10050508 | Нант - Страсбург
[Нед 16:00] 10050509 | Лориен - Стад Брест

10060600 | Холандия
------------------------------------------------------------
[Нед 17:45] 10060601 | Фейенорд - АЗ Алкмаар
[Нед 17:45] 10060602 | Витес - Утрехт
[Нед 15:30] 10060603 | Фортуна Ситард - ПСВ Айндховен
[Нед 21:00] 10060604 | Аякс - Го Ахед Ийгълс
[Нед 13:15] 10060605 | Грьонинген - Ваалвийк
[Съб 21:00] 10060606 | Вилем II - Спарта Ротердам
[Съб 22:00] 10060607 | ПЕК Цволе - Камбуур
[Съб 19:45] 10060608 | НЕК Ниймеген - Хееренвеен

20070700 | Англия-II
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 20070701 | Борнемут - Суонзи
[Съб 17:00] 20070702 | Уест Бромич - Мидълзбро
[Съб 17:00] 20070703 | Блякбърн - Шефилд Юнайтед
[Съб 17:00] 20070704 | Питърбъро - Фулъм
[Съб 17:00] 20070705 | Бирмингам - Рединг
[Съб 17:00] 20070706 | Лутън - Сток Сити
[Съб 17:00] 20070707 | Барнзли - Хъл Сити
[Съб 17:00] 20070708 | Кардиф - Хъдърсфийлд

20080800 | Италия-II
------------------------------------------------------------
[Нед 17:15] 20080801 | Кротоне - Монца
[Нед 15:00] 20080802 | Лече - Парма
[Съб 19:30] 20080803 | Беневенто - Фрозиноне
[Нед 21:30] 20080804 | Читадела - Пиза
[Съб 17:15] 20080805 | Бреша - Порденоне

20090900 | Русия
------------------------------------------------------------
[Нед 18:00] 20090901 | Спартак Москва - Локомотив Москва
[Съб 18:00] 20090902 | Сочи - ЦСКА Москва
[Нед 13:00] 20090903 | Урал - Зенит
[Нед 15:30] 20090904 | Ростов - Рубин
[Нед 18:00] 20090905 | Ахмат Грозни - Нижни Новгород

20101000 | Испания-II
------------------------------------------------------------
[Съб 19:15] 20101001 | Валядолид - Мирандес
[Съб 22:00] 20101002 | Фуенлабрада - Ейбар
[Нед 17:00] 20101003 | Сарагоса - Спортинг Хихон
[Съб 19:15] 20101004 | Овиедо - Лас Палмас
[Нед 19:15] 20101005 | Алмерия - Бургос
[Съб 17:00] 20101006 | Луго - Понферадина
[Нед 19:15] 20101007 | Картахена - Малага
[Нед 15:00] 20101008 | Алкоркон - Аморебиета

20121100 | Турция
------------------------------------------------------------
[Съб 18:00] 20121101 | Бешикташ - Трабзонспор
[Нед 15:00] 20121102 | Карагюмрюк - Галатасарай
[Нед 18:00] 20121103 | Фенербахче - Кайзериспор
[Нед 12:30] 20121104 | Гьозтепе - Коняспор
[Нед 15:00] 20121105 | Адана Демирспор - Хатайспор

20131200 | Португалия
------------------------------------------------------------
[Нед 21:00] 20131201 | Пасош Ферейра - Спортинг Лисабон
[Нед 23:15] 20131202 | Бенфика - Брага
[Нед 19:00] 20131203 | Санта Клара - Порто
[Съб 22:30] 20131204 | Витория Гимараеш - Морейрензе
[Съб 20:00] 20131205 | Портимонензе - Белененсес
[Нед 16:00] 20131206 | Тондела - Маритимо
[Съб 17:30] 20131207 | Визела - Ещорил

20161300 | Белгия
------------------------------------------------------------
[Нед 14:30] 20161301 | Клуб Брюж - Стандард Лиеж
[Нед 19:30] 20161302 | Антверп - Андерлехт
[Нед 22:00] 20161303 | РК Генк - Серкъл Брюж
[Съб 17:15] 20161304 | Ойпен - Золте Варегем
[Съб 19:30] 20161305 | Мехелен - Синт Тройден
[Съб 19:30] 20161306 | Кортрайк - Беершот
[Нед 17:00] 20161307 | Серен - АА Гент
[Съб 21:45] 20161308 | Юнион Сент Жил - Спортинг Шарльороа

20171400 | Швейцария
------------------------------------------------------------
[Нед 17:30] 20171401 | Базел - Санкт Гален
[Нед 17:30] 20171402 | Лозана - Лугано
[Съб 19:00] 20171403 | Грасхопърс - Йънг Бойс
[Нед 15:15] 20171404 | Сервет - Цюрих
[Съб 21:30] 20171405 | Люцерн - Сион

20181500 | Гърция
------------------------------------------------------------
[Нед 19:30] 20181501 | Панатинайкос - ПАОК Солун
[Нед 17:15] 20181502 | Волос - Арис Солун
[Нед 19:30] 20181503 | Олимпиакос Пирея - Йоникос
[Съб 19:30] 20181504 | Аполон Смирнис - АЕК Атина
[Нед 15:00] 20181505 | Астерас Триполис - Ламия
[Съб 17:15] 20181506 | ОФИ Ираклион - Атромитос
[Съб 17:15] 20181507 | ПАС Янина - Панетоликос

20201600 | Бразилия
------------------------------------------------------------
[Нед 00:00] 20201601 | Интернасионал - Гремио
[Нед 21:00] 20201602 | Сантос - Палмейрас
[Нед 23:15] 20201603 | Баия - Сао Пауло
[Нед 21:00] 20201604 | Брагантино - Атлетико Паранаензе
[Нед 02:00] 20201605 | Флуминензе - Спорт Ресифе
[Нед 21:00] 20201606 | Атлетико Минейро - Америка Минейро
[Съб 22:00] 20201607 | Коринтианс - Форталеза

20211700 | Норвегия
------------------------------------------------------------
[Нед 18:00] 20211701 | Хаугесунд - Бодьо/Глимт
[Нед 18:00] 20211702 | Од БК - Кристиансунд
[Нед 18:00] 20211703 | Молде - Сандефьорд
[Съб 19:00] 20211704 | Бран - Розенборг
[Нед 20:00] 20211705 | Лилестрьом - Волеренга
[Нед 18:00] 20211706 | Мьондален - Викинг
[Съб 19:00] 20211707 | Сарпсборг 08 - Стабек
[Нед 18:00] 20211708 | Тромсьо - Стрьомсгодсет

20221800 | Австрия
------------------------------------------------------------
[Нед 18:00] 20221801 | Волфсбергер - Рапид Виена
[Съб 18:00] 20221802 | Аустрия Виена - РБ Залцбург
[Нед 15:30] 20221803 | ЛАСК Линц - Тирол
[Нед 15:30] 20221804 | Алтах - Щурм Грац
[Съб 18:00] 20221805 | Хартберг - Аустрия Клагенфурт
[Съб 18:00] 20221806 | Адмира Вакер - Рийд

30111900 | Германия-II
------------------------------------------------------------
[Нед 14:30] 30111901 | Шалке - Дармщат
[Съб 21:30] 30111902 | Карлсруе - Хамбургер ШФ
[Нед 14:30] 30111903 | Ерцгебирге Ауе - Хайденхайм
[Нед 14:30] 30111904 | Санкт Паули - Зандхаузен

30152000 | Мексико
------------------------------------------------------------
[Нед 03:00] 30152001 | Клуб Америка - Монтерей
[Нед 05:06] 30152002 | Тихуана - Пачука
[Нед 01:00] 30152003 | Леон - Некаса
[Нед 05:00] 30152004 | УАНЛ Тигрес - Хуарес

30232100 | Швеция
------------------------------------------------------------
[Нед 18:30] 30232101 | ИФК Гьотеборг - Малмьо ФФ
[Съб 16:00] 30232102 | Елфсборг - Варберг
[Съб 18:30] 30232103 | Мялби - Сириус
[Нед 16:00] 30232104 | Хамарби - Йоребро
[Нед 16:00] 30232105 | Хекен - Дегерфош
[Съб 18:30] 30232106 | Юргорден - Халмстад

30242200 | Дания
------------------------------------------------------------
[Нед 17:00] 30242201 | Орхус ГФ - Мидтиланд
[Нед 19:00] 30242202 | Брьондби - Одензе
[Нед 21:00] 30242203 | Силкеборг - ФК Копенхаген
[Нед 15:00] 30242204 | Олборг - Рандерс
[Нед 15:00] 30242205 | Вейле - Сьондерийске

30272300 | Шотландия
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 30272301 | Ливингстън - Хибърниън <ОТПАДА>
[Нед 17:00] 30272302 | Рейнджърс - Рос Каунти
[Съб 17:00] 30272303 | Абърдийн - Мъдъруел
[Съб 17:00] 30272304 | Сейнт Джонстън - Сейнт Мирън
[Нед 14:00] 30272305 | Дънди ФК - Селтик
[Съб 17:00] 30272306 | Хартс - Дънди Юнайтед

30282400 | САЩ
------------------------------------------------------------
[Нед 22:30] 30282401 | Ню Йорк Сити - Филаделфия Юнион
[Нед 22:30] 30282402 | Нашвил СК - Ню Йорк РБ
[Нед 22:30] 30282403 | КФ Монреал - Орландо Сити
[Нед 22:30] 30282404 | Кълъмбъс Крю - Чикаго Файър
[Нед 22:30] 30282405 | Торонто ФК - ДиСи Юнайтед
[Нед 22:30] 30282406 | Ню Инглънд Революшън - Интер Маями

40000000 | Поток ДУЗПИ
------------------------------------------------------------
[Съб 17:30] 40140001 | Славия София - Левски София (България)
[Съб 16:00] 40290002 | Сошо - Ним (Франция-II)
[Съб 20:00] 40290003 | АК Аячо - Дижон (Франция-II)
[Съб 20:00] 40290004 | Гренобъл - Дюнкерк (Франция-II)
[Съб 20:45] 40300005 | Енвигадо - Онсе Калдас (Колумбия)
[Съб 22:45] 40300006 | Алианса Петролера - Атлетико Уила (Колумбия)
[Съб 18:30] 40310007 | Лехия Гданск - Заглембе Люблин (Полша)
[Съб 16:00] 40310008 | Радомиак - Гурник Забже (Полша)
[Съб 21:00] 40310009 | Гурник Ленчна - Лех Познан (Полша)
[Съб 19:00] 40320010 | Виктория Пилзен - Сигма Оломоуц (Чехия)
[Съб 16:00] 40320011 | Слован Либерец - Бохемианс 1905 (Чехия)
[Съб 16:00] 40320012 | Храдец Кралове - Баник Острава (Чехия)

50000000 | Поток ПСУ
------------------------------------------------------------
[Нед 18:00] 50140001 | Лудогорец - Локомотив Пловдив (България)
[Нед 15:30] 50140002 | Арда Кърджали - Ботев Враца (България)
[Нед 23:00] 50300003 | Санта Фе - Хуниор (Колумбия)
[Нед 21:00] 50300004 | Патриотас - Индепендиенте М (Колумбия)
[Нед 16:00] 50310005 | Раков - Погон Шчечин (Полша)
[Нед 18:30] 50310006 | Легия Варшава - Стал Мелец (Полша)
[Нед 21:00] 50310007 | Висла Краков - Краковия (Полша)
[Нед 16:00] 50320008 | Пардубице - Славия Прага (Чехия)
[Нед 16:00] 50320009 | Карвина - Словачко (Чехия)
[Нед 19:00] 50320010 | Спарта Прага - Теплице (Чехия)
[Нед 21:30] 50340011 | Серито - Монтевидео Сити (Уругвай)
[Нед 14:45] 50340012 | Феникс - Суд Америка (Уругвай)
[Нед 18:30] 50360013 | Динамо Букурещ - ЧФР Клуж (Румъния)
[Нед 21:30] 50360014 | Волунтари - Стяуа Букурещ (Румъния)
[Нед 15:30] 50360015 | Фарул Констанца - Университатя Крайова (Румъния)
[Нед 13:15] 50370016 | Алмере Сити - АДО Ден Хааг (Холандия-II)
[Нед 17:00] 50380017 | Универсидад Католика - Универсидад Чили (Чили)
[Нед 23:30] 50380018 | Кобресал - Евертън де Виня (Чили)
[Нед 21:00] 50380019 | О'Хигинс - Нубленсе (Чили)
[Нед 16:00] 50390020 | Локомотива Загреб - Динамо Загреб (Хърватия)
[Нед 18:30] 50390021 | Сибеник - Риека (Хърватия)
[Нед 14:30] 50400022 | Септември София - Спортист Своге (България-II)
[Нед 14:30] 50400023 | Струмска слава - Монтана (България-II)
[Нед 14:30] 50400024 | Литекс Ловеч - Миньор Перник (България-II)
<>

.


СЛУЖЕБЕН ИЗБОР<>
ПОТОЦИ: Вариант 1
МАЧОВЕ: Вариант 3

.


ОСНОВНИ ПРАВИЛА<>
УСЛОВИЯ за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

-> Минимум четири сини потока в избора.
-> Максимум един червен поток в избора.
-> Отделен син поток може да се пуска в избора не повече от два пъти.
-> Отделен зелен или червен поток може да се пуска в избора не повече от веднъж.

СРОКОВЕ

- Краен срок за избор на потоци: сряда, 09:00 (краен срок за пускане на служебен избор на потоци: сряда, 11:00)
- Краен срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00 (краен срок за пускане на служебен избор на мачове: четвъртък, 23:00)
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00
- Окончателен срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 13:00
- Мек срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 16:00
- Окончателен срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 21:00
- Краен срок за пускане на пряк свободни удари: събота, 24:00
- Краен срок за пускане на вратарски прогнози за пряк свободните удари: началният час на съответния мач за пряк свободен удар
<>


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ<>
» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ
» ОБЯСНИТЕЛНА ТЕМА ЗА РАБОТА С ФАЙЛА

» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Автоматизираният файл се актуализира по подобие на новия файл за разпределение по постове и не е нужно да бъде свалян всяка седмица наново.
- Номинираните потоци и мачове за кръга са нанесени в страница DRAFT.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница LEAGUES.
- За мачове на неутрален терен има специално разпределение на потоците в отделна колонка. Според това, кой капитан не е пуснал такива, противниковият капитан избира потоци или от 1 до 4 или от 5 до 8.
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница MATCHES. Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки B5:B12.
<>


Последна промяна SUBXERO на 04.11.2021 13:22, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг