Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 17.01.2022 08:21



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S21W10] ПМЛ А Лига, IX кръг + ПМЛ Б Лига, IX кръг (FT) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 7952
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S21W10] ПМЛ А Лига, IX кръг + ПМЛ Б Лига, IX кръг (FT) <>   |   19.11.2021 16:50


КРАТЪК ПРЕГЛЕД   >>>>
CRAZY BAND 2:1 THE GRIZZLIES
FT

AIR FORCE 3:1 СИНЯТА ЛАВИНА
FT

EXTREME ZOMBIES 1:0 UNDERGROUND
FT

LES MOUSQUETAIRES 2:2 DUNE WARRIORS
FT

THUG SLUGS 1:2 THE MUMMIES
FT

VALIANT KNIGHTS 3:1 THE THRACIAN ORPHICS
FT

DEMBA BOYZ 0:1 КРИВА НИВА
FT

RED OR DEAD 0:2 REAL GREEN
FT

ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА   >>>>

◼ ◼||CRB|||AFR|||EXZ|||LMQ|||TSL|||VKN|||DMB|||ROD|
ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ||GRZ|||SLV|||UGR|||DWR|||MUM|||THO|||KRN|||RGR|
Съб 16:00 20231701 | Малмьо ФФ - Хекен Швеция 2:2 || ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 16:30 10020201 | Борусия Дортмунд - Щутгарт Германия 2:1 || A ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 16:30 10020202 | Хофенхайм - РБ Лайпциг Германия 2:0 || ||| A ||| ||| ||| ||| A ||| A ||| |
Съб 16:30 10020204 | Арминия Билефелд - Волфсбург Германия 2:2 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
Съб 16:30 10020206 | Байер Леверкузен - Бохум Германия 1:0 || H ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Съб 16:30 10020207 | Борусия М'Гладбах - Гройтер Фюрт Германия 4:0 || A ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Съб 17:00 10010104 | Уулвърхямптън - Уест Хям Англия 1:0 || ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 10010105 | Уотфорд - Манчестър Юнайтед Англия 4:1 (3:1)|| A ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 10010106 | Астън Вила - Брайтън Англия 2:0 || H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 10010107 | Бърнли - Кристъл Палас Англия 3:3 || ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 10010108 | Нюкасъл - Брентфорд Англия 3:3 || H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 10070601 | Фулъм - Барнзли Англия-ІІ 4:1 || ||| ||| H ||| ||| A ||| ||| ||| A |
Съб 17:00 10070602 | Престън - Кардиф Англия-ІІ 1:2 || H ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| H |
Съб 17:00 10070603 | Мидълзбро - Милуол Англия-ІІ 1:1 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
Съб 17:00 10070604 | Хъдърсфийлд - Уест Бромич Англия-ІІ 1:0 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
Съб 17:00 10070605 | Рединг - Нотингам Форест Англия-ІІ 1:1 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| A ||| |
Съб 17:00 10070607 | Суонзи - Блякпул Англия-ІІ 1:1 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
Съб 17:00 10070608 | Бристол Сити - Блякбърн Англия-ІІ 1:1 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 10070609 | Сток Сити - Питърбъро Англия-ІІ 2:0 (1:0)|| ||| ||| H ||| ||| H ||| ||| H ||| |
Съб 17:00 10070610 | Хъл Сити - Бирмингам Англия-ІІ 2:0 || ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 20251801 | Съндърланд - Ипсуич Англия-ІІІ 2:0 (1:0)|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A |
Съб 17:00 20251802 | Акрингтън - Шефилд Уензди Англия-ІІІ 2:3 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| H |
Съб 17:00 20251804 | Крю Александра - Джилингам Англия-ІІІ 2:0 (1:0)|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 20251806 | Родъръм - Кeймбридж Юнайтед Англия-ІІІ 3:1 || ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 30262201 | Нюпорт - Суиндън Англия-ІV 1:2 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A |
Съб 17:00 30262202 | Бристол Роувърс - Транмиър Англия-ІV 2:2 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| H |
Съб 17:00 30262204 | Екзитър - Карлайл Англия-ІV 2:1 || ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 30262205 | Уолсол - Рочдейл Англия-ІV 0:0 || ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:15 20040704 | Севиля - Алавес Испания 2:2 (1:2)|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:30 10060501 | ПСВ Айндховен - Витес Холандия 2:0 || ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| A |
Съб 18:00 20121102 | Аланияспор - Бешикташ Турция 2:0 (1:0)|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Съб 18:00 20221602 | Рапид Виена - Алтах Австрия 1:0 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| H |
Съб 18:00 20221605 | Рийд - Хартберг Австрия 1:0 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Съб 19:00 30172004 | Сион - Цюрих Швейцария 0:1 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Съб 19:15 20101004 | Малага - Лас Палмас Испания-ІІ 2:1 || ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 19:30 10010102 | Ливърпул - Арсенал Англия 4:0 || A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 19:30 10020205 | Унион Берлин - Херта Берлин Германия 2:0 || H ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 19:30 20040702 | Атлетико Мадрид - Осасуна Испания 1:0 || ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 19:30 20161207 | Ауд Хеверлее Льовен - Серен Белгия 1:3 || H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 19:30 20181304 | Йоникос - Астерас Триполис Гърция 1:1 || ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Съб 19:45 10060504 | Спарта Ротердам - Твенте Холандия 0:1 || ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A ||| H |
Съб 21:00 10060506 | АЗ Алкмаар - НЕК Ниймеген Холандия 1:1 (0:1)|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 21:30 20101001 | Алмерия - Валядолид Испания-ІІ 3:1 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
Съб 21:30 30111901 | Вердер Бремен - Шалке Германия-ІІ 1:1 (0:1)|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 22:00 10060505 | Хераклес - Фортуна Ситард Холандия 3:1 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| H ||| |
◼ ◼||CRB|||AFR|||EXZ|||LMQ|||TSL|||VKN|||DMB|||ROD|
ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ||GRZ|||SLV|||UGR|||DWR|||MUM|||THO|||KRN|||RGR|
Нед 00:00 20201403 | Атлетико Минейро - Жувентуд Бразилия 2:0 || ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 00:00 20201406 | Форталеза - Палмейрас Бразилия 1:0 || ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 13:00 20090903 | ЦСКА Москва - Химки Русия 0:0 || ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
Нед 13:00 20090905 | Ростов - Уфа Русия 2:2 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Нед 13:15 10060508 | Го Ахед Ийгълс - Грьонинген Холандия 0:1 || H ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Нед 13:30 10030306 | Сасуоло - Каляри Италия 2:2 || ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
Нед 14:00 10050405 | Стад Брест - Ланс Франция 4:0 || ||| ||| ||| A ||| A ||| ||| ||| |
Нед 14:00 10070606 | Дарби Каунти - Борнемут Англия-ІІ 3:2 || A ||| ||| ||| H ||| H ||| ||| H ||| |
Нед 14:30 30111902 | Хайденхайм - Холщайн Кил Германия-ІІ 2:1 || ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Нед 14:30 30111904 | Инголщат - Карлсруе Германия-ІІ 1:1 || A ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Нед 15:00 20040707 | Хетафе - Кадис Испания 4:0 (3:0)|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 15:00 20080803 | Парма - Козенца Италия-ІІ 1:1 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Нед 15:00 20080806 | Реджина - Кремонезе Италия-ІІ 1:2 || ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
Нед 15:00 20101008 | Картахена - Бургос Испания-ІІ 1:0 || ||| ||| ||| A ||| ||| H ||| ||| |
Нед 15:00 20121105 | Алтай - Адана Демирспор Турция 1:3 || ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Нед 15:30 10060503 | Фейенорд - ПЕК Цволе Холандия 4:0 || ||| H ||| ||| ||| ||| ||| H ||| A |
Нед 16:00 10010101 | Манчестър Сити - Евертън Англия 3:0 || ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 16:00 10030307 | Салернитана - Сампдория Италия 0:2 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Нед 16:00 10030308 | Болоня - Венеция Италия 0:1 || ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
Нед 16:00 10050404 | Мец - Бордо Франция 3:3 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| A ||| |
Нед 16:00 10050407 | Анже - Лориен Франция 1:0 || ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
Нед 16:00 10050408 | Страсбург - Реймс Франция 1:1 (0:1)|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
Нед 16:30 10020203 | Фрайбург - Айнтрахт Франкфурт Германия 0:2 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
Нед 17:00 20101003 | Луго - Ейбар Испания-ІІ 2:2 || ||| A ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Нед 17:00 20161203 | Синт Тройден - Антверп Белгия 2:1 || A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 17:15 20181305 | Панетоликос - Аполон Смирнис Гърция 1:0 || ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Нед 17:30 30172001 | Лугано - Люцерн Швейцария 3:1 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
Нед 17:45 10060502 | Ваалвийк - Аякс Холандия 0:5 || A ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| H |
Нед 18:00 10050406 | Клермон - Ница Франция 1:2 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
Нед 18:00 20221601 | Щурм Грац - ЛАСК Линц Австрия 3:3 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
Нед 18:30 10020208 | Майнц - Кьолн Германия 1:1 || ||| ||| ||| A ||| ||| A ||| ||| |
Нед 18:30 20231704 | Сириус - ИФК Гьотеборг Швеция 3:3 (3:2)|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 19:15 20101006 | Тенерифе - Алкоркон Испания-ІІ 1:0 || ||| H ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 19:30 20181301 | АЕК Атина - Олимпиакос Пирея Гърция 2:3 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
Нед 19:30 20181302 | Атромитос - ПАОК Солун Гърция 2:0 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
Нед 21:00 10060507 | Камбуур - Утрехт Холандия 2:1 || ||| A ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| |
Нед 21:45 10030305 | Дженоа - Рома Италия 0:2 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Нед 21:45 10050401 | Лион - Марсилия Франция P:P || ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
Нед 22:00 20040703 | Реал Сосиедад - Валенсия Испания 0:0 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Нед 22:30 30302403 | Депортиво Кали - Онсе Калдас Колумбия 0:0 || ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 22:30 30302404 | Депортиво Пасто - Индепендиенте М Колумбия 1:1 || ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
.

ПМЛ А ЛИГА
Изображение CRAZY BAND 2:1 THE GRIZZLIES Изображение
(2:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10020206 | Байер Леверкузен - Бохум [1:0] | 2:1 | 1:0 | | ● [Съб 16:30] 10020201 | Борусия Дортмунд - Щутгарт [2:1] | 3:1 | 4:1 | |
[Съб 17:00] 10010106 | Астън Вила - Брайтън [2:0] | 1:1 | 1:2 | | ● [Съб 16:30] 10020207 | Борусия М'Гладбах - Гройтер Фюрт [4:0] | 2:0 | 3:1 | |
[Съб 17:00] 10010108 | Нюкасъл - Брентфорд [3:3] | 2:1 | 1:1 | | ● [Съб 17:00] 10010105 | Уотфорд - Манчестър Юнайтед [4:1] | 1:2 | 0:2 | |
[Съб 17:00] 10070602 | Престън - Кардиф [1:2] | 1:0 | 1:1 | 2:0 | ● [Съб 19:30] 10010102 | Ливърпул - Арсенал [4:0] | 2:1 | 2:0 | |
[Съб 19:30] 10020205 | Унион Берлин - Херта Берлин [2:0] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 14:00] 10070606 | Дарби Каунти - Борнемут [3:2] | 0:2 | 0:1 | 1:2 |
[Съб 19:30] 20161207 | Ауд Хеверлее Льовен - Серен [1:3] | 2:1 | 2:0 | 1:1 | ● [Нед 14:30] 30111904 | Инголщат - Карлсруе [1:1] | 1:2 | 0:1 | 0:2 |
[Съб 21:30] 30111901 | Вердер Бремен - Шалке [1:1] | 1:1 | 2:1 | 1:0 | ● [Нед 17:00] 20161203 | Синт Тройден - Антверп [2:1] | 1:2 | 2:1 | 1:1 |
[Нед 13:15] 10060508 | Го Ахед Ийгълс - Грьонинген [0:1] | 1:2 | 2:1 | 1:1 | ● [Нед 17:45] 10060502 | Ваалвийк - Аякс [0:5] | 0:3 | 1:4 | 1:3 |

. .
Гол на Тиро 1:0
. Байер Леверкузен - Бохум 1:0 6' .
Гол на Фенгом 2:0
. Унион Берлин - Херта Берлин 2:0 34' .
Брут спасява удар на Дуумър
. 42' Вердер Бремен - Шалке 1:1 .
2:1 Гол на Саймън80
. 68' Синт Тройден - Антверп 2:1 .
[К] Емесерем [1] Енкели
Тиро [2] Саймън80
Фенгом [3] Вандом
Дуумър [4] Рогач
Терминатор [В] Брут
● ● ●
.
Изображение AIR FORCE 3:1 СИНЯТА ЛАВИНА Изображение
(2:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10020201 | Борусия Дортмунд - Щутгарт [2:1] | 2:1 | 3:1 | | ● [Съб 16:30] 10020202 | Хофенхайм - РБ Лайпциг [2:0] | 0:1 | 1:2 | 1:1 |
[Съб 16:30] 10020207 | Борусия М'Гладбах - Гройтер Фюрт [4:0] | 2:0 | 2:1 | 4:2 | ● [Съб 19:30] 10020205 | Унион Берлин - Херта Берлин [2:0] | 1:0 | 1:1 | |
[Съб 19:30] 20040702 | Атлетико Мадрид - Осасуна [1:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Съб 21:00] 10060506 | АЗ Алкмаар - НЕК Ниймеген [1:1] | 2:1 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 00:00] 20201403 | Атлетико Минейро - Жувентуд [2:0] | 2:1 | 3:1 | 2:2 | ● [Нед 00:00] 20201406 | Форталеза - Палмейрас [1:0] | 1:1 | 1:2 | 0:1 |
[Нед 13:15] 10060508 | Го Ахед Ийгълс - Грьонинген [0:1] | 3:0 | 2:1 | | ● [Нед 15:00] 20040707 | Хетафе - Кадис [4:0] | 1:1 | 1:0 | |
[Нед 15:30] 10060503 | Фейенорд - ПЕК Цволе [4:0] | 2:1 | 3:1 | 2:0 | ● [Нед 17:00] 20101003 | Луго - Ейбар [2:2] | 1:0 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 19:15] 20101006 | Тенерифе - Алкоркон [1:0] | 2:0 | 1:0 | 2:1 | ● [Нед 21:00] 10060507 | Камбуур - Утрехт [2:1] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 22:30] 30302403 | Депортиво Кали - Онсе Калдас [0:0] | 2:1 | 3:1 | | ● [Нед 22:30] 30302404 | Депортиво Пасто - Индепендиенте М [1:1] | 0:1 | 1:1 | |

. .
Гол на Роби 1:0
. Борусия Дортмунд - Щутгарт 2:1 5' .
Гол на Роби 2:0
. Атлетико Мадрид - Осасуна 1:0 35' .
Крюшо спасява удар на Рунекс
. АЗ Алкмаар - НЕК Ниймеген 1:1 41' .
Гол на Сатурния 3:0
. Тенерифе – Алкоркон 1:0 83' .
3:1 Гол на Зепер
. 90+ Депортиво Пасто - Индепендиенте М 1:1 .
Симо [1] ЕЛ Капитано
Роби [2] Рунекс [К]
Сатурния [3] Зепер
Дъбрав [4] Кристин
[К] Крюшо [В] Асът на Вихър
● ● ●
.
Изображение EXTREME ZOMBIES 1:0 UNDERGROUND Изображение
(1:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:00] 20231701 | Малмьо ФФ - Хекен [2:2] | 2:0 | 3:1 | 2:1 | ● [Съб 17:00] 10010104 | Уулвърхямптън - Уест Хям [1:0] | 0:2 | 2:2 | |
[Съб 17:00] 10010105 | Уотфорд - Манчестър Юнайтед [4:1] | 1:2 | 0:2 | | ● [Съб 17:00] 10010107 | Бърнли - Кристъл Палас [3:3] | 1:1 | 1:2 | |
[Съб 17:00] 10070601 | Фулъм - Барнзли [4:1] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 10070602 | Престън - Кардиф [1:2] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 10070609 | Сток Сити - Питърбъро [2:0] | 1:0 | 2:0 | | ● [Съб 17:00] 10070610 | Хъл Сити - Бирмингам [2:0] | 1:0 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 20251806 | Родъръм - Кeймбридж Юнайтед [3:1] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Съб 17:00] 20251804 | Крю Александра - Джилингам [2:0] | 1:1 | 0:1 | 1:2 |
[Съб 17:00] 30262204 | Екзитър - Карлайл [2:1] | 2:0 | 3:1 | 2:1 | ● [Съб 17:00] 30262205 | Уолсол - Рочдейл [0:0] | 0:1 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 16:00] 10010101 | Манчестър Сити - Евертън [3:0] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 19:15] 20101004 | Малага - Лас Палмас [2:1] | 1:1 | 1:0 | 0:0 |
[Нед 19:15] 20101006 | Тенерифе - Алкоркон [1:0] | 2:0 | 2:1 | 1:0 | ● [Нед 18:30] 20231704 | Сириус - ИФК Гьотеборг [3:3] | 0:1 | 0:2 | 1:2 |

. .
Удар в гредата на Мадридиста
. Сток Сити - Питърбъро 1:0 ❯ 2:0 14' .
Василико спасява удар на Моандър
. 14' Сток Сити - Питърбъро 2:0 .
Гол на Моандър 1:0
. Екзитър - Карлайл 2:1 21' .
Василико спасява удар на Мадридиста
. 83' Тенерифе - Алкоркон 1:0 .
ПЕПИТО [1] Ририбиро
Моандър [2] Стифо
Коко [3] Жоро Левскаря [К]
Мадридиста [4] Бай Гроздан
[К] Дяволо [В] Василико
● ● ●
.
Изображение LES MOUSQUETAIRES 2:2 DUNE WARRIORS Изображение
(1:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10020204 | Арминия Билефелд - Волфсбург [2:2] | 1:1 | 1:2 | 0:1 | ● [Съб 17:00] 10070608 | Бристол Сити - Блякбърн [1:1] | 0:1 | 1:1 | |
[Съб 17:15] 20040704 | Севиля - Алавес [2:2] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Съб 18:00] 20221605 | Рийд - Хартберг [1:0] | 1:1 | 2:1 | 0:1 |
[Съб 18:00] 20221602 | Рапид Виена - Алтах [1:0] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 19:00] 30172004 | Сион - Цюрих [0:1] | 1:2 | 1:1 | |
[Съб 21:30] 20101001 | Алмерия - Валядолид [3:1] | 1:1 | 1:0 | | ● [Нед 14:00] 10050405 | Стад Брест - Ланс [4:0] | 0:0 | 1:1 | |
[Съб 22:00] 10060505 | Хераклес - Фортуна Ситард [3:1] | 1:0 | 1:1 | 2:1 | ● [Нед 15:00] 20101008 | Картахена - Бургос [1:0] | 1:1 | 1:0 | |
[Нед 14:00] 10070606 | Дарби Каунти - Борнемут [3:2] | 1:2 | 0:2 | | ● [Нед 18:30] 10020208 | Майнц - Кьолн [1:1] | 1:0 | 1:1 | 2:0 |
[Нед 17:30] 30172001 | Лугано - Люцерн [3:1] | 2:1 | 1:0 | | ● [Нед 21:00] 10060507 | Камбуур - Утрехт [2:1] | 1:1 | 0:1 | 0:0 |
[Нед 18:00] 10050406 | Клермон - Ница [1:2] | 0:1 | 1:2 | | ● [Нед 22:00] 20040703 | Реал Сосиедад - Валенсия [0:0] | 1:0 | 2:1 | 1:1 |

. .
0:1 Гол на Венабили
. 13' Бристол Сити - Блякбърн 1:1 .
Гол на Христов 1:1
. Рапид Виена - Алтах 1:0 28' .
Инексис спасява удар на Гоа
. Картахена - Бургос 1:0 56' .
Гол на Сарафино 2:1
. Клермон - Ница 1:2 72' .
2:2 Гол на Легендата
. 78' Майнц - Кьолн 1:1 .
Томи [1] Жеката
[К] Форест Фен [2] Легендата
Сарафино [3] Гоа
Христов [4] Венабили
Инексис [В] Кори [К]
● ● ●
.
Изображение THUG SLUGS 1:2 THE MUMMIES Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10070609 | Сток Сити - Питърбъро [2:0] | 1:0 | 1:1 | | ● [Съб 17:00] 10070601 | Фулъм - Барнзли [4:1] | 2:0 | 3:0 | |
[Нед 13:00] 20090903 | ЦСКА Москва - Химки [0:0] | 2:0 | 2:1 | 3:1 | ● [Съб 17:00] 10070605 | Рединг - Нотингам Форест [1:1] | 2:1 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 13:30] 10030306 | Сасуоло - Каляри [2:2] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Нед 13:00] 20090905 | Ростов - Уфа [2:2] | 2:0 | 1:0 | 1:1 |
[Нед 14:00] 10070606 | Дарби Каунти - Борнемут [3:2] | 0:1 | 1:1 | 0:2 | ● [Нед 14:00] 10050405 | Стад Брест - Ланс [4:0] | 1:1 | 1:2 | 0:1 |
[Нед 15:00] 20080806 | Реджина - Кремонезе [1:2] | 1:1 | 1:0 | | ● [Нед 15:00] 20080803 | Парма - Козенца [1:1] | 2:0 | 1:0 | |
[Нед 16:00] 10030308 | Болоня - Венеция [0:1] | 2:1 | 1:1 | | ● [Нед 16:00] 10030307 | Салернитана - Сампдория [0:2] | 0:1 | 1:0 | 1:1 |
[Нед 16:00] 10050407 | Анже - Лориен [1:0] | 1:1 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 16:00] 10050404 | Мец - Бордо [3:3] | 1:1 | 0:1 | |
[Нед 16:00] 10050408 | Страсбург - Реймс [1:1] | 2:1 | 1:1 | | ● [Нед 21:45] 10030305 | Дженоа - Рома [0:2] | 1:2 | 0:2 | |

. .
0:1 Гол на Мандор
. 12' Рединг - Нотингам Форест 1:1 .
Удар в гредата на Лорд Брахилус
. Сток Сити – Питърбъро 1:0 ❯ 2:0 14' .
Гол с греда на Барс 1:1
. Страсбург - Реймс 1:1 63' .
1:2 Гол на Баба Тонка
. 88' Дженоа - Рома 0:2 .
[К] Тянков [1] Джони Хейнс
Барс [2] Мандор [К]
Лорд Брахилус [3] Баба Тонка
Надя [4] доги
Шифтър [В] Анфийлд Айрън
● ● ●
.
ПМЛ Б ЛИГА
Изображение VALIANT KNIGHTS 3:1 THE THRACIAN ORPHICS Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10020206 | Байер Леверкузен - Бохум [1:0] | 2:1 | 2:1 | 3:1 | ● [Съб 16:30] 10020202 | Хофенхайм - РБ Лайпциг [2:0] | 2:1 | 1:1 | 1:2 |
[Съб 16:30] 10020207 | Борусия М'Гладбах - Гройтер Фюрт [4:0] | 2:0 | 3:0 | 3:1 | ● [Съб 17:30] 10060501 | ПСВ Айндховен - Витес [2:0] | 4:1 | 2:1 | 3:1 |
[Нед 13:15] 10060508 | Го Ахед Ийгълс - Грьонинген [0:1] | 2:2 | 2:2 | 1:2 | ● [Съб 18:00] 20121102 | Аланияспор - Бешикташ [2:0] | 1:0 | 1:1 | |
[Нед 14:30] 30111902 | Хайденхайм - Холщайн Кил [2:1] | 1:1 | 2:1 | | ● [Съб 19:30] 20181304 | Йоникос - Астерас Триполис [1:1] | 1:1 | 0:0 | |
[Нед 15:00] 20101008 | Картахена - Бургос [1:0] | 1:1 | 1:0 | | ● [Съб 19:45] 10060504 | Спарта Ротердам - Твенте [0:1] | 1:1 | 1:2 | 1:3 |
[Нед 15:00] 20121105 | Алтай - Адана Демирспор [1:3] | 2:1 | 1:1 | | ● [Нед 14:30] 30111904 | Инголщат - Карлсруе [1:1] | 1:2 | 0:1 | |
[Нед 17:15] 20181305 | Панетоликос - Аполон Смирнис [1:0] | 1:0 | 1:1 | | ● [Нед 17:00] 20101003 | Луго - Ейбар [2:2] | 1:1 | 0:1 | |
[Нед 17:45] 10060502 | Ваалвийк - Аякс [0:5] | 0:3 | 0:2 | 1:2 | ● [Нед 18:30] 10020208 | Майнц - Кьолн [1:1] | 1:1 | 2:1 | 1:0 |

. .
Удар в гредата на Баба Йорга
. 28' Аланияспор - Бешикташ 1:0 ❯ 2:0 .
Нуф спасява удар на Ринсуинд
. Йоникос - Астерас Триполис 1:1 37' .
Гол на Алфи 1:0
. Хайденхайм - Холщайн Кил 2:1 53' .
Гол на Сафин 2:0
. Картахена - Бургос 1:0 56' .
Гол на Сафин 3:0
. Панетоликос - Аполон Смирнис 1:0 70' .
3:1 Гол на Ринсуинд
. 78' Майнц - Кьолн 1:1 .
[К] Дъ Найт [1] Баба Йорга
Алфи [2] Ринсуинд
Сафин [3] Ивъл МакАндрюз [К]
А.Агаси [4] Оскар
Нуф [В] Редо
● ● ●
.
Изображение DEMBA BOYZ 0:1 КРИВА НИВА Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10070609 | Сток Сити - Питърбъро [2:0] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Съб 16:30] 10020202 | Хофенхайм - РБ Лайпциг [2:0] | 2:1 | 1:1 | |
[Съб 17:00] 20251802 | Акрингтън - Шефилд Уензди [2:3] | 1:1 | 1:2 | 2:2 | ● [Съб 17:00] 10070605 | Рединг - Нотингам Форест [1:1] | 1:1 | 1:2 | 1:0 |
[Съб 17:00] 30262202 | Бристол Роувърс - Транмиър [2:2] | 2:0 | 1:1 | 2:1 | ● [Съб 17:00] 10070607 | Суонзи - Блякпул [1:1] | 1:1 | 1:2 | 2:1 |
[Съб 22:00] 10060505 | Хераклес - Фортуна Ситард [3:1] | 2:1 | 1:1 | | ● [Съб 17:00] 20251801 | Съндърланд - Ипсуич [2:0] | 2:1 | 1:0 | 1:1 |
[Нед 14:00] 10070606 | Дарби Каунти - Борнемут [3:2] | 2:1 | 1:2 | 1:1 | ● [Съб 17:00] 30262201 | Нюпорт - Суиндън [1:2] | 2:1 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 15:30] 10060503 | Фейенорд - ПЕК Цволе [4:0] | 2:0 | 3:1 | | ● [Съб 19:45] 10060504 | Спарта Ротердам - Твенте [0:1] | 0:2 | 1:2 | |
[Нед 16:30] 10020203 | Фрайбург - Айнтрахт Франкфурт [0:2] | 2:1 | 1:1 | | ● [Нед 16:00] 10050404 | Мец - Бордо [3:3] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 21:45] 10050401 | Лион - Марсилия [P:P] | 1:1 | 2:1 | |[Нед 21:00] 10060507 | Камбуур - Утрехт [2:1] | 1:2 | 1:1 | |

. .
Шопченко спасява удар на бай Момчил
. Рединг - Нотингам Форест 1:1 12' .
Шопченко спасява удар на бай Момчил
. Суонзи - Блякпул 1:1 13' .
Удар в гредата на Талиезин
. Сток Сити - Питърбъро 1:0 ❯ 2:0 14' .
кибик спасява удар на Талиезин
. 14' Сток Сити - Питърбъро 2:0 .
Удар в гредата на Копача
. 15' Съндърланд - Ипсуич 1:0 ❯ 2:0 .
0:1 Гол на Боби68
. 20' Нюпорт - Суиндън 1:2 .
[К] Гонзо [1] бай Момчил [К]
Талиезин [2] Мартун
Ванката [3] Копача
Дани-007 [4] Боби68
Шопченко [В] кибик
● ● ●
.
Изображение RED OR DEAD 0:2 REAL GREEN Изображение
(0:2)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10070602 | Престън - Кардиф [1:2] | 1:1 | 2:1 | 1:0 | ● [Съб 17:00] 10070601 | Фулъм - Барнзли [4:1] | 2:0 | 2:1 | 3:0 |
[Съб 17:00] 10070604 | Хъдърсфийлд - Уест Бромич [1:0] | 2:2 | 1:1 | | ● [Съб 17:00] 10070603 | Мидълзбро - Милуол [1:1] | 1:1 | 1:0 | |
[Съб 17:00] 20251802 | Акрингтън - Шефилд Уензди [2:3] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Съб 17:00] 20251801 | Съндърланд - Ипсуич [2:0] | 2:1 | 1:1 | 1:0 |
[Съб 17:00] 30262202 | Бристол Роувърс - Транмиър [2:2] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Съб 17:00] 30262201 | Нюпорт - Суиндън [1:2] | 1:0 | 1:1 | 2:1 |
[Съб 18:00] 20221602 | Рапид Виена - Алтах [1:0] | 2:0 | 2:1 | 3:0 | ● [Съб 17:30] 10060501 | ПСВ Айндховен - Витес [2:0] | 3:1 | 2:0 | |
[Съб 19:45] 10060504 | Спарта Ротердам - Твенте [0:1] | 1:1 | 1:0 | | ● [Нед 15:30] 10060503 | Фейенорд - ПЕК Цволе [4:0] | 3:1 | 3:0 | |
[Нед 17:45] 10060502 | Ваалвийк - Аякс [0:5] | 0:2 | 1:2 | | ● [Нед 18:00] 20221601 | Щурм Грац - ЛАСК Линц [3:3] | 2:0 | 2:1 | 1:1 |
[Нед 19:30] 20181302 | Атромитос - ПАОК Солун [2:0] | 1:2 | 0:2 | | ● [Нед 19:30] 20181301 | АЕК Атина - Олимпиакос Пирея [2:3] | 1:1 | 1:2 | |

. .
0:1 Гол на БатРадо
. 11' Мидълзбро - Милуол 1:1 .
Удар в гредата на Митак73
. 15' Съндърланд - Ипсуич 1:0 ❯ 2:0 .
0:2 Гол на Митак73
. 26' ПСВ Айндховен - Витес 2:0 .
Олимпия [1] ХюманФактор
Вожда [2] БатРадо
Ивич [3] Бат Влади
Пр.Недев [4] Митак73
- [В] Роско
● ● ●
.

ПМЛ А Лига ● 2021-2022

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД IX КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● DUNE WARRIORS 9 6 3 0 21:11 +10 15 5 3 2 0 14:8 +6 8 4 3 1 0 7:3 +4 7
2. ● СИНЯТА ЛАВИНА 9 5 2 2 14:10 +4 12 5 2 2 1 6:4 +2 6 4 3 0 1 8:6 +2 6
3. CRAZY BAND 9 4 2 3 24:18 +6 10 5 4 1 0 18:8 +10 9 4 0 1 3 6:10 -4 1
4. EXTREME ZOMBIES 9 3 4 2 17:16 +1 10 4 2 1 1 6:6 0 5 5 1 3 1 11:10 +1 5
5. AIR FORCE 9 4 2 3 14:15 -1 10 4 1 1 2 7:9 -2 3 5 3 1 1 7:6 +1 7
6. THE MUMMIES 9 4 1 4 16:16 0 9 5 2 0 3 8:7 +1 4 4 2 1 1 8:9 -1 5
7. THUG SLUGS 9 3 3 3 16:16 0 9 4 1 1 2 6:7 -1 3 5 2 2 1 10:9 +1 6
8. ● UNDERGROUND 9 3 1 5 13:16 -3 7 5 2 1 2 9:5 +4 5 4 1 0 3 4:11 -7 2
9. ● THE GRIZZLIES 9 2 1 6 13:21 -8 5 4 2 0 2 9:9 0 4 5 0 1 4 4:12 -8 1
10. ● LES MOUSQUETAIRES 9 0 3 6 10:19 -9 3 4 0 2 2 5:7 -2 2 5 0 1 4 5:12 -7 1




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД IX КРЪГ Изображение

▶ ||DWR|||SLV|||CRB|||EXZ|||AFR|||MUM|||TSL|||UGR|||GRZ|||LMQ|
1. DUNE WARRIORS ||DWR||||||#14|||4:2|||2:2|||#16|||#11|||2:1|||4:1|||2:2|||#18|
2. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||0:1||||||2:1|||0:0|||#18|||#13|||1:1|||#15|||3:1|||#11|
3. CRAZY BAND ||CRB|||#15|||#17||||||#11|||4:1|||3:3|||#13|||5:1|||2:1|||4:2|
4. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||#17|||#10|||1:1||||||#12|||1:3|||#15|||1:0|||#13|||3:2|
5. AIR FORCE ||AFR|||0:2|||3:1|||#10|||3:5||||||#15|||1:1|||#17|||#11|||#13|
6. THE MUMMIES ||MUM|||1:2|||1:2|||#14|||#16|||2:3||||||#18|||#12|||2:0|||2:0|
7. THUG SLUGS ||TSL|||#10|||#12|||3:2|||1:1|||#14|||1:2||||||1:2|||#17|||#16|
8. UNDERGROUND ||UGR|||#13|||1:3|||#16|||#18|||0:1|||4:0|||#11||||||3:0|||1:1|
9. THE GRIZZLIES ||GRZ|||#12|||#16|||#18|||4:3|||0:2|||#10|||3:4|||#14||||||2:0|
10. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ|||2:2|||1:2|||#12|||#14|||0:0|||#17|||2:3|||#10|||#15||||

© PML 2002-2021


⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Тиро CRAZY BAND 8 3 ( 9) 5 2 ( 5) 3 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 2. Венабили DUNE WARRIORS 7 1 ( 9) 5 0 ( 5) 2 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 3. Вандом THE GRIZZLIES 6 2 ( 9) 4 1 ( 4) 2 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 4. Жеката DUNE WARRIORS 6 1 ( 9) 4 1 ( 5) 2 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ Ририбиро UNDERGROUND 6 1 ( 9) 4 1 ( 5) 2 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ Емесерем CRAZY BAND 6 1 ( 9) 3 0 ( 5) 3 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 6 1 ( 9) 3 1 ( 4) 3 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 8. Джони Хейнс THE MUMMIES 6 0 ( 9) 3 0 ( 5) 3 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 9. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 5 3 ( 9) 3 2 ( 5) 2 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 10. Дуумър CRAZY BAND 5 2 ( 9) 5 1 ( 5) 0 1 ( 4) 0 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Роби AIR FORCE 5 1 ( 7) 3 1 ( 4) 2 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 12. Гоа DUNE WARRIORS 4 4 ( 9) 3 3 ( 5) 1 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 13. Легендата DUNE WARRIORS 4 2 ( 9) 2 1 ( 5) 2 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 4 2 ( 9) 0 1 ( 4) 4 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 15. Фенгом CRAZY BAND 4 1 ( 9) 4 0 ( 5) 0 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 4 1 ( 9) 2 1 ( 4) 2 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 4 1 ( 9) 3 0 ( 4) 1 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 18. Доги THE MUMMIES 4 0 ( 9) 2 0 ( 5) 2 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 4 0 ( 9) 2 0 ( 5) 2 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ Надя THUG SLUGS 4 0 ( 9) 1 0 ( 4) 3 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 21. Баба Тонка THE MUMMIES 3 2 ( 9) 2 1 ( 5) 1 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ Стифо UNDERGROUND 3 2 ( 9) 2 1 ( 5) 1 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 3 2 ( 9) 1 1 ( 4) 2 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ Коко EXTREME ZOMBIES 3 2 ( 9) 1 2 ( 4) 2 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 25. Томи LES MOUSQUETAIRES 3 1 ( 8) 1 0 ( 3) 2 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ Тянков THUG SLUGS 3 1 ( 8) 1 0 ( 3) 2 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 3 1 ( 8) 1 0 ( 3) 2 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 28. Жоро Левскаря UNDERGROUND 3 1 ( 9) 2 0 ( 5) 1 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 3 1 ( 9) 0 1 ( 5) 3 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 30. Барс THUG SLUGS 3 0 ( 5) 3 0 ( 4) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 31. Лорд Брахилус THUG SLUGS 3 0 ( 6) 0 0 ( 2) 3 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 32. Мандор THE MUMMIES 3 0 ( 9) 1 0 ( 5) 2 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 33. Дъбрав AIR FORCE 2 2 ( 8) 0 1 ( 3) 2 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 34. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 4) 2 0 ( 3) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 35. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 9) 1 0 ( 4) 1 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 36. Сатурния AIR FORCE 2 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 37. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 0 ( 7) 1 0 ( 2) 1 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 38. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 9) 1 0 ( 5) 1 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ Саймън80 THE GRIZZLIES 2 0 ( 9) 1 0 ( 4) 1 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 40. Бай Гроздан UNDERGROUND 1 2 ( 9) 1 2 ( 5) 0 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 41. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 1 ( 8) 0 0 ( 4) 1 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 42. Терминатор CRAZY BAND 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 43. Крюшо AIR FORCE 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 44. Дарксийд AIR FORCE 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 46. Пениуайз AIR FORCE 0 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 47. Енкели THE GRIZZLIES 0 0 ( 7) 0 0 ( 3) 0 0 ( 4) 0 0 ◼|

||
|◼отбелязани голове   избити голови удари   (изиграни мачове)|◼

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ А Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 6 16 ( 9) 4 7 ( 5) 2 9 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 6 16 ( 9) 3 6 ( 4) 3 10 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 3. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 5 12 ( 5) 0 2 ( 1) 5 10 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 4. Крюшо AIR FORCE 5 13 ( 8) 3 9 ( 4) 2 3 ( 4) 0 1 ◼|
|◼ 5. Брут THE GRIZZLIES 5 19 ( 8) 2 7 ( 3) 3 12 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 6. Терминатор CRAZY BAND 4 18 ( 9) 3 8 ( 5) 1 10 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 7. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 3 3 ( 3) 3 2 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 8. Шифтър THUG SLUGS 3 14 ( 8) 1 7 ( 4) 2 7 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 9. Василико UNDERGROUND 3 15 ( 8) 0 5 ( 5) 3 10 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 10. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 2 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Барс THUG SLUGS 2 2 ( 1) 0 0 ( 0) 2 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 12. Кори DUNE WARRIORS 2 11 ( 9) 0 8 ( 5) 2 3 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 13. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 7 ( 3) 1 5 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 14. Роби AIR FORCE 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 16. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 0 7 ( 6) 0 2 ( 3) 0 5 ( 3) 0 0 ◼|

||
|◼спасени голови удари   допуснати голове   (изиграни мачове)|◼

|

ПМЛ Б Лига ● 2021-2022

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД IX КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● THE THRACIAN ORPHICS 9 5 2 2 17:12 +5 12 4 3 0 1 7:4 +3 6 5 2 2 1 10:8 +2 6
2. ● DEMBA BOYZ 9 4 2 3 16:14 +2 10 5 1 2 2 11:11 0 4 4 3 0 1 5:3 +2 6
3. ● VALIANT KNIGHTS 9 4 2 3 15:13 +2 10 5 2 2 1 9:7 +2 6 4 2 0 2 6:6 0 4
4. ● REAL GREEN 9 3 4 2 11:11 0 10 4 1 3 0 5:4 +1 5 5 2 1 2 6:7 -1 5
5. ● КРИВА НИВА 9 3 2 4 11:12 -1 8 4 1 0 3 2:5 -3 2 5 2 2 1 9:7 +2 6
6. ● RED OR DEAD 9 0 4 5 12:20 -8 4 5 0 1 4 5:12 -7 1 4 0 3 1 7:8 -1 3




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД IX КРЪГ Изображение

▶ ||THO|||DMB|||VKN|||RGR|||KRN|||ROD| ||THO|||DMB|||VKN|||RGR|||KRN|||ROD|
1. THE THRACIAN ORPHICS ||THO||||||#10|||2:0|||2:0|||1:3|||2:1|||THO||||||#20|||#14|||#13|||#17|||#11|
2. DEMBA BOYZ ||DMB|||2:2||||||2:3|||2:0|||0:1|||5:5|||DMB|||#15||||||#16|||#17|||#19|||#13|
3. VALIANT KNIGHTS ||VKN|||3:1|||0:1||||||3:3|||3:2|||0:0|||VKN|||#19|||#11||||||#15|||#13|||#17|
4. REAL GREEN ||RGR|||2:2|||1:0|||#10||||||1:1|||1:1|||RGR|||#18|||#12|||#20||||||#16|||#14|
5. КРИВА НИВА ||KRN|||1:3|||0:1|||1:0|||0:1||||||#10|||KRN|||#12|||#14|||#18|||#11||||||#20|
6. RED OR DEAD ||ROD|||0:2|||2:3|||1:3|||0:2|||2:2||||||ROD|||#16|||#18|||#12|||#19|||#15||||

© PML 2002-2021


⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 6 1 ( 7) 3 0 ( 3) 3 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 2. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 5 3 ( 9) 1 0 ( 5) 4 1 ( 4) 0 2 ◼|
|◼ 3. Дани-007 DEMBA BOYZ 5 1 ( 9) 3 0 ( 5) 2 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 4. ХюманФактор REAL GREEN 5 0 ( 8) 3 0 ( 3) 2 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 5. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 4 2 ( 7) 1 0 ( 3) 3 2 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 6. Бай Момчил КРИВА НИВА 4 2 ( 9) 1 0 ( 4) 2 2 ( 5) 1 0 ◼|
|◼ 7. Сафин VALIANT KNIGHTS 4 1 ( 8) 4 1 ( 5) 0 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 8. Ванката DEMBA BOYZ 4 1 ( 9) 2 1 ( 5) 2 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 9. Боби68 КРИВА НИВА 4 0 ( 5) 1 0 ( 2) 3 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 10. Пр.Недев RED OR DEAD 4 0 ( 6) 4 0 ( 5) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. А.Агаси VALIANT KNIGHTS 3 2 ( 9) 1 0 ( 5) 2 2 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 12. Вожда RED OR DEAD 3 1 ( 7) 1 1 ( 4) 2 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 13. Редо THE THRACIAN ORPHICS 3 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 3 0 ◼|
|◼ 14. Алфи VALIANT KNIGHTS 3 0 ( 8) 3 0 ( 5) 0 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 15. Гонзо DEMBA BOYZ 3 0 ( 9) 3 0 ( 5) 0 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 16. Талиезин DEMBA BOYZ 2 3 ( 9) 2 1 ( 5) 0 2 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 17. БатРадо REAL GREEN 2 2 ( 6) 0 2 ( 2) 2 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 18. Митак73 REAL GREEN 2 2 ( 8) 1 0 ( 4) 1 2 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 19. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 2 ( 9) 1 1 ( 4) 1 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 20. Копача КРИВА НИВА 2 1 ( 6) 0 0 ( 2) 2 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 21. Ивич RED OR DEAD 2 1 ( 9) 0 0 ( 5) 2 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 22. Шопченко DEMBA BOYZ 2 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 2 0 ◼|
|◼ 23. Тонзос RED OR DEAD 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 24. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 0 ( 9) 1 0 ( 4) 1 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 25. Дюнкеркю RED OR DEAD 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 26. Роско REAL GREEN 1 0 ( 6) 0 0 ( 3) 0 0 ( 3) 1 0 ◼|
|◼ 27. Бат Влади REAL GREEN 1 0 ( 8) 1 0 ( 4) 0 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 28. Мартун КРИВА НИВА 1 0 ( 9) 0 0 ( 4) 1 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 29. Олимпия RED OR DEAD 0 2 ( 8) 0 2 ( 5) 0 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 30. Кибик КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Хенман VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Нуф VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 33. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 34. Ла Вила КРИВА НИВА 0 0 ( 6) 0 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ◼|

||
|◼отбелязани голове   избити голови удари   (изиграни мачове)|◼

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Б Лига ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Шопченко DEMBA BOYZ 8 14 ( 9) 5 11 ( 5) 3 3 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 2. Дюнкеркю RED OR DEAD 6 12 ( 6) 4 7 ( 4) 1 1 ( 2) 1 4 ◼|
|◼ 3. Спаркито13 REAL GREEN 4 4 ( 5) 4 4 ( 4) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 4. Кибик КРИВА НИВА 3 4 ( 4) 1 0 ( 1) 1 4 ( 3) 1 0 ◼|
|◼ 5. Нуф VALIANT KNIGHTS 2 11 ( 8) 2 7 ( 5) 0 3 ( 3) 0 1 ◼|
|◼ 6. Сафин VALIANT KNIGHTS 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 7. Боби68 КРИВА НИВА 1 3 ( 2) 0 1 ( 1) 1 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 8. Анфийлд REAL GREEN 1 7 ( 3) 0 0 ( 0) 1 7 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 9. Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 12 ( 9) 0 4 ( 4) 1 8 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 10. Роско REAL GREEN 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Копача КРИВА НИВА 0 5 ( 3) 0 2 ( 2) 0 1 ( 1) 0 2 ◼|

||
|◼спасени голови удари   допуснати голове   (изиграни мачове)|◼

|

ОТБОР НА КРЪГА

▶.......◀||1|||Ринсуинд |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Бай Момчил |||КРИВА НИВА ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Сафин |||VALIANT KNIGHTS ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Роби |||AIR FORCE ||▶.......◀

▶.......◀||В|||Василико |||UNDERGROUND ||▶.......◀

КАПИТАН||Д|||Дяволо |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
КАПИТАН||Г|||Анфийлд |||REAL GREEN ||▶.......◀

|

★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★

|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★|
| 1. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 4 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 2. Тиро CRAZY BAND 4 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Шопченко DEMBA BOYZ 4 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 4. Дяволо EXTREME ZOMBIES 4 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 5. Венабили DUNE WARRIORS 4 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 6. Спаркито13 REAL GREEN 3 5 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 7. Дюнкеркю RED OR DEAD 3 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 8. Ририбиро UNDERGROUND 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Емесерем CRAZY BAND 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Терминатор CRAZY BAND 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

| 12. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 3 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 13. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Пепито EXTREME ZOMBIES 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 15. Гоа DUNE WARRIORS 3 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 16. Боби68 КРИВА НИВА 2 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 17. Ивич RED OR DEAD 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 18. Дуумър CRAZY BAND 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Сафин VALIANT KNIGHTS 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Талиезин DEMBA BOYZ 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Ванката DEMBA BOYZ 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 22. Джони Хейнс THE MUMMIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 23. Доги THE MUMMIES 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 24. Дарксийд AIR FORCE 1 2 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 25. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 1 3 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 3 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 27. Кибик КРИВА НИВА 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 28. Барс THUG SLUGS 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Пр.Недев RED OR DEAD 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| БатРадо REAL GREEN 1 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 32. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 33. Василико UNDERGROUND 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Роби AIR FORCE 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дъбрав AIR FORCE 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Тянков THUG SLUGS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Брут THE GRIZZLIES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Митак73 REAL GREEN 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 41. Стифо UNDERGROUND 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Бай Гроздан UNDERGROUND 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Фенгом CRAZY BAND 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Симо AIR FORCE 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Крюшо AIR FORCE 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Вандом THE GRIZZLIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Рогач THE GRIZZLIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Бай Момчил КРИВА НИВА 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Гонзо DEMBA BOYZ 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 52. Жеката DUNE WARRIORS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Кори DUNE WARRIORS 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Моандър EXTREME ZOMBIES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Коко EXTREME ZOMBIES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|

|


ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (22.11.2021-28.11.2021)

● ПМЛ А Лига - X кръг ●
AIR FORCE - CRAZY BAND
EXTREME ZOMBIES - СИНЯТА ЛАВИНА
LES MOUSQUETAIRES - UNDERGROUND
THUG SLUGS - DUNE WARRIORS
THE GRIZZLIES - THE MUMMIES
|
● ПМЛ Б Лига - X кръг ●
КРИВА НИВА - RED OR DEAD
THE THRACIAN ORPHICS - DEMBA BOYZ
REAL GREEN - VALIANT KNIGHTS
|


Последна промяна Mandor на 22.11.2021 02:49, променена общо 9 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг